widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-07-01

Dieta w znaku zodiaku - Baran (21.03 - 19.04)

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dieta w znaku zodiaku - Baran (21.03 - 19.04)" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Osoby spod znaku Barana żyją w pośpiechu, aby podołać wszystkim wyzwaniom i obowiązkom, które dźwigają na swych barkach. W życiu kierują się impulsem - chętnie rozpoczynają nowe działania, sięgają po coraz więcej i wciąż wyznaczają sobie nowe cele. Mając wiele spraw na głowie starają się maksymalnie ułatwiać sobie sprawy codzienne - sięgają po gotowe produkty lub stołują się poza domem. Aktywny tryb życia Baran rekompensuje sobie kawą i napojami energetycznymi, a w wolnych chwilach chętnie sięga po relaksujące Go napoje alkoholowe. Wbrew pozorom energiczne i niecierpliwe Barany mają niekiedy skłonność do tycia oraz jako jedne z nielicznych znaków potrafią również bardzo szybko zrzucać zbędne kilogramy. Wahania wagi pojawiają się zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzą emocje, chęć rywalizacji lub silne wewnętrzne postanowienia. Takie sytuacje mogą niestety niekiedy przysporzyć przykrych dolegliwości natury pokarmowej.

Barany powinny zwracać szczególną uwagę, aby ich posiłki nie obciążały układu trawiennego. Przede wszystkim starajcie się unikać w swej diecie nadmiaru złych tłuszczy, soli i ukochanego cukru. Uważajcie na potrawy zbyt kwaśne i ostre, ponieważ przy Waszej naturze mogą one szybko podrażniać Wasz żołądek i powodować nieprzyjemne dolegliwości. Sprzyjającymi Wam produktami są m.in.: buraki, marchew, soja, pomidory, pestki dyni i słonecznika, ciemne kakao, nać pietruszki, koper, lubczyk, kminek, chude czerwone i biało mięso, a także ryby - w szczególności dorsz i makrela. W Waszej kuchni nie powinno zabraknąć kawy zbożowej i herbat ziołowych m.in. melisy, herbaty zielonej czy pokrzywy, które nie tylko pomogą zastąpić Wam niezdrowe napoje, ale wzmocnią Wasz organizm. To Waszym żywiołem jest ogień, który pod wpływem emocji lśni wielkim blaskiem. Unikajcie monotonii w kuchni - eksperymentujcie z wieloma produktami i urozmaicajcie swoje posiłki.

Kiedy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji