widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-12

Horoskop tygodniowy 11.4.16 - 17.4.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Opinie ostatecznie są kształtowane przez uczucia, nie rozum."
Herbert Spencer
Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest zawsze próbowanie po prostu jeden, następny raz."
Thomas Edison

Startując w nowy tydzień, który będzie nie tylko ciekawy, ale ma również w zanadrzu coś dobrego dla każdego, należy pamiętać, że każde działanie, czy pozostawianie za sobą( np. sprawy, rzeczy, ludzi..) ma ważny cel i znaczenie.

Na niebie pojawia się trygon Marsa i Wenus umożlwiający nie tylko poprawy układów damsko-męskich, narodzenie się atmosfery namiętności i chęci przeżycia nieznanej przygody. Wiosenne nastroje wraz z pogodą i Słońcem poprawiają przy tym nasze myślenie, wydobywając strony twórcze i kreatywne. Wspaniałe szasnę doświadczają single pragnąc zmienić swój status prywatny! Znaki ognia i powietrza mają w tej kwestii najlepsze karty. W naszych sercach, materii wartości czy to prywatnie czy w sprawach gospodarczych czujemy entuzjazm, zadowolenie i pozytywne wpływy aktywności. Gwiazdy dają możliwości do radości i przyjemności. Czas jest świetny, aby zrobić coś dobrego. W związkach partnerskich i międzynarodowych można mówić o wspólnych planach sięgających satysfakcjonującej przyszłości.

Bardzo obiecujący jest trygon Merkurego do Jowisza angażujący nas do popraw sytuacji profesjonalnych, materialnych i zabezpieczania wszelkich dóbr. Pozostając w realności wykorzystaj wszelkie opcje zesłane z nieba. Możliwości do zawarcia ważnych transakcji handlowych, biznesowych i współpracy, które będą miały na pewno perspektywiczne, roztropne znaczenie. Tu znaki ziemi i wody osiągną na pewno wielkie powodzenie w sprawach zawodowych.

Łącząc jednocześnie wyczucie, empatię z konkretnym zadaniem możliwe jest stworzenie syntezy miedzy materią i duchem. Od środy pojawią się już sygnały i konteksty do rozwiązania nawet trudnych zagadnień. Konstruktywne, analityczne plany można będzie przyprowadzić w rzeczywistości oczekując porządnych, strategicznych wyników.

W sprawach osobistych i politycznych potężna wiedza oraz inteligencja przenosi nasze myślenie do innej, wartościowej dymensji. Konstelacje Merkurego z Jowiszem i Neptunem są świetnym warunkiem do stworzenia potężnych projektów wykorzystując swoją moc, wolę oraz wiarę! Przez komunikację i wymianę myśli można do siebie przyciągnąć masę ludzi inspirując ciekawymi zadaniami wspólnie z konkretnym przykładem.

17.4.16 wiele projektów będzie zatwierdzonych na bazie indywidualnej oraz internacjonalnej.

Trygon Merkurego z Plutonem dosięga nawet niemożliwych idei. Nie rób tylko z siebie poszkodowanego, nie przyjmuj pozycji kozła ofiarnego. Zatrzymanie w tym dniu Marsa i wyruszenie w bieg wsteczny oznacza blokady, zatrzymania i hamowania pewnych podejść i zapatrywań. Wszelkie nasze poprzednie działania, decyzje i procedury do 29.6.16 będą przechodzić weryfikację. Gruntowne wejście Marsa do Skropiona ( lato) prezentuje ostateczne wyroki na bazie jego motta" wszystko albo nic"(np. wyroki rozwodu, praw rodzicielskich, sądowych, wszelkiego rodzaju rozstrzygnięć związane z prawem, regułami, obowiązkami, odpowiedzialnością za nasze poprzednie działania...). Mars jest mniej więcej, co 26 miesięcy w biegu wstecznym. Na przykład ostatnio w marcu 2014( Waga), styczniu 2012(Panna), grudniu 2009(Lew), październik u 2007(Rak)..itd. W tym czasie na poziome indywidualnym ujawniają się i wychodzą na światło dzienne uczucia, emocje dawno skrywane, nieprzepracowane, które nas do tej pory ograniczały utrudniając działania, dzień codzienny tworząc konflikty, podrażnienia, np. partnerskie w celu przerobienia, przetransformowania pewnych sytuacji, czy zachowania. W świecie można prognozować poruszenie miedzy innymi tematyki handlu międzynarodowego, turystyki, kwestie polityczne i prawne, działania związane z religią, wyznaniem i służeniu ideałom wiary.

Do niedzieli zastanów się nad wartościami i celami życia, aby uświadomić sobie, co na prawdę daje Ci szczęście i zadowolenie.

Gdy będziesz potrafił zjednoczyć wartości moralne z własnym umysłem łatwiej będzie Ci wykorzystywać aktualne konstelacje do zrealizowania zamierzeń, ale wybierz już całkiem odmienne metody.

W niedzielę Słońce ustawia się również w opozycji do Lilith, czarnego Księżyca. Czasami trzeba zająć się tymi emocjami, które się świadomie omija bez potrzeby krzywdzenia siebie oraz innych...

Słuchanie potrzeb i głosu serca oraz integrowanie, wprowadzenie tego w życie może nam pomoc w budowaniu nowej rzeczywistości. Jest szansa, że gwiazdy pokażą nam wyjścia nawet z bardzo trudnych uwarunkowań dając perspektywy rozwoju i dobrobytu. Także, jeżeli chodzi o astrologię świata.

Nie warto już nic chować pod dywan. Wysłuchaj propozycji innych, bardziej profesjonalnych.
Na wszystko są zawsze przynajmniej dwa rozwiązania. Szukaj ich cierpliwie!Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim." Bernard BaruchBaran 21.3-20.4
Ten tydzień będziesz bardzo długo pamiętał. Wszystkie planety stoją w pięknych pozycjach abyś spełnił w końcu siebie i rozwiązał z nowym miesiącem dodatkowo stare problemy. Jako, że należysz do ludzi szybkich i zdecydowanych pojawiające się możliwości będziesz potrafił w dobry sposób wykorzystać. Słońce, Uran i Wenus od poprzedniego tygodnia znajduje się w Twoim znaku. Połącznie planety miłości, wartości i popraw gospodarczo finansowych gwarantuje, że w nadchodzącym czasie pozostaniesz wierny sobie, własnym wartościom nie zapominając o momentach pięknych, romantycznych, a przy tym z ogromną pasją. Pozwól poznać się biskim osobom z tej nieznanej, sympatycznej strony. Planety w Twoim znaku protegują Ciebie, aby Słońce zajaśniało we wszystkich partnerstwach kombinując to razem z Marsem w trygonie. Otwórz serce, pozwól porwać w krainę marzenia! Będzie na pewno niezapomnianie przyjemnie! Mars pozwala od razu działać, decydować i rozstrzygać czy to w życiu prywatnym czy też profesjonalnym. Poprawa sytuacji zawodowych, zadowolenie z siebie i atmosfera w domu z pewnością będzie miało aktualnie największe dla Barana notowania!

Koniunkcja Urana umożliwi nie tylko niecodziennie reagować, jak również rozwijać własne kreatywne talenty. Wolność, niezależność, odmienność-to są Twoje marzenie. Twój Marsa ze Strzelca przy okazji sprząta dookoła zostawiając w tyle cele lub wymagania, które nie są w ogóle potrzebne. Patrz do przodu rozpoznając, co mówi rzeczywista realność. Twoją siłą niech pozostanie wytrwałość, zasadniczość i konkretność.


Byk 21.4.-20.5
Konstelacje planet, razem z analitycznym i przedsiębiorczym Merkurym w Twoim znaku umożliwi rozprawić się z Twoją przeszłością po nowiu Księżyca. Wszelkie uciążliwe braterstwa, układy i kooperacje, które ciągniesz za sobą z przyzwyczajenia trzeba będzie wkrótce wymazać z pamięci, pozamieniać, przesortować, abyś w nowym roku Marsa dotarł tam, gdzie jest Twoje miejsce. Osoby zabierające Twoją cenną energię lub ograniczające możliwości należy z wiosennym Słońcem i robieniem porządków powymiatać i ugrupować. Planeta komunikacji będzie w oryginalnych siedmiu dniach łączyła się pozytywnie z Neptunem, Jowiszem i Plutonem!

Wszystko wskazuje na to, że czekają Cię nieokreślenie olbrzymie możliwości oraz szanse przede wszystkim na poziomie popraw finansowych i zawodowych lub też przeforsowania czegoś podczas ważnej rozmowy. Pozostając konkretnym znajdujesz na całokształt odpowiedzi, przekonując od raz współzawodnika. Dobrze byłby pomyśleć o kursach kształcenia. Merkury otwiera mnóstwo na raz drzwi przed Tobą! Zrób z niego użytek, zagospodaruj każdy dzień prawidłowo, wyciągając dla siebie najważniejsze wnioski!

Słuchaj przy tym serca, która zna najlepiej Twoje potrzeby. Wszystkie wskazówki z nieba i ziemi można będzie wyczuć intuicją albo jak wolisz empatią. Trygon Jowisza i Plutona jest najlepszym, boskim wsparciem. Pozostaniesz do końca następnej niedzieli zwycięzcą tygodnia realizując spokojnie z determinacją postawione przez siebie projekty. Planuj, szukaj protektorów, dziel się swoimi pomysłami.
Wszystko jest do urzeczywistnienia!


Bliźniak 21.5.-21.6
Za dużo się rozdrabniasz, zajmując sprawami innych. Za wiele zadań, odpowiedzialności oraz informacji.. Abyś dotarł ostatecznie do siebie przy trudnych opozycjach Saturna i Marsa należy zrobić inwenturę. Posprzątać! Wymieść ze swojego życia, domu i zagrody to, co zbędne, co zabiera energię, nie pozwala być szczęśliwymi do końca radosnym!

Razem z nadejściem wiosny zrób swój życiowy bilans, podsumowując wszystkie poziomy doczesności. Co ogranicza Cię najbardziej? Co hamuje i powoduje, że jesteś niezadowolony? Jakie ziemskie cele są teraz priorytetem, a co absolutnie przeminęło? Co robisz ciągle dla innych, zapominając przy okazji o sobie?

Tak przygotowany po nowiu Księżyca będziesz mógł stopniowo tworzyć całkiem odmienną, codzienną wędrówkę. Słońce, Wenus i Uranus stoją pozytywnie nastwione do Bliźniaka, by znalazł na swoich drogach spełnienie, radość i wewnętrzny spokój. W tym tygodniu Twój Merkury łączy się w świetne konstelacje z wieloma innym planetami. Pozostań autentyczny oraz fair nie tylko wobec siebie, ale również innych, których szanujesz i respektujesz. Mając uczucia, że wszyscy stoją przeciw Tobie oraz Twoim pomysłom zdystansuj czasami się do otaczającego Cię świata. W gronie najbliższych, tych, którym możesz zaufać znajdziesz wraz z Wenus, planetą miłości ukojenia i satysfakcje.

Z obowiązkowością oraz dyscypliną i Słońce będzie pomagać w realizacji niecodziennych pomysłów.

Inspirujące rozstrzygnięcia należy jednak podejmować bez zbędnych emocji. Wtorek zapowiada się wiekiem dniem z trygonem Marsa i Wenus. Nieopisane uczucia szczęścia dopadną Ciebie. Korzystaj z dobrych gwiazd konstelacji. Doświadczasz nawet cuda w sprawach miłości i przyjaźni. Słodkich momentów, wielkich emocji na pewno nie zabraknie.


Rak 22.6.-22.7.
Planety stojące w kwadracie podejmują trudną tematykę. Problemy najbliższych, oraz reszty świata od dawna zamieszkały w Twojej głowie.....Pragnąc pomóc oczywiście wszystkim, Rak nie pamięta, aby zrobić coś dla siebie. Realizacje planów, pomysłów czy też marzeń zawsze spada na całkiem dalekie pozycje..

Abyś nie wykreślił siebie z pamięci przypomina Słońce, Wenus oraz Uranus w kłopotliwych pozycjach. Partnerstwa dopominające się przemian oraz rekonstrukcji potrzebują od zaraz Twojej uwagi. Kto nie pasuje, kto zabiera energię lub nie nadaje się od dawna do tła i otoczenia należy w spokoju wymienić. Zmodyfikować, przebudować. Zdystansować wybierając ostatecznie swoje własne apostolstwa! Służąc ciągle drugim osobom nie stworzysz miejsca na swoje własne istnienie. Przeznaczenia, misje Raka muszą być jednak wypełnione. Pluton w opozycji nie pozwoli na powierzchowności, rezygnację z siebie, poddanie się innym konfrontując przy okazji w wieloma wyzywającymi okolicznościami.

Pozwól na odejścia, przemiany i transformacje. Neptun, Merkury i Jowisz stoją u Twojego boku. Czasami warto coś sobie zapragnąć, wymagając również od innych, stawiając im zadnia, a samemu usiąść spokojnie w fotelu i znaleźć czas na rozmyślania. Ostatecznie jesteś znakiem kardynalnym. Nie musisz bez potrzeby za innymi biegać! Końcowe niebiosa sygnały wskażą i Tobie gdzie możesz zarobić, podpisać ważne układy profesjonalne i z kim wejść w nowe kooperacje.

Planeta komunikacji przynosi ważne wiadomości łącząc się pozytywnie z Posejdonem i gwiazdą szczęścia i boskości! Wszelkie aspekty wskazują, że i Ty w kolejnych dniach doświadczysz uwieńczenia! Występuj odważnie, przedstawiaj przemyślane rozwiązania. Energia Barana już będzie prowadziła do zdobycia szacunku i popularności. Nie zamartwiaj się w koło Macieju o dzień następny.

Wszystko układa się tak, jak być powinno


Lew 23.7.-23.8
Twoja wielkoduszność, odpowiedzialność i szeroki gest może być czasami wykorzystana przez innych.

Pragnąc ludzi prowadzić, motywować i wskazywać im mądre drogi zamykasz od czasu do czasu oczy na prawdy i autentyczność nie dostrzegając w swoich znajomych i przyjaciołach to, co nie pozwała dojść swoich własnych celów. Merkury w kwadracie przypomina w nadchodzącym tygodniu, jakie znajomość należałoby zrewidować. Wysłuchaj w spokoju innych zdań i spojrzeń na życie, ale akceptuj przede wszystkim swoje. Podejdź z rezerwą tych, którym nie ufasz. Po co samemu sobie tworzyć chaos? Mniej będzie oznaczało więcej, gdy siebie samego posłuchasz.

Mars, Wenus, Słońce i Uranus i tak sprawią, że Twoja sława odżyje. Prywatne sprawy otoczone są pięknymi uczuciami miłości, stałości i namiętności. Profesjonalnie będzie jednomyślnie zaakceptowane, co przedstawisz! Nieporozumienia zaakceptuj z wyrozumieniem i harmonią. Wszystkie ważne emocje, które wysyłasz do świata będą do ciebie w stokroć powracać. W związkach powraca wiosna w sercach. Przed Lwem bardzo zbawienny czas. Myśląc nieco wolniej z planetą komunikacji planuj dokładnie wyznaczając oryginalne światopoglądy Już trygon Saturna obiecuje szacunek i zaszczyty. Ważne kontakty i spotkania oczekuj codziennie nie przegapiając czasu!

Najwięcej chwil poświęć jednak miłości, najbliższym osobom serca i temu, co kochasz ciesząc się na niezapomniane momenty i doznania!


Panna 24.8.-23.9
Przy kwadracie Saturna i Marsa należy odbudować to, co się niepotrzebnie nazbierało ostatnimi laty. Twoja perfekcja, dokładność i stateczność nie pozwala na uznanie i uhonorowanie samej siebie. Ciągle dążysz do gruntowności, nie patrząc na uznania, pochwały, na których przecież możesz wszystko solidnie budować!

Zamiast ciągle w siebie i swoja pracę wątpić pozostaw za sobą przeszłe czasy, aby razem z Jowiszem podjąć się nowych celów i odpowiedzialności. Saturn będzie zamykał pewne sprawy, Mars jeszcze przeszkadzał. To, co uciążliwe i bez harmonii należy odłożyć na boki wyruszając w innowacyjne drogi.

Siłę i motywację znajdziesz przy pomocy Jowisza oraz Merkurego w pozytywnej pozycji. Neptun, Jowisz, Pluton dają w nowym tygodniu niecodzienny koncert także na Panny korzyść. Profesjonalnie wychodź na pierwsze pozycje biorąc pod uwagę niecodzienne rozwiązania, współprace i propozycje. Pozycje przełożonych, projekty, składane Ci możliwości czy posłania nie tylko poprawiają Twoją stronę materialno-gospodarcza, ale również gwarantują całkowite powodzenia zawodowe. Na długo!

Może tempo wydarzeń będzie nieco dla Ciebie za szybkie. Nie hamuj przy tym innych, szukaj dla siebie przerw i oddechu. Twój Merkury już znajdzie sposoby abyś doszła happy-end-u. Życie może być wspaniałym filmem, gdy jeszcze w to uwierzymy ufając, nawet z opozycją Neptuna, że może spełnić się to, o czym od dawna marzymy..

Koncentruj swoje siły na celu ostatecznym. Jowisz i Pluton należy do Twoich sojuszników i razem z nimi rozpoczynasz prekursorskie istnienie.Waga 24.9.-23.10
Zamiast ciągle wykonywać wszystkie prace sama pozwól innym sobie pomoc i brać udział w rozwiazywaniu niektórych problemów. Gdzieś w środku Ciebie tkwi ogromna siła podziału....nie tylko z partnerem, przyjacielem, rodziną, kolegami, ale również w pracy. To uprawni do spełnienia się w dniu codziennym, uwalniając od poczucia samotności i uzależnień emocjonalnych. W nowym tygodniu Twoja Wenus ustawiała się naprzeciw pragnąc jak gdyby prowokacji. Wszystko, co będzie się teraz działo jest związane na pewno z uczuciami i emocjami, Twoim domem, upiększaniem, naturą, a pewnie i pracą. Niepoznane jeszcze pasje razem z trygonem Marsa ze Strzelca Waga będzie doświadczała. Single mają świetne szanse na poznanie tej jednej osoby. W partnerstwach wraca słońce w radosnym nastroju wiosny. Zgódź się na radości i przyjemności.

Mimo, że pragniesz również wolności, planety będą kierowały Twój wzrok do wzajemnej życzliwości. Magiczna aura rozjaśnia Ci oczy. Jesteś otoczona przez ludzi, którzy na pewno Ci uwielbiają. Potrzebując harmonii nagle pokazujesz się innym z całkiem innej strony. Gwiazdy ustawione w opozycji przymuszają do szczęśliwych przemian, rewolucji i śmiałości. Z wytwornością i zarazem mądrością analizujesz jeszcze raz swoje wszystkie związki.

Saturn w kwestiach profesjonalnych długo nie pozwoli na osiadanie na lurach. Co rozpoczniesz zakończysz na pewno z powodzeniem.

Uran i Słońce przypomina o obiektywności. Innowacyjne wpływy informują o pojawieniu się może więcej ilości pracy, ale i wysokich odpłatach.

Nie zapomnij o szansach i możliwościach zesłanych przez planetę miłości. Gdy zamykasz jedne drzwi, drugie na pewno się szybko otworzą...Skorpion 24.10.-22.11
Czasami, gdy się, na coś uprzesz, wystawiasz cele lub też priorytety dochodząc do punktu, z którego nijak wyjść nie można...

Uliczki jednokierunkowe nie sprzyjają rozwoju. Każdy dobry plan przy pomocy Twoje podświadomości można zmieniać i reformować. Gdy czas nadszedł na metamorfozy. Co da Ci ogromne poczucie szczęścia nie można zawsze kupić. Dlatego razem z dobrymi konstelacjami planet wybieraj swoje życie i osobiste odczucia, które pozwolą na odnalezienie zaginionego w sercu lądu jedności.

Planeta Merkury ustawiona w Byku będzie sprawdzała partnerstwa, związki sytuacje materialne oraz życiowe wartości.

Na pewno Skorpion znajdzie dookoła pomoc w priorytetowych rozstrzygnięciach dotyczących miłości, pracy i pomyśleniu o najważniejszy- bezpieczności. Wszystko, bowiem ma swój sens, nawet, gdy w danej chwili tego nie rozumiemy. Tylko własnymi werdyktami i ocenami wpływasz na los osobisty. Neptun, Jowisz i Pluton to intersujące wsparcie. Twój dorobek, pomoc dla innych oraz całkowite oddanie będzie respektowana przez otoczenie. Wiesz, czego chcesz, nikt nie musi Skorpiona o niczym informować. Idź, więc dalej swoją drogą słuchając się serca oraz intuicji zesłanej prosto z opatrzności. Jowisz daje uczucia już zdobywcy i zwycięscy. Twój Pluton pozwoli na pokonanie największych wyzwań. Jest w Tobie przeogromna moc konkretyzacji. Przebojowością i stanowczością masz szansę na odnalezienie szczęścia, spokoju oraz harmonii.

Pozwól by Twój patron dostarczał Ci jeszcze przeogromnej energii. Zamykaj oczy ufając w bieg wszystkich wydarzeń.
Jesteś na pozbawionych ryzyka drogach.


Strzelec 23.11.-21.12
Na miejsce nowych kursów kształcenia, ciekawych książek, których masz już bez liku w biblioteczce koncentruj się na małych sprawach dających Ci stałość i bezpieczeństwo.

Saturn i Mars w Twoim znaku, kwadrat Neptuna i Jowisza nie pragną już innowacyjnej wiedzy, tłumy ludzi i dodatkowej szkoły do osiągniecia powodzenia. Wykorzystaj w końcu swoje talenty do stworzenia solidnej podstawy elementów i budowy zdrowo -rozsądnego życia.

Niech razem ze Słońcem, Wenus i Uranem w trygonie wiosna zajaśnieje również w Twoim domu! Pozbywaj się tego, co już nieaktualne i nieprzydatne! Nowa era wymaga innego myślenia, wymiany priorytetów, ale przy okazji pomyślenia o tym, co gwarantuje w sercu spokój i harmonię. Goniąc na nowinkami zapominasz o tym, co da Ci bezusterkową atmosferę. A tu Wenus przypomina o partnerstwach, domu, rodzinie i precyzyjnym miejscu, które da Ci mnóstwo innych, pięknych uczuć. Spróbuj się z nimi zapoznać. Kontrole Saturn wraz z jego ograniczeniami nie są zawsze przyjemne. To, co niepraktyczne i nieprzydatne będzie zabierał Ci z serca. Akceptuj jego dekrety.

Związki i układy wszelkiego rodzaju będą priorytetowym tematem nowego tygodnia. Możliwości i opcji, co nie miara. Całokształt przebiega przy tym w ognistym tempie. Single są zapraszane do spędzenia czasu na przyjemnościach, w partnerstwach można sobie pozwolić na dni pełne bliskości i momenty zgody.

Idąc dalej nie potkniesz się ani na chwilę. Słońce w trygonie, siła Marsa zmiata wszelkie trudności z Twojej drogi. Jest wielka szansa, że znajdziesz swoje miejsca oraz uprzywilejowania. Bardzo dobry tydzień na tworzenie pięknej, radośniej i godnej zaufania przyszłości.


Koziorożec 22.12.-20.1
Praca, obowiązki i odpowiedzialności zajmują najwięcej miejsca w Twoim istnieniu.

Profesjonalnie nie tylko można na Ciebie zawsze liczyć, ale również służysz pomocą pozwalając na wykorzystania i przemęczenia. Tak samo w życiu prywatnym już bardzo dużo swoim najbliższym dowiodłeś i pokazałeś...Twoim zadaniem po nowiu Księżyca jest nauka słowa; ,,nie" w sytuacjach, które Cię nie dotyczą, których nie musisz robić dla innych przyjmując bagaż dodatkowych problemów. Zajmuj się sobą! Nie pozwalając na nadużywanie Twoich sił. To nie będzie już akceptowane przez Plutona..

Słońce, Wenus i Uran w kwadracie nakazuje podjąć tematykę wszelkich partnerstw, układów, mając na oku sytuacje gospodarcze. Twoje wartości życiowe przechodzą transformację wraz z pozycjami gwiazd. Nie rób nic na siłę, poczekaj na działania innych pozytywnie ustawionych planet.

Merkury w trygonie, oraz Jowisz jest największym atutem na polu profesjonalno-zawodowym. Kto z was szuka teraz pracy może liczyć na świetne propozycje. Inni przekonują otoczenie swoją wiedzą, mocą przebicia i argumentami. Nie zajmuj się drobnostkami. Wszystko opieraj na własnych kwalifikacjach i możliwościach. Zaufanie pomoże osiągać niebywałe cele. Sam wyczujesz już, z kim możesz zrobić interesy, gdzie zarobić i stworzyć odmienne strategie.

Pluton w koniunkcji dla drugiej dekady urodzonych czasami podsyła strach czy poczucie zagrożenia. Nie ma się, o co martwić. Już Jowisz wskaże w Twoim istnieniu także piękne miejsca. Neptun w sextilu będzie realizował, to, co wyjdzie prosto z serca. Najważniejsze, wszystko osiągniesz zawodowy i prywatnie, gdy zaufasz w moce uniwersum. Węzeł Księżycowy sprowadza osoby, które na zawsze pozostaną przy Tobie.
Całokształt uda się na pewno. Polegaj na własnym ego.Wodnik 21.1.-19.2
Masz wspaniałą, bardzo oryginalną osobowość, ale nie wiem, dlaczego stawisz się czasami sam pod ciśnieniem pragnąc na siłę przekonać innych o swojej odmienności i nadzwyczajności. Merkury w kwadracie nie będzie na razie umożliwiał szybkiego dogadywania tam, gdzie przesadzasz, gdzie szukasz boskości zapominając o normalnych, przyziemiach sprawach. Bierz pod uwagę konkrety.

Pozostań sam sobie wierny Wodniku. Słońce, Uranus, Wenus i Mars w pozytywnym aspekcie i tak wydobędzie z Ciebie te najlepsze cechy. Oczekujesz nie tylko wspaniałych momentów i pochwał w pracy. Prywatnie razem z gwiazdą miłości będą jednogłośnie spełnione wszystkie Twoje życzenia. Sympatie, radość, poprawy finansowe cieszą serce i oko. Daj nie tylko sobie, ale również innym czas na akcpetacje, porywy duszy, życzliwości i czułości. Ten piękny wiosny czas spędzasz w najlepszym towarzystwie i miejscu. Nikt i nic nie może się Tobie oprzeć. Single powinny wyruszyć do startu. Niech ziszczą się nawet te bardzo ukryte marzenia!

Saturn w sextilu powierza Tobie odpowiedzialności i władzę. Zadbaj z ręką na sercu o sprawiedliwość i respekt innych. Ogranicz lepiej kontakt do ludzi, którzy nie szukają dobra. Nie każdy musi być od raz Twoim przyjacielem....Ognista energia znaku Barana pozwala odnaleźć swoją przestrzeń bez wcześniejszego zagubienia.

Otwórz swoje wnętrze na nieznane jeszcze związki, postacie i wyobrażenia. Mars i Wenus chcą ujrzeć Twoje rozradowane oblicze. Uranus i tak zaprowadzi w bardzo prekursorskie, awangardowe i pasujące do Ciebie pozycje!


Ryba 20.2.-20.3
Faktem jest, że ciągle robisz coś dla innych. Rodzina, najbliżsi już od zarania dziejów liczy na Twoją pomoc, hojność i ofiarność. Twoje uczucia na dłoni, serce pełne współczucia, znana już wszystkim intensywność emocji.. Lecz kiedy potrzebujesz rady, nagle robi się pustak dookoła.....Znikają nawet cienie pozostawiając Cię ze zdzwionymi, szeroko otwartym oczyma. Czas po nowiu Księżyca będzie wymagał od Ryby zajęcia się w końcu swoimi własnymi sprawami i priorytetami. Nie stawiaj już siebie samą, przed innymi pod ciśnieniem. Znajdź czas dla własnej osoby.

Pozycja Marsa i Saturna wskazuje, że sytuacje są poważne i wymagają dużo pracy, cierpliwości oraz odpowiedzialności. W tym tygodniu masz po swojej stronie Merkurego, planetę komunikacji. Ona będzie prowadzić do spełnienia profesjonalnego, podpisywania ważnych umów, znaczących rozmów oraz nawiązywania przyszłościowych znajomości.

Przedmioty rzeczy, o których już dawno myślałaś i nie miałaś możliwości przeforsowania z różnych względów- w nowe dni zrobią ogromne postępy. W sposób definitywny wychodzi na Twoje. Znajdujesz w sobie moce, wykorzystując źródła energii. Otoczenie jest zachwycone Twoją osobą. Błyszczysz elokwencją, wytwornością oraz zasobem wiadomości.

Nie pozwól tylko innym na ciągłą krytykę. Powiedzenie tego, co się myśli i krótka odmowa należy również do dobrego tonu! Nie siedź już na uboczu. Nie wycieraj innym łez i nosów. Wychodź do przodu ze swoim pomysłem i konceptem! Pluton pozwoli dotrzeć do środka autentyczności i prawdziwości.

Odrzuć strach. Posłuchaj Neptuna. On nie wyrazi zgody na zagubienia.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<