widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-12-03

Horoskop 30.11.15 do 6.12.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Musimy pojąć tę trudną prawdę, że przyszłość ludzkości będzie znośna tylko wówczas, gdy zarówno w sferze stosunków międzynarodowych, jak i we wszystkich innych dziedzinach będziemy postępowali sprawiedliwe i zgodnie z prawem, a nie grozić użyciem przemocy"
A. Einstein.Słońce w znaku Strzelca rozpoczęło nową fazę w naszym życiu, kierując spojrzenia do przyszłości, wprowadzając zmiany, które będą utwierdzone ze Słońcem w następnej kolejności-znaku Koziorożca.

Wszelkie odmienne nurty oraz tendencje są przyśpieszone przez aktualny aktywny kwadrat Saturna z Neptunem. Otwartość, solidarność, tolerancja-wielkie słowa wznoszone przez odważne Słońce w Strzelcu jest zagrożone nie tylko sytuacjami politycznymi, ale również grupami terrorystycznymi, ISIS, czy innymi sytuacji nierealnych wizjami marzeń ściętych głów panujących nie tylko w Europie.

Energia znaku Strzelca to wspólne dobro dla wszystkich oraz najwyższe wartości. Równe prawa, bogactwa i świat pełen optymizmu.

Tematy te będą albo głównym naszym źródłem rozmów albo wielkich konfliktów. Jowisz, władca Strzelca znajduje się w znaku Panny, a ta nakazuje nam wysoką, dokładną analizę i zadowolenie nawet z najmniejszych kroków poczynionych do przodu.

Neurotyczny kwadrat Saturna z Neptunem po pełni Księżyca wzywa do kierowania się rozumem, rzeczywistością, nie biegania na oślep za wybujałą wyobraźnią..

Pragnąc pokoju, szczęścia, radości i zdrowia razem ze Słońcem w dającym nadzieje Strzelcu niestety będziemy zmuszeni rozprawiać się z tymi, którzy mają inne poglądy, nie akceptują naszych wartości lub twierdzą, że to właśnie oni są pępkiem świata!

Strach, bezsilność, cierpienie i przemoc przynosi nieprzedawniony jeszcze, kwadraty Plutona z Uranem i Saturna z Neptunem. To wszystko jest potrzebne do zbudowania całkiem odmiennego świata, mimo, gdy czasami jeszcze nie wszystko z tego rozumiemy.

Szukając inspiracji oraz pomysłów z otaczającego nas świata, wspólnie ze Słońcem przechodzimy na inne poziomy. Tylko nasze pozytywne nastwieni, oraz myśli mogą wpłynąć na to, jakie życie będzie miał każdy z nas w dniu następnym.

W końcu to my sami odpowiadamy za to, co się dzieje na ziemi! Nieprawdaż?

Tymczasem w nowym tygodniu planety jeszcze raz informują nas o nadchodzących procesach przekształcenia. Już w poniedziałek z koniunkcją Słońca z Saturnem przypomni nam w surowy sposób o wykonywaniu bardzo sumiennie obowiązków, wyregulowaniu rachunków oraz inicjowaniu zmienności.

Tam gdzie panuje na równi komunikacja, a słuchający pozwoli dokończyć mówiącemu na wygadanie będzie można budować drogi do przyszłości. Nadmierne wymagania, krytyka i bolesne uwagi mogą pozrywać wszystkie więzi, przy okazji skreślając słabe hipotezy. Tendencja do mistyfikacji w środku tygodnia, bowiem wzrasta.

Koncentruj się na sobie, analizując dokładnie wszelkie następne poczynania. Ustawiający się Mars z Wagi do Plutona może już przynieść w nadchodzący weekend nieprzyjemne przebudzenie. Ta niebezpieczną konstelacja zapowie użycie siły, przemocy gwałtu, fanatyzmu do przeforsowania swoich pomysłów, zamierzeń a pewnie i zadań..

Ostre argumenty siły, despotyzmu lub brutalności dojdą na pewno do głosu na arenie politycznej, ale również w naszym dniu osobistym. Partnerstwa wszelkiego rodzaju, razem z Wenus w intensywnym Skorpionem napełniają się przeogromną pasją ...w negatywnym sensie może to jednak oznaczać, że od słowa do słowa, z momentu na moment miłość zamienia się w nienawiść, przyjaźń w kłótnie na wieki, a znaczenie takich słów jak wierność i pewność będą postawione na ostrzu noża.

,,Przemoc - wywieranie wpływu na proces myślowy, zachowanie lub stan fizyczny osoby pomimo braku przyzwolenia tej osoby na taki wpływ, przy czym wyróżnia się dwa zjawiska: przemoc fizyczną i przemoc psychiczną. Według WHO, o uznaniu danego przypadku użycia siły lub władzy, lub groźby takiego użycia, za przemoc, decyduje negatywny cel i wysokie prawdopodobieństwo negatywnych skutków takiego działania......"Celowe użycie siły fizycznej lub władzy, sformułowane, jako groźba lub rzeczywiście użyte, skierowane przeciwko samemu sobie, innej osobie, grupie lub społeczności, które albo prowadzi do albo, z którym wiąże się wysokie prawdopodobieństwo spowodowania obrażeń cielesnych, śmierci, szkód psychologicznych, wad rozwoju lub braku elementów niezbędnych do normalnego życia i zdrowia ......."( Wikipedia)

Gdy na niebie pojawia się kwadrat Marsa z Plutonem można mówić o ,,przemocy wyższej". Tak jak tłumaczy się to z języka niemieckiego. Tu spodziewajmy się przerażających czy radykalnych procesów, które będą wpływały na zmiany struktur w każdym państwie i życiu osobistym ludzi. Konsekwencje i skutki tych dni będą miały znaczenie na przeistoczenia nadchodzące z nadejściem roku 2016.

Nie pozwól, aby złość, nienawiść i brutalność ogarnęła Twoje serce.. Wystarczy już, że, tak wiele niedobrego dzieje się dookoła.

Dobrze byłoby ten czas wykorzystać na uprawienie, np. sportu, spełnień swojej pasji lub zajęciem się tym, co najbardziej kochasz.

Problemy nigdy nie rozwiązują się same. A przemoc i gwałt rozlewa się dookoła bardzo szybko wracając z powrotem takim samym echem..

To my kierujemy naszym życiem używając wskazówek układu planet. Ale nikt nie jest urodzony do przemocy. Do Ciebie należy wybór następnej ścieżki losu.

Postaw na pokój, miłość i jedność.

Choć następny weekend z kwadratem Mars z Plutonem zapowiada dramatyczne wydarzenia. Nie daj ponieść się destruktywnym emocjom, lub nie zgadzaj się, aby inni rozsiewali nad Tobą negatywną, niszczycielską energię.

Omijaj duże skupiska ludzi. Unikaj ryzyka wszelkiego rodzaju.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Żadna przemoc nie poskramia, lecz rozdrażnia człowieka"

L. Tołstoj.

Baran 21.3-20.4

Mimo, że Mars i Wenus jeszcze dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych stoi w opozycji razem z przejściem Słońca i Merkurego do Strzelca wiele zmienia się automatycznie na lepsze.

Baran jest w stanie wszystkiemu sprostać w spokoju. Nie oczekuj tylko, że wszystko przyjdzie natychmiast. Będzie potrzebna Twoja cierpliwość, sumienna praca i dokładna organizacja pracy. Saturn pilnuje Cię od pewnego czasu, abyś swoje obowiązki wypełniał bardzo dokładnie. On chce prowadzić Barana do zwycięstwa przygotowując już znaczące dyplomy. Merkury w trygonie będzie pomagał w komunikacji. Jest pewność, nowe znajomości, układy, umowy oraz ważne podpisy zasygnalizują znaczące powodzenia w dni następne.

Słońce podsyła jasność, siły i pozytywną energię, gdy nie pozwolisz Twojemu Marsowi w opozycji na naginanie się do potrzeb partnera. Tak, jego zdanie na pewno się liczy, ale Ty potrzebujesz pewność oraz bezusterkowości działania i sposobu ukazania swoich najwyższych kompetencji.

Razem ze zbliżającym się niebezpiecznym weekendem należy jednak zwolnić obroty i oszczędzać swoje energie. Power-a będzie, bowiem pod dostatkiem, jednak Ty sam musisz się uchronić od dramatów konstelacji kwadratu Marsa z Plutonem. Nie pozwól na prowokacje, nie słuchaj o szybkich interesach. Zbyt wielkie już świąteczne zakupy, za namową innych można będzie wkrótce pożałować. W niedziele pewnie dojdzie już do eskalacji konfliktów. Zrezygnuj z agresji, złości czy użycia siły. Przejdź na dystans unikając kłótni. Sport jest najlepszym sposobem na przetrwanie czarnego dnia wolnego.

Byk 21.4.-20.5

Układy planet uspakajają się.

Jowisz, Neptun i Pluton pozostają w prawidłowych układach. Radość na oczekiwanie przejścia Wenus do znaku Skorpiona można będzie już poczuć. Single mogą przygotować się na poznanie całkiem nowej, intersującej osoby. Sobotę przeznacz na wyjścia lub czarujące, nieszablonowe spotkania. Ni stąd ni zowąd będzie się bardzo dużo działo....

Rozpoczęcie ciekawej fazy w życiu prywatnym pozwoli przetrwać takie sobie układy zawodowe. Chociaż cały czas Byk może liczyć na pozytywne działania Jowisza. On czyni Cię pewnym siebie, silnym i bardziej szczęśliwym.

Neptun jest nie tylko inspiracją, ale również źródłem pomysłów gwarantującym cuda. Pluton dodaje wytrzymałości, Powera oraz siły przebicia. Razem z jego trygonem dojdziesz do świetnego końca. Cele będą na pewno z brawurom osiągnięte.

Na szczęście nie trzeba zasłużyć, więc odrzuć już negatywne myśli. Konstelacje pragną abyś Ty sam spełnił swoje marzenia. Razem z koalicją gwiazd wchodzisz do centrum zainteresowania i wiele będzie się optymistycznie zmieniać.

W niedzielę należy jednak dać spokój dysputom lub niepotrzebnego ataku. Włącz na bieg wsteczny nie pokazując lepiej swojej agresji lub niezadowolenia. Siłę Twojego temperamentu może, bowiem otoczenia poznać z zupełnie innej strony...

Zachowaj spokój.

Bliźniak 21.5.-21.6

Słońce, Merkury i Saturn w opozycji to zapowiedziane wyzwania, którym Bliźniak będzie musiał w nowym tygodniu sprostać!

Uranus, Mars i Wenus stoją jednak z optymizmem u Twojego boku, aby całe siedem dni były dobrze zorganizowane, ciekawe i przynoszące wyniki, którym z góry można zaufać! Na skomplikowane zadania najlepsze są niecodzienne pomysły. Gdy Saturn stoi naprzeciw trzeba myśleć perspektywicznie nie zapominając o pojęciu takim jak: odpowiedzialność za siebie!

Sprawy, które do tej pory były ignorowane wymagaj Twoje natężonej uwagi. Zauważ w końcu to, co przeoczyłeś w przeszłości swoim wzrokiem. Liczy się wszystko, nawet najmniejsze szczegóły do całkiem nowej perspektywy.

Mars w trygonie zapewnia za każdym razem powstanie z kolan, nawet, gdy trafisz na przeciwne wiatry. Trygon Twojego Merkurego z Uranem warunkuje tylko szczęśliwe oficjalne wyniki! Pamiętaj, abyś dobrze rozkładał swoją cenną energię. Rosnące z godziny na godzinę skrzydła wykorzystaj tylko do swoich celów, nie słuchając namów do szybkich zarobków, wchodzeniu w niebezpieczne układy lub wyjawianie prawdy, tym, którzy i tak tego nie pojmą....

Rak 22.6.-22.7.

Jako, że jesteś najbardziej emocjonalnym znakiem z całego zodiaku konstelacja Marsa z Plutonem będzie miała bardzo duży wpływ nie tylko na nadchodzący weekend, ale również całe siedem dni tygodnia.

Już od poniedziałku nie kiwaj tylko ze zrozumieniem głową, ale mów swoje zdanie, bądź autentyczny, nie pozwalając nikomu na traktowanie z góry.

Jowisz we wspaniałej konstelacji może jednak gdzieś od połowy tygodnia namówić na zakupy, który będą w przyszłości w ogóle nie potrzebne...

Trzymaj pieniądze przy sobie przynajmniej do przejścia Wenus do znaku Skorpiona. Wtedy sytuacje będą jaśniejsze. Przemyślenia i wysoka analiza przyda się również na pewno. Kwadrat Urana oraz Marsa nie daje spokoju zmieniając ciągle prawdopodobieństwa dookoła. Kieruj się spokojem, wyrozumiałością oraz akceptacją stojąc jednocześnie konsekwentnie dla swoich własnych priorytetów.

Koniec, bowiem nadchodzącego tygodnia może przynieść już dramaty, jeżeli pozwolisz sobie na wejście w kłótnie, postrzały różnic zdań, czy też wytkniesz w końcu parterowi to, co trzeba było powiedzieć już przed rokiem...

Czynniki mogą się pokomplikować szczególnie dla drugiej dekady urodzonych. Nie angażuj się w nic, co nie ma dla Ciebie żadnych korzyści. Odpowiednia odległość do ludzi, którzy działaj Ci na nerwy pomoże przetrwać bardzo trudna sobotę oraz niedzielę.

Słuchaj Neptuna oraz jego aspektów. Ważne decyzje trzeba podejmować dopiero gdzieś od 7.12.15

Lew 23.7.-23.8

Dobrze jest wiedzieć, że czeka nas tak wiele dobrego.

Konstelacje dla Lwa są wyjątkowo korzystne. Wszystkie planety stoją w przyjaznych układach. Ty sam możesz już rozpocząć przygotowania do nadchodzących Świat wykorzystując sprzyjającą pozycję Wenus.

Raz z biegiem życia zaufaj, że wszystko uda się po Twojej myśli. Merkury, Uranus i Mars dają pewności siebie, radości z dnia codziennego i odpowiedniej energii, aby wszystko zapiąć na ostanie guziki. Szczęścia przy tym wszystkim na pewno nie będzie brakowało. Zawodowo pozostań przy swoim zadaniu. Merkury napędza nowych klientów, nawiązując interesujące kolejności wydarzeń. Mars w trygonie to ogromne power. Trzymasz cały świat w swoich rękach. Kieruj świadomie swoją energię, szczególnie na te zadnia, które wcześniej sprawiały Ci trudności.

Długotrwałe powodzenie zapewnia Słońce i Saturn w trygonie. Spoglądając do przyszłości stwarzasz nowe projekty, które tylko gwarantują niepowstrzymane profity. Taka dobra konstelacja bardzo rzadko się zdarza. Wykorzystaj, więc układy gwiazd tylko dla siebie i swojej wziętości.

Uranus trzyma dla Lwa cały szereg propozycji. Wybieraj to, czego jeszcze nigdy nie robiłeś stawiając na aktualności. Już Merkury w spokoju i błogości ustawi sytuacje gospodarczo-finansowe tak, abyś nie mógł do końca tygodnia narzekać.

Lew tworzy permanentne podłoże do znakomitej, bezpiecznej przyszłości.

Panna 24.8.-23.9

Tydzień będzie na pewno lepszy, mimo, że wielka ilość kwadratów zabiera raz po raz Twoją pewność siebie. Skończ może już z tym narzekaniem na całość świata, ale wykorzystaj układy planet do zwalczania tego, co nie daje Ci swobody, radości oraz lekkości!

Energia nadchodzącego tygodnia będzie bardzo zmienna. Gdy już poniedziałkowa koniunkcja Słońca z Saturnem da Ci do myślenia, unikaj przede wszystkich negatywnych wpływów z otoczenia, oraz ludzi, przy którzy czujesz, że Ci nie służą.

Jowisza jest w Twoim znaku abyś wybierała nowe drogi, ukazała innym osobiste biegłości i fachowość logiki oraz kunsztu niepodważalnej analizy. Zdecyduj się po prostu iść do przodu. Nie pozwalając przy okazji innym się zatrzymać!

Saturn i tak razem z Neptunem sprawdza już pierwszą dekadę urodzonych. Odpowiedzialności spadają na Ciebie, a ograniczenia ominiesz bardzo sprytnie na kreatywne, nieprzeciętne sposoby.

Neptun może czasami osłabia Panny energię, jednak trygon Plutona zwycięży z pewnością. Gdy chce się dążyć do pozytywnego należy walczyć nieustannością oraz jednoznacznością..

Piątkowe wejście Wenus w znak Skorpiona przemienia wszystkich spod znaku Panny w bardzo towarzyskie osoby. Nadchodzą niezmiernie przyjemne dni. Na pasji oraz namiętności teraz nie powinno zabraknąć czasu!

Od soboty nie wchodzi w konfrontacje, które Ciebie nie dotyczą. Narastający klimat burzy może i Tobie niepotrzebnie się udzielić.

Waga 24.9.-23.10

Wszystko, co sobie zaplanujesz jeszcze może do piątku spełnić się bez wielkich trudów.

Wenus pozostaje do tego dnia w Twoim znaku pragnąc, aby wszystkie Wagi przeżyły tylko to, co jest najpiękniejsze!

Saturn w sextilu organizuje skrupulatnie wszystkie sprawy. Zawodowo jest niemożliwe, abyś coś przeoczyła. Przygotowania powinny być bardzo dokładne. Planeta karmy domaga się kompetencji oraz całkowitej precyzji.

Merkury i Słońce w znaku Strzelca daje szanse naprawy budżetu domowego, ciekawe zmiany otoczenia oraz poznawanie ludzi, którzy ślubują z pewnością korzyści wszelkiego rodzaju. Dobre wyczucie oraz brzmienie środowiska sprawiają, że czujesz się świetnie. W końcu i tym masz prawo do całkowitej radości.

Czarna sobota i niedziela dotyczy przede wszystkim drugie dekady urodzonych Wag.

Mars w Twoim znaku w kwadracie do Plutona może przyczynić się do tego, że i Ty stracisz niespodziewanie cierpliwość. Wojny domowe wszelkiego rodzaju mogą być zażegnane otwartością oraz dyplomacją. Raczej nie pozwalałabym sobie nawet na małe błędy przeradzające szybko w nie do zatrzymania huragan... Uranus w opozycji pewnie zmieni nagle, całkowicie sytuacje.

Koncentruj się lepiej na swoich rutynowych czynnościach, nie pozwalając na wybuch zbędnego gniewu czy niezadowolenia.

Skorpion 24.10.-22.11

Czekanie do piątku może się trochę dłużyc. Ale podczas fazy oczekiwania na przejście Wenus do Twojego znaku warto uzbroić się w cierpliwość.

Ona przyniesie, bowiem nie tylko kreatywne pomysły, ale również namiętność, miłość, uczucia pasji i wszelkiego zadowolenia.

Decydująca w nowych dniach będzie przede wszystkim samokontrola oraz pewność siebie. Wieczna niewiara może zabrać, bowiem resztki siły. Zaufania zdecydowanie nie można nigdzie kupić, ale utworzyć miedzy ludźmi, którzy mają dla Ciebie ogromne znaczenie.

Do tego momentu porzuć już wątpliwości! Neptun, Pluton i Jowisz stoją w bardzo dobrych pozycjach. Ich doniosłość gwarantuje Twoje siły przebicia. Możesz również liczyć na pomoc, jeśli pragniesz z takiej formy korzystać. Neptun to anioł kreatywności. Obdarzony wyczuciem ludzi może za szybko wyczujesz ich negatywne cechy, zapominając o tym, że nikt przecież nie jest idealny.... Pluton z Jowiszem warunkuje świetne niespodzianki. Tendencja przemian w kierunku dobra jest pewna.

Warto ze wszystkim, co dla Ciebie istotne poczekać do piątku.

Sobota i niedziela z kwadratem Twojego Plutona do Marsa przynosi znowu przeistoczenia.

Nie poddawaj się niecierpliwym emocjom wracając może do przeszłości, która nagle może odżyć. To, co minęło nie ma i tak już znaczenia. Nie budź ostatecznie w sobie uczuć niepożądanego rozdrażnienia. Od następnego poniedziałku rządzi już w Twoim znaku planeta miłości.

Wyczekiwana jutrzenka radości pojawia ostatecznie się na mglistym horyzoncie..

Strzelec 23.11.-21.12

Mając w sobie wiele optymizmu i radości masz dar podbudowania ludzi, odnajdywania nowych możliwości i radzenia sobie z niekorzystnymi aspektami układów gwiazd.

Nadchodzący tydzień będzie wymagał Twojej wysokiej koncentracji. Poniedziałkowe połączenie Słońce wraz z Saturnem w Twoim znaku może przynieść uczucie niezadowoleni, a może nawet ograniczenia i strachu. Już dawno zapominanie, albo w ogóle nieznane emocje mogą oziębić Twoje nastawienia. Korzystaj jeszcze z Merkurego, który zaraz we wtorek podpowie wraz z Uranem jak wyjść z ciężkich pozycji! Słońce i Mars, bowiem również nie stoją tylko od parady!

Wszelkie partnerstwa potrzebują do piątku jasności, wyjaśnień oraz wysprzątania zakurzonych niedokładności. Zwracaj uwagę się na sobie nie dopuszczając do negatywnych myśli oraz wpływów z zewnątrz.

Zwiększona baczność wraz z pozycjami dobrych planet może zażegnać niejedną zagmatwaną sytuację w rodzinie. Odradzam przesady oraz brak odpowiedzialności. Jowisz i Saturn patrzą Ci nieustannie na ręce.

Do końca siedmiu dni utrzymaj przede wszystkim wysoką organizację oraz dyscyplinę. W dodatku małe błędy wraz z nadejściem nieciekawego, następnego weekendu mogą przyczynić się do narastających konfliktów.

Klarowność niech prowadzi Cię do celu!

Koziorożec 22.12.-20.1

Radośnie, lekko i wesoło nie będzie z taką ilością kwadratów. Ale poczekaj tylko do piątku! Wenus przechodząca do Skorpiona będzie Cię wynagradzać, a cierpliwością dojdziesz spokojnie razem z Jowiszem do pewnego powodzenia. Sytuacje gospodarcza-materialne będą się poprawiać, nastawienie zmieniać. Krytycznie zarysowuje się kwadrat Plutona w Twoim znaku z Marsem, który już działa gdzieś od środka tygodnia. Szczególnie druga dekada urodzonych musi uważać na szybko zmieniające się akcje, słowa i osoby negatywnie nastwione do Ciebie i aktualnych projektów.

Nie słuchaj przy okazji wszystkiego, biorąc od razu bezpośrednio do serca tego co doświadczasz. Pewne wspomnienie na pewno Cię zaboli. Pluton działa w obie strony domagając się Twojej całkowitej transformacji. Konflikty z Uranem w kwadracie pojawiają się jak grom z jasnego nieba. Agresja, złość, bezsilność miesza krew w żyłach i dlatego trzeba wszystko w spokoju i pełnej wewnętrznej dyscyplinie przeczekać.

Jowisz zapewnia z Panny, że i tak na końcu wyjdziesz na swoje. Ale odstaw prowokację, zbyt pewności siebie oraz igranie z ogniem. Unikaj dużej masy ludzi oraz niebezpiecznych okoliczności towarzyszących.

Polegaj na Neptunie. Razem z jego sextilem odkrywasz nowy, wyższy świat, gdzie będzie dozwolone rozwijać swoje talenty oraz hobby. Do realizacji kreatywnych pomysłów oraz idei na pewno nie zabraknie Ci inspiracji.

Wodnik 21.1.-19.2

Do końca tygodnia masz bardzo dobry czas, aby spełnić wszystkie swoje zamierzenia! Napływająca, pozytywna energia od Słońca, Marsa i Saturna pozwoli z wielką obowiązkowość oraz dokładność w wypełnieniu wszystkich postawionych sobie zadania. Jesteś nie tylko dobry w tym, co robisz, ale również pociągasz za sobą odpowiednie grupy ludzi wskazując im nowe możliwości, cele oraz odmienne struktury życia.

Poparcie nadchodzi również z wyższego piętra. Przełożeni będą na pewno zadowoleni. Nie zabranie pochwał i przygotowań do rozdania honorowych nagród. Brawo! Długo czekałeś na tak znakomity tydzień.

Gdy Merkury ustawi się jeszcze w środku siedmiu dni w pozytywną konstelację do Urana jest podkreślona Twoja niecodzienność oraz oryginalność. Finansowe zaplecze będzie na pewno odpowiednio uregulowane.

Kieruj się jeszcze cierpliwością oraz precyzją. Nie ma, co narzekać na nawał pracy. Tak czy siak, powodzenie jest pewne, a wygrane finalizują ogromne, osobiste zadowolenie. Mars w trygonie to siła do działania, po mistrzowsku przedstawiane swoich projektów oraz pewność, że wszystko zakończysz dobrą passą.

Trzecia dekada z trygonem Wenus może śmiało poświecić więcej czasu na miłość, radości oraz przyjemności! Dobra zabawa jest gwarantowana dla singli. W partnerstwach trwa jeszcze spokój, poczucie bezpieczeństwa i pełna harmonia.

Ryba 20.2.-20.3

Pierwszej i drugiej dekadzie urodzonych niekorzystne położenie Słońca i Merkurego oraz Saturna zabiera energię stawiając raz po raz przed wyzwaniami. Ważne przedsięwzięcia będzie można rozpocząć dopiero za siedem następnych dni. Poczekałabym na przejście Wenus do skrupulatnego Skorpiona. Razem z jej położeniem z łatwością będziesz mogła pokonać trudności, poprawić swoje sytuacje materialne, a radość w domu i zagrodzie pojawi się sama, bez większego wysiłku.

Tymczasem już poniedziałek z koniunkcją Słońca i Saturna w kwadracie wprawia pierwszą dekadę Ryb w zakłopotanie. Wysłuchaj, co mówią inni, przestrzegając przede wszystkim prawa, obowiązków czy też decyzje odgórnych. Nie wszystko można przeskoczyć tak od zaraz. Potrzebna jest Twoja cierpliwość, stawianie priorytetów i odpowiednia ilość odpoczynku. Te z Was, które borykają się z problemem zdrowia wymagają nade wszystko opieki profesjonalnej. Kwadrat Saturna nie jest zabawą, a leczenie samej domowymi sposobami nie przyniesie na pewno porządnych efektów!

Nie trać swojej siły na zadania, które nie mają przyszłości. Saturn jest planetą karmy i zamykając pewne etapy życia nie daje nadziei na ich wskrzeszenie, ale decyduje za Ciebie, że trzeba przymierzyć się w końcu do nowych, bardziej wartościowych początków!

Wenus w trygonie już od piątku wręcza Ci nie tylko nadzieję, ale ogrom szczęścia i promienie słoneczne. Dzień codzienny na pewno się zmieni. Otrzymasz to, nawet, co sobie nie wymarzyłaś. Pozytywne rekonstrukcje warte są czekania i wstrzymania z projektami dawno już przed Ciebie przygotowanymi. Otaczaj się ludźmi, którzy radują Twoje serce. Jest wiele zapomnianych uczuć, które można byłoby w sobie wskrzesić...


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji