widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-20

Horoskop tygodniowy 20.6.16 - 26.6.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 20.6.16 - 26.6.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Trudne chwile szybko mijają, pod warunkiem, że nie przestajemy dążyć do tego, o czym marzymy.'"
Paulo Coelho.Baran 21.3-20.4
Gdy Merkury w Bliźniaku spotyka się na konfrontację z Neptunem i Saturnem należałoby uważać na słowa, reakcje i związane niespodziewanie z tym nieporozumienia. Od poniedziałku trzymaj się lepiej na dystans do spraw, które Ciebie nie dotyczą. Jest możliwe, że nagle wyskoczą niespodziewane duże wydatki, naprawy w domu lub sytuacje prywatne czy zawodowo, które będą potrzebowały natychmiastowego wyjaśnienia.

Nie wszystko będzie w nowych dniach możliwe, gdy Słońce i Wenus ustawiają się w kwadracie. Czasami dobrze jest zaakceptować inne zdania, poczekać, przemyśleć, coś w spokoju nie podejmując się jakichkolwiek spekulacji. Wyzwania należałoby rozwiązywać krok po kroku, a sprawy rodzinne niech zostaną priorytetem. Absolutna otwartość uczuć i ludzie najbliżsi, na których możesz polegać dostarczy Ci więcej bezpieczeństwa niż sprawy zawodowe. W związkach nie możesz już działać na czas i przesuwać, co dzień decyzji na dzień kolejny.

Merkury w Bliźniaku ma pewnie niecodzienne, świetne pomysły, ale abyś mógł teraz innych zaagitować potrzebujesz faktów, konkretów, dobrych manier i postawy autorytetu.

Środek tygodnia nie nadje się na większe zakupy. Zrezygnuj z tego, co jest Ci całkiem zbędne. Pluton w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych jest nieprzyjemny, ale w trygonie z Jowiszem da Ci namacalne rozwiązania do niedzieli!

Spontaniczność na razie nie jest polecana. Pieniądze należy trzymać przy sobie do końca miesiąca. Słuchaj, z której strony nadchodzą ostrzeżenia. Najbliżsi sercu będą Barana ostoją.Byk 21.4-20.5
I w końcu sytuacje się wyjaśniają, a konstelacje same mówią, za siebie, że wszystko, o czym myślisz możesz się niedługo spełnić!

Słońce, Wenus, Jowisz i Pluton nie tylko mają dla Ciebie rozwiązania, ale również protegują wszelkie czynności i działania. Jasność otrzymasz niebawem, gdy w spokoju popatrzysz na ogół dookoła wyciągając odpowiednie wnioski. Rodzina, najbliżsi i sąsiedzi stoją jak jeden mąż za Tobą. Wspólne spotkania, wycieczki i koncepty zakończą się na pewno szczególnie pięknie. Single mają szanse spotkać ważne osoby. Wenus i Słońce w znaku Raka wprowadzają do Twojego środowiska ludzi, z którymi się rozumiesz i możesz do końca polegać. Pobliskie towarzystwo daje Ci największe siły. Czujesz się świetnie, sytuacje materialno-gospodarcze poprawiają się w mgnieniu oka. Jest możliwe, że jakaś duża suma pieniędzy przyjdzie właśnie z kręgu rodzinnego. Szukając kolorowych stron życia nie musisz za daleko wyjeżdżać. Całość, co potrzebujesz właściwie jest w zasięgu ręki.

Tymczasem Neptun rozwija Twoje artystyczne talenty, intuicję, a pod rękę z trygonem Jowisza należysz do wybranków kolejnego tygodnia.

Zawodowe problemy będą od razu rozwiązane. Słońce w sextilu to moce życia i chęć stworzenia czegoś wielkiego.

Trzecia dekada urodzonych ma jeszcze opozycję Marsa. Chaos możesz ujarzmić spokojem, opanowaniem akceptując swoje wewnętrzne granice. I Tobie Słońce będzie pomagać. Cierpliwości!Bliźniak 21.5-21.6
Pomimo trudnej pełni Księżyca w Twoim znaku i protestów Merkurego ustawiającego się na ringu z Saturnem i Neptun nie widzę dla Ciebie szczególnego problemu. Słońce jest przy Tobie i należy przede wszystkim nastawić się na pozostawienie za sobą tego, co Cię dusi, ogranicza, a może i przeraża.

Trzecia dekada urodzonych mimo Księżyca w pełni ma pomoc ze strony Urana Dobrze byłoby otworzyć się od zaraz na nowe metody, czynności, pomysły, a może i niespodziewane okazje. Słońce daje Ci ogromne moce! Zbierz swoje wszystkie siły, aby to, co od długiego czasu Cię hamuje, smuci lub nie daje tyle, co wymagasz zamknąć za sobą razem z pełnią! Patrz do przodu. Energia Słońca zostaje przy Tobie, a złe wpływy można by spożytkować do zajęcia się tym, co jest Twoją największą pasją! Koncentruj się na sobie i nie pozwól nikomu przeszkadzać.

Nie widzę, że zwiesisz całkowicie głowę. Już Merkury przynosi dobre idee, oryginalność i ważność motywacji.

Dobrze byłoby z Wenus w sąsiednim znaku Raka skorzystać z propozycji najbliższych, rodziny, tych osób, z którymi się dobrze rozumiesz bez wielkiego słowa...Wspólnota da Ci poczucie bezpieczeństwa i świadomości, że jesteś kochany. Szukaj przy tym ludzi tolerancyjnych, otwartych oraz intelektualnych gdzie będziesz mógł wymienić swoje myśli, a zebrane wiadomości odkryją przed Tobą prawdy do tej pory niepoznane

Druga dekada Bliźniaków musi uważać na zdrowie. Naucz się akceptować fakty.Rak 22.6.-22.7.
Jeżeli chcesz, możesz czekać na od piątkowe cuda...ale od wtorku Słońce obok Wenus w Twoim znaku ogłasza najlepsze cztery tygodnie, które warto dla siebie wykorzystać!! Do tego połączenie Jowisza z Plutonem nie może już nic zapeszyć. Oczekujesz prześwietnych dni w każdym cyklicznym momencie. Obojętnie, co zrobisz i zaplanujesz do niedzieli; pomysły, idee, koncepty, praca czy sprawy zawodowe -całokształt zakończy się potężnych, bezpiecznym powodzeniem. Od poniedziałku bierz kartkę do ręki i pisz, co ma dla Twojej wrażliwej duszy największe życiowe wartości.. Na początku szukaj miejsca spokoju tam zapytaj siebie, czego oczekujesz od przyszłości? Gdzie chcesz stać o tej samej porze za rok, cztery, a może sześć laty?

Co nie potrzebne i zbędne możesz już sprzątać razem z pełnią Księżyca. Nie zapominaj o sprawach uczuciowych, miłości i szczególnie o sobie.

Gdy otoczenie już od poniedziałku może być nerwowe, nie podejrzewaj tylko, że każdy ma właśnie do Raka pretensje. Wrzucaj na luz, myśl o sobie. Nikt nie chce sprawić Ci przykrości. Wenus naprawia atmosferę w związkach. Każdy Rak pięknieje, a single oczekują przyjemnych wakacji, oczywiście na pewno nie w samotności!

Idąc dalej pomyśl o sextilu Jowisza i jego powiązaniu z Węzłem Księżycowym. Prze- znaczeniowi ludzie i wydarzenia pojawią się w odpowiednim miejscu i czasie przed Tobą.

Gdy Uranus przeszkadza trzeciej dekadzie urodzonym może zabierając pracę, przyjaciół lub to, co wydawało Ci się drogie, Mars w trygonie napędza do działania! Nie poddasz się, nie wątpisz w siebie, przechodzisz natychmiast do walki o swoją egzystencję.

Już wiesz, że wszystko, co dobre jeszcze jest przed Tobą! Lew 23.7.-23.8
Poniedziałkowa pełnia Księżyca w Bliźniaku, następnie Księżyc pozytywnie nastwiony do Ciebie otwiera oczy na prawdy i dodaje odwagi abyś przystąpił do nieznanego Ci początku.

Nie ma już w Tobie zamyślenia, niepokoju czy niepewności. Księżyc w pełni w radosnym sextilu zabierze to, co już nie potrzebne.. Gwiazdy kierują Lwa tylko na dobre drogi, a spotkania z przyjaciółmi, wymiana myśli i pomysłów przebiega w radosnej atmosferze. Saturn w trygonie patrząc cały czas na ręce pragnie abyś to Ty nosił odpowiedzialności i był dla każdego znawcą i wyrocznią.

Merkury w trudnych położeniach nie namawia do poważnych jeszcze rozmów. Przeczekaj początek tygodnia, aby kojenie przejść do priorytetowych dla Ciebie punktów. Z finansami na razie nie należy przesadzać. Dobrze byłoby koncentrować się na najbliższych, rodzinie i ludzi przyjaznych sercu. Dając innym pewność siebie, pochwały i uznanie Lew sam otrzyma podziw i szacunek. Dobrze byłoby abyś to sam uznał i zaakceptował respekt i cześć samemu sobie. Śmiało podążaj za swoim marzeniem!

Trzecia dekada jeszcze z kwadratem Marsa w biegu wstecznym nie może pozwolić sobie na przesady i napady agresorów. Rób wszystko po woli dzieląc świadomie osobistą energię. Całokształt uda się, gdy będziesz kierował się wyrozumiałością. Do siebie. Panna 24.8.-23.9
W tym tygodniu możesz wszystko, co złe nadrobić, a niemożliwe może stać się realnością.
Gdy pełnia Księżyca w kwadracie, Twój Merkury i Saturn utrudnia jeszcze urodzonym 3.9-5.9 stawiaj i rób plany tylko na to, co faktyczne, namacalne i może dać Ci pewne zyski.

Dobrze byłoby każde słowo wyważyć, nie wchodzić w układy z tym, którzy obiecują mannę z nieba. Niepewny nastrój może ciągnąć się do czwartku wyłącznie, ale olbrzymi trygon Jowisza z Plutonem pozwoli stworzyć to, co jest na zawsze! Dodatkowo Słońce i Wenus stoi już w sextilu. Wykorzystaj te aspekty do zawierania nowych, ciekawych znajomości. Możesz liczyć z pochwałami, komplementami, a życie w związkach układa się przyjemnie. Single nabierają odwagi do podboju. Nie marnuj czasu. Wybierz się z kimś na spotkanie! Pojawiające się teraz indywidualności zostaną na długo w Twoim życiu.

Saturn i opozycja Neptuna nakazuje zaciąć się, nie poddawać i cały czas iść do przodu. Zwracaj uwagę na rytmiczny tryb życia, Twoje zdrowie jest również istotne. Wkrótce przejdziesz do jaśniejszego rozdziału, gdzie znajdziesz to, co szukasz już od dawna. Jowisz napełnia Panny wraz z Plutonem niepojętą energią. Nie strać ani na moment sprzed oczu swojego celu, a może pewniej drogi do przeznaczenia.

Gdy Twój Merkury nadal sprzeciwia się dogadaniu kieruj się prawdziwym emocjami. Planety w Raku nakazują abyś była autentyczna. Twoje szczęście od nachodzącego weekendu jest już w zasięgu ręki. Wypowiedz teraz swoje życzenia i rozpocznij tam, gdzie ostatnio zakończyłaś.Waga 24.9.-23.10
Jeszcze do wtorku korzystaj z trygonu Słońca, który ułatwia Twoje wszystkie zamierzenia. Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie zaprasza do rozwoju własnych horyzontów i spojrzenia na całokształt z całkiem odmiennej perspektywy. Początek tygodnia z krytycznym nastawieniem Merkurego i Jowisza może przynieść parę wyzwań, na które Waga natychmiast będzie miała rozwiązania. Nie polegaj tylko na tym, co mówią inni! Kontroluj, sprawdzaj i sama twórz realne obrazy danej sytuacji. Wypowiedziane przez Ciebie oceny są bardzo ważne, ponieważ jednym słowem można tu szybko kogoś niepotrzebnie obrazić.

Twoja Wenus w kwadracie z rodzinnego znaku Raka przypomina już od pierwszych dni to, za czym tęsknisz i czego może Ci brakuje. Nie wszystko, co piękne sobie kupisz może zastąpić te ważne uczucia harmonii. Postaraj się zwrócić uważne na potrzeby najbliższych i ze zrozumieniem wysłuchać ich trosk i problemów. W partnerstwach mogą pojawić się rozbieżności. I teraz musisz podejść do spraw z całkiem innej już strony. Nie chowaj wszystkiego za fasadą perfekcjonizmu. Czasami warto zdradzić również swoją pietę Achillesową. Kompromis niech będzie oparty na autentyzmie. I Ty pokaż się prawdziwie uczuciowa.

Pozycja Księżyca pomaga zrozumieć wszelkie sytuacje. Znajdujesz czas dla siebie, dla innych tropiąc w sobie wiary do przyszłości.

Zawodowo mażesz otrzymać nagle odmowy. Idee muszą być odpowiednie do wymóg realnego otoczenia. Spożytkuj pozycję Merkurego bez niepotrzebnego zmuszania się do tego, co bezcelowe.

Pluton w kwadracie dla dat urodzonych 8.10.-10.10 stawiając wszystko na głowie nakazuje lepiej zrezygnować z upartości. Daj sobie czas na decyzje wczuwając się idealnie w nastrój Twojego otoczenia.Skorpion 24.10.-22.11
Nadszedł czas, aby z przepięknymi konstelacjami wszystkich planet wyruszyć w całkiem nowe drogi.
Trygon Słońca i Wenus jest tym, na co tak długo czekałeś. Kolejne cztery tygodnie spełniają Twoje życzenia, gdy odważysz się być prawdziwy, autentyczny, a przy okazji będziesz mówił to, co czujesz.

Najbliżsi, rodzina i całkiem nowe kontakty pozwolą otworzyć się na miłość, zostawić za sobą wszystko, co złe. Procesjonalnie Skorpion przechodzi z podniesiona głową na pierwsze pozycje. Mocarny trygon Jowisza z Plutonem spełni wszystkie Twoje marzenia. Masz już dla siebie odważny plan?

To, co dochodzi jeszcze raz z pełnią Księżyca daje miejsce na nowe, szczęście i wolność uczuć oraz myśli. Nie zatrzymuj się już dłużej przy tym, co nie jest do z reanimowana. Nie odwracaj. Idź dalej szukając spełnienia, Twoich gwiazd i to, co będzie Twoim przeznaczeniem.

Wspaniała atmosfera w partnerstwach, poprawy gospodarcze, Twoje spojrzenie pełne radości umożliwi także singlom na rozpakowanie prezentów gwiazd. Neptun nakazuje słuchać, co mówi intuicja. Pluton i Jowisz daje to, czego tylko zapragniesz, gdy pozwolisz na działanie boskiego uniwersum. Z Marsem w Twoim znaku jeszcze przez długi czas znajdziesz znowu zaufanie w siebie. Zmotywowany, zdyscyplinowany nie przegapisz już szansy zamyślając się nad tym, co zabiera czas. Wszystko, co teraz postanowisz, co rozpoczniesz i czego się podejmiesz będzie Ci podane na tacy. Nie zapominaj o sobie.

Teraz jest Twoja najlepsza faza abyś stanął, jako zwycięzca na każdym szczycie. Pokaż innym, co Skorpion potrafi!Strzelec 23.11.-21.12
Druga pełnia Księżyca w Twoim znaku, ale już dla urodzonych końcowych dat trzeciej dekady wysprząta wszystko, co niepotrzebne. Energia Księżyca jest przy Tobie abyś zamknął porządnie smutne rozdziały Twojego życia.

Merkury z Saturnem w opozycji i z kwadratem do Neptuna stawia na nogi pokazując realia. Twoje myśli, fantazje oraz wizje niepasujące do aktualnego świata należy skreślić. Wszystko odnowić, przebudować. Nie, nie jest to łatwe rozpaczą coś od początku, ale życie uczy nas, aby wszystko opierało się na faktach. Uranus pozwala znaleźć w sobie siły i motywację. To, co jest Tobie bardzo potrzebne i da odpowiedzi na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Nie pozwól na pojawienie się strachu przy tak poważnych konstelacjach. Jowisz Twój patron ma Strzelce zawsze w opiece abyś dostrzegł całkiem inne horyzonty, te jeszcze niepoznane przez Ciebie.

Saturn namawia najpierw rozpocząć pracę nad sobą.. Opozycja Merkurego wskazuje te kontakty, z których już wcześniej powinieneś zrezygnować, ale Twoja dobroć serca do tej pory zakładała różowe okulary. Pozycja Księżyca informuje, że wszystko może się udać, gdy odważnie postawisz na rzeczywistość, która odbiega tak bardzo od Twojego mniemania.

Siły, pozytywne impulsy oraz wiarę w siebie znajdziesz wśród najbliższych, rodzinie i poczuciu wspólnoty. Posłuchaj, co mówią Ci, którzy Cię bardzo kochają. Tu znajdziesz poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Postaw na nowe bez męczącej analizy tego, co już odchodzi.


Koziorożec 22.12.-20.1
Gdy dla pierwszej dekady urodzonych Słońce i Wenus stoi już w opozycji należałoby się otworzyć na sugestie innych, szukać nowych kontaktów pozwalając sobie na odmienność. Znak Raka mówi o uczuciu, emocjonalnościach, ale prawdziwych. Teraz będą się liczyć nie tylko obowiązki, praca i sumienność, ale również rodzina, najbliżsi i Twoje oraz ich potrzeby.

Gdy jeszcze początek tygodnia dla wszystkich przebiega tak sobie rośnie w Tobie do niedzieli siła, moc oraz chcę podjęcia ryzyka bycia sobą. Właściwie wszystko pasuje dookoła. Należałoby stworzyć potężne plany, odważnie sięgnąć po nawet wysokie gwiazdy i zrealizować marzenia! Mocarny trygon Jowisza z Plutonem przypomina, kim jesteś i jakie masz w sobie możliwości oraz talenty. Wychodź ze swoich smutnych, a może samotnych myśli. Pozwól dostrzec w sobie energię, autoryzujące wyniesienia na wyżyny. Instynktownie wiesz, gdzie szukać pomocy nie zwieszając głowy i robiąc wyrzutów do przeszłości. Zwyciężą Ci, których stać na zaakceptowanie własnej wielkości. Znaczącą historię rozpościera przed Koziorożcem planeta szczęścia.

Usłyszane nowości, ludzie i prze-znaczeniowe zmiany sytuacji nie zbiją Cię z tropu, ale jeszcze umocnią własne postawy. Mars w sextilu nie stoi w Skorpionie od parady, ale daje wieli ładunek energii abyś doszedł tam, gdzie sobie tylko założyłeś!

Najbliżsi, rodzina, Ci, za których objąłeś odpowiedzialności okażą Ci wdzięczność i są Twoim schronieniem, gdy na pierwszym miejscu postawisz siebie dając przykład, że trwałe bezpieczeństwo można znaleźć nie w materialnych wartościach, ale w sobie. Dość tych skromności. Wymagaj także od innych.

Bardzo dobry tydzień przed Tobą! Słuchaj głosu serca. Pełną parą i zaufaniem w dzień następny budujesz nową egzystencję. Wodnik 21.1.-19.2
Trygon Słońca i Wenus jest za Tobą, jednak Merkury pozostaje i w tym tygodniu przy Wodniku, aby zabłysnąć, postawić coś porządnego na mocnym fundamencie i znaleźć dookoła ludzi, którzy wskażą inną przyszłość. Planety z Raka wzywają już do stałości i podążania w kierunku bezpieczności. Może to słowo jest dla Wodnika za nudne, jednak przyniesie to, co pozwoli jak kwiaty na lato pokazać swoje oblicza piękna!

Gdy jeszcze początek tygodnia może być chaotyczny skup swoją uwagę na rodzinie, najbliższych i sprawy, które od zaraz należy rozwiązać. Pozytywny Saturna nakazuje nieustępliwe dążyć do osiągania swoich celów trzymając się wartościowych priorytetów. To Ty masz dawać przykłady, wskrzeszać nadzieję jeszcze w nieznanych źródłach pociągając za sobą tych, którzy potrzebują Twojej pomocy.

Zawodo mogą pojawić się podwyżki, premie lub inne mile widziane propozycje. Twoja praca będzie doceniona, a Ty sam dostrzeżesz swoje zaangażowanie. Uranus w sextilu jest nie tylko asem, ale również Jokerem w rękawie. Wszyscy dookoła zazdroszczą Ci Twoich pomysłów. Pokaż innym swoje dobre serce oraz wyrozumiałość.

W miłości spotykasz niecodzienne uczucia. Może jeszcze nie możesz sprecyzować odpowiedzi, ale ja radziłabym zgodzić się na odmiany. Z sextilem Saturna dotrzesz do tego, co w życiu się najbardziej liczy. Wysyłaj życzenia już do uniwersum. Księżyc będzie je spełniał.

Gdy daty urodzonych 12.2--13.2 walcząc z kwadratem Marsa zapomniały o swojej kondycji, sięgaj od razu do porad zdrowego trybu życia. Brak energii niech dostarczą słoneczne spacery, pozytywni ludzie i ma się rozumieć miłość, od której często uciekasz.


Ryba 20.2.-20.3
Jowisz i Pluton mają z Tobą wielkie plany. Czy odważysz się być wielką, autentyczną i mądrą? Czy dostrzeżesz własny potencjał oraz talenty?

Gdy jeszcze pełnia Księżyca w kwadracie, Merkury i Saturn zabiera na początku tygodnia pozytywną energię nie zwieszałabym od razu z rozpaczą głowy...Koniec siedmiu dni wskaże już jak wychodzi się z klasą z dołka, poprawia koronę i dąży pewnym krokiem do celu!

Przed Tobą Rybo wielka szansa pogodzenia się z rzeczywistością, etap wyciągania wniosków i jasnego spojrzenia z całkiem odmiennej perspektywy do przyszłości!

Trygon Słońca, Wenus oraz Marsa zapowiada, że przez następne cztery tygodnie dopniesz swoich celów. Marzenia spełniają się dla tych, którzy w to wierzą, nad tym pracują i nie siedzą myślami w błękitnych chmurach.

Z radością na ustach i pozytywną energią zabierasz się do pracy do tego mile widziana przez otoczenie. Single są rozchwytywane mimo ciągle niepewnego wzroku. Poprawy gospodarcze, pełny portfel i prezenty dla samej siebie dają również poczucie pewności.

Należałoby tylko zwrócić uwagę na komunikację wszelkiego rodzaju. Merkury w kwadracie odwraca to, co powiedziałaś i Twoim zadaniem będzie nie pozwolić, aby winy Tobie wsunięto w bambosze. Z Saturnem musisz realnie mierzyć swoje siły. Prawo, obowiązki rzeczywistość w każdej inicjatywie musi być uwzględniona.

Gdy Jowisz daje szczęście, posłuchaj potężnego Plutona. Z jego sextilem przeciwnik nawet nie wie, jakie masz w sobie moce... Zwycięstwo jest już zapisane w niebie!

W weekend rozpoczęte projekty, myśli i plany spełnią się z Twoim nakładem pracy, co do joty. Gdy pozostaniesz sobie sama wierna, odnajdziesz to, co jest dla Ciebie szczęściem. Powodzenia!
Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
"Jeśli się martwisz jakąś rzeczą, twoje cierpienie nie wynika z rzeczy samej w sobie, lecz jest skutkiem sposobu, w jaki ją oceniasz. A to możesz w każdej chwili zmienić."
Marek Aureliusz


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji