widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-05-04

Horoskop tygodniowy 2.5.16 - 8.5.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 2.5.16 - 8.5.16." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Nów Księżyca na osi Byk/ Skorpion 6.5.16 o godzinie 21:29.

"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia." Coelho

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Aby życie było mądre, najważniejsza jest dobrze pojęta troska, po części o naszą teraźniejszość, po części o naszą przyszłość, tak aby jedno nie było przeszkodą dla drugiego." Arthur SchopenhauerPlanety w spokojnym i ziemskim Byku, oraz bieg wsteczny innych gwiazd spowalniają nasze działania nakłaniają do przemyślenia kolejnych planów, zastanowienia nad przyszłością, aby wybrać w końcu to, co daje nam bezpieczność, stałość i spokojność duszy.

Nie wszystko jest możliwe do odnalezienie od zaraz i teraz. Najważniejsze będzie abyś osiągnął harmonię serca i znalazł drogi do własnego, osobistego zadowolenia.

Wtorkowy trygon Słońca z Jowiszem to już jutrzenka i radość z propozycji i możliwości zrobienia, niecodziennych interesów zawodowych lub osobistych. Merkury jednak każe czekać, włączając jak gdyby żółte światła. Stojąc na linii startu rozejrzyj się dookoła. Czy masz przy sobie, w sobie to, co ma dla Ciebie największe wartości?

Wszystko, co dobre musi dojrzewać powoli...Jowisz, gwiazda szczęścia stoi również w retrogacji. Dopiero po 9 maja jest szansa spełniania, a jeszcze lepiej tylko zaplanowania i przygotowania Twoich wizji. Otwieraj się swobodnie na przedstawione Ci możliwości, analizując czy wszystko na pewno będzie się opłacać. Marzenia, życzenia serca i wartości można będzie śledzić i podążać do mety rewidując swoje myślenie oraz strategie czy metody działania. Może trzeba będzie podejść do czynności z zupełnie innej strony? Z inną osobą? Lub pewniej samem?

Na pierwszym miejscu postaw teraz siebie doszukując się tak koło Nowiu Księżyca głębszego sensu danych momentów. Osobisty szacunek, respekt i miłość do samego siebie wskaże Ci następne czynności i postepowania.

Wiele może już do soboty przedstawić się z trygonem Słońca i Plutona w całkiem innym wymiarze, gdy uwzględnisz potrzeby otoczenia, Twoje i dane Ci sposobności.

Sens może dać nam Neptun oraz cały układ trygona, gdy najpierw posprzątasz i odrzucisz to, co już się prawdopodobnie przeżyło. Warto zrezygnować z chęci walki i pokazania innym jak bardzo jesteś silny. Uwarunkowania mogą się, bowiem tak przeinaczać, że stracisz orientację zbyt impulsywnie przechodząc do akcji. Wszędzie tam, gdzie pojawi się bezwiedności trzeba liczyć z trudnymi kontekstami. Jowisz jeszcze milczy. Uporządkuj swoje plany i kreatywne wizje.

Nów Księżyca nakazuje zastawienie się nad swoim życiem, dalszym celem i wartościami serca. Szukając spokoju określ osobiste pozycje. Jeżeli jeszcze brak Ci jest energii należy nastawić się na czekanie i zaplanowanie przyszłych realizacji.

Beztroskę, spokój ducha i pomyślności odnajdą Ci, którzy uwzględnią zmiany reali otocznia, akceptując całkowicie na pierwszym miejscu indywidualne potrzeby serca. Ty musisz być najważniejszy przekonywując siebie do zmian i niezbędności ruszenie z miejsca, pokonania dalszych etapów przybliżając się tym do własnych celu.

Wiele może być na pewno osiągnięte, zdając sobie sprawę, że wszystko będzie potrzebowało wytrzymałości, dyscypliny oraz pracy.

Planety w Byku mogą dać nam zabezpieczenia i ochronę, gdy każdy dla siebie rozgraniczy, co jest jego zadaniem. Zadbaj o siebie, swoje sytuacje finansowe, zawodowe oraz zdrowotne. Pełnia Księżyca pod koniec miesiąca, dokładny kwadrat Saturna z Jowiszem postawi nas już przed niecodziennymi, zaskakującymi wydarzeniami.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Doktorzy, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje. " Leonardo da VinciBaran 21.3-20.4
Z trygonem Twojego Marsa nic złego nie może się Baranom w nowym tygodniu przydarzyć! Wręcz przeciwnie projekty, plany, które wcześniej się nie udały mogą doczekać się realizacji, pozytywnego zakończenia, a Twoja energia wraz z trygonem Saturna spożytkowana na te zadnia, które z pewnością kierują do powodzenia.

Dobrze byłoby jeszcze zwracać uwagę na uczucia oraz emocje innych. Księżyc podczas nowiu obok Twoje znaku przypomina o tym, co należałoby zatrzymać na stałe, co jest dla Ciebie ważne, ale jednocześnie uwzględniając te uczucia, partnerów i układów, które w przeszłości na pewno się sprawdziły! Bez nerwów, chaosu i z myślą uwolnienia się od strachu lub niepokoju. Merkury przyśpieszy niektóre ważne spotkania. Nie odsuwaj istotnych, nierozwiązanych problemów na boki. Bardzo szybkie sytuacje pozwolą przenalizować, nawet, co nie wydawało się nie realne, gdy Baran uwzględni czas i spokój w podejmowaniu decyzji.

Gdy Uran w koniunkcji zmusza Cię do spełnienia osobistego, Mars doda siły, aby wyszło na Twoje! Wszystko, co ważne, to, co ma dla Ciebie priorytety będzie uwieńczone na pewno honorem. Nie zmuszaj tylko otoczenia do wykonywania tego, co Tobie zaświta właśnie w głowie.

Rozpoznasz sam wiele możliwości zarobienia pieniędzy, zdobycia sławy czy poprawy wszelkich innych uwarunkowań. Wysłuchaj przy tym najbliższego otoczenia. Ostateczne rozstrzygnięcia należy dokładnie przeanalizować.


Byk 21.4-20.5
W tym tygodniu Słońce, Wenus i Merkury stoi w Twoim znaku abyś Ty spełni i wykonał wszystko to, co sobie zaplanowałeś! Nów Księżyca z pięknymi trogonami zaprowadzi Byka, tam gdzie jest Twoje osobiste miejsce gwarantując mądre zabezpieczenia na przyszłości wraz poważnymi i rozsądnymi uczuciami.

Nawet to, w co nie wierzyłeś, Merkurym w biegu wstecznym będzie okazja spełnić jakiś projekt z przeszłości, rozpocząć w późniejszym terminie ważne zamierzenia, a szczęśliwe przypadki losu zaprowadza Cię prostą drogą do przeznaczenia. Wsłuchaj się dobrze, w co mówią do Ciebie planety. Jowisz i Pluton w trygonie do Słońca mają, bowiem bardzo poważne zamiary. Rozpoznaj swoim sercem priorytety. Nie tylko to, co jest na zewnątrz i świeci ma znaczenie, ale również zamiary serca, intencje i emocjonalne powiązania. Masz teraz okazje połączyć uczucia z rozumiem, bez tworzenia dystansu między tym, co przemija, a tym, co daje poczucie bezpieczeństwa. Twoje decyzje w nadchodzącym tygodniu zabezpieczą egzystencję na dzień kolejny. Życie może nabrać całkiem odmiennych, jakości, gdy wykorzystasz śmiało swoje siły do własnych spełnień i realizacji tego, co masz na myśli.

Zostaw już przeszłość otwierając się na nowe. Twoje talenty oraz zdolności będziesz mógł w spokoju wykorzystać. Osobiste potwierdzenie i harmonia serca niech będzie priorytetem. Swoją całą duszą oraz właściwością słowa będziesz potrafił przekonać otoczenie do niecodziennych projektów. Szczęście jest po Twojej stronie...nawet gdy z Merkurym w biegu wstecznym trzeba będzie na nie trochę poczekać...Bliźniak 21.5.-21.6
Gdy Twój Merkury jest w biegu wstecznym możesz spodziewa się opóźnień, zwolnienia tempa akcji przy zdobywaniu swoich planów czy zamierzeń. Nie kieruj się dodatkowo obawami czy też strachem. Wszystko będzie wymagać cierpliwości, przemyśleń i jeszcze głębszej analizy.

Mars w biegu wstecznym w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych zabiera Twoje siły przebicia przypominając abyś wykorzystał inne, mądrzejsze i rozsądniejsze metody działania! Neptun zwodzi, zakrywając, co najważniejsze. Gdy napadnie Cię bez podstawny smutek oraz chandra należy szukać pomocy wśród najbliższych i tych, na których możesz zawsze polegać. Sięgaj do motywacji podnosząc przy tym swoje kwalifikacje zawodowe. Saturn w opozycji nakazuje Bliźniakom pamiętać o odpowiedzialności, długofalowości i porządnych zabezpieczeniach na przyszłość. Moce twórcze znajdziesz przy protekcji sextilu Urana. On dodaje Ci skrzydeł kierując do oryginalnych zmian, pójścia za głosem serca bez nerwów i niepotrzebnego rozpraszania.

Partnerstwa wszelkiego rodzaju potrzebują autentyczności, prawdy oraz spojrzenia z całkiem innej perspektywy. Tu, gdzie czujesz, że cos się kończy należy przede wszystkim stawiać na punkty docelowe pamiętając o wiarygodności. Twoje zrozumienie i wyczucie dla innych będzie wzrastać, gdy odsłonisz raz po raz zasłony Neptuna w kwadracie. Prawda może być gdzie na dnie ukryty, a wizja, za która pędzisz nierealna. Skorzystaj w poważnych zamierzeniach z dobrej rady ludzi profesjonalnych. Na ostateczne rozstrzygnięcia poczekaj do końca miesiąca.Rak 22.6.-22.7.
Planety stoją po Raka stronie, a ich piękne połączenia nie tylko protegują i namawiają do rozpoczęcia ważnych planów, jak również gwarantują, że wszystko, co zaplanujesz nabierze wkrótce wiatru w skrzydła i jak latawiec na niebie może pofrunąć w kierunku osobistego spełnienia.. Słońce, Merkury, Wenus, Neptun i Jowisza to niecodzienna gromadka do realizacji Twoich poczynań. Uzgodnij, że Merkury gwiazda komunikacji jest w biegu wstecznym, aby jeszcze odrobinę poczekać, omówić bez emocjonalności przeszłość i zaakceptować wymagania realnego otoczenia. Zanim coś spontanicznie zadecydujesz i podejmiesz inicjatywę usiądź spokojnie i przemyśl każdą czynność.

Nów Księżyca w bardzo znaczącym sextilu doprowadzi do happy-endu! Z harmonią, bez nerwowości nie rzucaj i nie zostawiaj nic za sobą! Rodzinę należy wyczuć sercem. Nie trzymaj się z uporem na niepotrzebnych konwenansach. Twoja intuicja na pewno nie zawiedzie. Pozytywnych sygnałów możesz spodziewać się w życiu prywatnym oraz zawodowym. Idź za głosem serca, po konstruktywnej analizie szukając mądrych rozwiązań. Raka czeka już tylko powodzenie. Nawet, gdy druga dekada urodzonych musi powalczyć z Plutonem w opozycji. Najważniejsze byś pozostał autentyczny. Nie zapominaj o sobie i osobistych potrzebach. Precyzja i dokładność może być tu pomocą, gdy nie zrezygnujesz z siebie! Nie machniesz ręką! Problemy, które nagromadziły się w ostatnim czasie znajdą odpowiednie pomysły na ich anulowanie.

Pozostań zdecydowany, pewny siebie nie wypuszczając na moment z ręki osobistego planu. Podczas nowego tygodnia przechodzisz ważne transformacje. Zmiany mogą być tylko pozytywne, gdy do końca pozostaniesz przy swoich ideałach.


Lew 23.7.-23.8
Z kwadratem Słońca, Wenus i Merkurego należy dać sobie czas na wszystko, nie spieszyć z decyzjami i wysłuchać w skupieniu tego, co usłyszysz. Nów Księżyca w kwadracie będzie miał ogromne znaczenia nie tylko dla drugiej dekady urodzonych kierując Twoją uwagę na zabezpieczenia i ludzi, którzy dają Ci pewne i stabilne uczucia. Prywatnie i zawodowo mogą pojawić się okoliczności, gdzie trzeba będzie podejmować ważne decyzje oraz odpowiedzialności.

Jest to możliwość poznania się z całkiem innej, tej wiarygodnej i emocjonalnej strony, bez miny władcy i zbawiciela. Pomyśl o innych, najbliższym otoczeniu respektując także innych życzenia i potrzeby. W spokoju razem z trygonem Marsa jest pewność, że uda Ci pojąć ważność sytuacji, opanować trudności z harmonią serca i ostatecznie niecodziennym stylem wyjść z ślepego zaułka. W niektórych partnerstwach, układach może jest za dużo rutyny...? Czas na refleksję i głęboką analizę umożliwi obiektywne spojrzenia na sytuacje. Każdy z nas popełnia błędy. Także u Lwów jest to prawdopodobne.

Nie przedstawiaj się, jako wyrocznia, ale kieruj zrozumieniem świata i przebiegów wydarzeń. Wyzwania pojawiające się na Twojej drodze będą mimo wszystko do końca miesiąca do przezwyciężenia. Planety już się tak ustawią abyś wyszedł bez szwanku na prostą. Saturn i Uran nakazują zmiany. A wszystko potrzebuje czasu, akceptacji przemian i bezkonfliktowych dialogów....Panna 24.8.-23.9
Trygon Nowiu Księżyca razem z znaczącymi połączeniami planet obiecują Pannie, że w krótkim czasie marzenia będzie można wdrożyć w życie. Merkury, Twoja gwiazda znajduje się w biegu wstecznym. To on jeszcze zawraca Cię do przeszłości nakazujące przerobienie starych tematów, wysoką analizę oraz sprawdzenie partnerstw, w których się znajdujesz.

Może za wiele ostatnio pracowałaś? A może poświęcasz się, czemuś, co nie dochodzi do finalizacji? Czy w swoich działaniach uwzględniłaś odpowiedzialność i punkty prawne? Nów Księżyca będzie wyjaśniał kierując Cię do zupełnie czegoś innego. Mars w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych zakańcza te znajomości, które ostatnio nie dostarczyły zadowolenia. Druga dekada urodzonych, aby w końcu dosięgnęła ręką do powodzenia powinna trzymać się oczekiwań sprzyjających mimo wszystko rzeczywistości. Trygon Nowiu Księżyca, Wenus, Plutona, Słońca i Merkury wskaże na niebie jasne punkty, otwierając Twoje oczy na znaczące idee. Wszystko może nagle przemienić w piękno i dobro! Włącz jeszcze swoją antenę empatii. Neptun w opozycji zaprasza do wejścia na wyższy poziom i bycia autentyczną. Taką, jaka naprawdę jesteś... Powodzenia osobiste i finansowe mogą być bardzo ogromne. Jednak nic nie będzie Ci na tacy serwowane. Wręcz przeciwnie, Merkury oraz inne konstelacje planet w biegi wstecznym nakazują wytrwałą pracę, cierpliwość oraz wewnętrzny spokój. Może nowe projekty Cię przestraszą, jednak ich podjęcie da ogromne zabezpieczenia na dzień następny.

Przemyśl wszystko dokładnie jeszcze ufając, że czas działa i tak na Panny korzyść. Poczekaj z odpowiedzią.Waga 24.9.-23.10
Planety w znaku Byka nie mają większego wpływu na Ciebie. Jednak Mars i Saturn stoją bardzo korzystnie abyś bez nerwów i z opanowaniem podeszła do nowego tygodnia. Korzystne wpływy gwiazdy energii dostarczą potrzebne moce i koncentrację na najważniejsze, wypełniania obowiązków oraz przeforsowanie swoich idei.

Jest to dobry tydzień razem z Nowiem Księżyca w statecznym Byku abyś zastanowiła się nad tym, co poprowadzi Cię dalej do zwycięstwa? Gdzie należy jeszcze poczynić zabezpieczenia? Jakie czynności wykonać abyś wyszła z martwych punktów stagnacji? Słuchaj koniecznie głosu i potrzeb serca. Tym sposobem zawsze będziesz mogała dotrzeć do realizacji swoich zamierzeń, bez niepotrzebnego podporzadkowania się innym. Twój świat, marzenia oraz wizje musisz realizować, a koniec pięknego miesiąca maja da temu początki.

Waga nie obawia się już trudnych zadań, ponieważ sam wie, że wszystko, co dobre potrzebuje sumienności oraz czasu. Mars w biegu wstecznym znajdzie mimo wszystko sposobności na wykonanie tego, co jest Twoim kredo.

Pozwól mu jeszcze się kierować, odpowiednio dozować swoją energię. Odpowiedzialność niech będzie priorytetem w życiu prywatnym oraz zawodowym. Saturn potrzebuje dokładności, a pewnie i perfekcji. Nie należy już pływać tylko po powierzchni.

Urodzeni w dniach 9-10.10 muszą coś za sobą zostawić. Nie próbuj już blokować transformacji. Wstrzymanie Twoich decyzji, daje tylko innym możliwości zapanowania nad Twoim życiem i działania przeznaczenia.. Sama wybierz to, co jest dla Ciebie dobre! Czas płynie, a wszystko się przemienia. Aprobuj przeobrażenia i reorientację.Skorpion 24.10.-22.11
Słońce, Wenus, Merkury i Nów Księżyca w opozycji stawiają Skropiona przed nowymi drogami życia i z tym związanymi kolejnościami losu. Początki, sygnały, informacje pojawiające się na niebie w całym następnym tygodniu będą wiodły do całkowitych reformacji. Cele, życzenia i zamierzenia będą się zmieniać. Dobrze byłoby przy tym nie wyrzucać ze swojego istnienia, tego, co ma dla Ciebie wielkie wartości..

Czasami w życiu jest wiele trudnych sytuacji, gdzie jeszcze uporem i trzymaniem na przeszłości doprowadzamy szybciej do wielu zakończeń, bez wcześniejszego wyjaśniania lub analizy. Nagle dostrzeżesz swoje słabe punkty, trudności w zrozumieniu i powód aktualnych problemów w pracy. Wszystko, na co patrzysz wyłącznie ze swojego puntu widzenia, podporządkowując się przy tym otoczeniu może być nagle wysadzone w powietrze. Abyś wybrał, coś innego! Nie rezygnowałabym z siebie i podlegała opinii środowiska... Zamiast szukać winy w sobie szukaj pomocy u tych, którzy Ci dobrze życzą. Już Jowisz, Pluton, a pewnie i Mars dostarczą siły do przezwyciężenia wyzwań i pojęcia tego, co jeszcze nie jasne. Nie podejmowałbym w tych dniach ostatecznych decyzji. Wiele planet w biegu wstecznym nakazuje przerobienie i zrozumienie swoich działań w niedalekiej przeszłości. Idź za głosem swojego serca, jednak pozostając sobą!

Zamiast tracić czas na nieistotne kłótnie koncentruj się na tym, co da Ci pewność i stabilność. Uznanie i podziw otoczenia otrzymasz, gdy zaufasz sobie, co przyniesie tylko pozytywne echo najbliższego środowiska. Wszystko może się udać, nawet gdybyś musiał jeszcze raz wdrapywać się na najwyższe góry... Ideał feniksa jest Ci już gwarantowany. Nie wybieraj tylko sam bezsensownych objazdów....Najlepiej zacznij przemiany od tej chwili.Strzelec 23.11.-21.12
Przydałoby się parę prezentów i ułatwień gwiazd, prawda!?

Mars w koniunkcji będzie umożliwiał zdobycie tego, co wcześniej się nie udało. Nie rezygnuj tylko z wcześniejszych planów, ale nastaw na spokój, opanowanie i zrozumienie działających konstelacji.

Coś jeszcze nie jest do końca pewnie przeanalizowane? Środek tygodnia może być jednak Eureką! Poczekaj przy tym moment koncentrując na dzień codzienny. Każda element Twojego życia wymaga teraz harmonii, odważnego spojrzenia do przyszłości i wyboru najrozsądniejszej drogi. Ważne -pamiętaj o odpowiedzialności. Koniunkcja Saturna dla drugiej dekady urodzonych poleca w spokoju przemyślenia wszystkich zamierzeń. Twoje Jowiszowe wizje powinny mieć odzwierciedlenie w realności. Gdy tu coś jest zahamowane lub ograniczone po prostu wypełniaj narzucone Ci wymagania. Takie są prawa planety karmy. Tylko, co ma pozostać przy Tobie będzie dokonane.

Stare historie, przeżycia, rozstania partnerskie muszą być przerobione. A czas jest odpowiedni do tego, gdy większość planet znajduje się w retrogacji. Ułatwień, pomocy możesz oczekiwać od Urana. Pozwalaj na zmiany, przeróbki i życiowe rewolucje bez tracenia wiary w dzień następny. Układy gwiazd wyrażą zgodę na pożegnanie się kompleksami, brakiem pewności siebie i czasami wytrzymałości.

Gdy Twój Jowisz wyruszy w bieg prosty 9 maja masz szasnę na zdobycie tego, na co od dawna czekasz! Twoje osobiste spełnienie jest Ci przez gwiazdy zapewnione. Podnoś natychmiast głowę do góry! Wszystko ułoży się bardzo dobrze!


Koziorożec 22.12.-20.1
Nów Księżyca i planety w trygonie to wspaniały omen na pozytywne przemiany zawodowe i prywatne. Praktyczne myślenie i opieranie się na faktach, oraz pozostawanie za sobą tego, co się nie sprawdziło będzie jeszcze tylko ułatwieniem. Jest tego może sporo, ale dasz sobie rade! Profesjonalnie oczekujesz ciekawych propozycji, prywatnie już wiesz, czego oczekujesz w każdym związku. Tęsknota za bezpiecznością wkrótce będzie nasycona. Odważnie spojrzysz w dzień następny, nawet, jeżeli czasami trzeba będzie siebie samego motywować.

Gdy jeszcze nie jesteś pewny swoich pomysłów, uwzględnij, że i Ty musisz czekać na odpowiednie sygnały nieba. Ciała niebieskie w biegu wstecznym nie pozwalają na szybkie działania. Twoje metody są mimo wszystko dobre, a to, co odchodzi, nie trzeba przy sobie zatrzymywać, nawet, gdy jeszcze czujesz ból serca...Idź swoją drogą. Gwiazdy protegują budując przed Koziorożcem nowe. Trygon Wenus wprowadza w Twoje życie ciekawe osoby. Niektórzy z Was może stoją przed życiowymi decyzjami. Sprawdź ponownie, czy wszystko Ci odpowiada. Neptun i Jowisz umożliwi spojrzenie na otoczenie w całkiem nieznany sposób. Wyczuwasz od raz, co jest dla Ciebie dobre, a słuchając się intuicji szybciej dotrzesz do tego, co nazywamy spełnieniem.

Nów Księżyca i jego trygon jest momentem, gdzie musisz otworzyć się na pozytywne zmiany! Silna energia wszystkich planet prowadzi Cię do szczytów zwycięstwa. Przedstawisz się pewniejszy, silny i kompetentny. Wrodzona skromność i słabość musi być już odłożona na dno szuflady... Ja życzę wszystkim Koziorożcom tylko powodzenia!Wodnik 21.1.-19.2
Gdy Nów Księżyca i planety stoją w kwadracie należy przygotować się na koniecznie zmiany. Sytuacje zawodowe i prywatne potrzebują odpowiednich dróg oraz wizji do spełnienia osobistego. Nie wszyscy w kręgu Twoich znajomych stoją przy Tobie, jak sobie wcześniej wyobrażałeś.

Zmuszony do wypowiedzenia wojny trzymaj się lepiej nakazanym porządkom oraz dyscyplinie. Już Mars w sextilu razem z Uranem i Saturnem zaprowadzi, może w zwolnionym tempie, jednak do szczęśliwego końca. Wysłuchaj w spokoju podpowiedzi intuicji. Nawet, jeżeli coś wydaje Ci się śmieszne lub nie realne teraz jest autentyczne. Nie pozwalać na wyprowadzenie się z równowagi oraz irytacje uda Ci się z podaną na dłoni energią przezwyciężyć trudności, opanować sytuację i podążać śmiałym krokiem do nieznanego. Saturn w sextilu to nie tylko perfekcja i dokładność! On jeszcze żąda poświecenia i sumiennej pracy! Czy to, co robisz do końca Ci odpowiada?

Tylko, gdy ostatecznie poświecisz się pasji droga może będzie dłuższa, ale finalnie zrealizowana. Zaufaj sobie wierząc niemniej jednak w swoje moce oraz słuszność sprawy. Uranus jak zawsze znajdzie oryginalne pomysły dodając lekkości i swobody. Gdy potrzebujesz czasu na przemyślenia szukaj niecodziennego odpoczynku. Sport, spacery na świeżym powietrzu, hobby niech będą dla Wodnika inspiracją.

Nie przeceniaj swoich możliwości. Pozostań w realu!Ryba 20.2.-20.3
Zbliżający się Nów Księżyca wraz z pozytywnym nastawieniem Słońca, Wenus oraz Merkurego umożliwi kierowanie się intuicją do przyciągnięcia z otoczenia tego, co jest Ci potrzebne w realizacji swoich zamierzeń. Prywatnie i zawodowo na niebie razem z radosnymi sextilem pojawia się bardzo wiele możliwości przemian profesjonalnych oraz osobistych. Decydując się na kierunki bezpieczeństwa i stałości podążaj za głosem serca. Z precyzją i dokładnością nawiążesz ciekawe kontakty, torujące Rybie drogi do świetnej przyszłości. Jednak akceptuj, że wybór nie będzie prosty. Merkury jest w biegu wstecznym odkręcając minione wydarzenia i dlatego trzeba będzie wybrać objazdy, postoje i momenty może nawet zastoju, aby pod koniec miesiąca ruszyć pełną parą do realizacji!

Mars w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych nakazuje zebrać siły i z pewnością siebie oraz decydowaniem stawić czoło sprawom, które na pierwszy rzut oka są nie do rozwiązania. Wenus już w pozytywnym aspekcie zatroszczy się i doda swojego czaru, aby wszystko zakończyło się pozytywnie! Nie ma się, czego obawiać, tylko planować kolejne czynności! Druga dekada urodzonych powinna zaakceptować ograniczenia podejmując się odpowiedzialności przede wszystkim za siebie i minione decyzje. Wszystko jest do wyprostowania i nakierowania do powodzenia. Nów Księżyca w prestiżowym Byku pragnie Ryby sukcesu!

Posłuchaj Neptuna obok Twojego Słońca. On budzi w Tobie kreatywne strony, podkreśla siły i wyczucia sytuacji. Jeżeli przestaniesz powątpiewać w siebie skorzystaj z doskonałego sextilu Plutona oraz Słońca. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach podejmiesz ze spokojem odpowiednie decyzje. Zaufaj wydarzeniom i sygnałom nieba kierującym Cię do ważnej misji. Co właściwe jest dla Ciebie najistotniejsze w życiu?


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji