widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-08

Reiki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Reiki jest przede wszystkim sztuką uzdrawiania innych własną energią życiową. Polega głównie na przekazaniu dobrej energii do miejsc (czakr), w których występują braki lub blokady energetyczne.

Nazwa Reiki, wywodząca się z Japonii, powstała z połączenia dwóch słów Rei i Ki, które mają dla Nas bardzo głębokie tłumaczenie. Rei oznacza "duszę", "ducha", "wyższą energię", "boskie prawo", natomiast Ki możemy odczytać w słowach "energia", "umysł", "nastrój", "duch". Złożoność japońskich znaczeń słowa "Reiki" doskonale odzwierciedla jego bogactwo i szerokie zastosowanie w leczeniu i poprawie jakości naszego życia. W wolnym przekładzie reiki możemy określić, więc jako "duchowo kierowaną energię życiową" lub jako "uniwersalną energię życiową", która znajduje się w każdej żywej istocie.

Energię Reiki najłatwiej wyobrazić sobie na przykładzie słońca - kiedy oglądamy je na fotografii, to nie czujemy energii, którą emituje, ale jeśli promienie słońca oświetlą naszą skórę, to momentalnie odczuwamy ciepło. W świecie Reiki każdy człowiek jest takim słoneczkiem, które posiada ogromną energię tworzoną wewnątrz Nas samych. Ta energia potrafi Nas leczyć, uspokajać, wspomaga Nas w medytacji i wyciszeniu. Dobrze nakierowana zwalcza stres i uporczywe dolegliwości zdrowotne, a także wspomaga nas w życiu codziennym - pracy, miłości, finansach czy kontaktach międzyludzkich. W odróżnieniu od bioenergoterapii przy Reiki możliwe jest "wysyłanie energii na odległość". Prawdziwi terapeuci dusz nazywani Mistrzami Reiki - na podstawie naszych danych (imię, data urodzenia) potrafią zlokalizować naszą energię gdziekolwiek jesteśmy. Wielokrotnie, kiedy mamy problemy ze zdrowiem, pracą czy życiem rodzinnym - warto skorzystać z zabiegu Reiki, który pomoże rozwiązać nasz problem.

W sytuacji, gdy odczuwasz chroniczne zmęczenie, dolegliwości zdrowotne, problemy w pracy, finansach, miłości czy relacjach rodzinnych - może to być symptomem braków lub blokad na poziomie energetycznym. Energia Reiki niesie ze sobą pozytywną energię, która nie ma prawa w jakikolwiek sposób Ci zaszkodzić, a niekiedy już jeden zabieg wspomoże rozwiązanie Twojego problemu.
Pozdrawiam Was gorąco i zapraszam do kontaktu.


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji