widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-12

Algiz - runa opiekuńcza od 6 do 19 stycznia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Algiz - runa opiekuńcza od 6 do 19 stycznia" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Runa Algiz - czas panowania od 6 do 19 stycznia. Co ten czas nam przyniesie? Jak wykorzystać czas panowania Algiz? Przesłaniem Algiz jest mądrość, siła, ochrona.

"Będziesz ochroną dla zagrożonych i szukających kryjówki, A Ciebie chronić będzie ostra trzcina, woda i łoś staną po Twojej stronie" (metryczka poetycka Algiz)

Po czasie zatrzymania i zadumy jaki przynosiła Isa, teraz możesz śmiało i z odwagą przystąpić do działania. Mądrość i odwaga to dwie siostry które teraz będą Ci sprzyjały. Wartko zakasać rękawy i odważnie sięgnąć po swoje cele.

Warto w tym czasie słuchać swojej intuicji, bo teraz jest wyjątkowo aktywna i może przekazywać nam istotne informacje. Śmiało możemy rozpoczynać teraz naukę czegoś nowego, a wiedzę przyswoimy z łatwością. Ale również jest to energia która powiązana jest z uczuciami i miłością sympatyczne spotkania, miłe flirty.

Algiz przede wszystkim chroni, zarówno przed niepomyślnymi zdarzeniami, osobami jak również może być ochroną przed wirusami i bakteriami. Polecam w tym zimowym czasie pracować z tą runą aby niechciane przeziębienia nas nie dopadły.

Ponieważ jest to okres wzmożonej aktywności naszej intuicji oraz sił wyższych pamiętajcie o swoich opiekunach i znajdźcie chwilę czasu alby z nimi porozmawiać Pięknego czasu Algiz .

Algiz - runa opiekuńcza dla osób urodzonych od 6 do 19 stycznia Cudna Runa Moi drodzy możecie z niej czerpać siłę, moc, mądrość, ochronę. To właśnie od Was inni mogą uczyć się otwartości, siły a jednocześnie mądrości i ostrożności.

Macie doskonale rozwinięty tzw szósty zmysł, przez skórę czujecie kto Wam sprzyja a kto nie, jaka sytuacja jest dla Was korzystna albo wręcz przeciwnie. Dzięki swojej sile nie masz problemów aby zerwać niekorzystne dla Ciebie więzi. Myślisz w sposób odważny, a jednocześnie rozważny.

Odważnie podejmujesz wszelkie działania, ale muszą być w zgodzie z Tobą, intuicja to jest Twój najlepszy przyjaciel i przewodnik życiowy. Ze spokojem i rozwagą podchodzisz do trudnych sytuacji życiowych, co powoduje że możesz przyciągać osoby słabsze które pragną schować się pod Twoim parasolem bezpieczeństwa i opieki.

Bo taka jest Algiz, tęczowy parasol rozpostarty nad Twoją głową, ochrania Cię, daje spokój, mądrość i poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkiego najlepszego, pięknego urodzinowego czasu
Oliwia


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji