widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-13

Sekretne życie znaków zodiaku - trygon wody

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Sekretne życie znaków zodiaku - trygon wody" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Wszyscy - jak sięgnąć wzrokiem - posiadamy taką część osobowości, którą skrzętnie skrywamy przed otaczającym nas światem. Prawdziwą naturę przysłaniamy maską, a czasem nawet pełną zbroją pozorów, pod którą kryje się nasze prawdziwe JA. Rozglądając się wśród znaków zodiaku można zauważyć wielu niuansów, które umykają nam w dniu codziennym. Jakie sekrety skrywa Twój znak zodiaku, a jakie kryje znak Twojej drugiej połówki?

Trygon wodny - żywioł wody rozbudza m.in. naszą emocjonalność, wrażliwość, empatię, cierpliwość i opiekuńczość. Obdarza nas sentymentalizmem, zdolnościami przewidywania wydarzeń i głębszego poznania ludzkiej natury. Kropla wody może pomału drążyć skałę, a także ukoić ciało jak i duszę.

Rak
Zodiakalne Raki zaskakują inne znaki swoją szlachetną, delikatną i bardzo emocjonalną naturą. Nie brak im pogody ducha, umiejętności wyrażania myśli i uczuć, a także bardzo dobrych manier. Potrafią zachwycać i onieśmielać innych swym atrakcyjnym wyglądem, co sprawia, że szybko przykuwają spojrzenia. Raki są bardzo rodzinne, gościnne i oddane swoim drugim połowom, choć same nie są wcale tak bezbronne i delikatne jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Wejście w drogę Rakowi lub rzucenie mu kłód pod nogi może być jednym z gorszych posunięć jakie możemy zrobić w naszym życiu. Rak rozpamiętuje każdą krzywdę, którą mu wyrządzono - jest cierpliwy i ma wrodzoną zdolność manipulacji ludźmi, z której korzysta niemalże w nieświadomy sposób. Za uśmiechem Raka często skrywana jest niechęć, złość lub poczucie bezsilności. Kiedy jednak zyskasz z nim sprzymierzeńca to pomoże Ci wykaraskać się nawet z największych tarapatów.

Skorpion
Zodiakalne Skorpiony znane są ze swojej magnetycznej i tajemniczej natury, niesamowitej determinacji i siły woli. Na pierwszy rzut oka mogą sprawiać wrażenie osób chłodnych, niedostępnych, a nawet zamkniętych w sobie. Skorpion, który skryje sięga swoim pancerzem, wydaje się niemalże niezniszczalny - tylko czy aby na pewno jest to jego prawdziwe oblicze? Osoby urodzone w znaku Skorpiona są bardzo uczuciowe i namiętne. Kiedy kochają, to jest to ogniste i szaleńcze uczucie, które przesłania im resztę mniej istotnych spraw. Najbliższym im osobom chciałyby uchylić nieba, gdyby było to tylko możliwe, lecz jednocześnie bardzo obawiają się porażki, odrzucenia i towarzyszącemu temu cierpienia. Skorpion, który zazna smutku i niepowodzeń, staje się bardziej chłodny i zdystansowany, ale tylko na zewnątrz. Wewnątrz siebie zawsze rozmyśla, planuje i analizuje wszystkie za i przeciw odczuwanych emocji.

Ryby
Zodiakalne Ryby zdają się być osobami wycofanymi, lekko nieobecnymi i dość niezdecydowanymi. Podlegające żywiołowi wody Ryby są bardzo emocjonalnymi i pełnymi empatii osobami. Są wrażliwe na cudze krzywdy, mało odporne na krytykę i potrafią zamknąć się w sobie nawet na długie lata. Nieraz wydaje nam się, że Ryby stają się oderwane od rzeczywistości, która je otacza - zwłaszcza, gdy skupią swoje myśli na sprawach uczuciowych lub niepowodzeniach, które je dotknęły. Mrocznym sekretem tego znaku zodiaku jest wyjątkowa skłonność do używek i rozrywek, które stają się lekarstwem na męczącą rutynę i szarość dnia codziennego. Natomiast Ryby, które w życiu zaznają szczęście i powodzenia - są wspaniałymi kompanami na życie.


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji