widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-02-08

Horoskop tygodniowy 8.2.16 do 14.2.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Jestem wolny, bo nie jestem na łasce rzeczywistości, sam potrafię ją kształtować." Paul Watzlawick

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
" Nie ważne, co widzisz, istotne jest, co dostrzega twój umysł." A.G. Kamieński."

Poniedziałkowy Nów Księżyca na pierwszy rzut oka może nie wygląda tak źle, gdyby nie jego dalsza droga i aspekty do nie korzystnie położonych planet..

Od Różanego poniedziałku( tak u nas nazywany ostatni karnawałowy poniedziałek) do Środy Popielcowej może jednak bardzo wiele, nieoczekiwanego i niespodziewanego się wydarzyć.

Rewolucyjne nastroje sprzyjają całkiem odmiennym działaniom oraz nieznanym konceptom miedzy grupami ludzi podobnie myślących. W relacjach mimo wszystko mogą pojawić się bolesne przebudzenia. Zbyt wielkie wymagania lub wyidealizowane pomysły trudno jest zrealizować. Razem z konstruktywnym myśleniem oraz wielką ufnością można jednak przezwyciężyć największe kryzysy, choć emocjonalność, uczuciowość i głębia nie pozwoli na ziszczenia wszystkich życzeń.

Podejdź do nowych dniu z powagą, skupieniem oraz wiarygodnością, jeżeli chcesz poczuć w skrzydłach świeży powiew wiatru. To jest dobry czas, aby jeszcze raz sprawdzić swoje osobiste wartości, relacje, sytuacje finansowe czy profesjonalne.

Trzymaj przy tym swój cel jasno przed oczyma, kontrolując wszelkie poczynania. Po Nowiu Księżyca sytuacje będą się przeobrażać nieprzewidzianie.

Od poniedziałku do piątku promowane są tylko posłannictwa o charakterze realistycznym, mimo wodnikowej niekonwencjonalności.. Tak przy karnawale Uranus, władca Wodnika, który robi i myśli, co chce i uważa jest pasującym patronem.

Nów w takich układach nie jest korzystny przede wszystkim dla, np. rządów, rządzących czy odpowiedzialnych, królów.... Po nim nadchodzą pełnie, a w następnym miesiącu równocześnie zaćmienia Słońca, które przepowiada jednoznaczny wynik tego wydarzenia...

Już od 10.2.16 razem z zakończeniem żartów, karnawałowych wygłupów i tańców szalonych błaznów może nam nie być więcej do śmiechu.

Głos normalnego ludu jest całkiem trzeźwy i odzwierciedlający fakty stanu zajść, które wszyscy w Europie przeżywamy. Również w świecie.

Słońce/ Księżyc i AC nowiu charakteryzuje partnerstwa wszelkiego rodzaju, które będą poddane testom. Słońce jest w Wodniku w exil-u i źle się czuje w niekonwencjonalnym znaku(wygnanie). Spełnienia indywidualne będą trudne bez chęci współpracy, dystansu społeczeństwa i zbyt dużej różnicy między współdziałającymi.

Znak Lwa naprzeciw symbolizuje suwerenność, niezależność, samorealizację sprzeciwiając się przy tym Wodnikowi. Wszelkie układy, umowy po nowiu nabierają całkiem innego charakteru. Tam gdzie ostatnio brakowało wspólnego mianowniku, powietrza czy podobnych zainteresowań pewnie dojdzie do załamania i zakończenia w najbliższych miesiącach.

Z kwadratem Księżyca do Marsa w Skorpionie musimy oczekiwać powiewów nieprzyjemnych wiatrów z różnych strony. Nierozwiązane problemy, trudna, agresywna atmosfera lub niekontrolowane czynności zakończą się pewnie samounicestwieniem tych, którzy za bardzo upierali przy swoim, nie zwracając uwagi na potrzeby drugiego( społeczeństwa, partnera, kraju..itp..)

Prowokacje Marsa z jednej strony mogą doprowadzić już w środku tygodnia do nieobliczalnych sytuacji, z drugiej jednak wywołanie burzy jest środkiem do oczyszczenia tego, co już dawno powinniśmy posprzątać sięgając dalej do jasności i klarowności.

Wenus przy Plutonie trudno będzie zachować swoją neutralną pozycję. Do tego dołącza się kwadrat Urana oraz Lilith. Sam znak mądrość, Jowisz w biegu wsteczny twierdzi, że w końcu trzeba coś tu w znaku Panny posprzątać, poprawić, skorygować... Szczęście pojawi się tylko dla tych, którzy w to wierzą bezgranicznie pracując już od laty nad swoimi marzeniami!

Zanim jednak zapadną ostatnie wyroki, kto zasłużył na spełnienie, a kto musi sobie odpuścić przechodzimy wspólnie razem przez bardzo trudne wydarzenia zmuszajcie nas do przełomów, zawracania, zmiany dróg, a może i końcowych zamysłów. Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Niejeden bumerang nie wraca. Wybiera wolność." S.J. Lec

Baran 21.3-20.4
Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie razem z Uranem w Twoim znaku pragnie z całego serca wskazać Baranom ciekawsze perspektywy. Wiadomości zesłane z nieba i Twojego otoczenia dobrze będzie od razu zapisać, wykorzystując w następnie pojawiających się niekonwencjonalnych i do tej pory niedostrzeżonych wizjach.

Idąc dalej w bieg tygodnia przejście Merkurego do Wodnika odczujesz, jako piękną ulgę i radość serca. W szybkim tempie nawiązujesz kreatywne znajomości, komunikacja nabiera tempa, a wymiana światopoglądów z myślącymi tak samo odgoni tysiące obaw i trudności.

Nie jesteś sam, rozejrzyj się dookoła! Czasami dobrze jest pójść na kompromis, dopasować się, posłuchać rady najbliższych przyjaciół. Wnet sytuacje będą się zmieniać tak, że będziesz bardzo zadowolony. Więcej pewności siebie przydałoby się drugiej dekadzie urodzonych. Kwadrat Plutona i koniunkcja Urana zamyka pewne etapy Twojego życia nakazując radykalne reorganizacje. Już wiesz, z której należy rozpocząć strony?

Poznając ciekawych ludzi znaczących dla dnia następnego nie zapominaj o układach serca i obietnicach, które trzeba by dotrzymać. Konkurencji nie ma się, co obawiać. Nie ma nikogo, kto mógłby Ci zagrozić. Słońce w sextilu pozwoli zakończyć sprawy będące aktualnie w toku. Czujesz już pozytywny przypływ energii. Merkury podpowie nieznane jeszcze strategie.


Byk 21.4.-20.5
W środę może wydarzyć się coś bardzo pięknego!

Czy masz już sprecyzowane plany? Przepiękne połączenie Wenus z Koziorożca z Jowiszem w Pannie w pozytywnych trygonach stawia Cię przed bardzo ważnym, radosnym wydarzeniem spełniając za jednym zamachem może i najskrytsze marzenie!

Ach, ta miłość!

Potrzebuje tyle czasu! Lecz również Mars nie stoi bez czynnie w opozycji proponując, co rusz wielkie porcje ogromnie energii. Aktualnie druga dekada urodzonych jest pod jego wpływem. Pamiętaj o zachowaniu umiaru, przerw, oszczędzając przy okazji świadomie swoje siły. Tylko odważne jednoznaczne taktyki mogą być w ostateczności uhonorowane zwycięstwem.

Mając tak wiele planów, nie pozwalasz się nikomu zatrzymać, mimo, że Słońce w kwadracie rzuca, co rusz na Twoją drogę wyzwania. Pamiętaj o dokładności oraz konsekwencji wykonania. Mocy dostarcza Pluton, jeszcze w bardzo długiej, pozytywnej fazie. Radykalne przeinaczenia poglądów na świat i programów życia jest popierane przez przychylnego Neptuna w sextilu.

Genialność pomysłów musi być docenione przede wszystkim przez Ciebie. Twoje obawy są bezpodstawne. Układy gwiazd przyrzekają, że z konsekwencją doprowadzisz do zakończeń z happy-end-em.

Postaw na swoją Wenus i jej błogosławione ustawienie. Życzenia serca realizuje natychmiast Twoje uniwersum! Nagle rozumiesz, co jest dla Ciebie największą wartością oraz przeznaczeniem...

Dziarsko będziesz mógł dotknąć osobiście kawałek nieba!Bliźniak 21.5.-21.6
Czekając aż Twój Merkury wkroczy w końcu do Wodnika nowy tydzień obiecuje, że spełni się to, czego tylko zapragniesz!

Cierpliwość niech służy Ci na każdych miejscach. Pojawia się nowa szansa, okoliczności i sytuacje realizujące Twoje zamierzenia.

Poniedziałkowy Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie wyznacza dla Ciebie nieznane dotąd drogi, sytuacje i rewolucyjne pomysły. Ważne byłoby jeszcze tylko w siebie wierzyć, nie pozwalając Saturnowi na zamyślenia, poczucia słabości, załamania, a może i ukrywane bóle serca. Nie wszystko, czego się dotkniesz może się rozsypać.

Wydarzenia stawiają Bliźniaka przed prze -znaczeniowymi momentami.

Ufność w bieg rzeki istnienia nie zawsze jest prosta. Ale wybranie nurtów przeciwnych wprowadzi Cię na te opatrznościowe, szczytne cele.

Planeta karmy czeka na dokładności, sprawdzanie faktów i obowiązkowe zostanie w realu. Plany są do realizowania jedynie i wyłączenie po głębokich analizach.

Nie bierz do serca, że czasami trzeba na coś czekać. Uranus, bowiem chce abyś wypróbował niekonwencjonalnego. Kolegialnie dzielenie się szczęściem z innymi przyciągnie do Ciebie korzystne energie. Już Merkury w pozytywnym trygonie wskaże, gdzie z konsekwencją możesz zacząć budować.

Pozostaw za sobą iluzje, pożegnaj to, co odchodzi. Następny czas będzie dużo lepszy, a przy tym nadchodzi osobiste spełnienie!Rak 22.6.-22.7.
Ostanie dni może nie były łatwe dla Raka z opozycją Merkurego, Wenus, a wcześniej i Słońca. Nadchodzące siedem dni ma dla Ciebie miłe niespodzianki i masz prawo oczekiwać ważnego, radosnego wydarzenia, gdy planeta wartości łączy się pozytywnie z Jowiszem w dobroczynnym aspekcie.

Razem z Księżyc w Rybach jesteś dobrze przygotowany, aby przywitać nadchodzący czas. Jeszcze może tylko nie pozwól innym tak bardzo wpływać na Twoją prawdziwą naturę. Ciągłe porównywanie się do innych zabiera autentyczne siły, a przecież Mars stoi w trygonie, abyś osiągnął to, czego serce cały czas pragnie! Pod koniec tygodnia i on wspiera planetę szczęścia Jowisza. Finalnie będzie można, nawet w bardzo krótkim czasie spodziewać ogromnych sukcesów.

Planety mają i Ciebie w swojej opiece abyś z ufnością i jasnym spojrzeniem popatrzył przed siebie. Tam, jeszcze dalej niż za Twoim horyzontem, odkrywając optymizm, bojowość i waleczność. Także o samego siebie.

Pluton w opozycji wydobywa ukryte talenty, kreatywność i artystyczne zdolności. Pewnie nie było czasu do tej pory na wsłuchanie się, co mówi serce, a rodzina, mimo, że najważniejsza wymaga dużo cennych momentów.

Koniec tygodnia to już ważne wydarzenia.

Niecodzienne spotkania, protekcja z góry, magiczne początki, albo zdecydowane zakończenia urzeczywistniają to, co ciągle odkładasz. Z radosnym nastawieniem wkraczasz swobodnie do następnego, walentynkowego weekendu!Lew 23.7.-23.8
Poniedziałkowy Nów Księżyca w opozycji pragnie wydobyć z Lwa, to, co najcenniejsze.

Wyzwania stoją Ci jasno przed oczyma, a przy tym Twoja waleczność wcale nie opada. Czas w końcu abyś zaczął rozgrywki o siebie, zmienił lub skorygował życiowe plany, poprawił komunikację i kontakty wszelkiego rodzaju.

Niech dobra organizacja, mądrość i spokój działania pomoże w rozwiązaniu priorytetowych zadań. Niecodzienna szansa pojawi się dla tych, którzy pozostaną w realu nie zapominając o akceptacji i wyrozumieniu otoczenia. Chroni Cię Saturn w trygonie oraz Uran wskazując, na przysłowie" działaj powoli", a, to gwarantuje najlepsze rozwiązania.

Wszystko, co teraz zadecydujesz musi być z konsekwencją doprowadzone do celu.

Twoja nadzwyczajna aura ułatwi znaleźć i zjednać ludzi myślących tak samo. Spirytualna strona, wiara i zaufanie prowadzi jeszcze do momentów uspokojenia. Mars stoi w kwadracie mnożąc prowokacje i próby sił potrzebując Twojej kontrargumentacji.

Skrzyżowanie szpad musi być jednak ostrożne. Pamiętaj, że przeciwnik podąża jak motto: ,,wszystko albo nic" bez pardonu czy skrupułów.. Kluczowe zadnia przełóż tak na piątek. Wtedy jest szansa na zdobycie niemożliwego.Panna 24.8.-23.9
Masz bardzo dobrą porę, a do tego niesamowite pomysły pozwolą odkryć jeszcze dodatkowe drogi do odmiennego szczęścia.

Silna, odważna, konsekwentna z pozycją Marsa trzymasz wszystko pod swoją kontrolą, aby zdobyć i osiągnąć to, co zaplanowałaś. A będzie jeszcze lepiej... Twój Merkury napełnia Cię ogromną wiarą w siebie, Jowisz optymizmem. Tak dobrze wyposażona podążasz już tylko do zasłużonego sukcesu.

Twój intelekt oraz szczegółowa analiza przyciąga ludzi podobnie myślących. Już wiesz, czego chcesz i jak zdobyć pochwały. Pozwól jeszcze zamieszkać szczęściu w Twoim domu. Bez strachu i obawy, że radość zaraz odejdzie. Wenus, Merkury i Pluton stoją dla Panny w boskim trygonie. Sytuacje materialne nie zmuszają do ograniczania, chociaż Saturn dla drugiej dekady urodzonych nakazuje znaleźć drogi do faktycznej realności.

Pozostań przyjazna i dyplomatyczna, a spełni się nie tylko to, co ma racje bytu. Neptun w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych pragnie wydobyć Twoje głęboko ukryte spirytualne strony. Może trudno jest w coś uwierzyć, co się nigdy nie dotknęło, nie zobaczyło lub jest bez miary. Jednakże wyobraźnia i przekonanie zaprowadzi Panny bardzo daleko..

Przechodząc samotnie przez wrota jeszcze Ci nieznane odnajdziesz inne rozwiązania nawet na palące problemy.

Miłość jest punktem, któremu warto poświecić teraz szczególną uwagę. Szczęśliwe momenty na pewno Cię nie ominą.Waga 24.9.-23.10
Słońce w trygonie świeci tylko dla Wagi.

Dlatego już teraz możesz spodziewać się pochwal, łatwości w zdobyciu zamierzeń oraz interesujących propozycji. Zawodowo wysuwasz się na pierwsze linie zwycięstwa, a od soboty Merkury w boskim położeniu przyśpieszy pomyślny bieg rzeczy.

Urodzona mistrzynią strategii skorzystaj z propozycji i otworzenia się niespodziewanie drzwi do innych przestrzeni. Potrzebujesz jeszcze odwagi podjęcia czasami ryzyka, pewności siebie i zdecydowania bez korzystania z przeszłych przywilejów.

Te z was, które jeszcze nie zdobyły swoich celów i marzeń muszą więcej pracować nad pewnością siebie, zaufaniem w życie i przekonaniem do osobistych idei.

Ważne decyzje będziesz mogła od następnej niedzieli jednogłośnie wypowiadać. Niepewność znika, gdy nowe znajomości ułatwią wybór tych autentycznych wypraw. Czasami na efekty pracy trzeba długo czekać, ale Saturn w pozytywnym położeniu gwarantuje zdobycie korony, wyróżnień i tego, co się nazywa osobistym powodzeniem. Wszak Jowisz jest w drodze do Twojego znaku, wyłącznie jeden raz na 12 lat..

Tymczasem w nadchodzącym tygodniu Twoja Wenus łączy się radośnie z planetą szczęścia. Waga poczuje przypływ niecodziennej energii i świeży powiew ciepłego wiatru do kolejnego przywitania dnia.

Jeszcze sprawy miłosne wymagają postanowienia. Tylko strach może być przyczyną zwątpienia w swoje pragnienia. A tu słodycz życia czeka i czeka.. Nie ociągaj się!Skorpion 24.10.-22.11
Poniedziałkowy Nów Księżyca w kwadracie wskazuje tematy, które w końcu trzeba uporządkować. Księżyc w niekorzystnym aspekcie sprawia ból, może jest nawet uświadomieniem rozpaczy, brakiem uczuć lub daleko odbiegając od tego, czego tak bardzo pragniesz.

Schodzenie do poziomu innych, zrezygnowanie z siebie nie pasuje do Twojej autentyczne postawy!

Indywidualne spełnienia oczekuje Cię tylko wtedy, gdy swoją osobę przeniesiesz na pierwsze pozycje. Twoje marzenia i cele są najistotniejsze, bez pozwolenia na prowokacje! Wyzwanie rzucone w Twoim kierunku nie musi się opłacać, ale podjęcie rękawicy powinno tylko i wyłącznie Tobie dodać więcej wiary, odwagi i zdecydowania!

Ciesząc się na respekt, miłość i gwarantowane zwycięstwo oczekujesz bardzo dobrego tygodnia w pracy, domu oraz miłości. Mars łączy się pozytywnie z Jowiszem dając Ci niecodzienne szanse dostrzeżenia odmiennej perspektywy.

Ustanowienie końcowych decyzji nadchodzi wielkim krokiem. Wszystko, nad czym przez ostatni czas pracowałeś może przynieść zasłużone oklaski. Jeszcze musisz odrzucić strach i obawy.

Jowisz, Neptun i Mars rozpoczynają ofensywę o Ciebie!

Zawierz swoim silom. Licz na swoje wewnętrzne talenty. Wtedy jest szansa, że dosięgniesz innego nieba. Tam, gdzie Słońce zawsze dla Skropiona świeci.Strzelec 23.11.-21.12
Z pozycją Saturna znajdujesz się w zupełnie odmiennej fazie.

Możliwe, że doświadczasz rozczarowania, niepewności lub ograniczeń. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie razem ze Słońcem gwarantuje mimo wszystko, że znajdziesz dla siebie miejsca odpoczynku, odnalezienia i spokoju ducha. Sam wiesz, że własną wiarą oraz nastawieniem możesz wszystko przemienić.

Twój patron w kwadracie hamuje radosne procesy prowadząc specjalnie tam, gdzie jest pretensjonalność. A tu rok 2016, mimo wydarzeń wymaga od Ciebie optymizmu i zaufania, że wszystko może się spełnić. W realu. W dniu codziennym. Czując i doświadczając na swojej skórze, gdy pokierujesz się nienaganną konsekwencją i wytrwałością.

W nowych dniach jakiś niekonwencjonalny pomysł doczeka w ostateczności posłuchu. Poszukaj ludzi myślących tak samo do realizacji i wykonania. Słońce w sextilu pozwala na wyjście z redukcji i ominięcie regresji. Od następnej niedzieli Merkury uwierzytelni na pewno tryumfy.

Zwolnienia tempa rozwoju akceptuj z powagą. Jowisz w następnych dniach w pozytywnym aspekcie ma i dla Ciebie korzystne informacje. Pozostań sam z sobą w zgodzie. Plany dokładnie kontroluj.

Uranus stawia przy tym na Strzelca specyficzność i wyjątkowość.


Koziorożec 22.12.-20.1
Pozostając szczęściarzem tygodnia przygotuj się na radosne wydarzenia.

Razem z własnym zdecydowaniem, determinacją i pewnością siebie na pewno już w poprzednim czasie zdobyłeś nieosiągalne. Korzystne aspekty Jowisza, Marsa stawia Koziorożca w bardzo pięknym blasku. Planety dodają optymizmu, męstwa i zaufania w przeznaczenie.

Druga szansa pojawiająca się na horyzoncie podkreśla niechęć do dalszego dialogu. Sytuacji było wiele aktualnie przechodzisz do pewnego działania. Liczy się efekt końcowy, a nie snucie w nieskończoności marzenia. Konkretne rezultaty i cele będą natychmiast osiągnięte!

Machnięciem ręki na obawy, strach i niepewność siebie zdobędziesz wszystkie szczyty w dobrej komitywie. Ludzie, rodzina, przyjaciele czują Twoje moce i pozytywną energię. Zabezpieczenia przyszłości, egzystencji i końcowo bezpieczeństwo jest natychmiast do osiągnięcia.

Wsłuchując się w głos serca podążaj swoją drogą. Błędy są dopuszczalne, a nikt, także Koziorożec nie jest idealny. Wenus, Mars i Jowisz dają Ci nieszablonowe szanse. Pokaż odważnie swoją duszę, pragnienie serca, nie uciekając od szczęścia!

Twoje talenty razem z Plutonem oraz bezceremonialnością pozwolą dokonać niecodziennych czynów. Oczekujesz bardzo dobrych siedmiu dni. Wodnik 21.1.-19.2
Z poniedziałkowym Nowiem Księżyca w Twoim znaku rozpoczynasz odmienne drogi istnienia.

Życiowe cele pewnie wkrótce się prze reformują, pozycja Księżyca informuje, że natychmiast trzeba coś uwspółcześnić. Możliwe z ukuciem w sercu sięgnij do własnych kapitałów. Twojej mądrości, oryginalnemu rozumowaniu i spontanicznego podejścia do niecodziennych wizji. Słońce i Księżyc trzymając się pod ręce wyznaczyły Ciebie do kreatywnego świata. Tak samo myślący sami się znajdą, a Wodnik przekona ich po prostu głębią serca.

Już wiesz, że celem oraz ideałem przewyższasz innych odstawiając konkurencję jednym ruchem ręki na boki. Nie próbuj tylko od przymuszania. Dobra taktyka, cierpliwość oraz łączność pomysłów oraz duszy utoruje ścieżki do rozsądnego zwycięstwa.

Z Saturnem w sextilu rozpoznajesz od zaraz, co ma priorytety i co wymaga Twojej wzmożonej uwagi. Należy jeszcze nauczyć się akceptować ograniczania, przepisy, wymagania otoczenia bez naruszenia Twojej osobistej wolności, która kochasz ponad życie i kresy.

Czując połączenie się ze światem nie porównuj się z innymi umieszczając sam siebie pod pręgieżem. Twojej oryginalności i tak nikt nie dorówna, ale ważne jest osobiste przekonanie, wiara i przytomność w aktualnych sytuacjach.

Uranus w sextilu i Merkury od następnej niedzieli w Twoim znaku przynagli szczęśliwe zbiegi okoliczności. Warto się gruntownie do tego wyczynu przygotować.Ryba 20.2.-20.3
Zaufaj swoim odczuciom- tego pragną konstelacje gwiazd korzystnie ustawione dla wrażliwej Ryby.

Jest więcej niż możliwe, że Twoje zaangażowania, sumienna praca i talenty wkrótce będą sowicie wynagrodzone. Czy to poprawy finansowe, nowe znajomości, układy, niecodzienne uczucia lub morze komplementów informują o nadejściu bardzo przyjemnych, szczególnych niespodzianek. Twoje serce podpowiada, że stoisz niedaleko od zwycięstwa. Fantazje, ogromne talenty artystyczne, szczególna osobowość będzie nie tylko dostrzeżona przez najbliższe otoczenie.

Mars w bojowym trygonie dodaje niestrudzoności, samozaparcia oraz silnej woli, abyś zrealizować osobiste plany. Jego całkowita moc pozwoli z pasją podejść wszelkie przedsięwzięcia. Pewność siebie umożliwi w szybkim tempie dosięgnąć palmy pierwszeństwa.

Ale nie tylko Mars ułatwia zbierać laury. Jeszcze do końca tygodnia Merkury ma zbawienne wpływy na Ryby. Uchwały wynoszą Cię do punktów zwrotnych. Sama wiesz, że czasami dobrze jest zmienić perspektywy widzenia. Pamiętasz o przemianach potrzeb otoczenia?

Kwadrat Saturna dotyczy urodzonych w drugiej dekadzie. Niezadowolenie zmusi Cię do pozostania w realu. Liczy się tylko to, co namacalne. Nie zwlekając realizuj wyłącznie projekty długofalowe zabezpieczające przyszłości.

Wyobrażenia są wolne od kształtów i formy, a Ty potrzebujesz bez reszty konkretów.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji