widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 078708 708 078 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6160048 222 703 616 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 616 lub 0048 222 703 616

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Jestem wróżką która dar wróżenia z kart wyniosła z pokolenia na pokolenie.Karty,magia,ezoteryka były w mojej rodzinie od zawsze.Tradycją u nas bylo to,że jak rodziła się dziewczynka to pod poduszkę wkładano jej talie kart,aby dobre duchy nad nią czuwały i dały jej dar wróżenia.Wielu osobom może się wydawać,że to tak fajnie mieć taką moc w sobie,że fajnie jest wiedzieć co sie wydarzy,ale wcale tak nie jest.Proszę pamiętać,ze prawdziwa ezoteryczna osoba widzi to co dobre,ale i to co złe i tak jest w moim przypadku.Ja nie muszę rozkładać kart,aby widzieć pewne wydarzenia.Podczas snu widzę to co niesie mi los.
Uwaga: Wróżba może być niewiarygodna dla osób które wykonały wcześniej rytuały.
****ZAZNACZAM,ŻE NIE OKREŚLAM DOKŁADNEGO CZASU.KARTY MOGĄ COŚ POKAZAĆ BLIŻEJ LUB DALEJ,ALE NIE ZAWSZE DOKŁADNIE CO DO DNIA .****
****Każdy kto mnie zna wie,że jestem osoba bardzo konkretną.****

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji