widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-03-14

Horoskop tygodniowy 14.3.16 - 20.3.16

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Jeżeli nie kochasz tego, co robisz masz dwa wyjścia. Albo zmień to, co kochasz, albo zmień to, co robisz." B. Cox.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
"Większość marzeń wymaga ciężkiej pracy, poświęcenia i przygotowania. Jeżeli Twoje tego nie wymagają, to Twoje marzenia są za małe." K. Kiyosaki.

Miniony tydzień z trudnymi konstelacjami będzie miał jeszcze nie tylko echo w nadchodzący poniedziałek, ale konsekwencje wszystkiego, co się rozpoczęło ujawniają się aż do sześciu miesięcy po całkowitym zaćmieniu Słońca.

Planety w Rybie w opozycji do Jowisza oczywiście tęsknią do świata bajkowego pragnąc dosięgnąć samego nieboskłonu. Oczekiwania, wyobrażenia będą ograniczone przez realność, a jeszcze mniejsze są możliwości z byłym nowiem w realizacji każdego dnia codziennego, limitów sfer etycznej i różnych kwestii nie możliwych absolutnie do wykonania. Trzy znaki; Ryba, Panna i Strzelce oraz indywidualny układ planet w każdym horoskopie również państw czy całej Europy i świata wskazuje na konflikty miedzy marzeniem, wyobraźnią oraz wizją, tęsknotą za odkupieniem i realiami przyziemności.

Dla Europy można już prognozować potyczki dyferencji etycznych, kulturowych i religijnych rozbudzone jeszcze pozycją Plutona oraz Urana. Nie łatwo jest zintegrować wiele narodów na małym obszarze z całkowicie odmienną przeszłością, przyzwyczajeniem, religią i podstawowymi poglądami.

Polityka emigrantów będzie dzielić Europę razem z całą Unią stawiając nas przed bardzo ważnym testem na współpracę, kooperację, myślenie, cele i założenia.

Zapoczątkowane tematy poprzedniego tygodnia mają wpływy na nadchodzące pól roku. Także w życiu prywatnym. Nowy tydzień, już od poniedziałku ma bardzo skomplikowaną, zmienną energię, która już od wtorku przemienia się, choć na krótko w wiarę, dobro, szczęśliwe sploty sytuacji i sympatyczne uczucia, dające nam sygnał, że wszystkiemu możemy przecież zaradzić! Przynajmniej przez pewien czas..

Obstawa planet w Rybie będzie szukała nowych wyjść, form lub przybierała odmienne postacie. Ryba jak wiemy jest znakiem poświecenia, jednak nie myl tego z ofiara(!!) rezygnując lepiej ze starych metod myślenia, działania czy reagowania zmuszając i uruchamiając w ruch machinę przeznaczenia w negatywnym aspekcie( Zaćmienie 9.3.16!)

Warto otworzyć swój umysł na sygnały wysłane przez Neptuna. Mars, Saturn już powoli szykują się do wyruszenia w bieg wsteczny mając na celu zrewidowanie całości wydarzeń w Twoim życiu prywatnym, także państw w sferze politycznej, społecznej, kulturowej jak również zakresie rozwoju, odpowiedzialności, wiary i religii.

Kolejne dni od wtorku razem z konstelacjami Plutona z Merkurym i Jowiszem przynoszą potężną siłę i ogromną energię pozwalając na przemiany w zakresie zasad, struktur, usług, egzystencjalnych potrzeb, systemów wszelkiego rodzaju. Wenus z Marsem, aktualnie w impulsywnym Strzelcu to konflikty płci w związkach wszelkiego rodzaju. Ognista atmosfera posiada dużo wrażliwość. Nie reaguj za szybko na opinie innych, kontrasty, konfrontacje i różnorodne perspektywy, które usłyszysz dookoła. Tendencja idealistycznego postrzegania wzbudza, jako osobiste zagrożenia mogąc zaprowadzić nie tylko do burzliwej kłótni, ale nieporozumienia i efektów, które obu stronom nie przyniosą nic dobrego...

W świecie może dojść do bardzo skompilowanych zdarzeń, gdzie sparaliżują nas informacje zapominając o odpowiednim reagowaniu, nawet, jeżeli chodzi o krzywdy i niesprawiedliwość w danym społeczeństwie.

Planety w Rybie chcą tylko jednego!
A mianowicie spełnienia swoich wizji i wytworów wyobraźni! Przykro mi, ale nie jest możliwe, właśnie teraz stworzenie raju na naszym globusie,...dlatego nie uciekaj w świat fantazji pytając się raz po raz: gdzie przyjmujesz postać "ofiary?" i dlaczego? Jakie są Twoje cele?

Bez odbiegania od realnego otoczenia i mieszania rzeczywistości, również wirtualnej z współczesnością, autentycznością, prawdziwością tła danego kraju, Twojego życia i wszystkich związanych z tym wydarzeń.

Potężny trygon Jowisza z Plutonem wraz z jego sextilem do Merkurego jest w stanie zainspirować nas, wskazać hojną ręką z odpowiedzialnością na poprawy uwarunkowań, spełniając niejedno marzenie bardzo ważne do przyszłości! Pozytywna energia za jednym zamachem będzie realizować wiele życzeń i marzeń, tym, którzy nad tym pracują od dawna wierząc dodatkowo całym swoim sercem, że im się uda!

Pierwszeństwo mają Panny i Koziorożce. Następnie z szczęśliwego, pozytywnego aspektu skorzystają na pewno także Byki, Raki, Skorpiony i Ryby.

W niedzielę Słonce przechodzi do znaku ognistego Barana rozpoczynając całkiem odmienną jakościowo fazę roku 2016 nie pytając nikogo o pozwolenie! Wiosna idzie i budzi nas w niedziele już o godzinie 5; 30!

Mars, patron Barana razem z energią Strzelca, w którym się obecnie znajduje rozpoczyna swoje działania.. Siła przebicia i motywacja jest dziś do odnalezienia w każdym z nas.

Nikt Ci nie pomaga w osiągnieciu planów czy konceptów?
Zrób to sam!
Od Ciebie przecież zależy jak najwięcej, bez zapominania o konsekwencji i sprecyzowania miejsc i kresów docelowych!Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Kiedy jesteś skłonny się poddać, wtedy prawdopodobnie przełom jest tuż za rogiem." J. Meyer

Baran 21.3-20.4
Początek tygodnia wymaga wielkiej koncentracji. Twój Mars razem z Wenus oraz Saturn z Merkurym ustawiają się w niekorzystnym aspekcie, który szybko może rozpętać ogromne burze. Konstelacje są oczywiście do opanowania, gdy pomyślisz o skorzystaniu ze swojej harmonijnej strony i nie wchodzeniu w kłótnie, konfrontacje, które mogą popsuć wszystkie następne dni i noce.

Będąc dumny z tego, co masz, co osiągałeś i gdzie stoisz w aktualnym momencie akceptuj inne poglądy, potrzeby innych oraz niezrozumiałe Ci konieczności. Żądanie z uparciem czegoś od innego, razem z naciskiem i przemocą może na długo pomieszać niekorzystnie wszelkie układy. Koniunkcja Urana oraz trygon Saturna wskazuje Baranom cele oraz priorytetowe założenia. Odpowiedzialność za siebie oraz Twoje najbliższe otoczenie jest wymagana korzystając przy okazji z całkiem odmiennego, dalekosiężnego myślenia. Najpierw należy kontemplować, dopiero później przejść do czynów i reakcji. Całe siedem dni potrzebuje, zanim słońce 20.3.16 przejdzie do Twojego znaku pełnej konsolidacji i zgrupowania własnych myśli.

Twoja szybkość oraz żywiołowość jest ogromnym atutem, z którego Ty wynosisz ogromne korzyści. Równowaga i samokontrola przechodzi test na poziomie wyższym, dlatego pamiętaj o zachowaniu wytrwałości w postawionych sobie zadaniach. Plan zmiany w życiu prywatnym i formie miłości może się zrealizować niebawem, gdy pozostawisz rutynę. Pluton w kwadracie napomniana o pozostawieniu powoli za sobą przykrych przyzwyczajeń. Musisz uwierzyć jeszcze w swoje ogromne siły, emocjonalność i przemianie kierunków życia.

Rozpocznij to sam od siebie przełamując stare schematy i akceptując porażki słuchając głosu serca. Wybieraj drogi swoich pasji!


Byk 21.4.-20.5
Możesz się już przygotować na bardzo pozytywny układ planet. Pluton w bardzo ekskluzywnych połączeniach z Jowiszem i Merkurym będzie sprawiał Ci przyjemne niespodzianki. Dlatego rozpoczynaj wszystko dopiero od wtorku. Poniedziałek krążą jeszcze przykre energie, a Twoja Wenus w kwadracie z Marsem daje nieprzyjemny nastrój.

Wierząc w siły przyciągania i możliwość spełnienia cudu gwiazdy wybrały Byka do zrealizowania niecodziennych, przyszłościowych planów wraz z położeniem ważnej cegiełki do fundamentu dni nadciagającej konieczności.

Odważ się zrobić coś, o czym już dawna myślisz, nie medytując za wiele. Jasna decyzja, nieskompilowana ścieżka i wysokie wymagania poprowadzą Cię za rękę do sukcesu.

Czasami nosisz w sobie za dużo obaw rezygnując sam ze swoich marzeń. Negatywne myślnie ściąga na Ciebie nieprzychylne energie. Zrezygnuj lepiej ze stawania sam sobie w drodze.

Wenus łącząc się w pozytywnym aspekcie z Neptunem to wielka siła emocjonalności oraz uczuć dawno zapomnianych. Synchronizacja Twoich zmysłów może dosięgnąć przeogromnej intensywności wraz z przejściem w świat nierealny. Miłość, przyjaźń i uczuciowość jeszcze przeznaczona w nadchodące dni dla Byka przeplata się razem ze szczęśliwymi zbiegami losu. Mars wyszedł z opozycji, dlatego wykorzystuj prześwietne układy do wypełnienia nie tylko chwili, ale całego tygodnia komfortową, przychylną atmosferą.

Profesjonalnie grać będziesz pierwsze skrzypce przedstawiając projekty w blasku światła. To Ty wybierasz sam swoje drogi życia i posłannictwa do zdobycia. Z odwagą, pewnością i zaufaniem sięgnij do gwiazd i boskie trygony Szczęście przychodzi do tych, którzy je oczekują i witają..!Bliźniak 21.5.-21.6
Z realizacją wszystkich planów, zamierzeń oraz projektów należałoby poczekać aż do nadchodzącej niedzieli. Przejście Słońca do znaku Barana odczujesz jak ogromny przypływ energii, której teraz brak!

Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i harmonię wewnętrzną unikając za szybkich decyzji, nieprzemyślnych reakcji i uważając na swoje zdrowie. Saturn i Mars stoją, bowiem w opozycji pragnąc zabrać to, co jest najcenniejsze!

Wszystko, co musi być wykonane potrzebuje precyzyjnego kierowania swoich sił oraz wysokiej koncentracja do realizacji. Nie pozwól innym na wykorzystania, zabierania pozytywnych energii oraz radości życia. Uciekaj od smutku i zamyślania świadomie sięgając po motywację, szczęśliwe afirmację i ludzi, którzy darzą Cię ciepłem gwarantując poczucie bliskości i bezpieczeństwa!

Twój Merkury łączy się jeszcze z władczym Plutonem i Saturnem -to może być błogosławienie i dla Ciebie, gdy z mądrością i rozsądkiem pozwolisz na funkcjonowanie wszystkiego w otaczającym Cię realu. Wenus w kwadracie nie pozwala na dogadanie się z każdym. Nie zamykaj się nawet na nieoczekiwane propozycje. Wszelkie partnerstwa i związki wymagają Twojej uwagi, zaangażowania oraz spokoju. Pozwól na zmiany i odnowy życiowe stosując takie metody Urana jak odkrywczość, pionierskość i pomysłowość.

W komunikacji i dialogu wszak jest Twoja siła. Czy pamiętasz o głosie serca? I objazdy, tablice stop-u oraz czerwona światła na drodze zaprowadza Cię niezaprzeczalnie i bez obaw do celu! Jeszcze trochę trzeba poczekać zanim przejdziesz do akcji.Rak 22.6.-22.7.
Czasami nie chcesz słyszeć prawdy klejąc się nieprzytomnie na przyzwyczajeniach, przeszłości i wspomnieniach dawnych, dobrych czasów... Pluton w opozycji będzie jednak wyciągał autentyzm i rzeczywistości wszystkiego, co dotyczy Twojej osoby zmuszając do opuszczenia starych struktur i form.

Pomimo, że od dawna już czujesz gdzie i co już należałoby by przemienić hamujesz sam swoim myśleniem oraz strachem transformacje. Tęsknoty do osobistego spełnienia czy to w życiu prywatnym czy zawodowym wymagają zejścia z utartych ścieżek oraz stylu i sposobów bycia. Niecodzienne szanse oraz przeogromne możliwości przedstawia Rakom w nadchodzącym tygodniu boski trygon Jowisza z Plutonem abyś i Ty mógł dostrzec, doświadczyć i wykorzystać przeogromne talenty! Merkury w trygonie stawia na Twoje drodze ludzi protegujących dalej. Nie zabraknie Ci argumentów na przedstawieniu precyzyjnie przygotowanych już projektów. Pozytywne myśli zasyła również Słońce. Możesz otworzyć się na przyjęcie nieba prezentów, gdy jeszcze zaufasz całym swoim sercem, że są moce, które prowadza Cię do przeznaczenia! Niech, więc się spełni, to, co masz na myśli, czego pragniesz i od dawna na tym pracujesz.

Gdy na przykład zawodowo, prywatnie lub w innej kwestii nie jesteś spełniony Pluton z Jowiszem przedstawiają w środku tygodnia przeogromne szanse dostrzeżenia odmiennych trendów i orientacji. Niestety bez drogowskazu poza głosem serca.

Szczęście bez przymusu, uzależnień, prawdziwości, czy roli kogoś, kto sam nie potrafi docenić siebie? Nie musisz być podobny do innych. Silniejszy, mądrzejszy, a może i piękniejszy. Bądź sobą. Takim, jakim jesteś masz największe okazje w niedalekiej przyszłości. Układy gwiazd będą konfrontowały ze strachem, ale pokazując nowe widoki,. Wenus już od soboty w trygonie daje bardzo miłe uczucia. Spokojne momenty pełne nastrojowej atmosfery można by zachować na zawsze razem w połączeniu z Neptunem. To światło, które nigdy nie zagaśnie.

Otrzymasz wszystko, co może Ci jest już zabrana, lub należałoby by oddać w bliskim czasie.
Szczęśliwy tydzień rozpoczyna się dla Raka. Spożytkuj prześwietną energię tak wielu planet do zrealizowania marzeń ukrytych na dnie serca.


Lew 23.7.-23.8
Jest możliwe, że czujesz się ostatnio pozostawiony sam sobie. A może zapomniałeś tak naprawdę siebie samego oddając komuś wiele, nic nie powróciło do Ciebie.. Dużo będzie się w nowym tygodniu zmieniać, mimo, że piękna konstelacja Plutona nie ma na Ciebie wpływu. Nie pozwalając na dopuszczenia do siebie bardzo głębokich emocji związanych z problemami pozbawiasz się czasami głębokich doświadczeń. W następnych dniach Twoje serce otwiera się na nieznane ukazując jak bardzo Lew jest potrzebny innym.

Konstelacje planet w Rybie namawiają do szczerych rozmów w zaufanej atmosferze, gdzie będzie można mnóstwo sobie wyjaśnić z ostatniego czasu.. Nieporozumienia dni minionych mogą iść już w niepamięć, a Twoje nastroje w związkach odradzają się na nowo. Merkury i Saturn ustawiają się mimo wszystko w przykrym połączeniu i abyś Ty stanął odważnie do konfrontacji wysłuchując do końca w skupieniu, co mówi druga osoba. Żarty, lekkość i swoboda sytuacji odstaw na boki. Potraktuj siebie i siedzącego na przeciw poważnie i z uznaniem dla jego prawdziwości i odwagi.

Siedem dni pozwoli ostatecznie sporo spraw i zaległych incydentów ustawić w szeregach tak jak Ty sobie wyobrażasz. Chaos nie jest potrzebny nikomu. Nie zwlekaj, zabierz się do osobistych porządków. Ze zrozumieniem, mądrością serca i tolerancją.

Razem z Saturnem konieczności i Twoje działania wymagają potężnej dyscypliny oraz dostrzeżenia najmniejszych szczegółów.. Powodzenie czeka na Ciebie powiązane z odpowiedzialnością za innych. Trygon Marsa to nie tylko męstwo i odwaga, ale również siła przebicia, celowość i wytrzymałość. Niedzielne przejście Słońca do Barana da wiele szansa i możliwości, aby Twoje założenia zrealizowały się, co do joty bez większego wysiłku! Cierpliwości.Panna 24.8.-23.9
Poprzedni tydzień razem z zaćmieniem i nowiem Księżyca w opozycji zapoczątkował falę wydarzeń, które będą miały ciąg dalszy w nadchodzącym tygodniu. Nie wszystko, w co wierzyłaś, może się spełnić. Jednakże konstelacja Jowisza z Plutonem wskaże każdej Pannie wyjścia nawet z najtrudniejszej sytuacji. Wyostrzając swoje zmysły kieruj się przede wszystkim wewnętrznym głosem, nie pozwalając na działanie mięśni, złości i niecierpliwość. Wszystkie planety z naprzeciwka mogą wprowadzić chaos i brak orientacji w wielu sytuacjach. Panna ma jednak w sobie siły, aby iść droga, w którą ufa! Niemożliwe może stać się realne, jeżeli pragniesz zmienić coś w swoim życiu, nie trzymając się kurczowo na starych zasadach. Zaćmienie Słońca nakazuje zostawić to, co na pewno się nie opłaca. Do sierpnia będzie już wiadomo, na czym stoisz przy pomocy Jowisza, który będzie Ci towarzyszył w nieznanych wyborach. Odwagi!

Ważne abyś otworzyła oczy i uszy rozróżniając, kto i co jest Twoim wrogiem, a kto stoi u Panny boku. Nie wchodź przypadkiem w układy, gdzie jesteś uzależniona. Niech jasność umysłu, rozsądek i uwzględnienie realu pozwoli podejmować dojrzale i przytomne decyzje. Twój Merkury, Neptun i Słońce w opozycji nie wyjaśnią od raz wiele, wręcz przeciwnie rozsiewają jeszcze mgłę, zwodzą testując na porządek, organizację i wiarę własnych idei!

Kwadrat Marsa, aktualnie dla pierwszej dekady urodzonych przypomina o zwróceniu uwagi na zdrowie. Warto byłoby skorzystać z wiosennych spacerów lub przygotować nowy plan zajęć sportowych. Unikaj ludzi agresywnych nie wchodząc w konflikty, które Cię nie dotyczą. Tydzień może być wtedy piękny, gdy zaufasz i będziesz koncentrować się na sobie oraz główne priorytety. Wielkie zmiany Twojego życia rozpoczynasz z trygonem boskim. Twój los zmierza w innym, lepszym kierunku. Akceptuj ze spokojem reformy.Waga 24.9.-23.10
Konstelacje planet na niebie mówią o ważnych wydarzeniach. Razem z sextilem Marsa Waga ma w sobie siłę i motywację, aby przejść nowe dni ze spokojem, cierpliwością i wytrzymałością tam, gdzie sobie zaplanowała. Do niedzieli masz dużo możliwości, aby zrobić wiele z Twoich założeń. Zawodowo propozycje i szanse należy podejmować szybko wykorzystując świetne układy planet. Saturn proteguje wymagając coraz więcej, co nie sprawi Ci do niedzieli kłopotu. Następnie Słońce będzie ustawiało się w opozycji ograniczając niektóre korzystne warunki. Koncentruj się, więc na swoim planie z dyscypliną, konsekwencją i wytrwałością. Najważniejsze abyś pamiętała, że decyzje powiązane są z daleką przyszłością wraz z Twoją wiarą oraz zaufaniem.

Idąc dalej z uśmiechem do wiosny musisz myśleć szczególnie o sobie. Nie trzymaj problemów całego świata na swoich barkach! Spójrz w lustro z całkiem innej strony. Planeta Mars pozwoli w motywacyjnym położeniu z lekkością i mocą porozwiązywać to, na czym Ci zależy. Rozstrzygania nie sprawią Ci kłopotu. Sama zdziwisz się ile jest w Tobie męstwa i pryncypialności.

Uranus w opozycji chce wysadzić w rewolucyjny sposób niektóre stare przyzwyczajania i niepotrzebne struktury życia. Pozwalaj razem z kwadratem Plutona na przemiany Twojego losu oddając to, co i tak nie jest potrzebne i nic interesującego z pewnością nie wnosi. Pożegnania nie zawsze są miłe, lecz afirmacja i ufność w dzień następny pozwoli przygotować Wagi na nowe. Wiosenne promienie Słońce rozbudzą w Tobie tęsknoty do szczęścia, radości i spełnienia tego, co nosisz jeszcze ukryte na dnie własnego serca. W życiu, bowiem wszystko jest możliwe, jeżeli zezwalamy i otwieramy się na nieznane.Skorpion 24.10.-22.11
Masz w sobie wielkie moce, nawet magiczności....dobrze byłoby abyś jeszcze w to uwierzył, uwzględnił i wykorzystał w swoim życiu. Wszystkie planety w nowym tygodniu mówią o ważnych wydarzeniach, gdzie Twoje decyzje mogą wiele przemienić kierując Skropiona do spełnienia.

Nie tylko Twoja planeta Pluton, ale również Jowisz, Merkury, Słońce i Wenus w bardzo pozytywnym położeniu pomagają i pozwolą na dokonanie czegoś wielkiego, o czym już dawno marzysz i nad czym pracujesz.

Jasność decyzji oraz umysłu z trygonem Merkurego umożliw szybkie i prawidłowe podejmowanie rozporządzeń. Ufając intuicji oraz swoim uczuciom kierującym Skorpiona ku przeznaczeniu. Dialogi, przetargi i wymiana myśli przebiega na bardzo wysokim poziome. Wszyscy przyznają Ci rację bez zmrużenia oka. Twoje pomysły są od razu zaakceptowane, idee zatwierdzone, a prośby przyjęte. Wykorzystaj siedem dni do zrealizowania nawet trudnych planów. Taki tydzień razem z boskim trygonem Plutona z Jowiszem nie zdarza się, co chwila. Gospodarując jeszcze z głową własnymi zdolnościami przekonań możesz spokojnie owinąć otoczenie dookoła palca mając na celu przeforsowanie każdej Twoje myśli!

Twoje predyspozycje i talenty powinieneś ukazać z całkiem innej strony. Energia planet zapewnia, że nawet niemożliwe może się urzeczywistnić, gdy zrezygnujesz z niepewności, zwątpienia i lamentowaniu nad samym sobą!

Więcej odwagi Skorpionie, gdy gwiazdy pozwalają na stworzenie zapasów nawet tego, co sobie nie wyobrażasz. Pozwól na myślenie w większych dymensjach pamiętając o ważnej przyszłości. Liczysz się Ty, Twoje zamiary oraz dzień następny. Stawiając swoją osobę na pierwszym miejscu dozwalasz innym na traktowanie siebie w ten sam sposób! Pamiętasz?Strzelec 23.11.-21.12
Startujesz w nowy tydzień z nieciekawymi konstelacjami. Duża ilość kwadratów wskazuje na spawy, które powinny być jak najszybciej rozwiązane. Na szczęście masz Marsa w Twoim znaku, aby z ogromną siłą i wytrzymałością postawić się każdemu, nawet bardzo zawikłanemu i wielu aspektowanemu zadaniu! Pomyśl, że pragnąc z całego serca honorów, szerokiej perspektywy i akceptacji powinieneś w pierwszej linii wykazać się tym samym do samego siebie, nie czekając tylko na podpowiedzi otoczenia. Mimo, że Twój umysł pracuje na wysokich obrotach komunikacja i dialogi będą układać się dosyć krytycznie. Wycofaj się lepiej i zrezygnuj z trudnych sytuacji oraz ludzi, gdzie z pewnością zabraknie Ci argumentów i siły przebicia. Należy poczekać z priorytetowym do 20.3.16 kiedy Słońce przejdzie do znaku Barana biorąc Ciebie i Twoje założenia pod skrzydła opieki.

Przerwy, relaks, sport i odpowiednia ilość spacerów na świeżym powietrzu zapobiegną niepotrzebnym konfrontacjom i niekończącym się dyskusjom prowadzącym do zbędnego. Czego najbardziej Ci potrzeba jest motywacja, afirmacja i wiara w swoje własne moce!! Bez tego się nie obejdzie patrząc na nadchodzący tydzień.

Przystawianie tylko na swoim razem z czarnym myśleniem może zaprowadzić Strzelca w ślepe uliczki bez wyjścia. Nie ukrywaj swoich uczuć, ale może rób to, co sprawia Ci więcej przyjemności wtedy będzie można mówić o konsekwencji i dyscyplinie w zdobywaniu i walce o to, co masz na myśli. Tęskniąc do harmonii, spokoju i pokoju nie pozwól na emocjonalne decyzje naładowane negatywną energią. Wkrótce znajdą się rozwiązania i wyjścia nawet z krytycznych uwarunkowań, gdy zaakceptujesz zmiany w sobie i najbliższym otoczeniu. Cierpliwości. Koncentruj się na swoich zamierzeniach nie rozprawiając nad ograniczeniami. Koziorożec 22.12.-20.1
Jesteś wybranym dzieckiem szczęścia nadchodzącego tygodnia.
Pluton w mocarnym położeniu z Jowiszem i Merkurym przynosi nie tylko dobre wiadomości, ale realizuje do końca tygodnia za jednym zamachem to, o czym już od dawna marzysz. Konstelacja ta będzie się nawet jeszcze raz powtarzała, dlatego jeszcze zaufaj i uwierz w swoje zamierzenia! Będą na dobrej drodze do radości i błogostanu słuchaj się intuicji podejmując ważne decyzje. Podpowiedzi oraz pomoc otrzymasz całego otoczenia. Jesteś na odpowiedniej drodze do przeznaczenia!

Pluton ożywia w Tobie ogromne moce, które mogą wpływać pozytywnie na otoczenie. Dodatkowe impulsy Merkurego, Słońca i Wenus sprawią, że wszystko układa się po Twojej myśli. Życia nabiera baw i kolory tęczy. Teraz należy działać i podejść nawet do bardzo trudnych projektów. Taka okazja jest warta bardzo wiele!

Pluton w Twoim znaku od dawna niszczy wszystko, co niepotrzebne, zamykając ostatecznie drzwi za tym, co musi odejść.

W nowych dniach stoisz przed wielkimi szansami. Czy to prywatnie czy zawodowo nareszcie wszystko odpowiada Twoim zdolnościom i talentom. Przypadek sprawi, że nieoczekiwanie możesz przetransformować swoje życie zabezpieczając na stałe własną egzystencję. Nadprogramowo Wenus przedstawia ludzi, którzy nie tylko Cię akceptują z całokształtem programu Twojego żywota, ale również darzą zaufaniem, wiarą, miłością oraz tego, co nazywasz bezpieczeństwem.
Bardzo dobry tydzień przed Koziorożcem. Wierz w siebie i polegaj na pragnieniach serca.Wodnik 21.1.-19.2
Otoczony pozytywną i władczą energią Marsa będziesz mógł w nowych dniach zrealizować zamierzenia. Może piękny układ gwiazd nie dotyczy Ciebie bezpośrednio, ale i Ty wykorzystasz swoje talenty i właściwości przemieniając pozytywnie własny żywot. Odnowy należy, bowiem rozpocząć przede wszystkim od siebie, nie patrząc już z żalem na to, co się nie udało. Pielęgnowanie przeszłości nie jest dla Ciebie. Dlatego patrz prosto przed siebie podnosząc z dumą swoją głowę!

Akceptując przemiany i wyzwalając z ograniczeń nie niszcz tylko tego, co ma dla Wodnika największe wartości. Saturn w świetnej pozycji będzie nakazywał dużo precyzyjnej pracy z odpowiedzialnością za to, co tworzysz dla siebie i całego otoczenia.

Szczęście nie mieszka hen , hen daleko.... za lasem, ale również w Twoim domu. Pozwól niech Twoje serce doświadczy również momentów bliskości. Ucieczka od tego, co się zwie jednością uniemożliwia abyś poczuł się jak w niebie.

Z pozycjami planet nagle wiesz, co masz zrobić, gdzie jest Twoja droga i cel ostateczny. Możliwe, że nawet przypadki otworzą Ci oczy na całkiem odmienne perspektywy. Słuchaj jeszcze swojego serca, wierząc, że wszystko się uda. Mars obudzi Wodnika z dni minionych, rozczarowań i przeszłego. Ustal nowe plany oraz priorytety służąc się pozytywną, ognia energie do startu w radosną wiosnę. Twój Uranus już zapewnia kreatywne moce, możliwość wykorzystania specyficznych talentów i gwarancje całkowitego samozadowolenia.Ryba 20.2.-20.3
Wenus już od minionej soboty w Twoim znaku zapewnia nie tylko spokój duszy i odnalezienie miejsc harmonii. Przed Tobą bardzo dobre dni na miłość, poprawy układów w związkach i wszelkich partnerstwach, jeżeli uwzględnisz kwadrat Marsa, aktualnie dla pierwszej dekady urodzonych zmuszający do zmian koalicji i nie pozwalanie na wykorzystania lub przyjmowanie roli" ofiary"!

Planeta energii razem z Saturnem zmusza Ryby do skupienia uwagi przede wszystkim na sobie. Większa liść gwiazd w Twoim znaku zapewnia, że wiele może się spełnić, gdy będziesz przestrzegać regularnego trybu życia, pamiętając o relaksie, odpoczynku, przerwach oraz prawidłowym odżywianiu. Jak to jest przed wiosną. Mars, bowiem może zabierać Twoją cenną energię. Nie rozpraszaj się więc, nie biegnij do chaosu, ale koncentruj na priorytetowych zadaniach! Pozostań w realu, rekonstruuj plany i walcz o siebie! Konstelacja Plutona i Jowisza w boskim trygonie pozwoli, bowiem na stworzenie czegoś niesamowitego!

Otrzymasz to, czego pragniesz słuchając głosu serca i nie obawiając się gróźb usłyszanych z otoczenia.. Unikaj złośliwców, zazdrośników i ludzi negatywnie nastawionych. Liczysz się Ty. Twoje założenia i marzenia, które teraz możesz urzeczywistnić mając w pamięci bezpieczny dzień następny.

Planety pomogą zmodernizować razem z minionym zaćmieniem Słońca i nowiem Księżyca całkowicie Twoją egzystencję samoistnie i z łatwością. Pozwól na działania transformacji przyjmując świetne propozycje, ufając w przyszłość i każdy dzień kolejny. Pluton razem z Jowiszem chce wyrwać Cię z nieprzyjemnej roli, abyś i Ty zabłysła jak gwiazda na nieboskłonie.

Jesteś gotowa do startu w nieznaną, piękną drogę? Razem z nadzieją w sercu oraz intuicją otrzymasz wszystko to, czego tylko pragniesz.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji