widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-02-22

Horoskop tygodniowy 22.2.16 - 28.2.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie." F. Dostojewki.

Od życzeniem do realności oraz od uczucia i zrozumieniem zawsze jest bardzo wielka odległość. Poniedziałkowa pełnia Księżyca porusza wiele tematów, sprowadzając nas do realu, zmuszając jednocześnie zaakceptowanie, tego, co nawet sobie nie wyobrażaliśmy..

W świecie marzeń, iluzji i fantazji Słońce czuje się zupełnie inaczej stojąc niedaleko wielkiego Neptuna. Teraz jego żywot, jeszcze jest dla nas nieznany. Sam przekazuje boskimi symbolami, sygnały duszy, wizje i odczucia dla tych, którzy będą wkrótce w stanie je rozszyfrować. To dobrze, że Merkury w następnych dniach będzie aż dwa razy aktywny pomagając nam rozwiązać zagadki razem z Uranem. Nakazane jest zostawienie za sobą starych ideałów, tematów oraz terenów. Tylko z odwagą można pojąć nowe wizje, rozpoczynając to, czego jeszcze nigdy nie robiliśmy. W przeciwnościach jest łączność i przyciąganie, uzupełnienie równolegle. Plany i projekty są od razu sprawdzane na użyteczność i trwałe powodzenie. To, co nie znajdzie odpowiedzi w koniunkturze jest od razu zatrzymane.

Połączenie miedzy Saturnem i Merkurym otworzy nam oczy, pozwalając dostrzec rzeczy takie, jakie są, bez zbędnego upiększania. Kłamstwa, oszustwa, zdrady, manipulacje będą nagle odkryte.

23.2.16 Jowisz ustawia się jeszcze raz w opozycji do Chirona. Ta konstelacja powtarza się z 3.11.15 i ponawia znowu 13.8.16.

Chiron jest konfrontacją z bólem i uzdrowieniem tych tematów, które są dla nas największym wyzwaniem, pozwalając przetrwać nawet największe kryzysy.

W astrologii świata chodzi o zbiorowe cierpienia, lęki, depresje danego społeczeństwa. Chiron może wskazywać na to, że cierpienie potrafi wzrastać z naszym karmicznym istnieniem przynosząc szanse zrozumienia i wzrostu na danym obszarze naszego życia, w zależności od domów horoskopu, w którym tranzytuje.

Chironowi przypisuje się ból chroniczny, przewlekły nie zawsze realny. Czyściej jest to stan psychiczny, który może każdy z nas uleczyć sam przez zrozumienie go "tu i teraz" w danym momencie, bez powrotów do przeszłości czy przyszłości.

Aktualna opozycja nie tylko odbywa się na prze-znaczeniowych Węzłach Księżycowych, ale również powiązana z całkowitym zaćmieniem Słońca już 9.3.2016, o której opowiem w moim video następnego miesiąca.

Teraz będziemy mieli do czynienia z bolesną prawdą dni minionych spowodowanymi błędami i tego, co nam się nie udało. Wraz z Węzłem Wzrastającym naszym zadaniem jest odszukanie nowych sensów, wykorzystując praktyczne doświadczenia i takie same rozwiązania( Jowisz w Pannie).

Chiron w konstelacjach z innymi planetami pragnie wskazać nam inne możliwości, odnaleźć siebie, odkryć własne zdolności przenosząc na wyjątkowy poziom świadomości. Przeszłość razem z nim już nie jest istotna, ale dany moment potrzebny do uzdrowienia i uleczenia ran duszy. W każdym z nas, społeczeństwach i poszczególnych narodach.

Chiron, Jowisz, Saturn i Neptun, mimo, że nie tworzą wszystkich dokładnych aspektów, jednak poruszają tematy i wydarzenia końca roku 2015. Tu chodzi przede wszystkim o zachodzące przebudowy i dopasowanie działań, czynności, decyzji do nowego świata!

Wymagane jest dostosowanie się do realnych potrzeb i energii, zdefiniowanie potencjałów i odnalezienie nieodzownych poczynań, rozstrzygnięć.

Przeszłe dogmaty, wiary, ideały, przyzwyczajenia, zachowania i zwyczaje, prawa nie będą miały możliwości się spełnić i realizować!

Czy to w Twoim życiu osobisty, czy też politycznym, gospodarczym, układach międzypaństwowych ważne jest sprawdzenie, odróżnienie i zrezygnowanie w końcu z tego, co nie jest już możliwe. Wychwytując trudności i akceptując słabości i nieoczekiwane(??) rozczarowania należy wybierać inne drogi, wartości i ścieżki rozwoju, aby poradzić sobie w teraźniejszych warunkach rzeczywistości!

Chiron przy Węźle Księżycowym budzi nasze zwątpienia, niepewności, obawy związane z tematami duchowymi i religijnymi. Nasze przeżycia, doświadczenia lub też napływające informacje z otoczenia mogą wstrząsnąć naszym zaufaniem do świata.... wiary w dobro, miłość, szczerość..budząc strach, lęki, niepokoje dalej zagubienia.

Słońce tymczasem osiąga pierwsze położenie Saturna z Neptunem z roku 2015. Czyżbyśmy oczekiwali doświadczenia jeszcze raz uczucia utracenia granic, gruntu, niszczenia dawnych struktur zadając sobie przy tym pytania dotyczące nas, człowieczeństwa i ostatecznej prawdy?

Czy taka istnieje?

Niedzielne przejście Słońca przez Neptuna to dzień pełen wizji, marzeń utrudniający normalna przebieg wydarzeń. Relaks, hobby, medytacje i pojawianie się ludzi z rolami posłanniczymi sprawdzi ich ważność dopiero za kilka tygodni.

Jowisz w exilu ( Panna) jest skłonny do przesady i w opozycji do Chirona, cierpiącym w milczeniu stawiając aspekty znaku ziemi na pierwszym miejscu. Doprawdy oczekujemy zapomnienia takich emocji jak współczucie, empatia, wspólnota, kolektywność?

Szukając siebie kieruj się rozumiem nie zapominając o sercu. W naszej przestrzeni oprócz rzeczywistej energii znajdują się wielkie siły duchowe i spirytualne, bez których nie da się stworzyć nowoczesnego dnia następnego.

Księżyc i jego pełnia w znaku Panny ma wysokie wymagania. Z jednej strony krytyczny, niemożliwy, dokuczliwy, z drugiej pragnie otoczyć wszystkich opieką, uporządkować, dać, co potrzeba. Także emocjonalnie. Jego opozycja do Neptuna, również w horoskopie Europy to próba wyczucia tego, co nikt nie omawia, co nie jest widoczne i co jest bardzo trudne do wyjaśnienia!

Gdy coraz więcej z nas czuje się obco we własnym domu, wzrasta chęć zburzenia szklanej ściany i przedostania się na zewnątrz by się wypowiedzieć i dostrzec prawdę. Pragnąc cudu, wiemy przecież, że nigdy on się nie zdarza...i znowu pozostajemy sami ze sobą z ukrytym bólem i niepokonaną niemocą..

Ten ból, Chiron w opozycji do Jowisza ma uzdrawiać, aby każdy znalazł drogę do własnych miejsc, siebie i przytulnych "domów serca". Wszystko, co obce wydaje się tak bardzo odlegle, a przecież w życiu zdarza się ciągle tylko to, co potrzeba.... Wydarzenia, ludzie, układy, sytuacje- polityczna gospodarcze. Wszystko jest tak jak z góry zapisane... Choć jesteśmy przekonani, że każdy jest kowalem swojego losu, jak mówi przysłowie, mimo wszystko poddani aktualnym wydarzeniom.

Chiron wymaga poświęcenia, ale na innym miejscu z innymi ludźmi, gdy stoi naprzeciw Jowisza. Nie jesteśmy w stanie odizolować się od wpływów z zewnątrz..

Ja czekam i wierzę w wielką moc trygonu Saturna z Jowiszem, gdzie planeta karmy w końcu przyniesie mądrość dla znaku Strzelca. On swoim doświadczeniem ściągnie nas do realu, abyśmy rozpoczęli chronić swoje bezpieczeństwo.

Czasami trzeba robić, nie tylko, co chcemy lub co inni od nas wymagają, ale to, co należy w danym momencie, rozumiejąc i akceptując dane sytuacje. Nawet z bólem i cierpieniem duszy i serca.

Na pewno w przyszłości, gdy miną kryzysy zrozumiemy dopiero sens danej nam lekcji przez Saturna, aby rozpoznać, dostrzec i poczuć pozytywy we własnym cierpieniu..Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Niezłomność człowieka polega na tym, że potrafi poświęcić sprawy ważne dla spraw ważniejszych." Coelho Paulo

Baran 21.3-20.4
Gdy wszystko przebiega inaczej niż sobie wyobrażałeś, nie będziesz z tego robił większego ambarasu. Układy planeta, zdradzają, że jesteś zadowolony, pewny siebie oraz zdecydowany. Razem z Wenus w pozytywnym aspekcie nie może być wszak inaczej!

W związkach wszelkiego rodzaju można naprawić relacje, eliminując stare niesnaski, nieporozumienia oraz trudności. Życie prywatne w nowych dnia rozkwita, a razem z nim przechodzisz do siódmego nieba. Pełnia Księżyca dodaje pozytywną energię. Twoja siła woli wzrasta, stoisz mocno nogami na ziemi, optymistyczny, waleczny, pełny wiary w sercu!

Od pewnego czasu może dziwiąc się sam sobie poganiasz siebie dążąc do zdobycia celów. Saturn w dobrym aspekcie nastawia Cię do zwycięstwa. Jest pewność, że nagrody i pochwały już wkrótce będą w Twoich rękach. Merkury i Uranus dyrygują i kierują abyś innych namówił do swoich projektów. Nie pozwól, szczególnie druga dekada urodzonych, na przyjmowanie roli ofiary. Pluton zmusza do całkowity życiowej przemiany stawiając każdorazowa przed wyzwaniami.

Gdy Merkury połączy się z Uranem i Saturnem za moment kieruj ku stałość, bezpieczeństwu oraz długofalowości.Byk 21.4.-20.5
Słońce z Ryby razem z intuicją pozwala zrozumieć to, co do tej pory było nie jasne. Mimo, że serce jeszcze wspomina przeszłość jego pozycja zwalczy małe kryzysy. Z opozycją Marsa trzecia dekada urodzonych potrzebuje dużo odpoczynku, pamiętając jednocześnie o zdrowiu. Dodatkowo wycofaj się z niepotrzebnych, agresywnych dyskusji. Okoliczności, bowiem razem z położeniem tej planety mogą jeszcze bardziej obrócić się na Twoją niekorzyść.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Wenus i Merkurego musi wyjaśnić trudne sprawy związków wszelkiego rodzaju. Także zagadnienia gospodarcze są do ominięcia. Jeżeli coś źle zrozumiesz zapytaj jeszcze raz, zanim sam zrobisz ogromne błędy. Tempo każdego dnia niestety będzie się zwiększać, a emocjonalność spowodowana mechanizmem gwiazd nie może wyolbrzymić Twoich irytacji.

Pełnia Księżyca w pozytywnej konstelacji wskaże nowe drogi do szczęścia i spełnienia. Praktyczne działania, szara codzienność i stan faktyczny Twojego zdrowia musi mieć aktualnie priorytety.

Należąc do ludzi dotrzymujących słowa bierzesz za dobrą monetę, że tak też i myśli Twoje otoczenie. Nie zdziw się proszę, gdy nadejdą rozczarowania. Akceptuj odmienność charakterów, dystansując się do tych, na których się już niegdyś sparzyłeś...Bliźniak 21.5.-21.6
Słońce w Rybie wzywa Bliźniaka do słuchania rytmu serca. Kierowanie intuicją, drugim zmysłem jest polecane, nawet, gdy jeszcze na początku mało z tego rozumiesz!

Razem z kwadratem tej planety oraz pełnią Księżyca będzie trudno odnaleźć Ci swoje miejsce.. Jednak pozycja Wenus i Merkurego z Wodnika ułatwi spojrzeć odmiennie na wyzwania, dogadać się nawet w trudnych partnerstwach i wysłuchać opinii najbliższych. Pojawiający się nowi ludzi na Twojej drodze mają charter prze -znaczeniowy. Pomoc w niedalekiej przyszłości na pewno się przyda. Zaufaj swoim domniemaniom i odczuciom.

Może początek tygodnia poruszy intensywnie Bliźniaka emocje, ale Ty musisz sam wziąć ster w swoje ręce reagując przy tym nie tylko ze spokojem, ale z opanowaną inteligencją.

Merkury w połączeniu z Uranem uczyni Cię zdecydowanym, aktywnym, otwartym na niecodzienne idee. Wkrótce można będzie wszystko sprowadzić do reala, jeżeli będziesz przestrzegał prawa oraz dekrety odgórne. Pewne zarządzenia razem z opozycją Saturna nie da się przeskoczyć. Szczególnie druga dekada urodzonych musi myśleć pozytywnie sięgając raz po raz po motywację i afirmację, a może i pomoc profesjonalną. Do szóstego marca masz bardzo dużo czasu. Wykonaj ważne plany. Następnie Mars ustawi się na krótko w opozycji ograniczając i zabierając pozytywną energię(pierwsza dekada urodzonych).Rak 22.6.-22.7
Razem z poniedziałkową pełnią Księżyca w pozytywnym aspekcie i Słońca w trygonie Twoje możliwości stają się bezgraniczne!

Słuchaj jeszcze głosu swojego serca połączonego z realem codziennego życia, a wszelkie Twoje działania będą uwieńczone koroną!

Do następnego weekendu poczujesz wzmożoną energię, wiedząc dokładnie, co jest dla Ciebie dobre, a z czego musisz zrezygnować. Działaj teraz w tym momencie, ufając w dobre uczucia wewnętrzne, nie wchodząc przy okazji w uzależnienia wszelkiego rodzaju!

W nowych dniach potrzebujesz opanowania i spokoju pragnąc jednym zamachem dojść do celu. Zapomnij już swoją nadwrażliwość, wysoką emocjonalność oraz na przykład obrażanie. Aktualnie liczysz się Ty sam i Twoje serca potrzeby. Nic więcej.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Urana i opozycją Plutona spotyka na swojej drodze ludzi z nieobliczalnym charakterem. Tylko nie reaguj uporem lub zaślepieniem! Pamiętaj o swoich świętych wartościach i momentach, w których trzeba wyjść na inną zupełnie prostą.

Rok 2016 będzie dla Ciebie zbawieniem pomimo nawet trudnych konstelacji. Mars w trygonie zmusi do rozwiązania skompilowanych wyzwań, powiedzieć to, co od dawna leżało na dnie serca i zdobyć nawet niemożliwe. Obrona? Nie daj się! Czas skończyć z tym uniżeniem!Lew 23.7.-23.8
Gdy planety stoją w nieprzyjemnych aspektach zawsze trzeba się z czymś ważnym zmierzyć. Aktualnie trzecia dekada urodzonych ma przy sobą nieprzychylnego Marsa, na którego należy zwrócić szczególną uwagę.

Zdrowie musi być priorytetem wraz z motywacją, spokojem, cierpliwością oraz rozwagą. Znak Skorpiona, w którym ta planeta się znajduje nie toleruje powierzchności, połowiczności i nie rozwiązania do końca nawet bardzo przestarzałych incydentów.

Wenus i Merkury w opozycji dla pierwszej i drugiej dekady urodzonych nakłania do zajęcia się związkami, braterstwami oraz każdym człowiekiem dookoła Ciebie. Odważ się pokazać swoje dobre serca strony, pamiętając o hojności i miłości. Kontakty należy pielęgnować, bez rezygnowania z tych, które są daleko. Kto wie, w jakiej sprawie będzie można się nimi posłużyć. Odśwież, zadzwoń, a może spotkaj się chociażby z tymi, których dawno już nie widziałeś.

Z trygonem Saturna oraz Urana druga dekada urodzonych jest w stanie wiele wykonać. Powodzenia wkrótce będą nie tylko marzeniem. Pozostań przy swoich celach lub ideach. Zresztą przede wszystkim w trudnych czasach nie należy z siebie rezygnować!

Gdy szukasz wewnętrznego spokoju pozostań w gronie osób Ci najbliższych. Czasami warto pomyśleć o sobie. W końcu Ty jesteś i pozostaniesz najważniejszy.Panna 24.8.-23.9
Gdy dochodzi do pełni w Twoim znaku nasuwa się z pewnością wiele pytań do głowy.. Czy jesteś odpowiednio zabezpieczona? Szczęśliwa? Na właściwym miejscu pracy? Zrozumiana przez otoczenie? Na dobrej drodze do ideałów i osobistego spełnienia? Powinnaś coś w swoim życiu zmienić?

Słońce z Ryby kieruje Panny do świata niepojętego, abyś tu zaczerpnęła z wiedzy, pomysłów i sfery Ci nieznanej. Zaufanie w bieg życia, nawet, gdy się stoi nad przepaścią jest wielką umiejętnością nie dla każdego od raz do pojęcia. Logiczna, mądra, pracowita, wysoko intelektualna razem z pełnią Księżyca zakańczasz jeden etap życia.

Wszystko, co teraz się przydarzy będzie wymagać Twego porządnego skupienia. Bez krytyki do samej siebie i narzekania. Aby zrozumieć, że dookoła Ciebie istnieją duże i małe cuda...Połączenie krainy realnej z uczuciem czy intuicją jest na pewno sztuką. Tylko Ci, którzy stoją nogami na porządnym gruncie mogą rozszyfrować siebie, innych lub własne dusze... Twoim zadaniem jest zjednoczenie tych umiejętności docierając jak po nitce do kłębka, do uniwersum nietkniętych nawet ludzką ręką.

Jowisz, Mars i Węzeł Księżycowy będą pomagały osiągnąć w każdej dziedzinie zwycięstwo. Czy możesz już wyczuć swoje otoczenie? Spróbuj, choć raz wejść w pozycję drugiego człowieka.Waga 24.9.-23.10
Wenus i Merkury z Wodnika spełniana Twoje wymagania podczas pełni Księżyca, choć może pierwsze dni tygodnia będą wysoko emocjonalne. Jednak położenie planet chroni Wagę przed nadmiernym wyczerpaniem. Wręcz przeciwnie czujesz się swobodna, kochana, bohaterska stawiając szybko na nowe i niekonwencjonalne.

Małe wyzwania są na pewno błyskawicznie pokonane. Zły humor momentalnie przechodzi ,znajdujesz w każdej chwil coś dla siebie sympatycznego. Słońce świeci wyjątkowo pięknie nad Twoją głową!

Pomoc otrzymujesz ze strony ludzi podobnie myślących oraz najbliższych przyjaciół. Pozytywna energia pozwoli z lekkością rozwiązać każdy problem. Bratniej ręki i aprobaty otoczenia na pewno nie zabraknie.

Razem z sextilem Saturna zbierzesz splendory oraz wyróżnienia. Dokładna praca na pewno się opłaci.

Uranus zapewnia ciekawe, nieoczekiwane zmiany, spotkanie kogoś nadzwyczajnego. Postęp w życiu prywatnym akceptuj dostosowując do aktualnych potrzeb otoczenia. Każda ewolucja przenosi Wagę na kontrastowe poziomy dając także możliwości poznania głębiej siebie samą. Taką, jaka jesteś na dnie serca.

To nie jest faza czasu na dyskusje o niczym. Merkury wyznacza niecodzienne drogi, ciekawe kontakty oraz współprace.

Nie tylko partner, ale otoczenie jest Twoim lustrzanym, osobistym odbiciem.Skorpion 24.10.-22.11
Czy może być w końcu trochę spokojniej, romantyczniej bez uciekania do świata iluzji??

Księżyc w pełni w pozytywnym aspekcie i Słońce w trygonie w znaku intuicyjnej Ryby przenosi Skorpiona do innego świata, aby zajął się z taką samą intensywnością szczegółami dnia codziennego.

Księżyc przeanalizuje Twoją pracę, nastawieniem do otoczenia i ludzi, zamykając niezdrowe tematy. Ale z wielkimi emocjami, pasjami i silnymi uczuciami. Pomocna ręka w postaci Słońca i Neptuna wnosi inną atmosferę w następne cztery tygodnie. Pozwól otoczyć się tą energią, która wskaże wiele nieznanych do tej pory rozwiązań. Wrotce dostrzeżesz z optymizmem i otwartością ważniejsze punkty w Twoim istnieniu, nie pozwalając innym ściągać się na fałszywe drogi czy kierunki. Rola ofiary, którą czasami się bez świadomości upajasz musi być jednoznacznie odstawiona. Gdy Wenus i Merkury w kwadracie nie oznacza zadowolenia z samej siebie, wymagane jest niekonwencjonalne myślenie. Neptun chce przenieść Skorpiona w boski krainy, a Ty ustawiasz się do kąta..

W spokoju, opanowaniu oraz nieschematycznym myśleniu jest Twój ratunek do uzyskania harmonii w partnerstwach wszelkiego rodzaju oraz poprawie sytuacji gospodarczych.

Mars, Jowisz i Pluton są Twoim przeogromnym parasolem ochronnym, abyś bez rozpychania się łokciami i słuchania innych znalazł wewnętrzną, stabilną harmonię. Czas z Marsem przez następne pół roku nie tylko leczy stare rany, ale zniszczy agresję, którą w sobie nosisz, poddając do terapii rany duszy i ciała. Wszystko, co Cię ogranicza zniknie.

Razem z pełnią Księżyca przystępujesz do etapu pożegnania. Z tym, co już niefunkcjonalne i bezużyteczne.Strzelec 23.11.-21.12
Gdy Saturn, a następnie Mars przebywają bardzo długi czas w Twoim znaku należysz nie tylko do wybranych z wielu, ale musisz poznać prawdy. Planeta siły i mocy będzie dostarczać pozytywnej energii lub ją zabierać w celu niwelowania tego, co nie jest praktyczne i do życia Strzelcom niepotrzebne.

Szukając doskonałości, boskich wizji i światów nieznanych, masz szansę razem z pełnią Księżyca w kwadracie i Słońcem zająć się tymi palącymi tematami, które od dawna krzyczą o zbadanie i rozpatrzenie. Pierwsze dni tygodnia będą może pełne chaosu, a koncentracja trudna do odnalezienia. Saturn dystansuje się już od długiego myślenia żądając decyzji, konkretów i natychmiastowej odpowiedzi nawet na bardzo trudne pytania.

Nie warto w tym tygodniu podpisywać ważnych papierów. Neptun przy Słońcu zakrywa ostateczne intencje, nie wykrywając prawdy i dotarcia do sedna sprawy. Czyżby zabrakło Ci wiary w samego siebie? W dzień kolejny i odmienne perspektywy? Należałoby zabrać się od natychmiast motywacją w celu odnalezienia samego siebie.

Gdy Wenus i Merkury w pozytywnym aspekcie jeszcze kieruje Cię w przyjacielskie strony, dodając lekkość i niekonwencjonalność- priorytetowe rozmowy, nazbierane sprawy od dawna oczekują ostatecznego naświetlenia!

Wytłumaczenie, interpretacje każdy powinien znaleźć sam dla siebie podsumowując ostatnie miesiące, bez fałszywego usprawiedliwienia.

Uran w trygonie zapowiada nagłe, nieoczekiwane zmiany sytuacji. Zaufaj biegowi planet! Koncertuj się na sobie, odnalezieniu swoich sił oraz pewności w sens życia. Wszystko może potoczyć się nagle, niezaprzeczalnie szybko w bardzo rewolucyjne, ale już stałe dla Ciebie strony za pomocą Saturna.

Lekcja nie jest skończona. Najpierw każdy z was musi objąć odpowiedzialność za siebie, drobnostki szarego poranka i nierytmiczne emocjonalności. Wtedy jest możliwość, że wszystko prawidłowo się spełni. Koziorożec 22.12.-20.1
Rozpoczęcie tygodnia razem z pełnią Księżyca w pozytywnej konstelacji dla Koziorożca pragnie zakończyć trudne i nerwowe tematy rodzinne, od których może czasami uciekasz lub nawet się boisz. Kwadra Urana z Plutonem jeszcze cały czas aktywny zmienia wszystko, sterując w nowe istnienie. Od tego nie ma ucieczki.

Nowe dni zapowiadają wielką, magiczną energię, która kieruje Cię prywatnie i zawodowe do nieoczekiwanych możliwości z bardzo kreatywną perspektywą. Przyjaciel i ludzie myślący tak samo przynoszą dobre wieści, abyś wkrótce rozpoczął całkiem oryginalną przygodę wykorzystując swoje talenty. Mars, Chiron i Jowisz z przychylnością przywitają Twoją samoakceptację. Twoja praca i uznanie otoczenia niszczy z wpływem zbawiennych planet pesymistyczne nastawienia, brak wiary w siebie dając do ręki lekarstwo na zapomnienie przeszłości....

Biorąc na siebie za wiele odpowiedzialność gwiazdy, jak stary, dobry znachor pozwolą na opanowanie chronicznego cierpienia przez uznanie Twoich działań, zaangażowania oraz wybranie autentycznych ścieżek.

Ty sam musisz jeszcze zaufać, przytakując minionym boleściom. Zrozumienie sytuacji możesz oczekiwać już w następnych miesiącach.

Mars nadaje z Jowiszem prawidłowe tempo, Słońce uwrażliwia Twoje wszystkie poziomy. Teraz nie jest polecane przebijać głową mury, ale postępowanie z wyczuciem, intuicją i zrozumieniem drugiego. Jupiter i Węzeł Księżycowy w trygonie to prze-znaczeniowe, prześwietne wydarzenia.Wodnik 21.1.-19.2
Twoje szczęście, radość życia i kolejny promienny dzień się liczy od momentu, gdy Wenus z Merkurym czuwają nad Wodnikiem. Postawienie swojej osoby na pierwszym miejscu pozwoli zdobyć samozadowolenie, poprawić wszelkie układy i braterstwa, odpowiednio napełniając przy tym portfele potrzebne do odnalezienia własnego poczucia bezpieczeństwa. Pełnia Księżyca w znaku Panny nie ma dla Ciebie jednoznacznych wpływów. Mimo wszystko Słońce pragnie rozbudzić także w Tobie wiarę w następne, kolejne i to, co jeszcze nie wykorzystałeś w budowaniu nowego życia.

Szybkie myślenie i świetna obserwacja czyni ciekawym informacji, ludzi czy niekonwencjonalnych pomysłów. Twoje wszelkie rozmowy i zatwierdzenia układów powinny przebiegać w atmosferze zaufania. Także z Wodnika strony.

Celowość, zdecydowanie, bez agresji i zmuszania słowem pozwoli dokończyć ważne sprawy, nad którymi od dawna pracujesz. Mars w kwadracie, bowiem nie pozwala wszystkim urodzonym w trzeciej dekadzie na realizację projektów bez analizy. Warunki zdrowia i przewlekle choroby mogą dać Ci się we znaki. Twoja energia musi być kierowana ze świadomością. Pamiętaj o odpowiedzialnym trybie życia.

Saturn i Uran pilnują od dawna, aby wszystko, co nawet sam wymyślisz było wdrożone w życie. Pozostań cały czas przy konkretach i faktach stojąc mocno nogami na ziemi. Zapomnij stres, wysyłane uczucia nienawiści, a może samo- agresji? Wkrótce obudzisz w sobie naturalne, gojące rany moce.. Pozostań sam ze sobą w zgodzie.Ryba 20.2.-20.3
Gdy Słońce stoi w Twoim znaku, a Księżyc w pełni ustawi w opozycji należy spodziewać się emocjonalnej sytuacji, która niedługo przez Ciebie samą będzie rozwiązana. Twoja siła jest z Neptunem niepohamowana, nikt nie jest w stanie teraz Cię zatrzymać.

Tęsknota do autentycznej miłości i wielkiego, profesjonalnego świata przewyższa wszystkie wyobraźnie. Jest możliwość, że dosięgniesz siódmego nieba, ale pamiętaj o pozostaniu nogami w realu.

Księżyc z Panny wzywa do ściągania różowych okularów, kalkulowanie faktów i mądrej, analitycznej przedsiębiorczości. Nie jesteśmy w bajce, ale w normalnym bytowaniu, gdzie liczą się nie tylko fakty, ale jednocześnie ludzkie cierpienia.

Może nadejdzie moment, że zwątpisz w siebie, zamyślisz, wmawiając, że nie dasz rady, lecz będzie to tylko krótka chwilka! Wypełniając, co do joty wszystkie obowiązki nie tylko napełniasz się pozytywną energią, ale również zdecydowaniem i pewnością.

Mars w trygonie to nie tylko spotkanie ludzi pełnych mocy. Inspiracje, naturalność i współdziałanie poprowadzą Rybę do prze-znaczeniowego samorozwoju.

Saturn w kwadrat ogranicza drugie dekady urodzonych. Skorzystaj z pomocy dobrych przyjaciół oraz znajomych szukając kompetentnej dorady.

Chiron, Pluton i Jowisz dają wewnętrzne siły i moce przebicia, a przy okazji pomyśl, jakie złe przyzwyczajenia można podczas pełni Księżyca rzucić daleko za siebie.

Bardzo dobry tydzień przed Tobą!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji