widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-08-30

Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06)

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06)" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Z natury energiczne, pełne pasji i ciekawe otaczającego ich świata Bliźnięta potrafią zapomnieć o regularnych posiłkach, zbilansowanej diecie, a czasem również nawet o piciu wody. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy ktoś poprosi Was o radę lub wsparcie, to potraficie rzucić wszystko i całym sercem zaangażujecie się w sprawę. To właśnie Waszego oddania i pokładów energii mogą Wam pozazdrościć inne znaki Zodiaku. Schodki zaczynają się wtedy, gdy życie nie stawia wam kolejnych wyzwań lub Waszą uwagę przykuje jakieś "kanapowe zajęcie". Czasem będą to dobre filmy, innym razem interesująca książka, przy której usiądziecie wygodnie i sięgniecie po ulubione potrawy. W Waszym menu nierzadko pojawiają się tzw. fast foody, wszelkiego rodzaju wypieki i przeróżnego rodzaju słodkości. Ciekawość nieraz Was skłoni do spróbowania nieznanej dotychczas kuchni lub własnych eksperymentów kulinarnych. Kiedy nie musicie, to gotujecie rzadko, ale gdy się już za to zabierzecie, wtedy potraficie stworzyć potrawę godną prawdziwego szefa kuchni. Wasze organizmy często jednak narzekają na brak regularnych i zdrowych posiłków. W wielu przypadkach zdarza się Wam obciążać wątrobę, jelita i żołądek, co na dłuższą metę potrafi skutkować nie tylko przykrymi dolegliwościami, lecz również dużymi wahaniami wagi.

Często mawia się, że Bliźnięta to znak, który nie ma skłonności do tycia, lecz poznaliśmy już niestety wiele wyjątków od tej utartej "reguły". Dobra wiadomość jest jednak taka, że gdy w Waszym życiu zagości sport, aktywność na świeżym powietrzu i zdrowsze odżywianie, wtedy w mgnieniu oka potraficie zaskoczyć nienaganną figurą. Szczególnie polecanymi dla Was produktami są młode, świeże warzywa m.in.: fasolka szparagowa, szpinak, pietruszka, seler i jarmuż. Owoce m.in. grapefruit, ananas, gruszka, arbuz i jabłka. Wszelkiego rodzaju kasze, ryby i owoce morza, chude mięso i produkty mleczne. Warto, abyście sięgali częściej po kefir, siemię lniane, oliwę z oliwek, i znany z dobroczynnych dla wątroby właściwości - ostropest. Zalecanymi dla Was ziołami są m.in.: majeranek, mięta, koper włoski, kminek, bazylia i tymianek. Drogie Bliźnięta, to Waszym żywiołem jest powietrze, które daje tak wiele energii do działania i pozwala przezwyciężyć największe trudności.

Kiedy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco.


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji