widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-02-02

Horoskop tygodniowy 1.2.16 do 7.2.16

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Zakres szczęścia człowieka zależy od niego samego"
A. Lincoln.

Cały rok 2016 jest ciągła zmianą, rozwojem i zbieraniem nowych doświadczeń, które poszerzają nasze świadomości. Ewolucje, przeobrażenia, wkroczenie do nowego świata, epoki będzie niektórym przynosić szczęście, powodzenia, radość, a jednocześnie mamy do czynienia ze złem, cierpieniem, biedą, bezsilnością czy strachem.

Nasze uwarunkowania zewnętrzne jest zawsze odbiciem wewnętrznej krainy

W głowie i duszy przechowujemy bardzo długo konflikty, problemy, które kiedyś trzeba będzie przetransformować, przekształcić, aby wejść na całkiem innym poziom.

Aktualne Słońce w Wodniku będzie dostarczać nam impulsów, pomysłów oraz bodźców, pomagających przerwać niektóry utarte sposoby myślenia lub zachowania.

Dobrze byłoby zawsze pamiętać, że Ty sam jesteś najważniejszy, Ty wybierasz posługując się wielką gamą przeróżnych możliwości.

Tylko my sami przez pracę nad sobą możemy wnieść, jak cegiełka po cegiełce swój wkład do zmiany naszego centrum. Chaos czasami jest potrzebny abyśmy krok po kroku stworzyli świat lepszy. Przebudowy ścieżek albo Twoich rozstrzygnięć są dopuszczalne i konieczne. Gdy idzie się pod górkę trzeba mieć cel jasno postawiony przed sobą ufając, że się go zdobędzie.

Nawet gdy jest ciemno i trudno.
W innym przypadku nie będzie to miało sensu.

Własne potencjały i pomysłowość można wykorzystać, tylko wtedy, gdy koncentrujemy się na priorytetach. Ma się rozumieć osobistych. Jowisz w biegu wstecznym może zahamował nasze odczucie szczęście, ale dając szansę jeszcze raz czegoś dosięgnięcia, zdobycia, zrozumienia. Wszak to on jest planetą mądrości.

Otwartość i elastyczność umysłu niech sprzyja tworzeniu warunków do opanowania wyzwań wszelkiego rodzaju. Czy to w Twoim istnieniu, danego kraju, współpracach międzynarodowych, społecznych, politycznych lub emigrantów.

Konieczne reorientacje niech uchronią nas od rozczarowania. Zrozumienie drugiego, współdziałania jest już od poniedziałku następnego tygodnia jest wyzwaniem, gdy Merkury ustawi się w kwadracie do Urana.

Różnorodne relacje partnerskie, wartości oraz sytuacje finansowe będą przechodzić test na wytrzymałość. Komunikacja i wymiana myśli jest żywa, szybka i pełna emocjonalności. Napięcia, kłótnie, nieporozumienia wiszą od samego rana już w powietrzu, a silne zaangażowanie sprawi, że wiele niecodziennych projektów będzie rozpoczęte do końca siedmiu dni.

Działając szybko, ryzykując możesz zniszczyć po drodze swoje plany. Razem z biegiem tygodnia emocjonalność wzrasta, a wrażliwość osiąga szczytów. Konstelacje planet nakłaniają do zapoznania się z różnorodnymi konceptami. Jednocześnie nie zapominając o aktualnych realiach!

Strach przed nowym, tłumienie wolności lub swobody słowa może wprowadzić trudne sytuacjach w związkach wszelkiego rodzaju. Nowe dni będą wymagały od nas opanowania, spokoju i wewnętrznej motywacji, aby w końcu zdobyć to, co jest naszą wizją czy istotnym zamierzeniem.

Ile wysyłasz do otoczenia, tyle powraca do Ciebie.... Mimo wszystko równowaga w "dawaniu" i ,, braniu" musi być zachowania. Słońce w Wodniku domaga się równości, jedności, zrozumienia i tolerancji. Także innych poglądów.


Intensywność nadchodzących wydarzeń może w późniejszych dniach doprowadzić do nieoczekiwanych przeżyć wydarzeń lub osiągnąć punkt, po którym nastąpią niecodzienne reorganizacje.

Wszelkie negocjacje, planowania i metody strategiczne będą wymagały od nas całkowitego opanowania i samokontroli.

Szczególnie od czwartku do niedzielny atmosfera natęża się. Początek wszelkich historii może będzie odebrać, doświadczyć, jako dramat, lecz decydujący moment to stworzenie drogi do całkiem odmiennego dnia następnego.

Rola kobiet w tym wszystkim należy uwzględnić pod uwagę. Tematy seksualności, związków, relacji zajmuje się Wenus w koniunkcji z Plutonem. Bez strachu, dominacji czy przemocy można mnóstwo zawojować.

W innym przypadku trzeba spodziewać się przemocy, gwałtu lub niebezpiecznych manewrów...

Konstelacje ostatnich dni tygodnia są niecodzienny i wypada mówić o odebraniu komuś, np. władzy, odpowiedzialności..

W spokoju nasza siła.

Gdy z jednej strony planety nawołują do stabilności, bezpieczeństwa i trwałości ( Koziorożec), druga grupa gwiazd oraz ich połączeń woła o transformację, rewolucję i modyfikację z przeogromną dynamikąJaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
Johann Wolfgang von Goethe


Baran 21.3-20.4
W nowych dniach musisz się przygotować na gorącą atmosferę, niecodzienne wydarzenia. Merkury, Pluton i Wenus w kwadracie szczególnie dla drugiej i początku trzeciej dekady urodzonych nawołuje do samokontroli, spokoju wewnętrznego czy to w sytuacjach i dialogach związków wszelkiego rodzaju, czy też położeniach profesjonalnych.

Jedno nieprzemyślane słowo, nieodpowiednia mina może wywołać burzę nie tylko z wielkim huraganem. Radziłabym raczej już od poniedziałku postawić na anielski spokój.. Im bardziej będziesz skoncentrowany tym łatwiej będzie zrozumieć, co się dzieje dookoła, analizując przy tym napływające z każdej strony informacje.

Stojąc pod presją Merkurego Twoje uczucia znajdują się na karuzeli. Zbyt wielkie wychylenie może grozić spowodowaniem ,,wypadku", chaosu i niemiłych konsekwencji na bazie długofalowej. Spokojnie.. Nie rób żadnej gafy.

Połączenie Twojego Marsa z Plutonem odczujesz jednocześnie, jako ogromną siłę. Twoje talenty, power i potencjał uwydatni się w odpowiednim momencie pozytywny sextil. Jest możliwe, że zdobędziesz jeszcze więcej aniżeli się spodziewasz, jeśli wykorzystasz pozycję Słońca i Saturna w znakomitych układach.

Nie patrz przy tym do przeszłości. Liczy się tu i teraz. Aktualne sytuacje. Nowoczesność, przedsiębiorczość i absolutna zgoda we współpracy odczekując przy okazji decyzji do ostatnich minut!Byk 21.4.-20.5
Razem z wieloma trogonami czujesz, że rośnie w Tobie siła oraz moce przenoszące wszystkie góry.

Tydzień jest bardzo pozytywny dla Byka, gdy uwzględni pozycje Słońca z Wodnika. Czy jest ktoś, albo coś, co nie daje Ci wewnętrznego spokoju?

Wenus, Mars, połączenie Marsa z Plutonem to gorący ar uczuć, który może Cię szybko opanować. Magiczna aura rozpościera się dookoła. Masz jak najpiękniejsze gwiazdy do miłości, szczęścia oraz radości tylko we dwoje!

To, co teraz się wydarzy musisz zachować dla siebie. Nie gmeraj przy okazji w przeszłości wyciągając na wierzch błędy i nieporozumienia.. Słońce w Wodniku nakazuje oryginalne zmiany, rewolucje, nowości!

Czas skończyć z tym, czego już nie ma i nie powróci.

Gdy Twoja Wenus przechodzi Plutona w pozytywnym aspekcie- spełnieni się niejedno marzenie schowanego nawet na dnie serca. Zawodowo na pewno nie zabraknie argumentów. Grasz znowu pierwsze skrzypce wykorzystując swoją wiedzę oraz talenty!

Tymczasem z Merkurym i Jowiszem łatwiej będzie wypowiadać, co dawno zaprzątało Ci głowę. Miej odwagę być tylko autentyczny! Liczy się ostania prawda.

Finansowo zapowiada się również kusząca niespodzianka. Kierując się wyczuciem, instynktem, a może i niewielkim ryzykiem z łaską bożą zdobywasz przeogromne sukcesy!Bliźniak 21.5.-21.6
Mimo wielkich kamieni rzucanych Tobie przez Saturna, Neptuna i Jowisza Bliźniak na pewno sobie poradzi. Możliwe, że Merkury narobi przy tym zamieszania, a rozmowy, dialogi i kooperacje trzeba będzie przełożyć na późniejsze terminy.

Nie przejmuj się. Trygon Słońca z Wodnika razem z Uranem dostarczy Ci już pomysłów, impulsów i sposobności na wykorzystanie dobrych momentów, aby sprawy do końca tygodnia obróciły się po Twojej myśli.

Profesjonalnie należy wszystko sprawdzać podwójnie nie zapominając o małych korektach. Z kim będziesz współpracował w dniu następnym to jeszcze się okaże. Zbyt wielkie zaufanie nie jest teraz polecane.

Spokój i opanowanie musi być Twoim priorytet, gdy Merkury i Saturn podążają za Tobą krok po kroku. Nie zadzieraj aktualnie z przełożonymi. Wypowiadanie Twoich myśli, spostrzeżeń nie może charakteryzować się czystym impulsem, ale głęboką analizą i przemyśleniem.

Zachowaj również powagę sytuacji. Wkraczanie do bojów, kłótni czy sporów z błahego powodu może być szkodliwe dla Twojej kariery, jak również pożycia prywatnego. Poczekaj jeszcze trochę. Niech Twój Merkury ustawi się w pozytywnym aspekcie.

Spokój musi towarzyszyć na każdym miejscu. Przeznaczenie ma Ciebie i Twoją rodzinę na pewno w opiece.Rak 22.6.-22.7.
Druga dekada urodzonych Raków stoi pod obstrzałem gwiazd!

Opozycja Wenus, Merkurego, Plutona razem z ich połączeniami stawia Cię przed ważnymi wydarzeniami, które będą miały wpływ na dzień kolejny, a może nawet całą przyszłość. Intensywne emocje przeplatane spontanicznymi, niecodziennymi epizodami wymagają pełnej koncentracji, mądrego reagowania oraz odpowiedniego kierowania swojej energii.

Uważaj, co i do kogo mówisz. Niektóre słowa rzucone na wiatr bez przemyślenia mogą odbić się głośnym echem szkodząc nie tylko sobie, ale również Twojemu otoczeniu.

Mars trygon jest Twoją podporą, abyś ostatecznie nie tylko rozwiązał, ale zdecydowanie postawił na tym, co zapewni Ci bezpieczność oraz stałość, choć przygotuj się na to, że nie będzie łatwo!

Wymagana jest sztuka improwizacji i dostrzeżenie w przebiegu chaosu kolei losów szansy dla samego siebie. Zawodowo i prywatnie stoisz przed całkiem nowym. Ważne sygnały trzeba oddawać w tym najistotniejszym momencie, nie czekając na podpowiedzi z obłoków!

Tymczasem w zawiązkach wszelkiego rodzaju oraz w miłości planeta Wenus razem z Plutonem dorzuca jeszcze moc ożywienia, entuzjazm lub opętanie namiętnością! Ciekawa jestem... co teraz wybierasz?

Zwracaj uwagę na kondycje materialno-gospodarcze. Może wkrótce się okazać, że planowane interesy wcale nie są tak dla Ciebie przychylne jak się spodziewałeś... Stawiaj na realne warunki.Lew 23.7.-23.8
To, co ważne musi się udać!

Dlatego szukając wewnętrznego spokoju utrzymaj harmonię na każdym poziomie życia. Starając się ciągle o przychylność Twoich partnerów lub współpracowników, Saturn i Uranus już będą Cię kierować do najważniejszego, życiowego kredo!

Inspirujących pomysłów dodaje Słońce w opozycji pokazując te sytuacje, sprawy czy rzeczy, którymi musisz się od razu zająć. Rady, wskazówki, przykłady innych dobrze byłoby pozytywnie rozpatrzyć. Wydarzenia będą zmuszać Lwa do pozostania w rzeczywistości.

Zawodowo oczekuj niespodziewanych zmian i reorganizacji. To dobrze, w końcu i Ty sam potrzebujesz przestrzeni do ukazania osobistych talentów. Kreatywny potencjał będzie odpowiednio zagospodarowany. Musisz pokazać się z tej jak najbardziej ciekawej strony.

Tymczasem miłość okryta jest tajemnicami. Zjednocz wszystkie siły, aby do końca zbadać, co czuje, potrzebuje i wymaga Twoja połowa. Uranus przesyła genialne pomysły, ogromne szczęście i osobiste spełnienia.

Ważne byłoby zabrać się już od poniedziałku do wykonania swoich zamierzeń oraz planów!


Panna 24.8.-23.9
Bardzo ciekawy tydzień przed Tobą!

Powodzenie i szczęście przez całe siedem dni jest do osiągnięcia, gdy w komitywie Marsa, Plutona, Wenus i Merkurego przechodzisz spokojna, dostojna i pełna kompetencji do wykonania swoich zamierzeń.

Obiektywne spojrzenie, zmiany spojrzeń i całych perspektyw umożliwi stworzenia nowych, inspirujących planów oraz projektów. Odważ się sięgnąć po to, co najbardziej ciekawe. Konstelacje planet sprzyjają nawet niemożliwemu!

O swoje emocje i uczucia nie należy się teraz martwić. Pozytywny nastrój gwarantuje Wenus w pięknym trygonie razem z planetą Merkurym. Nie jest możliwe, że cos źle powiesz czy wybierzesz. Twoje decyzje są bez błędów.

W miłości oraz partnerstwach wszelkiego rodzaju sytuacje układają się zadziwiająco lekko. Panna w końcu poczuje, że jest kochana...a połączenie Wenus z Plutonem to szczyt najskrytszych marzeń! Twój temperament, bojowość wraz z wielką werwą kieruje Cię z pozycją Marsa w trygonie ku szczytów namiętności!

Już teraz możesz zaplanować niecodzienność! Twoje idee są tak dobre, że można będzie Cię wkrótce okrzyknąć królową zwycięstw nad samą sobą!

Zaufanie w bieg życia przyniesie w konkluzji oczekiwane efekty. Jowisz Cię ochronia ze swoja ciepłą, aprobującą energią.Waga 24.9.-23.10
Waga stoi przed bardzo intensywną fazą.

Całe siedem dni wymaga Twojej fachowość, podejmowania zdecydowanych rozstrzygnięć, obrania konkretnych celów na wielu płaszczyznach życia.

Zawodowo kroi się coś bardzo ważnego. Decyzje należy podejmować bez zmrużenia powieki, akceptując to, co realne. Pozycja Słońca w trygonie zapowiada radosne możliwości. Nie rób tylko krok do tylu bojąc się na przykład zbyt wielkiej odpowiedzialności.

Tak, Twoja osoba jest bardzo ważna. Jesteś nie tylko znakiem kardynalnym, ale trzeba będzie jeszcze prowadzić za sobą ludzi! Dawać przykłady! Wskazywać wartości! Twoje uczucia mogą przy tym znajdować się na emocjonalnej karuzeli... Uniki, tworzenie niepewnej harmonii na nic się zdają! Celem musi być rzetelność oraz fachowość! Znajdź czas na przemyślenia poważnych propozycji. Rola kierownicza pasuje do Wagi jak ulał!

Twoja Wenus z Plutonem w kwadracie prywatnie przedstawia cały wachlarz głębokich emocji. Chcesz czy nie chcesz`? Boisz się znowu podejmować ostateczne werdykty?

Przeszłość razem z Plutonem w kwadracie znika i tak bez pytania za ciemnym horyzontem... Nie warto rozrywać czy może nawet pielęgnować z lubością jeszcze niezagojone rany.

Kieruj się sercem, wtedy nikt, szczególnie Ty sama nie będziesz okłamana. Nieporozumienia w komunikacja i wymianie myśli, podejść, odbiorów trzeba będzie akceptować.Skorpion 24.10.-22.11
Możesz już teraz cieszyć się na intensywność emocji, różnorodność wydarzeń oraz wielkich rozrzewnień.

Mars, Pluton mogą przynieść oczekiwane zamierzenia bez walki i konkurencji, gdy pozostaniesz wierny swoim ideałom oraz wartościom serca. Nie wdawaj się w zaczepki siły. Kto jest tu ważny, co jest priorytetem już Skorpion wie na pewno. Stojąc ponad tymi, którzy się ze sobą kłócą idź swoja drogą do sukcesów. Nie wzrusza Cię szarpanina o władzą. Pojedynki tylko o Ciebie niech pozostaną priorytetem. Odchodząc od przeszłości otwierasz przed sobą całkiem odmienne widoki. Nie oglądaj się. Nie zawracaj.

Nie wszystko należy przy tym kontrolować. Twoim zaufaniem zajmuje się już planeta Neptun w trygonie. Jeszcze powyżej wszystkimi nieporozumieniami dostrzeż możliwości dla siebie koncentrując się przy tym, na przykład na miłości.

Wenus i Pluton zasyłają nie tylko romantyczne chwile. Autentyczne odczucia jedności, przynależności oraz bliskości prowadzą Skorpiona do samych bram rozkoszy. Można śmiało się poddać tej niecodziennej chwili. Twoje wymagania będą spełnione. Nie tylko single mają świetny czas na niecodzienne spotkania.

Radość z wielkich uczuć będzie niecodzienna.

Nie raptem branie, ale dawanie takiej samej ilość wzruszeń się liczy. To już znasz na pewno. Oczekuj niezapomnianych przeżyć!Strzelec 23.11.-21.12
W nowym tygodniu będzie bardzo dużo się działo!

Dlatego razem ze Słońcem i Saturnem Strzelec musi przygotować się na ważne rozstrzygnięcia!

Gdy Merkury z Uranem łączy się w niecodzienne układy warto włączyć intuicję, słuchać serca, nie zapominając przy tym o każdym dnu codziennym! Ze Słońcem i planetą karmy stawiaj na kompromis, współpracę oraz wszelkie kooperacje z przyszłością. Niecierpliwość, pobieżność, złości nie będą na pewno przydatne. Twoje projekty ujrzą w końcu światła codziennego razem z aprobatą otoczenia. Priorytetowe rozmowy przesuń na środek tygodnia.

Pozycja Jowisza w kwadracie napomina, że Strzelec musi być bezbłędnie przygotowany. Wymagana jest Twoja kompetencja, jasne spojrzenie z uwzględnieniem całości. Ile wysyłasz do świata, tyle będzie można zbierać!

Uzgodniłeś realia?

Saturn nie pozwala na błędy i osobiste słabości.

Równocześnie w związkach wszelkiego rodzaju potrzebne jest intensywne zaangażowania. Nie pływaj po powierzchni!

Zagłęb się synchronicznie w prawdziwych emocjach. Tu i teraz. Bez obawy. Póki, co liczy się ta bieżąca, autentyczna chwila!

Pozytywne impulsy oczekujesz od Słońca oraz Urana. Twoje idee będą spełnione, gdy pokierujesz się zrównoważeniem.


Koziorożec 22.12.-20.1
Twoja krytyczna postawa wyczuje już od poniedziałku gdzie Twoja uwaga musi być skierowana. Odkrycia mogą być nie z tej ziemi istotne.

Podchodząc jeszcze z równoważeniem, akceptując zmiany sytuacji jest możliwość, stworzenia całkiem poważnego projektu do znakomitej przyszłości!

Sukces, miłości szczęście stoją po stronie Koziorożca. Wysłuchaj innych, współpracuj, twórz prze -znaczeniowe plany. Gdy potrzebujesz rady skorzystaj z tej zaufanej strony. Mars i Pluton nie dają Koziorożcom spokoju tak długo, gdy nie rozpoczną budowy ważnej dla jego osoby. Twoje zaangażowanie, ciężka praca oraz kompetencje będą z nawiązką uhonorowane. Nie ma obawy.

Uczucia stabilizuje Jowisz, Merkury oraz Wenus właśnie przebywająca w Twoim znaku. Emocje nie są Twoją dobrą stroną, ale nadchodzące wydarzenia poruszą serca nawet najbardziej ostrożnego Koziorożca!

Otwierając się na nieznane jest szansa na wartościowe emocje z zapomnieniem przeszłości. Na Twoje drodze pojawiają się ludzie mający znaczenie opatrzności. Koło fortuny znowu wyrusza do przodu..

Gdy Merkury połączy się dodatkowo z Jowiszem znajdujesz słowa, odpowiedzi i tematy, które płyną z duszy. Czyń to, o czym już od dawna tylko marzysz.

W końcu i Ty musisz doświadczyć najpiękniejszych i autentycznych uczuć.Wodnik 21.1.-19.2
Czy jesteś gotowy do zmiany?

Uranus już od poniedziałku wchodzi w ważne połączenie z Merkurym. Twoja uwaga, jasna postawa wymaga pełnej koncentracji. Ważne wydarzenia do znakomitej przyszłości możesz zdobyć już do końca tygodnia!

Pozycja Słońca gwarantuje, że wszystko osiągniesz! Także sytuacje gospodarczo-materialne mogą ulec całkowitej poprawie. Stój do tego, co preferujesz i co nosisz w sercu. Dobrze byłoby pracować z nagłaśnianiem, publicity, nowoczesnością i wymogami otoczenia!

Mars w kwadracie wzywa do walki Wodniki urodzone w drugiej dekadzie. Gdy będziesz szedł prostą drogą do celu, akceptując przy tym fakty, reguły oraz przepisy zniewolisz z kreatywnym nastawieniem nawet to, co uważałeś do tej pory za niemożliwe!

Saturn w sextilu to przeogromna odpowiedzialność. Nie rezygnuj z czegoś już w połowie drogi! Potraktuj trudności, jako objazdy! Z precyzją trafisz do wyznaczonego punktu docelowego!

Merkury, Wenus i Uranus będą nie tylko monitorować, ale i kontrolować wszelkie partnerstwa. Jesteś fair? Nic Ci nie grozi- w innym przypadku musisz oczekiwać napięć na wysokie skale.

Pozostań sam ze sobą w harmonii. Tylko decyzje serca i duszy mają racje bytu.Ryba 20.2.-20.3
W nowym tygodni postaw na współpracę, partnerstwa, wielkie uczucia z ogromnym zaangażowaniem serca!

Wenus, Merkury, Pluton i wszystko, co się w życiu liczy pragnie wejść do Twojego domu! Nie zamykaj się przed pięknymi uczuciami! Gdy planety wchodzą jeszcze w pozytywne konfiguracje z Plutonem i Marsem chodzi już przyszłościowe sprawy dajce w końcu bezpieczność. I Ryba musi trafić do swojego portu! Szanse miłosne prześcigają się z profesjonalnymi.

Druga dekada urodzonych z uwzględnieniem kwadratu Saturna musi akceptować rozstania. Nie z każdym będzie Ci po drodze. Zamykaj drzwi, poprawiaj minę i wybieraj szybko te autentyczne drogi do znakomitości. Bez lęku i wewnętrznego przerażenia odczujesz w końcu potężną protekcję Jowisza, Plutona oraz Marsa w trygonie. Tak szansa długo się nie nadarzy...

Rybo, przed Tobą świetna, niecodzienne zrządzenie losu.

Tylko Ty kształtujesz swoim decyzjami każdy dzień następny! Wymagana jest precyzja, dokładność, odpowiedzialność na wysoką skalę!

Powzięłaś uchwały?

Zabieraj się od razu do pracy nad życiowym projektem! Bez ociągania!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji