widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-01-14

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

" Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którymi trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesadom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów"
A. Einstein.

Merkury jest do 25.1.16 w biegu wstecznym umożliwiając nam przeprowadzanie zmian, kontroli i oczyszczenia wszelkich spraw zawiązanych z przeszłością, stałością, karierą, pracą i tym, co ma nam służyć w przyszłości. Podczas jego biegu retour niepolecane jest podpisywanie ważnych umów, ale omawianie i przygotowywanie ważnych, np. podpisów, projektów na późniejsze terminy.

W tym czasie należy starć się o staranne i skoncentrowane myślenie, aby uniknąć błędów wszelkiego rodzaju. Jowisz, który zatrzymał się i wyruszył także do tylu (8.1.16) będzie sprawdzał sprawy, sytuacje, wartości naszego zadowolenia, szczęścia, władzy, moralnych i religijnych zagadnień.

Teraz możemy się spodziewać przyśpieszonych zmiany praw i przepisów związanych z politykom zagraniczną, emigrantami, a ogólniej mówiąc ze wszystkim, co jest związane z zagranicą. Jednak wiele nie zostanie dotrzymane, spełnione i nie przeżyje w realu.

Nów Księżyca na osi Rak/ Koziorożec 10.1.16 zapowiada radykalne przeinaczenia w relacjach i pozycjach oraz ich mocy: kobiet, rządu, polityki, prawa, struktur oraz wszelkich instytucji zajmujących się zagadnieniami, np. finansowymi, ekonomicznymi i etycznymi. Każdy, kto zaplanuje sobie w dni dookoła Nowiu Księżyca coś poważnego i będzie unikał wykorzystania swojej mocy, władzy, wpływów, nie sięgając, np. do manipulacji, przemocy, rezygnując przy okazji z przestarzałych metod ma szasnę na stworzenie długoterminowych, stałych, bezpiecznych sukcesów.

Twój koncept lub przedsięwzięcie musi służyć nie tylko Tobie, ale jednocześnie innym, społeczeństwu. Razem z pasją i ogromnym zaangażowaniem Księżyc w Nowiu wskazuje na możliwości osiągniecia życiowych powodzeń. Ale nie od zaraz! Znak Koziorożca to ciężka, długo prace, która będzie w przyszłości dawała bezpieczeństwo i stabilizację.

Merkury w biegu wstecznym jeszcze do końca miesiąca łącząc się z Plutonem będzie odrywał prawdy, nawet te bardzo bolesne, odgórnie ukrywane. Kwestie cienia, nasze wartości, granice muszą być chronione. Czy to dotyczy życia prywatnego czy społecznego. To, co wydarzyło w Niemczech; ... miedzy innymi: Köln, Hamburg i w Austrii -Salzburg, Tirol -jest tylko początkiem.

Po Nowiu Księżyca w koniunkcji z Plutonem następny tydzień w wyżej opisanej kwestii ujawnia burzliwe wydarzenia, które poruszą nasze serca. Na całym świecie. Wrażliwy, delikatny Księżyc w objęciach planety śmierci i transformacji, Plutona nie czuje się dobrze i będzie szukał ratunku dookoła. Jeżeli ta nie nadejdzie- sam będzie się bronił. W zupełnie inny sposób. Dopuszczając do głosy swoje zrabowane, rozczarowane głębokie emocje. Księżyc jest tu w upadki, a to już nie wróży nic dobrego... Pluton w Koziorożcu reprezentuje rządy, władze, organy kierujące narzucające swoją wolę.

Księżyc- ludzie, kobieta, społeczeństwo. Mimo uścisku Plutona nie będzie się poddawał! Nów jest początkiem i całkowitą zmianę aktualnych uwarunkowań, bez względu na tło, okoliczności i późniejsze wydarzenia. Ewentualności mogą się kompilować dla tych, którzy nie będą umieli trzymać emocji na wodzy. Frustracja, podrzucenie i wytykanie innym błędów przeszłości jest nie tylko prymitywne, ale świadczy raczej o bezsilności.

Zamiast rozprawiać się uczuciowo z tym, co już minęło szukaj lepiej nowych dróg do dobrych, następnych dni! Akceptuj, że to, co było już nie wróci i nikt nie jest w stanie wskrzesić historię!

Ból, cierpienie, rozczarowanie tych, którzy mieli dobre serce dla każdego może przekształcić się teraz w nienawiść, złość, zemsty również, np. agresję. Na miejsca wypatrywania rozwiązań nieba weź sam swoje życie w ręce i wykorzystaj dobre konstelacje pojawiające się w nowym tygodniu!

Naszym zadaniem jest koncentrowanie się na sobie, swoich zadaniach oraz pragnieniach!

Od 13.1.2016 możne nagle wiele nieoczekiwanie się zmienić! Trygon Słońca z Jowiszem i Wenus z Uranem to deszcz szczęścia, power, pozytywna siła i pewność do sukcesu, który jest może od zaraz w zasięgu ręki!

Otwartość, tolerancja, chęć rozmowy i współpracy może pomóc rozwiązać nawet bardzo trudne problemy. Innowacyjne rozwiązania znajdą Ci, którzy nie boją się pracy, rozczarowania i przede wszystkim czekania! Tylko miłość, współczucie i wielka wizja, żale, emocje nie nadają się do życia.

Do tego potrzebne są mądre, konkretne kroki, rzeczywisty plan i jasne określenie celu. Jowisz znajdujący się na Węźle Księżycowym przypomina o punktach docelowych, analizie i obserwacji nie gubiąc przy okazji spojrzenia na całość!

Praca nad sobą, swoimi emocjami, nad rozwojem ducha, spirytualizmu i kreatywnych stron polega właśnie na wykorzystaniu naszej inspiracji, transcendencji i zrealizowaniu w autentycznym współistnieniu czy Twojej ziemskiej wędrówce!

Uranu kwadrat Pluton, mimo, że nie dokładny mówi dalej o manipulacjach, zdradach, ucisku władzy w każdym kraju. Mars w negatywnym aspekcie w zależności horoskopów regionów rozpoczął budowę, czegoś ciężkiego przynoszącego pewnie nieobliczalne efekty. Chaos i anarchia, bezsilność to także wpływy Urana i Plutona. Jak również odbicie lustrzane Neptuna i Urana.

Co się dzieje w Niemczech i Austrii także w Polsce w innym wydaniu?
( dotyczy również innych krajów!)

Bezprawie, bezhołowie, krętanina pozwala deptać ludzkie wartości. Stoimy bezsilni, czasami z założonymi rękoma, maleńcy, jak gdyby pojawił się przed nami sam Pluton...

W krajach zachodnich przygotowując się do, np. pochodów karnawałowych zadbaj o osobiste bezpieczeństwo i autonomię. W Polsce, kto chce walczyć o swoje prawa i wartości będzie musiał schodzić do podziemia. Nowy Rok 2016 tylko się rozpoczął.. Dlatego warto pamiętać, że stoimy dopiero na progu krytycznych sytuacji.

Kto chce skorzystać z dobrych wpływów planet nowych dni: Słonce, Jowisza, Urana i Wenus powinien ze spokojem i racjonalną postawą kontynuować, mimo trudnych sytuacji dookoła swoje projekty. Energia, która unosi się w powietrzu można kreatywnie wykorzystać do budowy nowego życia. Nie pozwól na prowokacje, które mogą nieoczekiwane nagle, radykalnie przeistoczyć podstawowe dane. Nieprzewidzialność może, bowiem przynieść dramatyczne skutki.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji