widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-09-28

Horoskop 28.9.15 do 4.10.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Największe zło to tolerować krzywdę".
Platon

Pełnie Księżyca są związane z nowiem. Jak zaćmienie Słońca jest zamknięciem, zakończeniem, złym sygnałem np. dla rządów, króla, głowy państwa, ojca. tak nadchodząca poniedziałkowa pełnia i całkowite zaćmienie(!) Księżyca to smutna wróżba dla np. prostego ludu, społeczeństwa, kraju rodzinnego, matki, uczuć i poczucia bezpieczeństwa...

Już z góry jeszcze raz uprzedzam, że wszystkie zapowiedzi sprawdzają się nie od raz, ( choć podczas ostatniego nowi rozpoczęła się faktycznie np. emigracja cudzoziemców do Europy), ale mają na to czas do sześciu miesięcy po zaćmieniu i dookoła tego dnia na ukazania skutków i konsekwencji danego zjawiska, czy również konstelacji horoskopów( prywatnych, kraju, narodów, rządu..itp)

Poniedziałkowa pełnia razem z zaćmieniem nazywa się "krwawą", ponieważ ma odcień czerwony. Były też już pełnie niebieskie, albo złociste. Kolor nie odgrywa tu roli, ale znak Barana i uczuciowy Księżyc w nim podczas zaćmienia na prawdę krzyczy z rozpaczy i bólu.

Baran jest znakiem kardynalnym, impulsu, początku czegoś wielkiego, ale także agresji, walki, przemocy, przeforsowanie czegoś z przemocą bez zwracania uwagi na innych( opozycja Waga; np. harmonia, dyplomacja, współpraca, współdziałanie, partnerstwo, sprawiedliwość, humanizm, tolerancja....)

Podczas nowiu pisałam o ważnej konstelacji opozycji Jowisza z Neptunem, która wkrótce jeszcze i jeszcze raz się powtórzy. Konstelacja ta mówi o rozczarowaniach, niespełnieniu, wyborze złych drogi lub poronionych wizjach, które przy aktualnych powiązaniach planet i niezdecydowanych, niedającym bezpieczeństwa Saturnie w Strzelcu( np. prawo, rząd, polityka) NIE MA szansy się spełnić!

Mój Merkury w bardzo optymistycznym położeniu trochę się dziś broni od napisania tego artykułu. Wolałabym pisać o przyjemniejszych aspektach. Jednak prawda jest także ważna i przykro mi, ale poniedziałkowe konstelacje są bardzo trudne i dające długofalowe konsekwencje wielkiego nieporozumienia, a nawet zdrady ludu.

Przechodząc do faktów- zaćmienie jest widoczne nad środkową Europą, co już oznacza, że będzie nas wszystkich dotyczyć, dalej linie biegnie przez Afrykę, cześć Ameryki. Linie Jowisza i Neptuna wskazują drogi i kierunku emigracji. Rysunek dalej wszystko wyjaśnia:

Energia pełni z opozycją Urana i Merkurego jest nie tylko rewolucyjna, ale pojawi się z wybuchem potężnych emocji ukrytych od dawna gdzieś pod ziemią. Węzeł Księżycowy ma tu znaczenie karmiczne i pokazuje znowu na całe nasze unijne społeczeństwo.

Księżyc podczas zaćmienia jest nie tylko sponiewierany i oszukany, ale musi uniżyć się przed słabą, niekompetentną polityką, pozwalając na manipulację, zabrania poczucia porządku we własnym domu lub kraju, gdzie władza zapomniała o jego ochronie, a media ukrywając prawdę mieszają jeszcze bardziej w głowie nie dając absolutnie odzwierciedlenia tego, co się dzieje dookoła. Merkury kwadrat Pluton to niestety słaba obrona, raczej pranie mózgów, by ktoś nie przekazywał autentycznych informacji i wykonywanie rozkazów z góry ( Pluton w Koziorożcu)

Zaćmienie na osi Baran/ Waga to w końcu obudzenie się z letargu i podjęcie walki(bynajmniej) z przeciwnikiem usprawniająca przy tym swój umysł i poczucie ducha. Jeżeli Księżyc nie powstanie teraz i nie rozpocznie boju o swoje prawa do stabilności, harmonii, obrony sprawiedliwych rządów uwzgledniających potrzeby całej ludzkości, nie tylko Europy -niekompetentne rządy mogą zniszczyć wiele dookoła, rozpływając się dalej z lubością w neptunicznych wizjach.

Każdy z nas ma odpowiedzialność za siebie, własne potrzeby, ale również kraj, w którym żyję poczuwając się do obowiązku ochrony swojego życia z prawem kosmicznego rozsądku, że wszyscy mamy legalność uciekać od chaosu, zamieszania, poczucia strachu i narzucania sobie woli przez drugich drogą manipulacji, wykorzystania, przy nie podawaniu prawdy.

Mars opozycja Neptun nie jest jeszcze w tym momencie dokładna, ale i on postanowi wkrótce pomóc zrozpaczonemu Księżycowi z bólu, a może i krwi odcienia zaćmienia.

Konstelacje są smutne, będą jednak prowadziły przez drogę krzyżową do uwolnienia.

Każda wizja, pomysł, niecodzienne spostrzeżenia lub wyobrażenia powinno uwzględnić potrzeby najbliższych Twojego serca, otoczenia, warunków realnych, to, o czym mówimy w tym momencie w świecie.

Chaotyczne i niebezpieczne ewentualności rozpoczęte już od poprzedniego tygodnia wymagają szybkiej reakcji, niecodziennych, bardzo odważnych decyzji, współpracy i pomocy innych( może czasami nie będzie to możliwe..) i powrotu sił, które teraz straciliśmy. A może nam je zabrano?

Znak Baran żąda natychmiastowej czynów i zmiany decyzji ostatniego miesiąca. Wyjący dramatycznie Księżyc odnajdzie w sobie prawość, szlachetność i męstwo by bronić własnych życiowych wartości.

Prywatnie akceptuj różnice zdań i ograniczenia zesłane przez środowiska, otoczenie lub inne formy wyższe. Informacje, wiadomości muszą być sprawdzane, a potem można dopiero przejść do rozwiazywania pojawiających się wyzwań. Zmianom, regeneracji i transformacji towarzyszy Pluton już w biegu prostym ustawiając się w kwadracie do Urana. Niektóre projekty razem z zaćmieniem mogą okazać się totalnym fiaskiem.

Akceptuj zakończenie szukając nowych, konkretnych odpowiadających realnym wmykaniom otoczeniu wizji. Merkury jest w biegu wstecznym i nie namawia do rozpoczynania ważnych projektów. Wszystkie przysięgi i decyzje będą niewykonalne lub odwołane.

Pomimo zagmatwanych sytuacji już od poniedziałku można spodziewać się z biegiem tygodnia pojawienia konstruktywnych rozwiązań oraz sygnałów do dalszego rozwoju.

Stawiaj na współpracę, odpowiedzialne partnerstwa i przede wszystkim prawdę.

Czytając dzisiejszą prasę zadziwiła mnie okładka znanej tu gazety. Wielkie zdjęcie emigrantów, oczywiście z dziećmi i pytanie; jak wytłumaczyć dziecku świat? -przykuło moje spojrzenie. Dlaczego mam dziecku wpajać o złym świecie? Przecież my sami, wszyscy wspólnie go tworzymy!

Jesteśmy napełnieni wspaniałymi ideałami. dobro zwycięża zło, demokracja, wolność słowa, tolerancja.. likwidując gdzieś z boku, że ktoś inny może mieć całkiem odmienne wartości życia, bez zwracania uwagi na wszelkie wyznania, rozwój i pojęcie świata.

Czy w końcu ktoś odkopie ten miecz sprawiedliwości?

Księżyc w pełni i zaćmieniu w znaku Baran daje impuls do nieoczekiwanych wydarzeń, działania i przeciwstawieniu się komuś w potyczkach o swoje własne prawa.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

" Cóż z tego ze dobro wygrywa, skoro zło stać na przegraną" W. BartoszewiczBaran 21.3-20.4

Jesteś pod największym wpływem pełni i zaćmienia Księżyca z opozycją Słońca, Merkurego w biegu wstecznym i kwadratem Plutona. Razem z poniedziałkowym wydarzeniem otwierasz się na nowe szanse, większe wyzwania, słuchając przy tym tylko wewnętrznego głosu. Co z Twoją filozofią, tym wielkim kreatywnym marzeniem? Przecież od dawna o tym myślisz. Pozwól sobie teraz w tym momencie wykorzystać własne talenty, swoje siły do koncentracji na indywidualnych pragnieniach. Wenus w trygonie może dodać Ci jeszcze tylko skrzydeł stawiając na Twojej drodze ludzi bardzo potrzebnych w przyszłości.

Otwarte oczy i ufne serce nie tylko sprzyja wszelkim poczynaniom, ale również całkowitym przemianom Twojego życia razem z zaćmieniem Księżyc. Dzień, bowiem jest na pożegnanie przeszłości i odważne zmierzenie się z wyzwaniem nowych dni.

Nie musisz już więcej pozwalać na uzależnianie się od drugiego. Liczy się Twoja orientacja, Twój kierunek życiowy i rytm wyznaczonego porządku świata. Omijaj z daleka ryzykowane decyzje, układy czy wszelkiego rodzaju skompilowane partnerstwa.

Nie opieraj się reformacjom, nie walcz teraz z ograniczeniami. To, co odchodzi będzie zastąpione przez bardziej pasujące do Barana.

Siła pełni Księżyca pozostaje na wiele miesięcy przy Tobie. Zagospodarują ją tylko i wyłącznie dla siebie.Byk 21.4.-20.5

Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku i Ciebie napełnia wielką energią, choć nie ma bezpośredniego wpływu. Jednak coś nagle szepcze Ci do ucha; nie czekaj, przechodź do ataku! I Byk ma wiele do transformacji i zmian!

Czując, że jednak jest w Tobie siła do przeforsowania swoich planów, razem z Jowisza nie zabraknie Ci odwagi. Dawne, może już nawet zapominanie plany i marzenia, mogą być właśnie teraz ze spokojem realizowane. Poprawy finansowe i wszelkie dobra świat kolektywnie z pełnią są Bykom gwarantowane. Stoisz już sam na odpowiedniej drodze. Kierunki musisz wybrać sam.

Dlaczego tylko inni mogą być szczęśliwi?! Nie jesteś przecież sam. Twoje uczucia, cały świat jesteś w stanie podzielić już z bliskimi Ci sercu. Sam wiesz, jakie ma to dla Ciebie znaczenie. Szukając od dawna bezpieczeństwa, odnajdziesz je w krótce, jeżeli uwzględnisz spokój i czas! Niebo prześle na pewno odpowiednie sygnały. Wyznacz sobie cele. Postaw granice tam, gdzie trzeba coś zakończyć.

Mars w trygonie zadba o siły witalne, żywotność oraz pewność słowa i działania.

Przesyłając swoje życzenia do pełni Księżyca, polegaj sercem tylko na sobie. Unikając stresu jesteś w stanie wnet wszystko, co zaplanowane otrzymać. Tylko jeszcze zaufaj.Bliźniak 21.5.-21.6

Nagle, od samego poniedziałku dostajesz przebłysków. Księżyc i jego zaćmienie w pozytywnym sextilu mimo opozycji Saturna i kwadratu Marsa, Neptun i Jowisza -rozjaśnia Twoje zagubione myśli. Niespodziewanie wiesz, co masz teraz zrobić! Konstelacje są trudne szczególnie dla pierwszej dekady urodzonych. Błyskawiczne wydarzenia nadchodzą, bowiem ze strony jak najmniej oczekiwanej. Dlatego koncentruj się.

Z wielkim zapałem zabierzesz się do wyeliminowania przeciwności, trudności czy też rozczarowań. Twoja siła jest w komunikacji i dobrze jest to wykorzystać w każdej sytuacji. Nie siedź tylko w domu, rozmyślając nad mijaniem czasu. Niezwłocznie nadchodzi faza czynu, a może i obrony.. Stan Twojego zdrowia potrzebuje odnowy i rehabilitacji.

Razem z poniedziałkowym wydarzeniem jesteś już pewny, że nie ma problemów, którym nie możesz sprostać. Odpowiednie słowa same cisną się na usta. Argumentacja jest wielce zadawalająca. Znajdziesz spokojnie źródło finansowe ułatwiające wszelkie zamierzenia.

Harmonii w partnerstwie nic nie zaszkodzi, gdy w pełni wykorzystasz znaczenie słowa" kompromis". Daj sobie spokój już z uporem i niezrozumiałością. Otoczenie pragnie również Twojego szczęścia i poczucia bezpieczeństwa. Zrób tym razem na oczach świata sam pierwszy krok!

Ludzie mają największe wartości. Krytyczne uwagi z Twojej strony są zupełnie zbędne.Rak 22.6.-22.7.

Poniedziałkowe zaćmienie Księżyca odbywa się wcześnie rano w poniedziałek. Dla Ciebie dni dookoła pełni i następne sześć miesięcy będzie miało szczególne znaczenie. Księżyc, bowiem jest Twoim patronem. W znaku Barana, nieciekawej konstelacji układu kwadratu razem z jego pełnią przedstawia Ci swoją bardzo ekscentryczną stronę. Oprócz nieoczekiwanych wydarzeń są pod ręką dla Raka wielkie moce, które wypełniają Twoją duszę, ciało i wszystkie zmysły. Tak jak gdybyś zanurzał się w czymś ciemnym podczas jego zaćmienia szukając na dnie przede wszystkim samego siebie.

Słońce, Merkury, Pluton i Uranus zwodzą stwarzając sytuacje bez kontrreakcji. Wszelkie układy i rozmowy przesunęłabym na inny czas i przyjemniejszą gwiazd atmosferę. Czując się nieszczególnie wśród swoich najbliższych, rodziny, przyjaciół, znajomych nadchodzi moment zmiany trybu życia, tak abyś mógł funkcjonować bez odczucia na własnej skórze narzucania woli drugiego.

Posłuchaj, co mówią Twoje emocje. Które związki zabierają Ci ostatni oddech i łyk powietrza? Czasami warto z czymś się pożegnać, zamykając w spokoju dokładnie dni przeszłości, by w końcu wyruszyć swoją własną, indywidualną ścieżką.

Radyklane zmiany Twojej całej osoby, otoczenia i pozycji zawodowych wspiera planeta szczęścia Jowisz i Mars w znaku Panny. Nie mów tylko od raz wszystkim o swoich emocjach. Czyniąc to wykładasz swoje karty na wierzch.. Działaj w spokoju, nie słuchając nawolywań z bliskiego ekosystemu. Wszystko musi być razem z Marsem wykonywanie krok po kroku. Cel już masz. Jowisz podpowie, kiedy masz zaczynać. W tym momencie jest czas tylko tworzenia nowego planu. Przeczekaj.Lew 23.7.-23.8

Gdy Księżyc i jego zaćmienie ustawi się w poniedziałek w pozytywnym aspekcie do Ciebie otrzymujesz ogromny przekaz siły. Może dla wielu nie widoczny, lecz postać Lwa przechodzi swobodnie na wysokie szczyty. Twoje życie odtąd będzie nabierało złocistego blasku. Wszystko, czego potrzebujesz masz przecież tylko w sobie.

Saturn, Merkury, Słońce, Uranus i jeszcze Wenus w Twoim znaku to bardzo piękny układ wszystkich planet. Z wielką galanterią przechodzisz do kolejnego planu. Praca jest dla Ciebie drogą do zadowolenia oraz osobistego spełnienia. Trygon Saturna obiecuje wyróżnienia. Słońce i Merkury napędza nowe układy, ciekawe znajomości i dobry nastrój do omawiania kolejnych projektów. Wenus wzbogaci Twoje barwy ciepłymi kolorami jesieni.

Uranus przedstawia szansy, które w każdej chwili pozytywnie wiele reorganizuje. Niespodziewana suma pieniędzy, ciekawy biznes, a do tego dobra garść miłości pozwala na powroty do samego siebie.

Razem z pełnią Księżyca masz pełne prawa przytulenia z radością całego świata do serca. Rodzina, przyjaciele oraz najbliżsi liczą na Twoją hojność oraz pomoc. Musisz zdać sobie sprawę, że rozpoczęcie nowych pomysłów w odpowiednim momencie warunkuje nieoczekiwane korzyści.

W rodzinie, pracy czy też sytuacjach gospodarczych konstelacje przyrzekają miłość i pełne bezpieczeństwo.Panna 24.8.-23.9

Reakcje i doznania pełni oraz zaćmienia Księżyca odczuwasz po nastroju otaczających Cię ludzi dookoła. Sama nie stoisz pod jej wielkim wpływem, jednak Twoja postać jest nie tylko pomocą, ale również balsamem dla innych. Ufając sobie i własnemu głosowi wewnętrznemu nieświadomie otrzymasz z góry wiele sygnałów. Jowisz i Mars w Twoim znaku są najlepszymi sprzymierzeńcami. Pozytywna atmosfera jest stworzona do niecodziennie, pięknych planów.

Niespodziewane możliwość poprawy egzystencji, wykreowanie dobrych, profesjonalnych układów zawodowych, czy też spotkanie tej jednej osoby jest zapewniona razem z poniedziałkowym niecodziennym wydarzeniem.

Mimo, że Saturn i Neptun działają kontra-produktywnie razem z Plutonem i Jowiszem spodziewaj się już optymistycznego rozwoju Twoich założeń. Idź spokojnie swoją dalszą drogą. Nawet, gdy czasami trzeba będzie podążać pod prąd, spodziewaj się korzyści.

Nie pozwalając na interwencję z zewnątrz opieraj się tylko na swoich doświadczeniach. Siła jest z Tobą do poprowadzenia nawet dużej grupy ludzi w niezawodnym i rozsądnym kierunku.

Wszystko, co od dawna nosisz w sercu warto jeszcze raz przemyśleć. Realizacje razem z Marsem w Twoim znaku są nie tylko pewne, ale również pożyteczne dla innych. Doceń w końcu siebie.Waga 24.9.-23.10

Pełnia Księżyca i jego zaciemnienie w intensywnej opozycji ma ogromny wpływ szczególnie na Ciebie. Zaćmienie Księżyca może być, bowiem bolesne. Dobrze jest abyś przygotowała się do tego momentu. Na szczęście nie jesteś sama. W Twoim znaku znajduje się obecnie Słońce i Merkury. Pożegnania w następnym pół roku będą konieczne, ale siła Księżyca, jego wielka moc przeforsowania swojego życia do właściwego celu- jest Wadze ślubowana.

Czasami, w swoich myślach, a może sercu marzysz o ucieczce z miejsca gdzie jesteś. Inne miasto, inne państwo i całe otoczenie, a do tego szczęście i spełnienie w harmonijnym partnerstwie.... W taki dzień, gdy Księżyc znika razem z zaćmieniem momentami kurczy się nasze serce. W takiej chwili warto powiedzieć sobie samej coś szczerze, pamiętając o tym, co jest Twoim marzeniem i największym szczęściem. Pędząc dalej do przodu, usługując innym i zgadzając się z miłym uśmiechem na wymagania innych, wpadłaś może w uzależnienia, które pełnia, zaćmienie oraz Pluton w uścisku kwadratu - nie będzie akceptował.

Postanów być w końcu autentyczna. Słońce i Merkury przyśpieszy w nadchodzących dnia pewne projekty. Twój cel samozadowolenia musi być osiągnięty! A to możesz stworzyć tylko sama bez oczekiwania aprobaty w oczach swojego najbliższego otoczenia.

Zauważ i podkreśl tudzież własne talenty. Ukaż samej sobie swoje wartości wyciągając na światło dzienne, co tkwi w środku Ciebie. Jest wiele ludzi dookoła niosących Ci pomoc i doświadczenie.. Szczęście czeka na Wagę. Cierpliwości. Decyzje należy podejmować pod koniec tygodnia, a jeszcze lepiej po 10.10.15Skorpion 24.10.-22.11

Pełnia i zaćmienie Księżyca jest raczej w neutralnej pozycji dla Skorpiona. Jest jednak możliwe, że i do Ciebie dotrze niesamowita energia tego wydarzenia. Życzenia posiadania mocy i wewnętrznej pewności jest już zagwarantowana dzięki pozytywnemu położeniu Marsa i Jowisza.

Ostatnio pewnie zauważałeś dokładniej szczęście i zadowolenie innych porównywając to do swojego życia. Przeznaczanie nie jest czasami przyjemnie. Mimo to Skorpion oczekuje powolnego zreformowania obecnych kolei losu.

Swoją energią podtrzymujesz na duchu przyjaciół, kolegów zapominając raz po raz przede wszystkim o sobie. Moce, które innym przesyłasz wracają mimo to do Ciebie. Twoja wrażliwość, pewność siebie i fascynacja dnia codziennego będzie przez układy gwiazd znacznie podkreślona.

Księżyc w pełni buduje mosty do osobistego, kreatywnego spełnienia. Wytyczone sobie cele na pewno zdobędziesz. Spirytualny trygon Neptuna otwiera przed Tobą drogi do uczuć jeszcze i Tobie nieznanych. Wyłapujesz już od czasu do czasu czyjeś emocje, a może nawet te ukryte myśli. Jednak to nie jest powód do rozdrażnień.

Nabierz głęboko powietrze w płuca i daj sobie samemu rozkaz do ufności. Sam znasz już: Księżyc ma przecież dwie strony. Jedna jest dla wszystkich. Druga, ta zakryta, tylko dla nielicznych.Strzelec 23.11.-21.12

Mimo trudnych układów planet, pełnia i zaćmienie Księżyca w trygonie sygnalizuje zmiany w pozytywnych aspektach. Sytuacje od poniedziałku mogą być wielce emocjonalne, ale światło pełni kieruje Strzelce w prze -znaczeniowe drogi.

Wczuwając się w mikroklimaty doświadczasz, że wcale nie pozostajesz sam ze sobą. Kierunki obrane w ciągu jednej nocy dają poczucie, że nie błądzisz i nie przeszkadzasz sam sobie. To, co pragniesz osiągnąć, zdobędziesz dzięki sile woli. Nawet trudne sytuacje będą do przeskoczenia.

Saturn, Mars, Neptun i Jowisz odwracają się od Ciebie, ale napływające wiadomości w jednej chwili stawiają Cię na nogi.

Zanim podejmiesz ostateczne decyzje poczekaj przynajmniej do środka tygodnia. Trudne położenia, konfliktowe, stare układy, praca lub związki z dziećmi mogą być szybko rozwiązane.

Uranus i Wenus stoją, bowiem w trygonie dając nadzieję, że spełni się nieoczekiwane. Trzeba jeszcze tylko nauczyć się czekać stawiając na odpowiedzialne i stałe partnerstwa wszelkiego rodzaju. Wenus obiecuje znajomości, które poszerzą Twoje horyzonty. Uranus wnosi niecodzienne zmiany i zadziwiające aktywności.

Nie wskakuj tylko razem z innymi do pierwszego ognia. Saturn i Mars będą ograniczać Twoje siły. Najlepsza metodą niech będzie utrzymanie porządnej, wewnętrznej harmonii.Koziorożec 22.12.-20.1

Pełnia i zaćmienie Księżyca w kwadracie, Słońce, Merkury również w nieciekawym układzie. Uran dołącza się do dramatycznego scenariusza. Ale nie ta diabeł straszny jak go malują..

Początek tygodnia zapowiada się trudno, dlatego musisz znaleźć w sobie przede wszystkim cierpliwość, spokój oraz ogromne opanowanie. Sytuacje, bowiem będą się zmieniać z minuty na minutę, a wielka emocjonalność razem z agresywną energią Księżyca w Baranie nie jest do pozazdroszczenia.

Czując od dawna nacisk Plutona wiesz już, że coś trzeba w Twoim życiu przemienić, zreformować, wyrzucić i rozpocząć zupełnie nowe budowy. Szczególnie samego siebie.

Ustawiając ciągle w ostatnich szeregach, pozwalając na uzależnia czy też pod-władztwo innym masz w końcu niezły obraz samego siebie..Księżyc w Baranie w zaćmieniu mówi po prostu; " dość tego!".

Stare problemy jeszcze raz ukazują się w potężniejszej okazałości. Niewyczyszczone kąty i przeszłe metody należy kiedyś zupełnie zlikwidować. Niesprawiedliwość, na którą z pokorą pozwalasz, poczucie winy, a może z Plutonem-strachu, nieodpowiednie partnerstwa lub inne układy.. Tak, Koziorożec razem ze swoim anielskim spokojem, będzie skreślał z bardzo długiej listy niezadowolenia to, co można było już zrobić w przeszłości! Razem z Marsem i Jowiszem w trygonie jesteś super wyposażony do walki z trudnymi układami planet! Postaw teraz na celowość, swoje wizje, osobiste marzenia! Klasyczna równowaga, mówienie prawdy i obstawianie przy swoim odpowiednimi argumentami dla agresywnego napastnika, będziesz potrafił rozwiązać najtrudniejsze wyzwania. Bądź sobą, a czeka Cię nagroda. W twoim otoczeniu pojawia się nowi ludzie, którzy bardziej odpowiadają Twoim wymogom asystując Ci do szczęścia! Wodnik 21.1.-19.2

Przed Tobą wielkie, pozytywne zmiany razem z uskrzydlającym sextilem pełni i zaćmienia Księżyca!

Czujesz w końcu sam jak nabierasz siły, jak pozbyć się uciążliwego uzależnienia, jak spełnić swoje indywidualne marzenia. Możesz śmiało otworzyć okna i drzwi, aby wpuścić nowy powiew kreatywnego wiatru. Księżyc w zaćmieniu zamyka za Tobą trudne, życiowe etapy. Saturn i Mars odchodzi na długo z bardzo nieszczęsnego położenia. Granice Twoich horyzontów się automatycznie rozwijają! Dążąc od dawna ustalonego celu, spełnisz to, co jest już zaplanowane.

Spodziewaj się już od emocjonalnego, gorącego poniedziałku znaczącego dla Wodnika powodzenia.

Zaufaj sobie odrzucając niepewności, wątpliwości, a jednocześnie uwalniając od opinii otoczenia. Niespodziewane informacje, wskazówki z nieba, a może i z kręgu najbliższych otworzą Ci oczy na to, czego od dawna szukasz.

Nagle znajdujesz w sobie odwagę zostawiając rutynę za sobą. Czujesz, że trzeba przeprowadzić nowoczesne reformy w domu, zagrodzie i na pewno w profesjonalnym powołaniu. Swoim lekkim, bez-zobowiązującym zachowaniem nie zdobędziesz niczego.

Ważne są konkretnie sprecyzowane cele, idealne pomysły, a wszystko przy tym musi odpowiadać wymogom aktualnego otoczenia! Już wiesz, co ma na myśli.

Zabieraj się już teraz do spełnienia swojego, ważnego także dla innych arcydzieła!Ryba 20.2.-20.3

Razem z pełnią Księżyca i jego zaćmieniem w sąsiednim znaku Barana i na Ciebie spływa zadziwiająca energia niesamowitego zjawiska. Jest wiele znaków nie tylko z Twojego nieba, ale i z Kosmosu, że cuda są na pewno w świecie i mogą doczekać spełnienia.

Gdy pierwsza dekada z was ma bardzo trudne konstelacje trzeba koniecznie mobilizować siły, aby zawalczyć przede wszystkim o swoje szczęście. Mars absolutnie odbiera Ci w opozycji energię. Polecałabym rozsądne oszczędzanie swoich mocy i zwrócenie uwagi na zdrowie. Agresja z zewnątrz też jest jego negatywną domeną stojąc naprzeciw z nieprzyjacielską miną. Saturn hamuje. Neptun odciąga od realnego środowiska. Nadszedł czas, aby Ryba razem z pełnią Księżyca pomyślała przede wszystkim o sobie.

Księżyc w zaćmieniu wymaga, bowiem wielkiej dynamiki i bezpiecznej pewności praz poczucia bezpieczeństwa. Tak, Twoje spełnienie kreatywne jest najważniejsze, ale z bardziej optymistyczną atmosferą.

Na szczęście Jowisz będzie przyciągał tylko dobre sytuacje, protekcję i okoliczności majce na celu wyniesienie Cię na wyżyny. Skorzystaj mądrze z jego zaproszenia, aprobując tylko to, co da Ci stałość, stabilność i przyszłościowe zabezpieczenia!

Razem z zaćmieniem pozbywasz się nareszcie swojej skromności, a może strachu czy obawy i własne pomniejszanie swojej osoby. Nadeszła faza, aby Ryba sfinalizowała i porządnie zamknęła za sobą smutne, stare tematy przeszłości. Nie jesteś już nikomu przecież nic winna!

Miej odwagę pokazać się silną, przekonywującą oraz pewną siebie. Aby zdobyć cele trzeba w życiu nauczyć się pływać nie tylko z prądem. Neptun wskaże Ci odpowiednie drogi. Zaufaj swojej potężnej intuicji!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji