widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-01-14

Horoskop - Rok 2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Człowiek jest odpowiedzialny za to, czym jest." J. P. Sartre

W poszukiwaniu bezpiecznych miejsc i zaufania do świata wchodzimy w Nowy Rok 2016 z Księżycem w znaku Panny, która stawia na praktyczność, pracę, dokładność i radości z małego.

Mniej oznacz tu więcej.

Jak każdy już zauważył wiele jest w świecie spraw nierozwiązanych. Układy planet nie wskazują jak na razie na jasne wyniki, ale na przeprawy przez ciemnie labirynty, które na pewno zaprowadzą nas do całkiem innego świata pod koniec roku 2016.

Nadchodzący czas jest pod silnym wpływem aktualnego jeszcze kwadratu Urana z Plutonem oraz Saturna z Neptunem, które już dużo razy opisywałam.

Obecna sytuacja układów państw na świecie i w Europie, emigrantów, zmiany w rządach innych państw, nowe pojawiające się nurty, odczucia i wizje będą głównym puntem wyrażeń roku 2016.

W pierwszej połowie Saturn kwestionuje i sprawdza zasady światowego poglądu i wiary, a Mars, którego imię nosi także następne dwanaście miesięcy, przebywający bardzo długo w znaku Skorpiona i Strzelca ( odmienne kultury) będzie wzywał do konfliktów bojowych i religijnych.

Niedające bezpieczeństwa konstelacje planet; Neptun, Saturn, Uran, Pluton dzielą już od roku 2015 ludzi, społeczeństwa, kraje na tych, którzy chcą rządzić w imię swojej wiary oraz idei i tych, którzy nie chcą się z tym pogodzić.

To dobrze, że, choć na krótko pojawi się wielki i mocarny trygon Jowisza z Plutonem, gdzie mądrość znaku Panny ma się połączyć z wiedzą i siłą, jeżeli wielu na wyższych pozycjach i u władzy nie wykorzystają tego do swoich prywatnych celów!

Jest to konstelacja dająca nam nie tylko szczęście, ale również nadzieję, że wszechświat nie spadnie całkowicie na dno, a to, o co wielu walczyło przez większą część swojego życia nie pójdzie na marne...

Obecne kwadraty ze swoją potężną energią wpływają na całokształt rozwoju poszczególnych krajów, narodów, świata oraz oczywiście każdego z nas w życiu prywatnym.

Kwadrat Uran z Plutonem to przemoc, terror i głosy trąbki wojennej usłyszanej z różnych stron. Sam Rok Marsa mówi już o tym, że nastrój będzie zapalczywy, niecierpliwy , eksplozywny i zaborczy.

Drugi kwadrat Saturna z Neptunem to nie tylko bitwa z realnym wrogiem, ale również z niewyobrażalną psychozą, obłąkaniem czy opętaniem świata i ludzi...

Jednocześnie w tym sam czasie pojawią się osoby czołowe, np. politycy, rządzący lub sprawujący władze, którzy będą nie tylko pociągać za sobą tłumy. Ale masy narodów do..przepaści.

I cały szereg szukających bezpieczności będą podążać ich drogą.. .. Neptun działa w obie strony, a jego wielorakość mocy jest najsilniejsza.

Pluton i Uran (także Saturn) w niebezpiecznych pozycjach horoskopów, np. Polski, Austrii, Niemcy, Francji, USA, a także Włochy, Portugalia, Irlandia będą zmieniali statusy, sytuacje, pozycje w świecie aż do roku 2018-2019. Sygnały(przemocy); strach przed utratą starej równowagi i spokoju będzie zastępowany powoli totalną kontrolą. Strach i przerażenie pokazuje się często w nachodzącej fazie. Bojąc się obcego, zapominamy, że to samo jest przecież także w nas..

Saturn i Neptun w trudnym aspekcie dają nam podobne odczucia.

Neptun nie chce bitwy, ani wojny. On pragnie i dąży do miłości, jedności, pokoju. Przecież po długiej wędrówce wrócił do swojego domu, aby spełnić przez siebie wymyślone ideały!

Saturn chce bronić i nie oddać tego , co uważa za zagrożenie, co nie może sprawdzać i redukować. On jest też planetą rzeczywistości i realu.

Aż cztery planety będą zabierały nam bezpieczeństwo i dopuszczały do władzy ludzi nieodpowiedzialnych! Wielu z nich będzie dobrymi mówcami. Pewnie i bardzo przekonywującymi. Ich wpływ na środowisko może być negatywny, ponieważ pragnąc udowodnić swoje racje będą wykorzystywać uczucia, wiarę, zaufanie innych. To, co jest każdemu najdroższe.

Neptun w negatywnym aspekcie to nie tylko obietnice bez pokrycia. To wybór osób, które zwodzą, kłamią dla jakiegoś osobistego planu i komenderowanie za sobą innych. Neptun w kwadracie z Saturnem nie łatwo pogodzi wizje, ideologie z prawem i odpowiedzialnością.

Zamiast trzymać się wyznaczonych celów wielu posteruje ku histerii czy przerażeniu, a możliwe i strachu. Jedno zagrożenie z roku 2015 pozostaje; terror.

Drugim jest naśladownictwo, słuchanie niekompetentnych przywódców dyrygujących grupy i olbrzymie nacje do zguby.

Układy planet w Nowym Roku mimo wszystko preferują i namawiają do jednomyślności, zgody oraz zespołowości.

Te wartości mogą pomóc w odnajdywaniu siebie i miejsc ochrony. Serce, jego słowa oraz emocje, pomoc, współczucie to bardzo ważne małe niby rzeczy, władające jednak lepiej niż sobie wyobrażamy!

Neptun stoi najsilniej ze wszystkich planet. Zadziwiające współprace, znajomości i spotkania kierują nas do miejsc jeszcze do tej pory niepoznanych z niepomiernymi doświadczeniami.

Choć może w dalszoplanowym momencie trudno będzie określić cele i odnaleźć siebie. Otoczenie, sytuacje gospodarcze, polityczne mówią o niepewności i braku stałości.

Zastanów się dwa, a nawet lepiej trzy razy zanim pójdziesz za kimś w ogień i czy ta; osoba, wizja, sprawa godna jest Twojego zaangażowania, ślepej wiary i poświecenia!

Dopiero, gdy Saturn wejdzie do Koziorożca (2017) wszystko nabierze innych wymiarowa i kształtów. A jeszcze lepiej wygląda od roku 2020 i 2024.

To, co zaplanujesz nie musi się w roku 2016 spełnić. Może trzeba będzie coś zmienić, nawrócić lub podejść z zupełnie innego puntu widzenia. Nie rezygnuj i nie załamuj się. Rok Marsa to energia do działania i wołanie do starć i walki o samego siebie! Miej zawsze swoje zdanie i wersje pamiętając o najbliższych, rodzinie i tym, którym ufasz.

Słuchaj głosu wewnętrznego akceptując swoje granice i możliwości lub ich brak, szczególnie, gdy Mars będzie w biegu wstecznym( od kwietnia do czerwca 2016). Dystans do otaczających nas sytuacji umożliwi odstąpienie od trudnych zawikłań i konfliktów związanych z przeszłością.

Bez apelacji Rok Marsa dodaje siły i mocy, zdecydowania i wiele odmiennych możliwości, ale razem z oddaniem tego, co nam już nie będzie w przyszłości potrzebne. Pluton w Koziorożcu przypomina o tym, że odpowiedzialność spada na rządzących. Neptun w Rybach utrudnia określenie rzeczywistości, Uran w Baranie przynosi nieoczekiwanie i niespodziewane wydarzenia. Chiron obok Neptun w Rybach będzie nakazywał zajecie się systemami zdrowia, społecznymi, socjalnymi, które coraz bardziej spadają na dół i są zaniedbane. Chiron i Neptuna wprowadza w życie medycynę nietradycyjną. Wszelkie nowości-alternatywy, np. leczenia otrzymają zielone światło do startu.

Pluton pozostający w Koziorożcu będzie przeinaczał światowe systemy, rynki, gospodarkę, struktury i podstawy całej naszej egzystencji. A to nie będzie łatwe i szybkie..

Pluton w żadnym radzie nie pozwoli na utrzymanie starych systemów całej kuli ziemskiej.. Różnice miedzy biednym, a bogatym, obcym i tubylcem wzrastają, a to przyczyni się do buntów przeciw aroganckim, niekompetentnym rządom.(Uran, Uran w kwadracie z Plutonem))

Jowisz planeta szczęścia do 9 września 2016 przebywa w znaku Panny dając szczęście znakom ziemi i wody.

Od 10 września znajduje się znaku Wagi, gdzie będzie można rozpocząć jeszcze raz od początku dużo spraw życiowych opierając się na przeszłych doświadczeniach.

Partnerstwa, układy, sytuacje finansowe, prawa, reformy-dożyją całkowitego przekonstruowania.. Sprawiedliwością, dyplomacją mamy duże szanse osiągnąć swoje cele i sukcesy.

Teraz pomoc planety szczęścia otrzymują znaki powietrza i ognia przez około 1, 5 roku.

Znaki zodiaku, które mogą liczyć na przychylność gwiazd w 2016 roku to; Skorpion, Waga, Koziorożec.

Merkury w biegu wstecznym w roku 2016:
6-26.1.; 29.4-23.5; 1-23.09; i od 20.12.

Ważne konstelacje:
Uran kwadrat Pluton - aktywny
Neptun kwadrat Saturn - 18.6. i 10.9.2016
Jowisz kwadrat Saturn - 23.3. i 26.5.2016
Jowisz trygon Pluton - 16.3. i 26.6.2016
Jowisz opozycja Neptun - 17.9.2015
Jowisz opozycja Chiron - 23.2. i 13.8.2016
Jowisz opozycja Uran - 26.12.2016, 3.3. i 28.9.2017
Saturn trygon Uran - 25.12.2016, 19.5. i 11.11.2017
Jowisz kwadrat Pluton - 24.11.2016, 30.3. i 4.8.2017

Rok Marsa 2016 jest na pewno rokiem wyzwania. Naszym zadaniem jest szukanie nietradycyjnych wiar, nadziei, motywacji i całkiem przeciwstawnych wartości. Otwórz się na nieznany świat, który jest aktualnie pod wpływem transformacji, a nie w każdym kraju, społeczeństwie, narodzie, domu będzie przebiegać to bez bólu.. (Szczególnie, gdy Mars będzie w biegu wstecznym).Nowe, jak zawsze zapowiada nieszablonowe szanse, a ich odkrycie gwarantuje odnalezienie swoich miejsc w każdym istnieniu. Także Twoim.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji