widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2011-07-26

HOROSKOPY

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem przygotowanym przez Wróżkę Helenę.BaranBaran: ten miesiąc zapowiada się bardzo gorący i to nie tylko pod kątem temperatury jaka panuje na zewnątrz,ale również w sferze uczuć. Ktoś dawno zapomniany przez ciebie odezwie się w zupełnie niespodziewanym momencie. Samotne Barany mogą liczyć na odnalezienie swojej życiowej polówki. Zdajesz sobie sprawę z tego,że jak kochasz to kochasz na zabój ,jak nienawidzisz to na śmierć i życie.

Korzystne liczby to: 10,25 i 30.
Szczęśliwy kolor to: czerwony,szkarłatny i purpurowy.
Twój życiowy opiekun: Mars
Szczę drzewo: akacjaBykByk: W tym miesiącu poczujesz,ze wszystko to co zaplanowałaś uda ci się osiągnąć. Poczujesz radość i ulgę. W sferze zawodowej to dobry czas na zmiany. Jeżeli od dłuższego czasu planowałaś wyjazd to jest to najlepszy na to moment. Sfera uczuć zapowiada się monotonnie. Ty byczku masz taką naturę,że wszystko co robisz masz zaplanowane od a-z,nie zapominaj o tym,ze najfajniejsze wydarzenia to te co nie uda się zaplanować,a wychodzą same z siebie i nagle.

Korzystne liczby to: 7,15 i 21
Szczęśliwy kolor: zielony,niebieski i turkusowy
Twój życiowy opiekun: Wenus
Szczęśliwe drzewo: dąbBliźniętaBliźnięta: Jesteś osobą interesująca i ciekawą,wszystko co robisz to robisz to na 100%.Łatwo cię jednak zrazić do działań jakie zaplanujesz. Jak kochasz to kochasz z rozsądkiem. Ten miesiąc przyniesie niespodzianki jakich się nawet nie domyślasz. Nie jest to jednak dobry czas na inwestycje. Zakupy wcześniej planuj,a wydatki dobrze kontroluj. Uważaj też na złodzieja który będzie krążył blisko ciebie. Nie pozwól również wyprowadzić się z równowagi bliskiej osobie.

Korzystne liczby to: 14,18 i 33
Szczęśliwy kolor: szary,żółty i odcienie niebieskiego.
Twój życiowy opiekun: Merkury
Szczęśliwe drzewo: klon


RakRak: Najbliższe dni zapowiadają się męczące i nerwowe. To nie jest odpowiedni czas na podejmowane ważnych decyzji. Wszystko analizuj z rozsądkiem,aby uniknąć niepotrzebnych problemów. Partner szykuje dla ciebie pewną niespodziankę. Samotne raki mogą liczyć na obfity czas w nowe znajomości. Wybierając się na wczasy weź to co najbardziej jest potrzebne,gdyż twoja skłonność do zamartwiania się ,,do przodu" spowoduje,że zapakujesz to co okaże się tylko kłopotem.

Korzystne liczby to: 1,16 i 24
Szczęśliwy kolor: biały,zielony,bordowy
Twój życiowy opiekun to: księżyc.
Szczęśliwe drzewo: lipaLewLew: Najbliższy czas zapowiada się bardzo nerwowy,uważaj więc,aby nie ponieść się niewłaściwym emocjom. Podejmując ważne decyzje ufaj tylko sobie,a rady bliskich traktuj z przymrużeniem oka. Zbliża się czas doskonały na różnego rodzaju zmiany. Jeżeli od dłuższego czasu przymierzałaś się do szukania dodatkowego zajęcia to jest to właśnie ten odpowiedni moment. Jesteś osobą która ma zdolności przywódcze. Pomyśl nad założeniem własnej działalności i pracy dla samej siebie. Nie bój się ryzyka,bo gra jest warta świeczki.

Korzystne liczby to: 15,22 i 30
Twój szczęśliwy kolor: czerwony,żółty i złoty
Życiowy opiekun: Słońce
Szczęśliwe drzewo: sosnaPannaPanna: Zbliża się czas lenistwa dla wszystkich Panien,jednak wybierając się na plaże nie zapomnij o nałożeniu kremu do opalania,gdyż grozi ci poparzenie. Od dłuższego czasu ktoś uważnie ci się przygląda. Zacznij rozglądać się wkoło siebie,być może ta znajomość okaże się znajomością na całe życie. Pozwól ponieść się emocjom,a z pewnością tego nie pożałujesz. Nie próbuj wdawać się w żadnego rodzaju plotki,ani dyskusje na cudzy temat,gdyż istnieje ryzyko pewnego rodzaju niedomówień.

Korzystne liczby to: 2,17 i 32
Twój szczęśliwy kolor: brąz,żółty i złoty
Życiowy opiekun: Merkury
Szczęśliwe drzewo: jarzębinaWagaWaga: Będziesz czuć się osłabiona i przygnębiona. To znak,że najwyższy czas wybrać się na łono natury. Pamiętaj,że tuląc się do drzew przejmujesz ich spokój i wyciszenie. Samotne Wagi mogą liczyć na zapoznanie kogoś bardzo interesującego,natomiast Wagi w związkach na ożywienie uczuć. W sferze finansów zastój i nie spotka cie nic nadzwyczajnego. Wszystkie wydatki planuj z ołówkiem w ręce.

Korzystne liczby to: 15,29 i 30
Twój szczęśliwy kolor: czarny i błękitny.
Życiowy opiekun: Wenus.
Szczęśliwe drzewo: migdałekSkorpionSkorpion: Najlepiej czujesz się w towarzystwie osób bliskich. Pamiętaj jednak,że czasami warto zawierać nowe znajomości i rozpoczynać nowe kontakty. W najbliższym czasie możesz cierpieć na drobne dolegliwości takie jak ból głowy lub żołądka,będzie to spowodowane jednak chwilową depresją i załamaniem nerwowym. Twój partner od dłuższego czasu oczekuje na bliskość z twojej strony,pragniecie razem ciepła tylko od dłuższego czasu niby jesteście blisko,a mijacie się.

Korzystne liczby to: 2,14 i 22
Twój szczęśliwy kolor: czerwony,śliwkowy i brązowy.
Życiowy opiekun: Pluton
Szczęśliwe drzewo: cisStrzelecStrzelec: Uwielbiasz podróżować i doskonale wiesz,że jest to twoja pasja. Nie odmawiaj sobie więc tego co kochasz najbardziej. Wakacje to doskonały czas na podróże i zwiedzanie ciekawych miejsc. Pamiętaj,że często zdarza się tak,iż najfajniejsze miejsca są blisko nas. W sprawach uczuć zapowiada się zastój i stagnacja,nie widać,że najbliższy czas przyniesie jakieś ocieplenie. Nie szukaj też tego co jest nieosiągalne,a ciesz się tym co masz. Uważaj również na straty finansowe które pojawią się w najbliższym czasie.

Korzystne liczby to: 15,20 i 34
Twój szczęśliwy kolor: fioletowy,rudy,złoty
Życiowy opiekun: Jowisz
Szczęśliwe drzewo: kasztanKoziorożecKoziorożec: Staraj się być konsekwentny w swoich działaniach. Wszystkiego czego się nie dotkniesz przyniesie pozytywny efekt. To odpowiedni czas na podejmowanie ważnych decyzji,a często nawet tych życiowych. Od dłuższego czasu jesteś pod baczną obserwacją pewnej osoby. Unikaj popełniania nawet najdrobniejszych błędów,gdyż te pomyłki mogą być przykre w skutkach. W najbliższym czasie nie będziesz narzekał na brak powodzenia. Twój czar ,wdzięk i urok zostaną dostrzeżone.

Korzystne liczby to: 8,11 i 29
Twój szczęśliwy kolor: biały i zielony.
Życiowy opiekun: Saturn
Szczęśliwe drzewo: jodłaWodnikWodnik: Najbliższy czas przyniesie ci bardzo dobre samopoczucie,to co było niemożliwe do wykonania uda ci się wykonać bez najmniejszego problemu. Nie będziesz narzekać na brak humory i optymizm,a swoją radością zaczniesz zarażać wszystkie otaczające cię osoby.
Jeżeli marzy ci się flirt lub romans jest to najbardziej doskonały czas na zapoznanie kogoś kto marzy o tym samym. Ta znajomość okaże się znajomością na bardzo długo. Nie zapominaj jednak o zdrowym rozsądku,gdyż istnieje ryzyko utraty poczucia rzeczywistości.

Korzystne liczby to: 8,12 i 24
Twój szczęśliwy kolor: fiolet i szary
Życiowy opiekun: Uran
Szczęśliwe drzewo: sosnaRybyRYBY: Trudności z jakimi borykasz się od dłuższego znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie zamartwiaj się na zapas,bo nie warto martwić się dwa razy. Zbliża się bardzo przychylny czas na załatwianie wszystkich niedokończonych spraw. W sferze uczuć zastój i nie widać,że nagle coś się zmieni. Poświęć więcej czasu rodzinie i bliskim osobom,gdyż wszyscy marzą o tym,aby poczuć twoje ciepło i bliskość. Nie bój się okazać miłość.

Korzystne liczby to: 2,28,36
Twój szczęśliwy kolor: liliowy,morski i turkusowy
Życiowy opiekun: Neptun
Szczęśliwe drzewo: akacja

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki Heleny


Wróżka Helena Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Kochani moi. Jeżeli ktoś chcę skorzystać z moich porad bardzo proszę o ustawienie rozmowy ze mną. Oddzwaniam w kolejności połączeń/Helena
Zadzwoń na
708 708 078708 708 078 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6160048 222 703 616 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji