widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-07-25

Horoskop tygodniowy 25.7.16 - 31.7.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 25.7.16 - 31.7.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Bądź tym, kim jesteś i mów to, co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." F. Perls


Baran 21.3-20.4


W tym tygodniu stojące aż trzy planety w trygonie sprzymierzają wszystkim zamierzeniom Barana! Najwięcej czasu poświęć przede wszystkim sprawom partnerskim, miłosnym oraz finansowym. W związkach można doczekać się rewolucyjnego odrodzenia, gospodarczo-materialnie w błyskawicznym czasie jesteś w stanie sobie na wszystko pozwolić.

Idąc dalej zwracaj uwagę na emocje. Początkowo Księżyc w Raku przypomina o obowiązkach rodzinnych, domu i dzieciach, które z pewnością stęskniły się za Tobą. Zadzwoń, wyślij SMS-a albo zakup coś miłego! Najważniejsze jest, aby każdy był zadowolony.

Trzecia dekada urodzonych z koniunkcją Urana i jego kwadratem do Merkurego powinna otworzyć się na nowe, zmiany lub propozycje może niecodziennych reformacji. Nie krytykuj od razu, nie odwracaj się, ale wysłuchaj w spokoju, co mówią nawet przeciwnicy czy konkurenci. Nie wchodź przypadkiem w problemy innych. Nie wszystko Ce obchodzi przecież! Profesjonalnie i tak z trygonem Słońca i planetą komunikacji każdy Baran będzie mógł znaleźć nawet wyjątkowe rozwiązania na wyzwania pierwszej klasy. Bądź odważny. Ryzyko na pewno Ci nie grozi, a Saturn w trygonie pilnuje abyś zręcznie z sumiennością wypełniał wszystkie obowiązki.

W tym czasie warto brać udział w rodzinnych spotkaniach, skorzystać z zaproszenia kolegi czy szefa. Energia Lwa będzie starała się wynieść Cię na wyżyny, dlatego nie zwlekaj. Idź z postępem myśląc o zabezpieczeniach. Wypełniając swój plam myśl częściej o najbliższych. Planeta miłości w trygonie będzie prowadzić i przypominać o relaksie, uciechach i zabawie...

Gdy miłość kwitnie, a Ty razem z nią nic i nikt nie może już stanąć na drodze po laury zwycięstwa! Powodzenia!

Byk 21.4-20.5


Słońce, Wenus i Merkury w kwadratach zwracają uwagę na tematy, którymi powinieneś się jak najszybciej zająć.

Szczególnie Twoje odczucia, samopoczucie i własna motywacja będzie ważna do opanowania wszystkiego, co dzieje się dookoła. Na początku tygodnia miej wzgląd na układy w rodzinie lub najbliższymi. Wysłuchując krytyki, pozwól innym się wygadać, ale nie dopuszczaj do prowokacji. Energia Lwa, w którym znajdują się aż trzy planety może Ci swoją bojowością doskwierać. Na dokładkę Mars, ale już tylko dla ostatnich dat urodzonych Byków, męczy w opozycji kradnąc najcenniejsze energie!

Trzecia dekada urodzonych musi, dlatego stawiać na kooperację, współpracę i budowanie mostów porozumienia nie wchodząc bez potrzeby w dyskusje, które nie wniosą nic ciekawego. Rób swoje, myśl swoje, niebawem i tak wiele odmieni się na Twoją korzyść. A to, co niedawno wydawało się przeszkodą, pod koniec tygodnia przeskoczysz w trzy skoki z trygonem Merkurego, który już od 31.7 ustawia się w radosnym położeniu. Więc do góry głowa! Nie ma tego złego, które by na dobre nie wyszło. Nie daj się tylko nikomu sprowokować!

Tymczasem w związkach kwadrat Twojej gwiazdy, Wenus poleca długie spacery na łonie natury i słońcu, zapraszanie przyjaciół do siebie czy wybranie się z rewizytą, którą dawno powinieneś już odrobić. Nie siedź tylko sam, nie dumaj, lecz działaj odświeżając nawet dalekie kontakty. A może trzeba by było również pomyśleć o swoim wyglądzie?

Pluton i Neptun w wyśmienitym położeniu mają na uwadze Twoje sytuacje. Nie ma możliwości, że nie przejdziesz z uśmiechem czasu letniego. Pozytywne zmiany, miłe informacje możesz oczekiwać pod koniec siedmiu dni.

Niedziela przynosi uspokojenia, spotkanie się z ludźmi, których nosisz w sercu i uczucie pełnej samorealizacji.

Bliźniak 21.5-21.6


Zdumiewająco pozytywne konstelacje planet sprzyjają Twoim zamierzeniom, spotkaniom towarzyskim i spełnianiu marzeń.

Słońce, Wenus i Merkury w sextilu zadba o dobry nastrój, uspokojenia w układach partnerskich, a miłość jest już na wyciągniecie ręki.

Tylko drugie dekady urodzonych z opozycją Saturna i kwadratem Neptuna może jeszcze nosić żal w sercu za spotkaniem, uwaga i ciepłem tego, co bardzo kochasz... Słońce będzie jednak Tobie pomagać, a Wenus przemienia nastrój kierując Cię do przyjemności. Lato spędzasz w dobrym towarzystwie ciesząc się z każdego pieknego dnia i słońca na niebie.

Profesjonalnie masz najlepszy czas, aby zainicjować swoje pomysły, zacząć nowe prace lub pomyśleć o interesujących kursach kształcących. Czeka Cię nie tylko dobra zabawa, ale również dużo pracy.

Miej odwagę zmierzyć się nawet z tym, co czujesz, że jest dla Ciebie nieosiągalne. Gwiazdy zwiększają Twoją pewność siebie oraz motywację. Gdy Saturn od czasu do czas zasmuca zabierając słowa zachęty uniwersum przez kolejne tygodnie bierze Bliźniak w swoją opiekę. Spożytkuj dobrze te warunki atmosferyczne, bowiem jest szansa na stworzenie czegoś zupełnie nowego, realnego myśląc o spełnieniu. Nie zapomnij tylko o rzeczywistości.

Uran w sextilu pozwoli wskoczyć na ponadprzeciętne drogi. Nieustraszone serce połączone z dyscypliną ułatwia w pracy i życiu prywatnym. Twoje siły ofensywności są powiększone, dlatego trzeba spotykać się z ludźmi, przedstawiać swoje pomysły myśląc o dniu kolejnym.

Masz możliwość wiele spraw doprowadzić do prawidłowych pozycji, a o nudzie nawet nie ma mowy! Pomoc otrzymasz ze strony najbliższych przyjaciół.


Rak 22.6.-22.7.


Słońce opuściło Twój znak, ale już szybciutko od 31.7. Merkury planeta komunikacji ustawia się w sextilu.

Po pełni Księżyca w opozycji, może dla niektórych z was zamyślonej.. jest szansa, że lotem strzały znajdziesz odpowiedzi nawet na bardzo trudne pytania, przypuszczalnie zmiany pracy, świetnych propozycji i na wysokich obrotach naprawieniu budżetów domowych. Rak rzuci się od razu do dzieła!

Wzmocnione relacje profesjonalne, nawiązania układów z protektorami pozwoli w mgnieniu oka rozwinąć interesy i skupić na przyszłości. Inne z Was pewnie wyruszą w krótkie lub dalekie podróże. Wszak jest to czas urlopowy. Wakacje z trygonem Neptuna i Marsa bezsprzecznie będą pełne bojowej energii oraz fantazji. Śmiało, więc zabierz się do realizacji fantastycznych pomysłów! Dodatkowo Księżyc przechodzi w weekend do Twojego znaku, a tu znajdziesz czas również dla swojego ukochanego domu i rodziny.

Gdy zawodowo masz najlepsze karty w rękach, aby pomyśleć o swojej karierze, prywatnie może trzeba będzie jeszcze moment poczekać, jednak Rak niebawem spełnia własne marzenia. Dookoła Ciebie będzie się dużo działa i każdy chce pomocy. Pamiętaj, że to, co usłyszysz, nie dotyczy Ciebie. Dobra rada wystarczy.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Urana powinna dopuszczać zmiany rozwijając przy okazji swoje talenty oraz zdolności. Myśl jednak o zabezpieczeniach. Pluton w opozycji domaga się prawdy, autentyczności transformując Twoją przeszłość, ale zbytnią przesadę może dopaść Cię miecz Damoklesa.

Bądź sobą. Odchodź od tego, co minione, nawet, gdy trudno się rozstać z historią. Twój wzrok musi być skierowany do zamierzonej i oczekiwanej perspektywy.


Lew 23.7.-23.8


Jeszcze tylko przetrzymać do 2.8 opozycję Marsa, a trzy planety w Twoim znaku spełniają Twoje marzenia, zamierzenia i projekty.

Trzecia dekada urodzonych wymaga bardzo dużo cierpliwości oraz opanowania. Sytuacje zdrowotne potrzebują pewnie pomocy profesjonalnej. Patrz do przodu. Już Twoje Słońce od kilu dni pomaga Lwom. Będziesz zadowolony. Czy to prywatnie czy zawodowo czeka Cię już tylko powodzenie.

Merkury napędza do odważnych rozmów i podpisywania sprzyjających Ci współprac. Nie ryzykuj, ale trzymaj się realu. Saturn w trygonie chce porządku oraz zabezpieczeń na kolejne lata. Ostrożność nigdy nie zawadzi, a ciekawe propozycje sprawdzaj, przytakuj, dając sobie czas na ostateczne rozstrzygnięcia. I tak czekają Lwa wyróżnia, zaszczyty i poprawy gospodarcze. Nie walcz o wszystko. Gdy Merkury ustawi się w kwadracie do Marsa przypatrz się dokładnie czy warto wejść na barykady...

Tymczasem Wenus namawia również do zaplanowania czasu wolnego. Będzie dużo możliwości do przyjemnych spotkań lub wysłuchania okrzyków zachwytu. Oczywiście na Twoją osobę!

Przed Tobą wyśmienite cztery tygodnie nie zmarnuj tego czasu tylko na nieznośne kłótnie. Szczególnie początek tygodnie może wypaść Lwom niepewnie.

Zyskasz bardzo wiele swoją hojnością serca, dobrym słowem, oraz optymizmem. Intuicję połącz z odkrywczą przebojowością, a wszystkiemu daj podstawy autentyczności.

Gdy każdy dzień należy do Ciebie szukaj nowych, przydatnych kontaktów. Pozwól zaprosić się Wenus do tańca, korzystać z życia i przyjemności...a przy okazji zrobisz niezapomniane interesy!
Powodzenia!

Panna 24.8.-23.9


Jowisz nadal w Twoim znaku rozpoczął uszczęśliwianie trzeciej dekady urodzonych roztaczając wokół Ciebie błogie atmosfery. Twój Merkury wchodzący pod koniec tygodnia do swojego domu wiele zmieni! Już od pierwszych dni możesz przyszykować listę zadań, które kolejne należałoby w skupieniu wypełnić!

Do tego czasu koncentruj się na sprawach prywatnych i rodzinnych oczywiście nie zapominając o przyjemnościach i radościach. Mars w sextilu namawia do podroży, spotkania z przyjaciółmi oraz osobami bliskimi sercu. Podejmowanie decyzji zostaw na dni następne. Planeta szczęścia i tak zadba o Twoje sukcesy. Wyciągaj wnioski z minionych tygodniu, a pewnie i tak było już bardzo dużo uhonorowań.

Druga dekada urodzonych mus pilnować zdrowia. Kwadrat Saturna zmusza do kontroli, badań, a może i badań specjalistycznych. Już wkrótce wszystko się poprawi. Nie słuchaj tylko znachorów czy też porad starej babuni.

Wewnętrznie spokojna i opanowania odczujesz świetną fazę szczególnie w nadchodzący weekend. Księżyc w Raku rozprzestrzenia nad Panną rodzinną atmosferę. Autentyczność, wiara w dzień następny i słoneczne nastawienie sprawi, że poczujesz się jak na właściwym miejscu!

W tym tygodniu spożytkuj jeszcze odpowiednio sextil energiczne Marsa. Z nim będą wszystkie Twoje plany bezbłędnie dotrzymane i wykonane.

Kieruj się realnością. Miedzy wyobrażeniem a rzeczywistością jest duża przepaść. Nie pozwól sobie tego przeoczyć.

Waga 24.9.-23.10


Może koło minionej pełni Księżyca czas nie był da Ciebie wesoły. Jednak już od samego poniedziałku aż trzy sextile; Słońca, Wenus i Merkurego sprawią, że w życiu prywatnym i zawodowym znajdziesz zadowolenie, szczęście.... odchodząc całkowicie od nieprzyjemności.

W szybkim tempie stajesz na nogi. Profesjonalnie wykorzystaj, jeszcze ten tydzień do załatwiania ważnych spraw, podpisów lub prac pisemnych. Pomysłów i materiałów nie zabraknie. Doręczone Ci wiadomości będą na pewno korzystne abyś uporał się z postawionymi Ci zadaniami.

Twój nastrój się poprawia. Z twarzy będzie można odczytać optymizm. Przyjmujesz z ochotą zaroszenia, pomyślisz o wyjściach do miejsc kultury i rozrywki.

Dziarska, słoneczna energia gwiazd, która znajdują się w bojowym Lwie powodują, że wychodzisz z domu, dostrzegasz z łatwością piękniejsze aspekty życia. Single z miejsca zakochują się i nie trzeba wychodzić na podboje.

Już nie ma, co zamyślać się nad przeszłością. Po realizacji obowiązków znajdujesz czas na relaks, odpoczynek i potrzebną zabawę.

Sukcesy przyjdą same i nie trzeba będzie na nie harować, mimo że Saturn decyduje o Twojej determinacji, celowości i wytrwałości. Znajdziesz terminy na spędzenie momentów z ludźmi, których kochasz. I Twoja Wenus pamięta o kompletowaniu niezapomnianych, letnich momentów.

Koniec tygodnia poświęć sobie, najbliższym, rodzinie. Księżyc w znaku Raka nakłania do zrewidowania strony familiarnej. Czasami warto wysłuchać o perspektywach innego człowieka. Prawdziwe uczucia i słowa będą z pewnością wynagrodzone.


Skorpion 24.10.-22.11


Kwadrat Merkurego jeszcze do 31.7.16 ogranicza i utrudnia trzeciej dekadzie urodzonym profesjonale zamierzenia oraz dogadania na rożnej płaszczyźnie. Dlatego należy cierpliwie przeczekać. A może nawet zrezygnować z górnolotnych planów na rzecz innych terminów?

Droga do sukcesu otwiera się, bowiem dopiero w połowie miesiąca. Jednak Merkury już od poniedziałku ułatwi porozumieć się nawet z tymi, których uważasz za swoich przeciwników. Nie wyruszałabym mimo wszystko do przełożonych prosząc, na przykład o podwyżki. Słońce z Lwa jest dla Ciebie nieprzyjemnie i możesz trafić na całkowite odmowy.

Tymczasem dobrze byłoby pomyśleć o urlopach, podróżach, wycieczkach krótkich lub długich. A może tylko zwiedzenie Twojej okolicy? Czas letni zapowiada się, bowiem bardzo słonecznie, więc Skorpion ma prawo wyjść ze swojego ukrycia. Pewnie układy partnerskie nie wygalają różowo, teraz będzie szansa na stworzenie harmonii lub jest coś, gdzie Ty sam mógłbyś wyciągnąć pierwszy rękę?

Nie czekaj na zmiany, ale przejdź od raz do dzieła. Gdy planety stoją w pozycjach wyzwania należy samemu podejmować inicjatywy, wysłuchać innych i zająć osobistymi trudnościami. Tylko nie popędzaj czasu, myśl powoli przed każdą decyzją. Mars jeszcze w Twoim znaku do 2.8.16 pobudza do działania, ale Ty wybieraj tylko to, co jest koniecznie potrzebne. Aby osiągnąć pozytywne zamierzenia skieruj jego moce świadomie na cel ostateczny i zaplanowany. Nie walcz o wszystko. Rozważ co się Tobie na pewno opłaca. W niektórych przypadkach zmuszanie, wymuszanie czy presja nie da odpowiednich efektów.
Uwaga na pieniądze...

Strzelec 23.11.-21.12


Dla Ciebie nadszedł moment głębokiego oddechu. Gdy nadal trzy planety, teraz również ze Słońcem stoją w trygonie spędzisz nie tylko przyjazny czas, ale dobrze byłoby zająć się sprawami zawodowymi.

Merkury, bowiem jeszcze tylko ten tydzień stoi odpowiednio. Spróbuj zamknąć w tej fazie wszystko, co najważniejsze tworząc sobie korzystniejsze uwarunkowania profesjonalne. Stawiając na komunikację poznawaj ludzi, wymieniaj doświadczania i doceń osobiste talenty. Wiele w tym czasie jest samoistnie załatwione. Nowe propozycje przyjmuj, analizuj i zgadzaj się nawet na to, co jeszcze nie znasz.

Poprawa sytuacji materialnych umożliwi nie tylko wyjazdy letnie jak również doznać dużo miłych momentów w odpowiednim otoczeniu. Mars wejdzie już 2.8.16 do Twojego znaku abyś osiągnął to, co jest Twoim zamierzeniem. Nie marnuj czasu! Działaj inwestując przede wszystkim w siebie!

Wenus w trygonie sprawia, że czujesz dookoła świetną aurę. Gdy jesteś w partnerstwie możesz przeżyć drugą młodość, a single powinny wybrać się na podboje. Tak piękny układ gwiazd jest tylko i wyłącznie raz do roku. Nadrabiasz wszystko i zdobędziesz długo wypatrywane wyróżnienia.

Gdy Saturn w Twoim znaku podsuwa raz po rat smutne myśli kieruj twarz do Słońca nie pozwalając otaczać się jego żałosnym wpływom.

Ostrożność, rozwaga i grzeczność poprowadzi Cię do sympatycznego triumfu. Pokazuj się zawsze z tej pewnej siebie strony. Wiara we własne siły pozwoli przenieść każdą górę!


Koziorożec 22.12.-20.1


Jeszcze poprzednia pełnia Księżyca roztacza nad Tobą swoją specyficzną energię. Ale już niebawem wszystko się odmieni. Merkury od niedzieli będzie przyjaźniej sprzyjał interesom, nawiązywaniu znajomości, podróżom dając pozytywne moce.

Do tego czasu kontroluj, co się dzieje dookoła. Wypełniaj swoje założenia bardzo dokładnie. Nie wszystkie poręczenia będą dotrzymane. Dlatego warto stawiać na swoje priorytety nie biegnąc za każdym pojawiającym się czy zaproponowanym pomysłem. Liczy się wydajność. Ale to już znasz i dasz sobie na pewno radę.

Początek tygodnia może być dosyć trudny. Księżyc w opozycji nie nastraja pozytywnie do świata. Jednak już od środy panujesz nad otoczeniem. Wzrastają Twoje siły witalne, masz chęć na wizyty, a Twoje zamiary można już końcowo wypełnić.

Mars ze Skorpiona i tak zapewnia, że dojdziesz swoimi metodami do celu. Akceptuj przy tym nieznane, spontaniczne, dając się innym gdzieś zaprosić lub wyrwać, na przykład na wernisaże. Gdy z jednej strony Jowisz jest Twoją ostoją, Uran może przeszkadzać, zmieniać koncepty wydając rozkazy do bardziej przemyślnych planów działania.

To, co od dawna rozważasz dopniesz dopiero pod koniec następnego weekendu. Zachowaj harmonie wewnętrzną kierując się luzem i optymistycznym myśleniem. Wszystko dobrze się ułoży! Orientuj się praktycznymi rozwiązaniami.


Wodnik 21.1.-19.2


Wenus, jeszcze Merkury i aktualnie Słońce stojące naprzeciw sprzyjają zajmowaniu się sobą, swoim spełnieniem oraz wyborom nowych dróg zawodowych.

Mimo może chaotycznych układów w pracy postaraj się o stworzenie harmonii sprawdzając umowy, porozumienia i obietnice dane nawet przez najbliższe osoby.

Opozycja Marsa dla trzecich dekad urodzonych trwa już tylko do 2.8.16. Planeta energii w niekorzystnym położeniu następnie przechodzi do przyjaznego Strzelca abyś obudował to, co w ostatnim czasie Ci zabrano.

Zbieraj jeszcze swoje siły, planuj trzymając się ustalonego planu, krocząc, może nawet objazdami do namierzonego celu.

Pewnie w niektórych kwestiach trzeba będzie wypróbować odmienne strategie jednak położenie Księżyca i Saturna przyciągnie korzystne stałe powodzenia. Porządki zrobione dookoła ustawią Cię zawodowo na kolejne lata. Nie poddawaj się tylko przeciwnościami, omijaj lekkomyślność. Planeta karmy pragnie Twojego zabezpieczenia, może nie zawsze jest to proste, gdy zamierzenia należy raz po raz rozpoczynać od początku. Mimo wszystko całokształt będzie się opłacać.

Nie buntuj się i nie rób rewolucji bez powodu. Niektóre zmiany są konieczne do zastosowania metod bardziej niekonwencjonalnych, a to już nie zrobi Wodnikom żadnych trudności!

Myśl inaczej otwierając się nawet na to, co nieznane, ale stosując kompromisy. Glową nie dasz rady przebić muru!


Ryba 20.2.-20.3


Do tej pory planety stojące w pozytywnym aspekcie sprzyjały Rybom w każdym przedsięwzięciu.

W kolejnym tygodniu Merkury 31.7.16 ustawi się w opozycji, dlatego do tego czasu wszystko, co najważniejsze należy w szybkim tempie załatwić i zorganizować. Jeszcze pozycja Plutona i Jowisza gwarantuje, że i tak wiele samo zadziała. Pilnuj sama własnych priorytetów nie pozwalając na odebranie Ci odpowiedzialności. Nie siedź w cieniu. Wychodź z domowych pieleszy i pokaż innym, co znaczy żyć całym sercem.

Czas może jest krótki, ale Ryba będzie już potrafią zawalczyć o siebie dążąc równym krokiem do przemiany w swoim życiu. Mars pozostaje w trygonie dostarczając Ci dużo sił oraz werwy. Celowość i dokładność postawionych sobie czynności sprzyja nawet wykonaniu trudnych zadań. Miłe wiadomości pojawią się szybko, gdy nie odstąpisz i nie zrezygnujesz od zdefiniowanej już ideologii.

Twoje aspiracje są wielkie, ale i Jowisz nie stoi w opozycji bez przyczyny. Szansa, która Ci jest dana umożliwi przejścia na całkiem inne poziomy, gdy zadbasz o wykonanie wszelkich szczegółów.

Długo już pracowałaś podnosząc sama sobie wysoko poprzeczki. Będzie pięknie, gdy od czasu do czasu pomyślisz o wakacjach, ukochanych osobach oraz miłości..

Już wkrótce nowy układ planet zapewnia więcej osobistej wolności, nadchodzącą radość życia i zabawę, taką jak się należy!
Patrz w stronę przyszłości!

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Nie jest moją odpowiedzialnością byś piękną. Nie żyję w tym celu. Moja egzystencja nie polega na tym, jak bardzo atrakcyjną mnie widzisz." W. Shire.

Ja życzę wszystkim przyjemnego tygodnia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji