widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-02

Horoskop tygodniowy 1.11.16 - 6.11.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 1.11.16 - 6.11.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"Szukanie aprobaty u innych odciąga Cię od tego, kim naprawdę jesteś"

Konstelacje tygodnia:


Słońce ustwia się w trygonie do Neptuna 1.11.16. Merkury tworzy trygon do Plutona w czwartek. W sobotę Wenus konstruuje trygon do Urana. Neptun, Uran są w biegu wstecznym. Jowisz rozpoczyna kwadrat do Plutona. Trudna konstelacja roku Saturna z Neptunem kończy się.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 1.11. od godziny 3: 45 do godzony 15; 44
-czwartek 3.11.16 od godziny 11; 36 do 4.11.16 godziny 4;06
-niedziela 6.11.16 od godziny 10; 58 do godzony 6.11.

"Liczy się tylko to, jaki jest twój stosunek do samego siebie. Inne związki są tylko odbiciem tej relacji". Andrew Matthewsa.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


Baran 21.3-20.4


Pomimo, że Pluton stoi dla drugiej dekady urodzonych w kwadracie, a Mars dla trzeciej będzie wiele możliwości zrobić z tego, co Ci jest przez planety dane -oczywiście, co najlepsze.

Wenus, Saturn oraz Uran są Twoimi sprzymierzeńcami. Na tych gwiazdach możesz budować, planować ciesząc się dodatkowo na wspaniałe znajomości. Dla Barana jest to bardzo dobry tydzień na tworzenie nowych kontaktów, zapoznanie ciekawych osób lub wejścia w lukratywne więzi zawodowe. Twoje pozytywne nastawienie zsyła bardzo wiele optymizmu i radości. Nie rób jeszcze nic sam! Proś o pomoc, współpracę, kooperację czy zatwierdzenie Twoich myśli. Nikt nie jest wyspą i Baran potrzebuje kontaktów socjalnych, które na pewno zaprowadzą Cię jeszcze dalej niż sobie wyobrażasz.

Pozycja Plutona zsyła, co rusz na Twojej drodze bardzo trudnych ludzi. Nie będziesz niestety profitował z konfliktów i walki o władzę wszelkiego rodzaju. Najlepiej będzie, gdy wyczujesz, że przerasta to Twoje możliwości -wycofasz się, pozostawiając pewne sytuacje, okoliczności, aby odeszły od Ciebie na zawsze.

Saturn i tak nie może Ci nic zarzucić. Jego trygon zapewnia długotrwale powodzenia. Siedem następnych dni przynosi dla Barana korzystne, sympatyczne odpowiedzi. Posługując się przyjaźniami i koleżeństwami będzie Ci dane odnaleźć wyjścia nawet z ciemnych labiryntów. Uwaga na zdrowie.

Byk 21.4-20.5


Od poniedziałku może się Bykom przytrafić wiele niestworzonych, przecudownych rzeczy.. Słońce, bowiem i Neptun są tym, które jeszcze za pomocą Plutona łączą Cię z intuicją, zaświatami, wielkimi wizjami, dając oczywiście nie tylko fantazję, ale możliwość stworzenia czegoś przeogromnego.

Spróbuj zjednoczyć się ze swoim umysłem. Wielka energia gwiazd oraz minionego Nowiu Księżyca to potężny ładunek kreatywnej siły i szczególnie niecodzienne idee, mające zapoczątkować drogi do przyszłości. Biorąc się za podjęcia bardzo ważne werdykty kieruj się intuicją czy uczuciem wewnętrznym. To, co zadecydujesz będzie najbardziej odpowiednie. A może trzeba, coś zakończyć, zrezygnować z czegoś to na dłuższą metę w ogóle się nie opłaci?

Pluton w trygonie to najważniejszy motywator. On daje szansę odrodzenia, wyczucia odpowiednich myśli oraz ludzi. Wiele problemów może rozwiać się samoistnie. Mars w trygonie towarzyszy Ci jeszcze przez długi czas tego tygodnia. Wykorzystaj jego zdecydowanie, dyscyplinę oraz celowość czynności, aby osiągnąć to, na czym Ci najbardziej zależy. Pewność siebie będzie jeszcze podbudowana dzięki komuś, kogo w ogóle przy Tobie nie ma.... tak to może być magia, lub ktoś, kto nad Tobą czuwa. Abyś zabłysnął w nowych dniach profesjonalnie. W miłości rozpoczynasz w tym momencie bardzo intensywny czas.

Bliźniak 21.5-21.6


Z pozycji Wenus, Urana oraz planety szczęścia Jowisza jest pewność, że nadchodzący czas okaże się bardzo owocny. Szczególnie w sferach finansowych i miłosnych możesz liczyć na przyjemne niespodzianki, a uczucia radości krąży przez cały czas dookoła Twojej postaci.

W ważnych sprawach nie pozwól jednak na powierzchowność. Gdy na początku nie otrzymasz istotnych odpowiedzi należy zaczekać jeszcze do końca siedmiu dni. Priorytetowe byłoby słuchanie i patrzenie uważnie. Wszystko znajdzie na pewno rozwiązania. Przed Bliźniakiem otwiera się całkiem nowa droga. Dlatego najpierw myśl, potem działaj, wcześniej analizując całokształt mając zakodowane reguły i zasady. Saturn w opozycji pozostaje dla urodzonych w drugiej dekadzie Bliźniaków. Oprócz zdrowia zwracaj uwagę na wszelkie układy, szczególnie osób Ci bliskich. Wenus jeszcze w opozycji mówi o tym, czego nie ma, za czym tęsknisz i jeszcze tym, co nie jest spełnione....ale już jest w drodze do Ciebie.

Pokazując się z tej pewnej strony, nie wystrzel tylko ponad cel wspominając o rzetelności i sumienności. Jowisz w trygonie będzie Bliźniaka ochraniał przez długie miesiące. Przed samotnymi oraz singlami pojawiają się indywidualności bardzo znaczące. Flirt, żart, radość z normalności uraduje Twoje serce. W końcu nie lubisz być sam, a towarzystwo jest siłą napędową dążącą do radości z życia. W nadchodzący weekend nie siedź w domu sam.
Zaufaj swoim siłom oraz intuicji.

Rak 22.6.-22.7.


Ze Słońcem i Merkurym w trygonie możesz spodziewać się radosnych splotów wydarzeń i rozwiązać trudnych spraw finalnie na Twoją korzyść. Gdy trudne konstelacje; opozycja Plutona dla urodzonych w drugiej dekadzie i opozycja Marsa dla trzeciej należy wykorzystać przychylne gwiazdy. Koncentruj się na swoich planach, założeniach oraz wartościach. Stresowe uwarunkowania znikną, gdy znajdziesz dla siebie spokojne miejsca regeneracji i odbudowy i pozwolisz biec do przodu własnej intuicji.

Są ludzie, siły, może bardzo daleko czy blisko ale, które Cię na pewno zainspirują. Właściwości wyczucia czegoś należy tylko jeszcze słuchać, aby nie wchodzić w trudne konfrontacje, układy czy rozmowy. Z Plutonem w opozycji musisz liczyć na nagle zmiany sytuacji, a wyjście odnajdziesz dzięki swojemu patronowi, Księżycowi. Od czasu do czasu należy pomyśleć o sobie. Być egoista. Nie zgodzić na usługiwanie i kiwanie głową. Powiedzieć; "nie", tam gdzie czarka przebrała markę. Przecież Ty znasz swoje osobiste wartości, a nie oceniając wszystkiego z góry swoją emocjonalną stroną można ostatecznie wyjść z największych trudności.

Zdystansuj się do skomplikowanych położeń jednocześnie akceptując, że nie wszystko można zmienić. Zaufaj, wynosząc spokojnie swoją osobę na pierwsze miejsca. Spokój i opanowanie oraz trygon Słońca i Merkurego znajdzie inne rady, dodaje wewnętrznej mocy i wyprowadzą na prostą. Posłuż się swoimi pomysłami! Marzenia nic nie kosztują, ale więcej radości przyniesie ich realizacja! Odwagi!

Lew 23.7.-23.8


Po Nowiu Księżyca i z planetami w kwadracie czujesz dziwne więzi z nieznanym światem, z siłami nieziemskimi i tym, co może gdzieś obok mija nieuchwytnie. Aby wszystko opanować nie stawiaj sam siebie pod wysokim ciśnieniem. Konstelacje są trudne i w pierwszej linii licz się z tym, że wszystko będzie nie tak funkcjonować jak to sobie wyobrażasz. Jednak musisz wiedzieć, że nawet w drastycznych sytuacjach ostatecznie wiele zamieni się w dobro. Jowisz w sextilu ochrania, prowadząc do zwycięstwa, radości i spełnienia osobistego.

Podczas ważnych rozmów profesjonalnych mów o konkretach trzymając się faktów. Pełna koncentracja pozwoli spełnić to, co sobie zamierzyłeś, ale tylko wtedy, gdy w spokoju wysłuchasz drugiej strony.

Intensywne dyskusje mogą rozgrzać się także w kręgu rodzinnym. Broń swojej pozycji odpowiednimi argumentami starając się opanować wszelkie sytuacji i ciągle sterując do zgody w rodzinie. Wyciąganie "kawy na ławę" nie dla wszystkich jest przyjemne. Miej wzgląd na pozostałych. Tych bardziej słabszych od Ciebie.

Profesjonalnie nie jest to dobry tydzień na rozpoczynanie nowatorskich pomysłów, ale wykańczanie tego, co sobie zaprojektujesz. Motto; "mniej jest więcej" nich prowadzi Cię aż do końca tygodnia. Saturn i Uranus w trygonie zaakceptują wykończenie trudnych zadań z powodzeniem. Zachowaj w pamięci reguły i przepisy.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju zawieje nietradycyjnym, ciekawym wiatrem. Uczucie miłości i radości pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości. Są ludzie dookoła Ciebie, którzy darzą Cię ogromnym uczuciem.

Panna 24.8-23.9


Nowy dni obiecują, że nachodzi dla Panny bardzo magiczny czas. A wiele wydarzeń zadziwi Cię swoim obrotem spraw, korzyści oczywiście dla Ciebie. Inny, może dla wielu z was jeszcze nieznany świat wraz z Nowiem Księżyca da odczuć i poznać zupełnie nieokreślone uczucia. Nieziemskie, niepoznane.....wiodąc aż tam, gdzieś hen wysoko w przestworza...

Profesjonalnie stoisz przed ważnymi rozstrzygnięciami. Pewne siebie decyzje, przychylność otoczenia, względy protektorów spełniają Twoje zamierzenia. Do końca siedmiu dni może zrealizować więcej niż sama się spodziewasz. Mars i Pluton w trygonie są Twoja podporą i pewnością, że zwyciężysz. Nie bądź tylko za bardzo krytyczna. Szukanie włosa w zupie może Ci zaszkodzić. Pokaż, że jesteś człowiekiem i masz również uczucia.

Saturn i Wenus w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych nakazuje wyjaśnić wszelkie sfery partnerskie.

Mów, o co Ci chodzi, nie łykając najgorszego. Szczerość, prawda może ostatecznie wpłynąć zbawiennie na rożnego rodzaje związki. Nie ma, co się bać i nosić w sercu rozterki czy niepewności. Co ma istnieć pozostanie na zawsze przy Tobie. Tylko więcej konkretów i męstwa do wyrażania tego, co doświadczasz. Znajdziesz odpowiednie słowa. Tego jestem pewna. Merkury ze Skorpiona ześle więcej otwartości i emocjonalności. Która z Was otworzy się na nowe otrzyma pewność ,jednoznaczność i stanowczość.

Magiczny czas może się rozpocząć. Przed Tobą bardzo dobra passa, gdy uporządkujesz przedtem sprawy serca.

Waga 23.8-22.9


Nie potrzebnie martwisz się na zapas. Jowisz w Twoim znaku zmniejszy troski i kłopoty. Może jeszcze tego nie pojmujesz, ale razem z nim rozpoznasz poprawy swojego życia na wszystkich poziomach dążąc do spełnienia.

Do weekendu wszystko uda się pozałatwiać i zorganizować, a radosny trygon Wenus do Urana wprowadza urocze atmosfery, gdzie Waga będzie grała główne role. Nie ma możliwości, że zostaniesz sama. To nie te lata.. Gdy popatrzysz trochę wstecz, musisz przyznać, ze w krótkim czasie osiągnęłaś bardzo wiele. Czy to zawodowo czy prywatnie można podziękować, za to, co zsyłał Ci los. Nie zawsze wszystko tak się układało jak chciałaś, ale to, co się zakończyło, miało inny znaczący sens.

Gdy czujesz się dobrze od razu doszukujesz się lub oczekujesz nieszczęścia. Tym razem realizacje mogą się pojawiać jedno po drugim. Mars i Pluton jeszcze działają przeciw Tobie. Pluton będzie wskazywał tematy przeszłości, które należy odważnie zostawić, przeciwstawić się niesprawiedliwości lub nieprawdzie. Twoje cele mają być najważniejsze. Nie pozwalaj innym zabierać swoją motywację. Mars stawiając wszystko na głowie nakazuje przejść do konfrontacji i walczyć o indywidulane priorytety. Z głową i dyplomacją.

Saturn jest jeszcze długo gwarancją powadzenia profesjonalne. Podjęte z nim decyzje będę na długie lata. Twoja Wenus i Jowisz zaczarują dużo magicznych momentów. Jest poręczeniem, że spełnisz wszystkie swoje marzenia.

Skorpion 24.10.-22.11


Nów Księżyca i Słońce oraz Merkury w Twoim znaku wskazuje, że pojawiające się nowe idee będą w bardzo szybkim tempie zrealizowane. Nowy tydzień przynosi pozytywne reformy. Profesjonalnie i prywatnie przechodzisz jak strzała do przodu łącząc przeszłość z przyszłością, a przy okazji wyciągając odpowiednie wnioski z tego z minęło.

Nowa droga życia czasami jest konieczna, aby postawić siebie, osobiste plany i marzenia na pierwszym miejscu bez schodzenia ciągle do piekieł. Połączenie Merkurego z Twoim patronem Plutonem doda Ci ogrom energii, możliwości zjednoczenia z siłami nadprzyrodzonymi. Już wiesz, że przeskoczysz swoje cienie i na końcu doczekasz realizacji osobistych.

Koncentruj się na sobie. To, co zaplanujesz, co nosisz od dawna w głowę może być od teraz wprowadzone z rozmachem w życie. Z Twoim zaangażowaniem Słońce poprowadzi zawodowo w te dobre strony. Kompetentnie możesz oczekiwać propozycji nie do odrzucenia. Popatrz jeszcze wewnątrz siebie. Mars w sextilu łączy z ludźmi o podobnej wiedzy i doświadczeniach. Wybierz ze swojej duszy te marzenia, które mają zbogacić Twój los i strony emocjonalne. Nie zaniżaj już nigdy swoich wartości. To, co myślisz i robisz dla siebie, to będzie widoczne również w tym jak traktuje Cię otoczenie. Neptun w pięknym trygonie rozwija wyobraźnię. Jest możliwość obudzenia w Tobie pojęcia intuicji i zrozumienia tego, co było kiedyś obce.

Wiara, jasność i klarowność Twoich myśli zbuduje nowy most do dni następnych. Dużo, dużo lepszych.. Pokaż wiec innym ile naprawdę jest w Tobie siły odrodzenia! Ja życzę tylko odwagi do bycia sobą! To jest Twój tydzień roku. Wykaż się skorpionowa przebojowością i dynamizmem.

Strzelec 23.11.-21.12


Gdy nic już nie zadziała pomoże Strzelcom Wenus i Uranus!

Piękne połączenie obu planet gwarantuje, że w nadchodzącym tygodniu doczekasz się sympatycznych niespodzianek. Saturn w Twoim znaku przypomniana o stałości i trwałości. To, co się wydarzy pod koniec tygodnia da na pewno każdemu z Was dopływ odpowiedniej ilości pozytywnej energii. Niezapomniane momenty mogą pojawić się nie tylko na polu miłosnym. Również w pracy oczekuj ważnych impulsów, zapowiedzi pozytywnych zamian, a może i protekcji. Czas szybko płynie, a razem z nim nadchodzi najlepszy miesiąc i dla Ciebie. Daj jeszcze sobie oraz innym chwilę na zrealizowanie tego, co ma spełnić się w konkretnej rzeczywistości.

Gdy Twój idealizm trochę zgubił skrzydła już wiesz, że liczą się konkrety oraz faty. Nie wracaj do przeszłości, nie przypominaj o świetnych minionych latach. Rzeki kijem nie zawrócisz, ale możesz otworzyć się na świetne dni następne.

Neptun w kwadracie przypomina, aby nie każdemu ufać! Nie jest przyjacielem ten, kto wytka Ci Twoje słabości. I szczerość nie zawsze się opłaci... Dobrze jest obudzić w sobie szóste zmysły i rożnie przyjmować otoczenie chowając do kieszeni różowe okulary. Miej serce i idź w jego kierunku. Naiwności tu jednak nie potrzeba. Jowisz z Wagi jest Twoim sprzymierzeńcem. Możesz liczyć na jego olbrzymi kredyt zaufania!


Koziorożec 22.12.-20.1


I w końcu nadchodzi jasność i zielony sygnał dla ważnych projektów.

Już będziesz od poniedziałku wiedział, z kim i gdzie pragniesz podążać w innym kierunku. Z kręgu Twoich znajomych, przyjaciół lub ludzi myślących tak samo dostajesz potwierdzenie. Słońce i Merkury w porządnym położeniu gwarantuje prawidłowy przebieg ważnych rozmów, tworzenie niecodziennych planów oraz nawiązywanie ciekawych znajomości. Środek tygodnia może okazać się nadzwyczaj produktywny. Wsłuchaj się w siebie krocząc za szóstym zmysłem. Pluton i Mars w Twoim znaku deklaruje, że szybciej zbudujesz swoje plany niż sam sobie wyobrażasz.

Jowisz w kwadracie może wprowadzić trochę chaosu, a pojawienie się ludzi z przeszłości przypomni o czasach gdzie miałeś więcej godzin na beztroskę i radości...

W takim momencie stworzysz swoje odmienne życiowe scenariusze. Podjęte decyzje są już na stałe. Idziesz do przodu. Nie wiem, czego więc się boisz? Zaufaj w dni kolejne wierząc, że wszystko dobrze się ułoży. Pozwól sobie na bezproblemowość i szybkość wykonanych zadań. Wszystko, co złe już minęło. Może być tylko dużo lepiej!

Mars wybudza Twoje moce pewność oraz determinację. Otrzymasz to, czego pragniesz, a chwile pomyślenia o sobie nie myl z egoizmem. Nie musisz ciągle być dla innych. Pamiętaj o sobie i koniecznych zmianach.


Wodnik 21.1.-19.2


Stojąc pod ciśnieniem gwiazd do weekendu możesz znaleźć się w potrzasku, który na pewno rozluźni się z biegiem czasu. Koniec tygodnia zapowiada i obiecuje piękne niespodzianki!

Wytrzymaj, więc trudne fazy, spokojnie rozwiązując ważne zadania i stawiający odważnie do konfrontacji. Od raz nie będzie łatwo, gdy Merkury zabiera argumenty i nie poleca pośpiesznych decyzji. W partnerstwach wszelkiego rodzaju z jednej strony nie pozwalaj tylko na krytykę, ale jednocześnie próbuj budować mosty wyrozumiałości i pojęcia pragnień drugiego.

Miłość pojawi się w przepięknej postaci już od piątku. Wodnik znajdzie czas dla siebie, przyjemności i spędzenie czasu w dobrym towarzystwie. Nawet te sytuacje, które na początku mogą wydawać się chaotyczne znajdą rozwiązania, gdy przedstawisz się spontanicznie, otwarcie i prawdziwie. Słońce w Skorpionie żąda oryginału. Gdy czujesz się szczęśliwy pokaż to otoczeniu! W innym przypadku miej siły czasami przestawić się w innej, niepodrobionej postaci.

Miesiąc kolejny może nie nastraja Wodniak optymistycznie. Nie pozwól zawładnąć swojej głowy pesymizmem, narzekaniami innych oraz melancholią. Po deszczu zawsze wschodzi na niebie Słońce, a Jowisz w pięknym trygonie ochrania Cię sprzątając troski z Wodnika drogi. Szukaj tych szczęśliwych stron życia. Jest ich przecież bardzo wiele, również w dniu codziennym!

Ryba 20.2.-20.3


Nareszcie będzie więcej spokoju, mniej zmartwień i powodów do złości. Trygony Słońca, Merkurego i mijający Nów Księżyca prowadza Cię już w zupełnie inne strony.

Słońce z Neptunem pozwoli rozpoznać, co ma sens i najbardziej się liczy. Wartości minione, sytuacje przeszłe i problemy niebawem znikną z horyzontów. Odrzucając od siebie bagaż z olbrzymim utrapieniem już od poniedziałku poczujesz się lżejsza.

Szukając swoich miejsc spełnienia stwórz najpierw harmonię wewnątrz siebie. Ze spokojem i pełną koncentracją rozwiązywanie wyzwań okaże się gratką. Słońce przyświeca na niebie tylko dla Ryby. Będziesz uratowana, zapominając szybko potknięcia i defekty.

Z Neptunem można czasami się zagubić... Pamiętaj, więc, że Twoje plany musisz zbudować tu na ziemi i przestrzegając fakty, liczby oraz rzeczywiste wymogowi. Saturn w kwadracie dla dat urodzonych od 3.3 do 4.3 wydobywa z pamięci sytuację zdrowia. Połącz się lepiej ze swoją intuicją, wybieraj drogi serca budując całkiem inny rytm życia. Taki, który Tobie i Twoim bliskim najbardziej odpowiada.

Energia Plutona i Marsa z Koziorożca pozwoli Rybom zdobyć wszystkie szczyty. I nie zabraknie odwagi nawet w najtrudniejszych momentach. Twoja moc przebicia nie będzie aktualnie do zatrzymania. Nic nie wybije Ryby z rytmu wędrówki po zwycięstwo.

Wenus w kwadracie dla końca drugiej i początków trzeciej dekady urodzonych napomina, o ułożeniu w końcu sytuacji partnerskich. Tam, gdzie nie ma zgody należy skończyć z filozofowaniem. Nazwij sprawy po imieniu bez zbytniego upiększania. Liczy się prawda.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Michał Anioł otrzymał któregoś dnia zlecenie, aby stworzyć posąg o niezwykłej piękności. Udał się, więc na poszukiwanie odpowiedniego bloku marmuru. Po pewnym czasie, na polu całkowicie zarośniętym przez chwasty, znalazł ogromny kawał marmuru, o którym ktoś zapomniał. Kazał, więc swoim sługom zanieść bryłę do swojej pracowni. A potem zaczął w kamieniu rzeźbić figurę Dawida, - którą do dzisiaj możemy podziwiać w Piazza Della Signora we Florencji. Pracował nad nią dwa lata. Dwa kolejne lata zabrało mu szlifowanie i polerowanie rzeźby. Na uroczyste odsłonięcie posągu przyszło mnóstwo ludzi chcących zobaczyć niezrównane piękno Dawida. Pytano Michała Anioła, jak zdołał stworzyć tak przepiękną postać. Rzeźbiarz odparł: Dawid był tu od zawsze. Ja musiałem tylko usunąć otaczające go niepotrzebne kawałki marmuru."

Ja życzę wszystkim radości, zadowolenia i dobrego czasu złotej jesieni. Powodzenia.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji