widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-10-17

Horoskop tygodniowy video 17.10.16 - 23.10.16

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym video 17.10.16 - 23.10.16" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"Nie można zmusić serca by wybierało rozsądnie. Samo podejmuje decyzje."

(Trudi Canavan ).

Po znaczącej pełni Księżyca w Baranie przechodzimy do zmian i reorientacji. Konstelacje zaznaczają silne wpływ ogromnej planet energii zmuszającej nas do opuszczenia starych metod myślenia i działania. Kto świadomie wykorzysta potężną moc koniunkcji Marsa i Plutona w Koziorożcu ma prawo dokonać nawet cudów. Doceń siebie! Zaakceptuj , szukając przede wszystkim porozumienia i zgody z samym sobą! Tylko Ty masz w ręku swoje życie i swoim myśleniem, działaniem masz prawo decydować o swoim losie. Ja zapraszam na wysłuchanie nowego videa.

Baran

Wystrzegaj się nieprzemyślnych decyzji oraz nad aktywności. Wszystko ma swój czas.

Byk

Twoje wyroki są ważne dla Ciebie oraz najbliższych. Wszystko ma swoje długotrwałe konsekwencje. Więcej zdecydowania!

Bliźniak

Tydzień pełen niespodzianek, szczególnie w miłości. Podążanie za intuicją zapowiada szczęście zawodowe i prywatne.

Rak

Zrezygnuj z prowokacji i konfliktów. Przeciwnik jest za wielki, a zbytnia emocjonalność może doprowadzić do ruiny. Wycofaj się.

Lew

Doczekasz wspaniałej perspektywy profesjonalnej. W miłości otworzy się przed Tobą nowy rozdział miłosny.

Panna

Zawodowo wysuwasz się do pierwszych szeregów. Wyznaczaj Ty; tempo, warunki i cele do osiągnięcia! Nie pozwól sobą kierować.

Waga

Radykalne zamiany! Oczekuj wiadomości, które przekształcą Twoje życie o 180 stopni. Zachowaj spokój w każdej sytuacji.

Skorpion

Dzięki Twojej dobrej strategii i wnikliwości myślenia znajdziesz odpowiednie argumenty, aby przekonać nawet największego przeciwnika.

Strzelec

Wenus w Twoim znaku przypomina o miłości, radości, zabawie i przyjemnościach. Skoncentruj uwagę na tych, których kochasz.

Koziorożec

Z koniunkcją Marsa i Plutona w Twoim znaku możesz dokonać wielkiego i niemożliwego! Sprecyzuj swój cel! Nie wchodź w konflikty!

Wodnik

Praca z ludźmi podobnie myślącymi da odpowiednie wyniki i efekty. Akceptuj, że inni mają inne poglądy oraz spojrzenia na otaczający nas świat.

Ryba

Twoja koncentracja może jeszcze szwankować, ale stworzenie nowych idei jest światełkiem w tunelu. Nie trzymaj się starego. Wybieraj nieznane drogi, pomysły oraz metody działania.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji