widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-27

Horoskop tygodniowy 26.12.16 - 1.01.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 26.12.16 - 1.01.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Ze względu na przerwę świąteczną dziś w skróconej formie horoskop i aktualności tygodnia.

"Kiedy coś uparcie gaśnie -zaufaj iskierce nadziei." Wojciech Bartoszewski.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-środa 28.12.16 od godziny 2:46 do godziny 16: 13.
-piątek 30.12.16 od godziny 9: 08 do 31.12.16 godziny 2:30
Konstelacje i fazy Księżyca:


"Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość. " Léon-Joseph .

-do środy godzin 16, 13 Księżyc w znaku Strzelca najpierw w kwadracie do Marsa prowadzi do ostrych dyskusji. Kieruj się optymizmem szukając rozsądnych wyjść z każdej sytuacji.
Wtorkowy sextil Księżyca do Jowisza to już pełnia szczęścia. Będzie można łatwo wejść na świetliste drogi, które mogą poprowadzić do optymistycznej przyszłości.

-od środy godziny 16; 13 Księżyc i jego Nów w znaku poważnego Koziorożca z sextilem do Neptuna zsyła nam wspaniałe idee. Przemyśl wszystko ze spokojem. Wkrótce będzie można na poważnie wprowadzić je w realne życie.
30.12.16 Księżyc ustawia się w kwadracie do Uran przynosząc nam nagle, nieoczekiwane zamiany sytuacji. Szukaj spokojnie prawdy popierając dokładnością. Trzymanie się priorytetów oraz rzeczowe wypowiedzi pomogą rozwiązać wszelkie skomplikowane uwarunkowania.

-od soboty godziny 2; 30 Księżyc przechodząc do Wodniak oznajamia, że czas wejść do nowej przyszłości! Sextil Księżyca do Urana to niespodziewane sytuacje, nagłe zmiany planów, wizji i pojęć. Spotkania w gronie przyjaciół, oryginalność czy indywidualność sprzyjaj wspólnym czynnościom z ludźmi podobnie myślącymi. Przyjaźnie są ważne. Daj każdemu wolną przestrzeń do realizacji i spełnienia indywidulanego.


Początek tygodnia z Księżycem w znaku optymistycznego Strzelca będzie szukał tego wszystkiego, co jest związane ze Świętami; miłość, pokoju, światła i nadziei.
W środę Merkury w biegu wstecznym łączy się ze Słońcem w Koziorożcu i stoimy wszyscy przed poważnymi decyzjami. Niektóre rozstrzygnięcia zapadną odgórnie w bardzo poważnym tonie. Konstelacje planet i Nów Księżyca zaprasza do porządkowania przeszłości i zamknięcia wszystkich byłych tematów. Czas zabawy się skończył, mimo, że imprezy sylwestrowe dopiero przed nami. Mars na przeznaczeniom Węźle Księżycowym w znaku Ryb musi kierować się emocjami żegnając z tym, co nie potrzebne.

Merkury jest bardzo skoncentrowany. Gdy zawita na ziemie Nowy Rok, Księżyc w wizjonerskim Wodniku rozpoczyna innowacyjne, odważne rezolucje. Nawet, jeżeli Mars i Wenus stoją w bardzo odmiennych znakach trzeba będzie szukać wspólnego mianownika. Do jedności, miłości, przyjaźni i pracy. Nadzieja może być ostatnią deską ratunku, ale jest.... I jak gwiazda przewodnia poprowadzi nas do mostu prowadzącego do innej, nieznanej dla każdego epoki. Porządek ma sprzyjać jasności myśli. Niecodzienne, prze-znaczeniowe wydarzenia konfrontują nas z przeżyciami zesłanymi przez siły wyższe. Stare historie dostrzegamy w nowym świetle. Nieprawda jest oddzielona od faktów.

Nie kieruj się tylko pochopnymi decyzjami, rezygnacją, oskarżaniem czy gniewem. Najlepiej będzie rozważyć w spokoju i samotności każdą sytuację nie pozwalając na wpływanie innych na nasze postanowienia. Tylko konkretnością, rzeczowością oraz uznaniem i akceptowanie faktów będziesz mógł dość krok po kroku do celu.


"Prawdziwe życie zaczyna się wraz z prawdziwym marzeniem. Kto potrafi marzyć, nie stracił nadziei. A nadzieja może wszystko. " Bernhard Langenstein.

Baran: przygotuj się na to, że nie wiele przebiegnie tak jak sobie podczas Świąt zaplanowałeś. Spokojem, opanowaniem oraz przyszłościowym myśleniem można będzie przejść przez wszystkie nawet trudne ewentualności.

Byk: Dialog, realna wymiana myśli, trzymanie się priorytetów pozwala budować inne plany prowadzące do zmian w następnym roku. Pozwól się zainspirować gwiazdom! Trygon Nowiu Księżyca, Słońca, Plutona i Merkurego gwarantuje realne, długofalowe zmiany.

Bliźniak: Niespodziewane wiadomości mogą Cię zaskoczyć. Nie reaguj od razu emocjonalnie. Najpierw należy wszystko w spokoju przemyśleć, następnie przejść do podejmowania decyzji.

Rak: Nów i planety w opozycji wpływają na Twoje postanowienia dotyczące nie tylko Nowego Roku, ale również planów życiowych. Przygotuj sobie plan B, C...itd.. Nie pozwalając na wymuszanie Twoich rozstrzygnięć. Nie pali się! Nawet, jeżeli masz w pierwszym momencie takie odczucie! Mars w trygonie strzeże Raka!

Lew: jesteś na wielkiej, bardzo szybkiej karuzeli. Sytuacje zmieniają się z minuty na minutę. Odpręż się i daj sobie oraz innym, szczególnie partnerowi dużo przestrzeni do osobistych, indywidualnych zamierzeń.

Panna: tylko nie wchodzi w konflikty, czy zbędne konfrontacje. Wiele sytuacji mogą przynieść albo pozytywne zmiany albo rozczarowania. Koncentruj się na sobie dystansując do tych, którzy rozprzestrzeniają złą atmosferę. Pozytywny Nów Księżyca w trygonie wyprowadzi Cię na dalekosiężne, strategiczne drogi.

Waga: najlepiej byłoby abyś nie zobowiązywała się pisemnie czy słownie, prywatnie czy zawodowo na cokolwiek. Odczekaj, pij herbatę. Wyłączaj telefon, Internet i zajmuj tylko tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nagłe zmiany dotyczą fazy od teraz po Sylwester aż do samiusieńkiego ranka 1.1.12017.

Skorpion: Nie możesz przebaczyć, wybaczyć, zapomnieć? A może ktoś inny pogniewał się na amen? Spokojnie- opanowanie ,cisza i zajecie swoim sprawami umożliwi sprostować każdemu wyzwaniu. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie i tak wyprowadzi Cię na prostą. Ale już w całkiem w odmiennym wymiarze...

Strzelec: W miłości masz obiecujący, bardzo niezapomniany czas. Zawodowo może trzeba będzie coś rekonstruować, lub ktoś oczekuje Twojej pomocy. Scenariusze przeinaczają się. Reformy przyjmujesz z opanowaną miną.

Koziorożce: Niedługo wszystko wygląda i tak zupełnie inaczej niż sobie w tym momencie wyobrazisz. Nów Księżyca w Twoim znaku pozwoli zamknąć wszystkie stare, niepotrzebne tematy, następnie przejść z połową miesiąca do nowego, stabilnego życia.

Wodnik: czy to jest przyjaźń czy też kochanie okaże się dopiero później. Zmiennie gorąco- zimna kąpiel uczuciowa nie pozwala odnaleźć środka miedzy bliskością i dystansem. Decyzje przełóż na moment, gdy Merkury przejdzie w bieg prosty. To, co ważne poczeka na Wodnika.

Ryba: Strona emocjonalna przeżywa wysoko intensywną fazę. Odczekaj trudne momenty lub w ogóle zdystansuj się do tego, co Cię denerwuje. Ostateczne decyzje i tak będą zapadać za dwa tygodnie. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie pozwala wyciągnąć poważne wnioski i stworzyć innowacyjne plany.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 26.12.16 do 1.1.17- Nów Księżyca w Koziorożcu 29.12.16, Jowisz opozycja Uran, Chiron kwadrat Saturn. Zatrzymanie Urana.
Ja życzę wszystkim spokojnego tygodnia. Skorzystaj z Nowiu Księżyca, który pomoże zamknąć za sobą wszystko, co nie będzie już przydatne w Nowym Roku 2017! Ja życzę Ci szczęścia, powodzenia i osobistego spełnienia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji