widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-10-05

Konstelacje i fazy Księżyca od 3.10.16 - 9.10.16

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Konstelacje i fazy Księżyca od 3.10.16 - 9.10.16" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Aktualności nadchodzących dni-konstelacje i fazy Księżyca od 3.10.16 do 9.10.16:


"Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to, co się uczyniło innym." Arystoteles

-do środy godziny 10; 27 Księżyc w znaku Skropiona poleca słuchać intuicji czy głosu wewnętrznego. Bardzo dobry czas na wypełnienie sumiennie swoich obowiązków, zajęcie się pasjami, hobby oraz..miłością. Bądź gotowy na intensywne rozmowy czy dialogi. Prawda, sprawy ukryte czy też to, co nie zawsze można omówić będzie teraz przedyskutowane. Zrezygnuj z dominacji lub kontroli. Tylko autentyczne zaangażowanie może umocnić partnerstwa w kwestiach zaufania.

-od środy godziny 10; 28 do piątku 24; 00 Księżyc w znaku Strzelca najpierw w sextilu do Jowisza, po czym w trygonie do Urana rozprzestrzenia aurę zaufania, wiary i odwagi do przezwyciężanie każdego kryzysu. Tylko czy na pewno...?Nie przeskakuj tylko swojego cienia, spokojnie... Inne konstelacje ostrzegają przed pochopnymi decyzjami. Najpierw przeanalizuj dogłębnie dane sytuacje i nie wchodź od razu na barykady. Nie przeceniaj swoich możliwości mierząc siły na zamiary.

Czwartek z Księżycem w kwadracie do Neptuna może być chaotyczny. Nie zamyślaj się, pozostań w realu. Zaplanuj na wszystko więcej czasu, aby się, na przykład nie spóźniać.

-od piątku godziny 24; 0 Księżyc w znaku Koziorożca z kwadratem do Jowisza i Urana serwuje nam bardzo trudny czas. Stwórz dla siebie jasne struktury dnia.

Pozostań rzeczowy, nie daj się wciągać w dramaty innych. W razie trudnych okoliczności poproś o rady przyjaciół. Wykaż się respektem nawet w bardzo krytycznych położeniach do otoczenia. W piątek zrezygnuj z działań, np. przymusu lub manipulacji. Uwarunkowania mogą się diametralnie przeinaczać. Pamiętaj o harmonii wewnętrznej.

Konstelacje nowego tygodnia są bardzo dynamiczne, a w pewnych momentach nawet bardzo niebezpieczne.

Planety znajdujące się w Wadze będą reformowały układy, koalicje, alians-y partnerskie regulując, co jest na stałe, co trzeba przekształcić, a z czego należy zrezygnować.

Już od środy pali się czerwone światło dla wszystkich. Z Marsem w Koziorożcu nie oddawaj nikomu odpowiedzialności za siebie, gdy sytuacje będą zmuszać do wybrania miejsc i pozycji.

Wiele związków, np. miłosnych, zawodowych lub międzypaństwowych można będzie pogłębić, stworzyć nowe plany lub w bardzo kulturalny sposób rezygnować, odkładać słuchawki, zamykać drzwi z podziękowaniami...

Gdy Słońce w znaku kardynalnej Wagi przypomina o kompromisach konstelacje planet i znak Barana znajdujący się na przeciw sygnalizuje, że nie z każdym możemy współpracować, kooperować czy nawet normalnie rozmawiać.

Mimo wszystko postaraj się dysputować z ludźmi, słuchać pomysłów innych i dać się zainspirować zupełnie odmiennymi ideami. Spontaniczność może nie za bardzo sprzyja długotrwałym układom, dlatego już pod koniec tygodnia trzeba spodziewać się radyklanych, co więcej rozpaczliwych dyferencji.

Demokratyczność ma główny priorytet. Jowisz w znaku Wagi nie da się tak szybo zniechęcić, gdy brak jest respektu i gotowości do dialogu. Kto będzie się starał o kontraargumenty i zrozumienie drugiej strony, może do końca siedmiu dni i w beznadziejnych sytuacjach odnaleźć rozwiązania.

Profesjonalnie nie wszystko będzie dotrzymane, co przedstawi w środek tygodnia optymistyczny Jowisz w kwadracie do Marsa. Zbyt pochopne decyzje, przesadne spekulacje czy bezmyślność może podholować do strat, wyczerpania i ...pozostaniu samemu poza kręgiem koalicji... A to nie będzie się opłacać.

Do szczytnych, ambitnych planów nie trzeba porywać się z motyką na słońce, ale szukać współpracowników i korzystnych warunków. Pozostań sobą.

W każdej sytuacji, jak ktoś chce można się dogadać. Inaczej wypada przepowiadać spustoszenia i kłopoty dużego kalibru..

W miłości nastaw się z Wenus w znaku Skorpiona, gdzie czeka na nią pałająca pasji Lilith ( a obie ubrane w czarne sukienki!) -pragnienia wszystkiego lub niczego..!!

Nie wszystkie związki, nawet te ukryte, tajemne będą mogły żyć dalej.. Konstelacje odkrywają prawdę, a ta czasami niestety boli. Kto działał, np. dwutorowo może liczyć już na konsekwencje czy też ciężkie gry gróźb, zakazów i żądań..uff.

Dobrze jest szczególnie pod koniec tygodnia słuchać Merkurego z Wagi; etyczność, prawdziwość i uczciwość będzie celem nie tylko tego miesiąca.

"Mogę szanować tych, których nie lubię, lub tych, którzy są mi obojętni. Ale kochać? [...] Miłość to trudna rzecz, nie można jej wywołać ani kontrolować, ani też zmusić, aby trwała." (Dziecko Noego)Ja życzę wszystkim spokoju i wewnętrznej harmonii.

"Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni." Oskar i pani Róża.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji