widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-19

Horoskop tygodniowy 19.12.2016-25.12.2016

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 19.12.16 - 25.12.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Mars przechodzi do znaku Ryb, Merkury, planeta komunikacji wyrusza w bieg wsteczny w Koziorożcu. W środę Słońce wchodzi do Koziorożca. W sobotę 25.12.16 Saturn stoi w dokładnym trygonie do Urana, Wenus ustawia w trygonie do Jowisza, Saturn tworzy sextil do Urana! Jowisz rozpoczyna opozycje do Urana. Uran kwadrat Pluton jest aktywny. Saturn stoi w kwadracie do Chirona.
Uran i Merkury są w biegu wstecznym!
"Niepamięć to dobra wróżka. Litościwie zarzuca całun zapomnienia na człowiecze myśli. Czas leczy rany. Zło odchodzi w dal. " Margit Sandemo.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-środa 21.12.16 od godziny 2; 57 do godziny 3; 41.
-czwartek 22.12.16 od godziny 20; 33 do 23.12.16 godziny 15; 34.
-niedziela 25.12.16 od godziny 8; 23 do 26.12.16 godziny 4; 20.


"Świadomość, że gdzieś jest ktoś, kto mimo dzielącej odległości lub niewyrażonych myśli, wyczuwa twą obecność, przemienia tę ziemię w raj." Goethe.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Kultura - to, co zostaje, kiedy zapomnisz wszystko, czego się nauczyłeś." S.Lagerlof.

Baran 21.3-20.4


Mam nadzieje, że jesteś dobrze przygotowany do Świąt, prezenty kupione, a organizacja całokształtu jest już zarysowana.(?)
Merkury, bowiem w kwadracie i w biegu wstecznym obok Plutona i Słońca może zawrócić w głowie wytykając Ci błędy, zbędny pośpiech, a przesuwane terminy mogą być nie do opanowania.

Od poniedziałku należy bezwzględnie zapisywać, co jest do wykonania naciągając poprawki i uwzględniając więcej czasu, na przykład na dojazdy. Nie złość się, gdy od razu coś się nie udaje. Komunikacja będzie szwankować jeszcze parę tygodni, a Twoim zadaniem jest unikanie impulsywnych decyzji. Zanim zrobisz poważne błędy zejdź na plan drugi, przemyśl obowiązkowe strategie, ponieważ teraz nie wiele będzie można natychmiast naprawić. Nic nie musi być błyskawicznie, najważniejsze, że zadanie jest z dyscyplina w porę wykonane.
Święta z radosną pozycją Wenus łącza nie tylko w harmonię i jedność wszystkich Twoich najbliższych. Miłość, radość i wiara w lepszą przyszłość zawładnie i baranim sercem. Już teraz jest się, na co cieszyć i czekać z nadzieją.

Przeprawy z przeszłość, które będą, co raz powracały nie lekceważ, ale skoryguj, co będzie przydatne na pewno w kwestii profesjonalnej. Podchodź do wszystkiego ze zrozumieniem. Wenus i Saturn pozwolą na prawidłowe spojrzenie na całość, a humor przy tym na pewno nie zagaśnie! Wiedza jest po to, aby dojść do celu. Nawet biorąc pod uwagę objazdy.


Byk 21.4-20.5


Z Marsem, Słońcem i Neptunem pozytywne nastwionym jest pewność, że Święta mogą być po prostu niezapomniane! Wenus niby z boku, gniewa się w kwadracie jednak w bardzo dobrym układzie z Jowiszem, Uranem i Saturnem.

Nie do końca poczujesz jest zły nastrój, gdy ustawisz się na słoneczną stronę realnego Koziorożca. Od poniedziałku Mars w sextilu dodaje siły, poprawia humor i nie ma wyzwania, którego w mig Byk nie opanuje!

Merkury w biegu wstecznym w trygonie to Twoja największa szansa! Teraz możesz odbić sobie i zdobyć to, co wcześniej się nie udało! Nie idź raz w lewo, raz w prawo, ale spokojnie przedstawiaj faty, liczby i przemyślając wcześniej właściwe strategie dialogów.
Gdy wszystko uda się omówić do 24.12.16 czeka Cię już prawdziwe szczęście, miłości i radości! Oj, będzie, co świętować całym sercem!

Jesteś na dobrej drodze, a swoje wyznaczone cele zdobędziesz bezspornie. Miej na względzie, że pozytywną energię należy dobrze poprzeć oryginalnymi pomysłami. Zawodowo masz już protekcję w kieszeni. Słońce, bowiem niepodważalnie Cię nie zostawi. Nie zawieszaj innym za wysoko poprzeczki, pamiętając, że nie każdy tak jak Ty potrafi dochodzić do sukcesów.
Strach o sferę finansową jest bezpodstawny. Twoje bezpieczeństwo wraz z miłością i czułością jest Ci gwarantowane.


Bliźniak 21.5-21.6


Ten Mars w kwadracie może odebrać siły urodzonym w pierwszej dekadzie. Zwróć, więc od raz uwagę na zdrowie, a odpowiednia porcja witamin i omijanie trudnych sytuacji niech będzie priorytetem do Świąt miłości i harmonii. Merkury w biegu wstecznym będzie powracał wkrótce do Strzelca ustawiając naprzeciw. Jest, coś w poprzednich tygodniach, co powinno być jednoznacznie wyjaśnione.

Wenus i trygon Jowisza nie pozwolą abyś Ty źle spędził Boże Narodzenie! Dowodów na to, jak jesteś innym potrzebny będzie bardzo dużo. Szczęście ma przecież różne formy, a jedną z nich jest piękne uczucie, które Bliźniakom jest z góry dane na osobiste doświadczanie. Nie śpiesz się, daj sobie oraz innym czas na wypowiedzenie tego, co myślą. Nie wszystko musi być perfekt, aby przeżyć niezapomniane momenty. Gdy Twój Merkury jest w biegu wstecznym polecam jeszcze do środy wypełnić priorytetowe obowiązki. Potem może być, bowiem chaos, a to nie jest Ci w ogóle potrzebne. Nie przekładaj ważnych terminów, idź za głosem serca spokojnie dobierając przemyślane wcześniej słowa. Nowe projekty będą potrzebować na pewno współpracowników. Analizuj, ale wykonania niech rozpoczną się dopiero od następnego roku.
Prezenty otrzymasz, a zły czas miniony odejdzie od Ciebie. Bardzo dobra energia jest zapewniona od niezwykłego Urana.

Rak 22.6.-22.7.


"Rodzina", "Wigilia" to najważniejszy słowa dla Raka. Marzenia o idealnych dniach, głębokich emocjach i poczucie ciepła domowego ogniska mieszają się tym razem z przeszłością. Pluton i Merkury razem ze Słońcem na przeciw zmieniają Twoje podejścia do życia i w wyznaczonych niegdyś założeniach. Gdy Mars ustawia się w trygonie poczujesz już od poniedziałku potężną siłę do przeprowadzanie swojego planu. Liczy się Twoje serce i to, co ukryłeś w jego samej głębi. Otrzymasz wszystko, co najważniejsze: miłość, respekt i doświadczanie, że jesteś na swoim miejscu.

Przygotowania do Świąt nie sprawiają żadnych trudności. Zadbanie o najbliższych, dom, pachnące wypieki własnej roboty i zapełniony stół nie zastąpi paru detali. W każdym momencie Rak musi myśleć o sobie, jako indywidualnej jednostce. Niech będzie chaos, skoro Uran stoi nadal w kwadracie, ale pozytywnej energia i poczucia szczęścia nikt nie jest wstanie Ci zabrać.
Nie gniewaj się, gdy ktoś ma inne zdania lub pojęcia. Niech różnorodność wypowiedzi zainspiruje do innego spojrzenia na poruszane tematy. Sens ,,rodziny" jest dla każdego na pewno odmienny. Co inni myślą może być Ci również obojętnie. Stój do swoich priorytetów akceptując odmiany. Trygon Neptuna i Węzeł Księżycowy zadbają już o to abyś z empatią odniósł się do najbliższego otoczenia. Niech będzie uroczo!


Lew 23.7.-23.8


Punktualnie przed Świętami Mars wychodzi z opozycji zabierając ze sobą złości, frustracje lub choroby.
Pamiętasz, jak kiedyś, dawno w dzieciństwie czekałeś z błyszczącymi oczyma na Boże Narodzenie? Ten czas może powtórzyć się teraz z piękną konstelacją Jowisza i Wenus dając harmonijne uczucia jedności, przynależności i pewności, że jesteś wśród tych, którzy Cię mocna kochają. Kto wie, niektóre z Was doczekają się wielkich pochwał, respektu oraz uznania. Tak wiele pozytywnej słonecznej energii nikt nie ma przecież na całym świecie. Weź od razu pod uwagę planetę komunikacji w biegu wstecznym. To, co nie wychodzi od razu należy podchodzić ze spokojem i wyrozumieniem. Unikać chaosu wszelkiego rodzaju i być do końca sobą, królewskim przykładem wielkiej, lwiej indywidualności.

Tymczasem Wenus z Jowiszem zadba o dobre humory i doświadczanie miłości. Masz najpiękniejsze karty w swojej kieszeni i nikt nie jest wstanie odebrać pozytywnego nastawienia.
Będą do końca pewnie zapraszany na różne imprezy przyjmuj czas cudów poparty przyjaźnią i romantycznymi emocjami. Dobrze jest stać tak ze swobodą w centrum uniwersum. Zresztą po długim, trudnym czasie należy się i Lwom pełna uwaga. Saturn i Uran w harmonijnym aspekcie nie zapomną, aby Twoje Święta były w jedynym rodzaju. Kolorowy, program z wieloma aktywnościami jest Ci już zagwarantowany. Twoja dusza i serce poczuje się na pewno jak w siódmym niebie.


Panna 24.8-23.9


Mimo, że początek pierwszej dekady stoi pod wpływem opozycji Marsa z Ryby, a koniec drugiej dekady w kwadracie do Saturna Boże Narodzenie rozpromienia Twoje serce. Na wielkie, wspaniałe uczucia i czas, gdzie w pewnych sytuacjach nie należy nic robić- po prostu delektować się dobrym nastrojem! Dobrze byłoby jeszcze z Twoim Merkurym w biegu wstecznym nie uciekać od nierozwiązanych spraw i trudnych uwarunkowań. Słońce, Pluton i Merkury w trygonie zapewniaj, że będziesz potrafiła całokształt ze spokojem rozwiązać. Nie daj, aby poniosły Cię nerwy, bron Boże straciła cierpliwość lub pozwala na ataki Twojej osoby.

Szczęśliwe zrządzenia losu, pomoc przyjaciół i tych, na których polegasz ułatwi jeszcze opanować nieciekawe sytuacje. Na końcu czeka już tylko na Ciebie bezpieczeństwo. Gdy Mars zabiera energię sięgnij do porcji witamin organizując osobisty, ścisły wypoczynek. Rok się kończy, a Panna włożyła w każdy dzień bardzo dużo pracy. Pozytywne zmiany może odbierzesz podczas relaksu czując jednocześnie jak Twoje ciało i dusza z wolna się regeneruje.
Może niektóre z Was poczuje tęsknotę za osobą, której już nie ma... Merkury odkręca czas przeszły dając sentymentalizm. Jeszce raz pożegnaj się w swojej głowie i sercu z tymi, którzy od Ciebie odeszli. Czas nadchodzi abyś otworzyła nową, inną przeszłość. Zdystansuj się do tych, którzy zabierają optymizm.

Z Merkurym zaplanujesz świetny czas odbudowy, a każdy okrzykiem radości zaakceptuje ciekawe idee. Słońce z Koziorożca spogląda z protekcją. Nadchodzi powoli spełnienie. Nawet, gdy trochę trzeba będzie poczekać.


Waga 23.8-22.9


Zawsze, gdy nadchodziły Święta czegoś brakowało...w tym roku razem z Jowiszem i Wenus w przepięknej konstelacji czeka Cię czas niezapomniany, szczęśliwy i osobistego spełnienia. Planety wybrały Ciebie abyś spędzała Boże Narodzenie z osoba, która bardzo kochasz! Przeżywając fazę indywidualnej harmonii i łączności nagle już wiesz jak wygląda jedności myśli, duszy i ciała. W każdym bądź razie każdy z osobna może budować i prowadzić swoje życie prywatne, ale obok planować wspólną przyszłość, realizować marzenia dążąc z pewnością siebie i serca motywacją do wyznaczonego celu. To jest Wadze pewne- emocjonalne bezpieczeństwo zostaje przy Tobie

Szukając balansu miedzy głową a sercem z Merkurym i Plutonem w kwadracie należy jeszcze mówić i wyrażać, co czujesz i myślisz. Całkowite transformacje polegają na tym, że stare zostaje zburzone, a nowe rodzi się po woli. Szukaj w sobie spokoju i potwierdzenia niepowtarzalności, a to, o czym myślisz będzie Wagom przez uniwersum dane.
Nie liczą się tylko inni, abyś bez przerwy uwzględniała to w swoim życiowym programie. Stój odważnie i prosto do swoich zamierzeń. Posępny Pluton domaga się prawdy, otwartości i oryginalności. Merkury, planeta komunikacji będzie od razu karać za milczenia, czy nie mówienia ostatecznej szczerości. Gdy początek pierwszej dekady urodzonych może pogubić się wprawach przeszłych. Rozwiązuj punkt po punkcie akceptując opóźnienia czy zamieszania nie wchodząc przy okazji w kłótnie rożnego rodzaju.

Ustawiające się Słońce w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych wskaże jeszcze ponownie uwarunkowania zawodowe, które należy podejść z zupełnie innej strony. Impulsywnością nic nie zdziałasz, ale spokojem. Saturn i Jowisz pozwolą jednak spędzić Święta bez stresu, a uczucia, które doświadczysz będą jak z marzenia. Nazywaj rzeczy po imieniu oraz bądź sobą. To ułatwi bezbolesnym duszy przekształceniom i zamknięciu na amen odchodzącej przeszłości.


Skorpion 24.10.-22.11


Może o Księżycu w Twoim znaku podczas Świąt już od dawna marzyłeś, teraz nadchodzi dzień, gdzie wszystko może się spełnić. Twój Mars w trygonie już od poniedziałku odpowie za czas przeszły, gdzie wiele się złego przydarzyło w ostatnich tygodniach. Kłótnie, wypadki czy złe zrządzenia losu mogą niebawem pozostać tylko wspomnieniem. Nabierasz siły, podnosząc jak Feniks głowę do góry doznając uczuć harmonii i prawdy wraz z bardzo dobrymi konstelacjami.
Doświadczysz, że możesz jednak polegać na osobach, które stoją blisko Ciebie. Już bez doszukiwania się podstępów, zdrad czy uczuć zazdrości. Na siłę nic nie będzie działało, a zaufaniem możesz tylko zwyciężyć. Nawet, gdy Wenus tkwi jeszcze w kwadracie zmuszając Cię do spojrzenia na fakty.

W szybkim tempie aktywujesz swoje pozytywne myślenie patrząc z nadzieją do dobrej przyszłości. Twoja wielka szansa nadchodzi, może jeszcze w powolnym kroku, ale rok 2017 będzie na pewno osobistym spełnieniem, gdy Jowisz, planeta szczęścia zawita do Twojego domu. Słońce i Mars zabieraj się za Skropiona. Porcja energii nie pozwoli abyś osiadł na laurach. Sprzątaj rozbite szkła przeszłości i przechodź do korytarza transformacji. To już znasz, oddając bez zmrużenia powieki marzenia, które się nie zrealizowały z różnych powodów.
Merkury obok Twojego Plutona w pozytywnym aspekcie pozwoli podjąć jednogłośne decyzje. Przełożeni patrzą z podziwem na to, co dokonałeś. Odrzucisz swoje czarne myśli wierząc, że Wigilia jest momentem świętowania miłości. Power i moc Słońca z Koziorożca doprowadzi do zatwierdzenia poważnych projektów. I zdrowie się od razu poprawia. Jest jednak, po co żyć!


Strzelec 23.11.-21.12


Mijający rok przyniósł w Twoim życiu wiele doświadczeń, które należy wykorzystać w przyszłości. Boże Narodzenie z piękną pozycją Wenus i Jowisza jest na pewno uratowane, a świetny nastrój i uwielbienie otoczenia nie zburzy nawet Mars ustawiony w kwadracie-teraz dla pierwszej dekady urodzonych. Te z was, które należą do tej grupy muszą od razu zrezygnować z trudnych uwarunkowań i zająć osobistym wypoczynkiem. Zdrowe żywienie, porcja witamin i zadbanie o relaks niech będzie priorytetem. Nie pozwól sobie na agresje ze strony ludzi nieżyczliwych.

Przyciągając miłość i fascynację koncentruj się na tych pozytywnych momentach życiowych. Święta są raz w roku i przyda się też, aby podziękować tym, którzy stali dwanaście miesięcy u Twojego boku. Nie krytykuj za wiele, nie daj się ścigać Saturnowi do dołu. Kryzysy i czas Saturna są do przetrwania, gdy zaakceptuje się powolny bieg koła przeznaczenia, które nikt nie może sam przyśpieszyć.

Saturn w pięknej konstelacji z Uranem już od 18.12.16 poprawia ważne dla Ciebie sprawy, które będą dokonane. Ogromna siła pcha Strzelca do nowej przyszłości. Nie produkuj teraz błędów spowodowanych niecierpliwym nastawieniem. Merkury jest dla wszystkich w biegu wstecznym i należy sprawdzać, korygować i przerabiać to, co wydarzyło się w poprzednich czterech tygodniach.

Zostawiając iluzję na boku możesz liczyć na magiczny czas wigilijny. Porcja szczęścia, zadowolenia i doskonałości nastroju i Ciebie otoczy. Nie poddajesz się, nie rezygnujesz z marzenia, ale szukasz innych wyjść, aby dojść z podniesioną głową do celu.

Koziorożec 22.12.-20.1


Słońce w Twoim znaku podczas tych najważniejszych Świąt roku zabiera zwątpienia, strach przed przyszłością dodając pewności siebie i zaufania w dzień następny.

Mars w sextilu do potęga pozytywnej energii abyś mógł zrozumieć innych, ich nastawiania oraz olbrzymie emocje. Prezentem nieba jest ciepło, wiara i skrzydła, na których polecisz z radością w dalekie niebiosa. Twój osobisty czar, ukryte talenty i skromność będzie sowicie wynagrodzona. Motywacją i dobrą myślą moce powracają abyś ze Słońcem, Merkurym i Plutonem otrzymał to, co od dawna należy do Ciebie. Marzenia zrealizujesz na pewno.
Mając tak dobre konstelacje gwiazdy pozwolą abyś dokończył to, co zaplanowało Twoje serce i głowa. Z jednością i harmonią umysłu siadasz do wigilijnego stołu nawet, gdy mijający rok przyniósł wiele dramatów.

Już wiesz, że dana Ci szansa nie ucieknie, a Mars w sextilu z Ryby zapewnia lekkość w benefisie zamierzeń. Otrzymasz wiadomości, które otworzą inne życiowe tory. Nie zaczynaj jeszcze nic nowego, ale pozostań na planach do 8.1.12017. Święta w rodzinnym gronie pozwolą odczuć nadzwyczajne energie. Mimo, że Uran dla końca drugiej dekady urodzonych, co rusz psoci i krzyżuje Twoje plany. Zostaw to, co nie możesz przywrócić do życia. Czas przejść do następnych rozdziałów życiorysu z zupełnie odmienną, jakością. Przy okazji na swojej drodze napotykasz ludzi Ci przeznaczonych. Twój blask nie zagaśnie, nie trzeba się, więc chować na boki.
Ja wszystkim urodzonym w tym znaku życzę radości serca i spełnienia osobistego. Pozostań przez cały następny rok dzieckiem szczęścia! Wszystkiego, co dobre i piękne!


Wodnik 21.1.-19.2


Z Wenus w Twoim znaku spędzasz bardzo uroczy czas świąteczny. Miłość, przyjaźń czy radosne emocje nie opuszczają Wodnika aż do ostatniego dnia tygodnia!
Już wiesz, że od nieznanych emocji nie należy uciekać, ale otwierać na to, co nowe. Zresztą z pozycji Jowisza i tak jest Tobie dostarczona pownosić siebie, która niepodważalnie świat zawojujesz!

Doświadczasz, że jesteś na swoim miejscu, wśród swoich bliskich i tych, którzy akceptują Twoją odmienność. Uczucia, przed którymi może kiedyś się ukrywałeś są warte poznania kalejdoskopowego. Szczęście jest tuż obok Wodnika, a i uwarunkowania materialno-finansowe dają poczucie bezpieczeństwa.

Gdy rok się kończy, a Merkury wyrusza w bieg wsteczny podsumowujesz w spokoju minione laty. Jeszcze bardziej ciekawe idee oraz więcej błogich momentów czeka Ciebie! Potężna siła promieni Słońca pozwali zbudować los na trwałych i solidnych fundamentach.
Wyjątkowy aspekt połączenia Saturna z Jowiszem stawia Wodniak przed niecodzienną szansą pozwalającą daleko w przyszłość zatwierdzić swoje plany! Ludzie, których spotykasz przynoszą przeogromne profity. Przedstawiasz się, jako osoba wiarygodna akceptując swój talent, dyplomację i radość w pomaganiu innym, tym bardziej słabszym.
Szczęście pozostanie z Wodnikiem jeszcze przez mnóstwo miesięcy. Zatwierdzaj je.


Ryba 20.2.-20.3


Poniedziałek może nagle wiele przekształcić!
Wzburzony Mars wpadający do wody żąda potężnej energii, działania i porcję ogromnego optymizmu, z którym Ryba wyrusza na podbój świata! O nie, teraz nie poddasz się, ale pokażesz innym, co tkwi na dnie Twojego serca!

Partnerzy, przyjaciele, znajomi nagle czują ile jest w Tobie magicznej krzepy. Neptun otacza nieznanym uczuciem i koniecznością niesienia innym pomocy. Ale zacznij od siebie... kto chce ratować uniwersum, powinien sam stać na trwałych fundamentach. Z wiarą i nadzieją witasz nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Trygon Księżyca zapewnia intensywne doświadczenia. Stoisz w centrum zainteresowania zyskując przy tym sympatię i miłość. Suwenirem gwiazd jest nietuzinkowy most między realem, marzeniem i tym, co Cię otacza.
Od poniedziałku z czerwoną planetą oraz Słońcem z Koziorożca dokonujesz tego, na co wczesnej zabrakło siły. Cegła po cegiełce, nawet, gdy za oknem mrozy, z szybkością strzały rozwiązujesz wyzwania.

Zajmuj się sobą, wychodź z pozycji ofiary. Szczególnie daty urodzonych 9.3-11.13 z kwadratem Saturna powinny trzymać się rzeczywistości i uwzględnić, że przeznaczenie podażą przez siebie wyznaczonym kierunkiem. Akceptuj to, co odchodzi.

Gdy Merkury w biegu wstecznym może przysparzać niespodzianki, pomimo zamieszania i nieścisłości masz drugą szasnę do zdobycie sukcesów!
Aura tygodnia jest bardzo dobra na bożonarodzeniowe, z happy end -em baśniowe historie. Pozostań w dialogu. Pluton poprowadzi z determinacją do celu.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19.12.16 do 25.12.16. Merkury w biegu wstecznym do 8.1.2017, Mars w Rybie, Słońce w znaku Koziorożca, trygon Saturna z Uranem.

"Zawsze można coś zmienić. Nawet, jeśli wydaje się to niemożliwe."
(Paulo Coelho)


Ja życzę wszystkim nadziei, miłości, radości, dobroci i zaufania w prawidłowość prze- znaczeniowych gwiazd konstelacji. Wesołych Świąt!

Dziękuje, pozdrawiam.Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji