widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-11-18

Horoskop dla wszystkich od 16.11.15 do 22.11.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Odważny jest nie ten, kto się nie boi, ale ten, który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach!"

Baran 21.3-20.4

Z Marsem i Wenus w opozycji razem z koniunkcją Urana przedstawia się Baranom bardzo skomplikowany tydzień.

Układy planet, bowiem zabierają Ci to, co masz najcenniejsze, a mianowicie Twoją niesamowitą energię. Pamiętając cały czas, że masz przy sobie trygon zbawiennego Merkurego postaraj się tworzyć harmonie, albo przynajmniej wykorzystać aspekty dialogu. Twoje przemowy, operatywność, decyzje muszą być wygłaszane spokojnie, pewnie, ale również z logiką, mając przy tym na uwadze dni następne.

Ważne informacje otrzymasz od trygonu Saturna! Bezpieczeństwo Twoje, rodziny i najbliższych musi być priorytetem! Gdy nagle poczujesz, że ktoś stoi Ci na drodze, podcina skrzydła lub omawia za plecami-przedstaw szczerą prawdę. Ale bez przesady mając kontrolę nad każdą niejednoznaczną sytuacją.

Nieszczęsny kwadrat Plutona dla drugiej dekady urodzonych przypomina o zamykaniu tych etapów w życiorysie, które do tej pory się nie sprawdziły! Pozostawiając za sobą, to, co dawno trzeba było już odrzucić zrobisz miejsce na inne. Nowe, bardziej pasujące do Ciebie!

Twoja impulsywność pewnie pozwoli podjąć spontaniczne decyzje. Zachowaj dojrzałość i równowagę umysłu. Mars w opozycji może zachować się jak ogień. Gwiazdy przypominają o tych, którzy stoją przy Tobie bardzo blisko. Od tych osób otrzymasz ciepło, bliskość i to, co da poczucie, że jesteś w swoim domu.

Byk 21.4.-20.5

Spoglądasz ze spokojem i harmonią w dni następne. Opozycja Słońca i Merkurego kończy się już ostatecznie i dla trzeciej dekady urodzonych w następną niedzielę.

Rozmowy, ważne układy czy też wszelka komunikacja może być spokojnie przeniesiona lub poczesne terminy całkowicie przesunięte. Osoba, która daje Ci stałość i poczucie bezpieczeństwa jest sugestywną osobowością, jednocześnie dając Ci równowagę.

Szczęśliwych przypadków i splotów wydarzeń nie zabraknie w nowym tygodniu abyś czuł się radośniej. Możesz swobodnie ukazać swoje autentyczne emocje. Co otrzymasz od razu przyrównaj do siódmego nieba. Wspaniale jest wiedzieć, że jest się kochanym i jednocześnie całkowicie na kimś polegać.

Profesjonalnie będziesz skonfrontowany ze stresującymi sytuacjami. Ciągłe wymiany układów potrzebują Twojego elastycznego umysłu. Postaraj się wszystko odpowiednio wyważyć. Poczuj instynktownie z sextilem Neptuna, czego potrzebuje od Ciebie otoczenie. Odrzucając strach przed utratą tego, co ma dla Ciebie największe wartości stawiasz na porządek i ład dookoła.

Warto przemyśleć jeszcze raz konkretyzowanie oraz uzupełniane Twojego wymarzonego planu. Niektóre punkty godzi się zastąpić tym, co odpowiada aktualnym warunkom środowiska.

Pluton w trygonie dodaje niesamowitych mocy. Osiągniesz z pewnością spokój duszy i wewnętrzną harmonię dzięki opanowaniu samokontroli.

Bliźniak 21.5.-21.6

Mars i Wenus trygon razem z pozytywną pozycją Urana nadaje ton nowym dniom dla Bliźniaka. Układy planet obiecują piękne, efektywne czasy, ale pod koniec tygodnia trzeba będzie uważać.

Przejście Słońca i Twego Merkurego do Strzelca razem z jego opozycją to faza wyzwań. Przygotuj się już na konfrontacje z zakresu Twoich spojrzeń na życie. Nie przesadzaj aczkolwiek z szybkimi, nieprzemyślanymi decyzjami. Aby osiągnąć i zrealizować długofalowe plany trzeba będzie już do środy postawić na cierpliwość, porządek i koleje wykonywania zadań.

Nie słuchaj dodatkowo tylko mądrali oraz ludzi, którzy muszą koniecznie Ci zaprzeczyć. Twoja wiedza jest wystarczająca ażebyś ze spokojem przedstawił swoje najlepsze przesłanki. Tłumaczenia, nerwowa atmosfera czy trzaskanie drzwiami nie zrealizuje się, jako dobra metoda likwidowania sporów. Spożytkuj Wenus i Marsa razem z ich trygonem dążąc do celów, które zamierzasz szybko osiągnąć!

Szanse na poznanie nowych, ciekawych ludzi są olbrzymie. Nastaw, więc antenę, zapisuj kontakty, kto wie, jaki będzie z tego jeszcze pożytek!

Życie może się czuć bardzo wspaniale, gdy gestem pełnym harmonii zaakceptujesz odmienność innych filozofii, podejścia czy też punktów życia.

Mars namawia do działań na Twoje korzyści. Nie czekaj! Na pewno tego nie pożałujesz!

Rak 22.6.-22.7.

Pierwsza i druga dekada urodzonych ma trudne konstelacje z aktualnymi kwadratami. Chodząc cały czas zamyślony nad bolączkami świata nie zapominaj przede wszystkim o sobie.

Twoje uczucia tęsknoty do jedności, miłości z kwadratem Wenus są na razie mało realne. Mars od poniedziałku może postawić Cię już na baczność. Wysłuchaj ze spokojem, co mówi osoba stojąca przed Tobą. Nawet, jeżeli musisz się natychmiast decydować, wybierz ze spokojem drogę serca.

Wejście w trudne konfrontacje razem z emocjami mogą przynieść agresję. Dlatego lepiej ze spokojem zaakceptować to, co się stanie. Jowisz, Merkury i Słońce są do Twojej dyspozycji, aby z mądrością rozwiązać nawet trudne zadania. Nie widzę, że sobie z czymś nie poradzisz. Wręcz przeciwnie, jest pewność wyjścia i zakończenia starych, bolesnych tematów.

Czasami trzeba powiedzieć: ,,nie" rezygnując z robienia z siebie ofiary, czy poświęcania się czemuś, co nie jest docenione. Czy to w pracy, czy też w życiu osobistym szczera i autentyczna postawa doda Ci tylko więcej respektu.

Opozycja Plutona, kwadrat Urana i połączenia tych planet z Wenus wskazują na konflikt z kobietami dla drugiej dekady urodzonych. Czy jest coś, co dawno powinno być posprzątane? Nastaw się na nerwowe momenty, niedziałające plany i godziny chaosu, które będziesz musiał opanować.

Jowisz w sextilu gwarantuje Rakom mądre zakończenia. Zrezygnuj przy tym tylko z prowizorki.

Trzymaj w garści swoje pieniądze.

Lew 23.7.-23.8

W końcu i Lew wchodzi w fazę optymizmu. Układy planet razem z Księżycem sprawiają, że chce się żyć i cały świat z radością przytulić do siebie.

Przyciągając szczęście znajdujesz dookoła wiele pięknych tematów. Pierwszym będzie na pewno miłość i dobre konfiguracje związków wszelkiego rodzaju.

Razem z grupą podobnie myślących rozpoczynasz od końca tygodnia tworzenie ciekawych planów. Niezależność i wolność jest przy tym ważna. Kierunek modernizacji jest Ci nakazany.

Jest możliwe, że jakaś postać, którą wcześniej źle oceniłeś przedstawi się w całkiem innym świetle. Saturn kieruje do stałości i ciągłości dając uczucia błogiego bezpieczeństwa. Bardzo dobre emocje i pozytywna energia sprzyja ostatecznie odnalezieniu swojego miejsca rozprzestrzeniając klimaty przytulności. Miłość, przyjaźń czy po prostu radość jest dobrym mottem następnych dni tygodnia.

Gdy ostania dekada urodzonych jeszcze ma parę ważnych spaw do rozwiązania i zakończenia, pierwsza i druga przebywa już na wyżynach Pojawiając się świetne idee spożytkuj przede wszystkim w pracy.

Wszystko uda się, jak pod działaniem czarodziejskiej różyczki. Rozmowy, planowanie, nowy kursy czy też szukanie innej pracy sprzyjają następne dni w całej okazałości. Czas pozytywnej energii i ogromnego power-a zarezerwuj na priorytetowe działania.

Panna 24.8.-23.9

Wszystko będzie się rozwijało na Twoją korzyść, jeżeli uhonorujesz już od środy pojawiający się kwadrat Merkurego. Pierwszą dekadę męczy poza tym jeszcze kwadrat Saturna. Ograniczenia i zahamowania będą sprzyjać mimo wszystko makroewolucjom i poprawo kardynalnych, nieobojętnych zadań. Ostatnio może za wiele wykonanych zadań, zabrało Twoją cenną energię do dalszego działania. Pomyśl o relaksie oraz zdrowym odpoczynku. To będzie bardzo istotne w drodze po zwycięstwo.

Druga i trzecia dekada urodzonych z pięknymi konstelacjami powinna poświecić więcej czasu na przyjemności. Pluton i tak gwarantuje wszystkim najlepsze tytuły. Jowisz popędza Twoje przedsięwzięcia, aby wszystko szło ze spokojem lepiej niż po maśle.

Nowe, kluczowe znajomości będą wymagać Twojego zainteresowania. Przyjmuj ciekawe propozycje pamiętając o własnym rozwoju. Dni przyszłości będą dopasowywać się do powodzenia, jeżeli Panna wszystko sprowadzi do znanego jej realu.

Węzeł Księżycowy anonsuje prze-znaczeniowe wydarzenia. Twoje życie osobiste razem z nim będzie się nieoczekiwanie zmieniać. Panna wkracza z ostrożnością na miejsca posłannictwa. Czując w sobie pełną harmonię zachowaj w każdej chwili należytą równowagę.

Osiągniecie olbrzymich, dobrych wyników razem z pozycją Jowisza jest wszak więcej niż pewne!

Waga 24.9.-23.10

Wenus i Mars w Twoim znaku dają Ci reprezentacyjne miejsce świata stawiając przy tym w blasku największych świateł.

Przejście Merkurego i Słońca do znaku Strzelca to już pewność, ze Ty jedna w tym tygodniu zwyciężasz! Warto już dziś podjąć planowanie, choć pewnie na pierwszym planie stoi już miłość, przyjaźń i piękne układy.

Wszystko, co teraz rozpoczynasz idzie ku stałości Pozycja Saturna nadaje ton wszystkim wydarzeniom troszcząc się o to, aby było na wieczność.

Otrzymując zbawienną pomoc od planety komunikacji podchodź z podniesioną głową do istotnych rozmów korzystać z prawdy. Świetne szanse poprawy finansowej przyjmuj teraz, koncertując się na efektywnych, nietuzinowych ideach. Dobra energia płynąca od wszystkich planet czyni Cię sympatyczną, zalotną, uważaną przyciągając ludzi rożnego rodzaju. Układ Wenus z Plutonem dla drugiej dekady urodzonych może być jednak nieciekawy, jeżeli pozwolisz niektórym na niepotrzebne nonszalanckie niegrzeczności.

Gwiazdy trzymają jednakże Wagę pod swoimi skrzydłami. Znajdujesz swoje miejsce, miłość i uczucia jedności. Wykorzystaj szanse, propozycje lub impulsy tej osoby, która może dać Ci bardzo wiele. Wenus z Marsem to sprzyjające okoliczności na szczęśliwy, niekończący się traf losu.

Nie zatrzymuj się. Posłuchaj serca. Szczęście ma większe wartości, gdy można je z kimś podzielić.

Skorpion 24.10.-22.11

Planety będą wynagradzały Twoją cierpliwość, wytrwałość, pracę i zaangażowanie we wszystkie ważnych dla Ciebie zadanych.

Słońce i Merkury jeszcze w tym, ostatnim tygodniu w Twoim znaku spożytkuj na te trudne czynności, które i tak trzeba kiedyś w końcu doprowadzić do zakończenia. Twoja aura, razem z układem planet przyciąga przy tym do Ciebie osoby, które będą miały ważne znaczenie dla dni następnych. Otoczenie potrzebuje teraz Twojej siły, pewności i zdecydowania. Strach może nie jest Ci obcy, jednak Ty jesteś tym znakiem zodiaku, który umie prowadzić do stałego bezpieczeństwa.

Czujesz i tak o od dawna, że nadchodzi ważna godzina. Decyzje muszą być podjęte, a wielka analiza zamknięta. Wielkie uczucia potrzebuje i Skorpion do normalnych, szarych, przyziemnych momentów. Zaakceptuj, że jesteś kochany. Pozytywne emocje i wiara wskaże inne, ciekawsze możliwości. Zrezygnuj tylko jeszcze z uczucia zazdrości. Nikt nie jest niczyją własnością. Twój Pluton będzie namawiał do ponownych, szkodliwych manewrów.

Połączenie Słońca z Merkurym w Twoim znaku przyniesie szybsze odsznurowanie priorytetowych rozstrzygnięć, których nawet się nie spodziewałeś. Rozmowy na wysokim szczycie, negocjacje i umowy współpracy stoją pod bardzo szczęśliwą gwiazdą. Jest to bardzo istotna faza na rozpoczęcie nauki, pisanie lub wyjazdy ogromnego znaczenia. Uczyń użytek z tak ważnego tygodnia. Optymizm i wiara na pewno Cię nie opuści!

Strzelec 23.11.-21.12

Czas jest najwyższy, aby zakończyć te smutki i załamania, mimo, że Neptun i Jowisz cały czas ostrzegają przed przesadami! Sprawdzając i postrzegając real aktualnego świata z oczyma pełnymi blasku będziesz witał Merkurego i Słońce w Twoim znaku!

Opracowując już od poniedziałku bardzo dokładny(!) plan Twoich przedsięwzięć czujesz, że już wiesz, co pragniesz osiągnąć! Dobra energia, wiara w przyszłość i szczypta optymizmu pozwoli na wykonanie wszystkich zamierzeń! Na pierwsze miejsca wchodzi Wenus naprawiając układy w braterstwach, domu, nie zapominając przy tym również o przyjemnościach. Poprawy gospodarcze są z ta pozycją planety gwarantowane. Sprowadzaj razem z Saturnem do bezpieczności oraz stałości!

Zawodowo to Mars wysuwa Strzelca na główne pozycje. Ogromne moce chcą ukazać Twoją siłę przebicia, intelekt i ukryte talenty. Komunikacja będzie płynąc bardzo lekko razem z koniunkcją Merkurego. Ciekawy finał i niespodziewane wyniki daje Uran w boskim trygonie. Nie pływaj tylko po powierzchni. Szukaj głębiej i dalej wartości nowego życia. Czasy dookoła bardzo się zmieniają, i musisz razem z planetą karmy brać poprawkę na to, co nas otacza!

Od piątku rozpoczynasz wysokie loty! Konstelacje biorą teraz Strzelca pod skrzydła i opiekę. Intersujący czas trzeba będzie jasno i dobrze spożytkować, aby i Twoja przyszłość była również zabezpieczona!

Koziorożec 22.12.-20.1

Jeszcze i w tym tygodniu Słońce i Merkury świeci tylko dla Ciebie. Załatw szybko to, co od dawna leży Ci nas sercu. Nadchodzące trudne układy Plutona w Twoim znaku z Wenus oraz kwadrat Marsa trzeba będzie w następnych krokach obowiązkowo uwzględnić!

Wielkie uczucia złości, agresja, a pewni zazdrości dopada pierwszą i drugą dekadę urodzonych. Spróbuj kierować się przede wszystkim rozsądkiem, nie popełniaj przy tym błędów znanych już z przeszłości. Jowisz przynosi tylko dobre myśli. Twoje wszystkie kłopoty będą rozwiązane do końca roku, gdy sięgniesz po cierpliwość, spokój i wewnętrzną harmonię. Zaniechaj wielkiego towarzystwa lub ludzi bezwzględnych. Twój świat, Twoje priorytety i założenia możesz i bez tego zdobyć.

Więcej spokoju i lekkość ułatwi wykonanie nawet bardzo trudnych zadań. Nie musisz zawsze zdobywać wszystkie nagrody. W trudnych sytuacjach lepiej się wycofać. Pluton jest niebezpieczeństwem, które może nadejść z niewiadomej strony. Gdy zabraknie energii, razem z Marsem, który stoi w niekorzystnym aspekcie w znaku Wagi, pomyśl o sobie oraz odpoczynku. Pilność i obwiązki może czasami na moment poczekać. Razem z Jowiszem liczysz się Ty, Twoje osobiste szczęście i wewnętrzne, stałe zadowolenie.

Pozwól sobie czasami na przeskoczenie własnego cienia. Uczucia miłości, przyjaźni lub też odnalezienie swojego miejsca jest dla Koziorożca w zasięgu ręki, gdy zaakceptujesz strach przed rozczarowaniem. Gwiazdy będą Cię trzymać pod swoją ochroną.

Wodnik 21.1.-19.2

Często uciekasz od siebie, pięknych uczuć i powiązań wszelkiego rodzaju. Szukając wolności osobistej zapominasz, że do głębokich partnerstw potrzebne są dwie osoby. I takie same zaangażowania.

Wenus i Mars w komitywie i prześwietnych układach namawia Wodnika do podjęcia, choć małego ryzyka! Zaakceptuj uczucia własne oraz drugiej osoby. Pozwól sobie na bliskość, jedność i pełną emocjonalną stabilizację. Mars nie odbiera Twojej energii, a wręcz przeciwnie kieruje do odwagi. Efektywna dynamiczność będzie mocą napędową do tworzenia ciekawych koalicji prywatnych, zawodowych czy też tych Twoich ulubionych, z ludźmi podobnie myślącymi. Imponujesz innym swoją efektywnością oraz ekspresyjnością. Uran zapala jeszcze raz świetne pomysły! Aby je osiągać postaw na realia. Udana pozycja Saturna obiecuje, że zdobędziesz pewną równowagę. Poczekaj z ważnymi umowami koniecznie do środy! Przejście Merkurego i Słońca do optymistycznego Strzelca włącza nie tylko światełko w ciemności, ale proponuje inne rozwiązania, ciekawsze decyzje i wypróbowanie tego, co nieznane z gwarancją wziętości!

Wszystko, co zaplanujesz przyśpiesza w nieoczekiwanym momencie. Wodnik wypełni swoje zadnia, obowiązki i założenia z nawiązkom! Dobrze jest mieć przy sobie miło nastwione planety. Wykorzystaj czas do końca roku 2015, aby nadrobić to, co w poprzednich miesiącach się nie udało zdobyć!

Ryba 20.2.-20.3

Saturn jest tym, który sprawdza, kontroluje wymagając przy tym ogromnej dyscypliny! Jego kwadrat upomina ciągle jeszcze pierwsze dekady urodzonych, aby wszystkie założenia oraz plany były koniecznie zapięte na ostanie guziki.

Ryba jest w odpowiednim momencie na swoim miejscu wypełniając wszelkie zadnia. Gdyby coś się nie udało po Twoje myśli sięgaj natychmiast do poleceń Plutona! Jego sextil gwarantuje, że znajdziesz w sobie moce do powstania i dalszej walki. Merkury i Słońce dalej stoi w trygonie do końca aktualnego tygodnia, abyś wypełniała te najtrudniejsze dyspozycje, krocząc odważne do miejsca powołania!

Pomoc nadchodzi z każdej strony, gdy tylko wyciągniesz rękę. Moc propozycji spożytkuj tylko dla swojej osoby, nie mieszając się przy okazji do spraw innych. Od czwartku planeta komunikacji ustawia się, bowiem w kwadracie, a to może sprawić chaos, ukazać niedociągnięcia innych lub brak koncentracji do zwykłych zamysłów. Motywacja oraz wysoka inteligencja pomoże Ci jednak z cierpliwością rozwiązać nawet zawikłania, gdy nie pozwolisz na małe błędy i anarchię otoczenia.

Razem ze Słońcem emanujesz silną osobowością. Wzrok wszystkich skierowany jest tylko na Ciebie. Pokaż swoje największe talenty z odwagą! Czarująca pewność siebie będzie przyjęta za radością przez otoczenie! Neptun w Twoim znaku dodaje magii. Pojawienie się intersujących osób w końcu i w Tobie obudzi zainteresowania!Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji