widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-07-05

Fazy Księżyca od 4.7.16 do 10.7.16

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Fazy Księżyca od 4.7.16 do 10.7.16" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Aktualności nadchodzących dni:
Fazy Księżyca od 4.7.16 do 10.7.16 (atmosfera dnia):

"Co nie boli, to nie żyje, co nie przemija, to nie szczęście." Ivo Andrić

-do wtorku godziny 18; 29 Księżyc i jego Nów w znaku wrażliwego Raka z opozycja Plutona sprzyja radykalnym zmieniam życiowym. We wtorek rano Księżyc ustawia się w trygonie do Marsa dając nam ładunek kolejnej potężnej energii. Z wewnętrzną wiarą i samo -motywacją możesz wiele dokonać! Słuchaj głosu serca.

-od wtorku godziny 18; 29 do piątku godziny 0; 42 Księżyc w znaku Lwa najpierw z trygonem Saturna zabezpiecza nasze planowanie, zdyscyplinowane wykonanie obowiązków i ostatecznie osiąganie celów!

W czwartek kwadrat Saturna do Marsa to już powód do złości i niezadowolenia. Należy liczyć jednocześnie nie nieoczekiwane wydarzenia i okoliczności. Znak Lwa uwydatni naszą odwagę, hojność i wielkoduszność, jednak przy okazji odstąp od upierania się przy swoim, niecierpliwości oraz na siłę potwierdzania swoich racji. Głos rozumu może budzić czasami niepokoje. Rezygnuj z negowania siebie czy otoczenia. Brak wiary może szybko minąć, a smutek zastąp działaniem i konstruowaniem ciekawych, dokładnych wizji.

-od piątku godziny 0; 43 do niedzieli godziny 10; 33 Księżyc znaku Panny z kwadratem do Saturna przypomni o kierowaniu się rozumiem przestawiając nam rzeczywistość taką, jaka jest, bez osłonek.

W sobotę Księżyc z sextilem do Merkurego to praca na rzecz innych z dobrym podziałem obowiązków, porządkowanie wszystkiego, co się da dookoła i właściwa logika do wymyślonych przez nas projektów.

-w niedzielę od godziny 10; 34 Księżyc w znaku Wagi z sextilem do Wenus wprowadza miłą atmosferę, możliwości nawiązania interesujących kontaktów. Harmonijnej fazie sprzyjają kompromisy, akceptacja i zrozumienie drugiego.

"Życie ma swój ustalony biologiczny rytm.
Od czasu do czasu burze przerywają jego bieg, ale wiosna, lato, jesień,
zima następują po sobie jak urodzenie, życie, śmierć.
Tyle, że przyroda zmartwychwstaje - my nie."

Zofia Kucówna

Bardzo emocjonalne i sentymentalne płożenia planet sięga do przeszłości badając, co nam zostało z przeszłych lat, co było kiedyś dobre, a co w ogóle się nie udało...

Bardzo dobry tydzień do zastanowienia się gdzie jest Twoje miejsce, do kogo należysz i gdzie czujesz się bezpiecznie?

Warto przeprowadzić ważne rozmowy w rodzinie, nawiązać kontakty z tymi, których straciliśmy z oczu. Tematy przynależności, modelu rodziny i życia będą zajmować nas przez całe siedem dni tygodnia. Księżyc w opozycji do Plutona wyjdzie na przeciw zmorom planety transformacji. Jego czystość uczuć nie zna strachu ani zagrożenia, a jego wiara w życie silniejsza od Hadesa niszczącej i rujnującej energii.

Zawodowo dobrze jest na początku, razem z Nowiem Księżyca stworzyć ciekawe plany na przyszłość pamiętając o bezpieczeństwie i ochronie żegnając przy okazji z tym, co się nie sprawdziło.

Unikaj w tym czasie gwałtownych, impulsywnych, emocjonalnych reakcji. Pluton w opozycji do Księżyca, Słońca i Merkurego to niebezpieczne powiązania koniecznie wymagające spokoju, opanowania i na pewno nie działania siłą, przemocą, czy manipulacją.

Gdy dojdzie w Twoim otoczeniu do niemożliwych sytuacji najlepiej jest iść na dystans, nie wdając się bez przyczyny w ryzykowane i zabójcze układy.

W miłości jest to jedne z najpiękniejszych tygodni, może i tego roku. Wenus w pięknej konstelacji z Marsem w Skorpionie obiecuje autentyczne uczucia, pełne romantyzmu i namiętności.

W każdym związku można teraz rozwiązać nawet trudne problemy, gdy obie strony kierują się miłością, prawdą i głosem serca..szukając wspólnoty i jednomyślności

Tęskniąc do miłości, teraz można sprawy uczuciowe doświadczyć na własnej skórze: przywiązanie, bezpieczeństwo, bliskość i ważne spotkania otwierają drogi dla nowych par do stałej przyszłości.

Preferowane jest kupowanie domów, zaręczyny, śluby i z pewnością wyznawanie uczucia!

Wenus i Mars w znakach wody budzi w nas jeszcze raz wiary w kolejne dni. Ten piękny czas warto poświecić dla tych, którzy są dla Ciebie najważniejszy.

"Człowiekowi często zdaje się, że się już skończył, że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy."
Maria Dąbrowska Ja życzę wszystkim tylko pięknych dni!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji