widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-13

Eks partnerzy w Zodiaku

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pod tytułem: "Eks partnerzy w Zodiaku." Przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Czasem przychodzi taki dzień, gdy zastanawiamy się nad historią naszych związków lub relacji, które tworzyła nasza druga połowa. Zakończenie związku bywa zazwyczaj trudne i bolesne, przez co potrafi obudzić w nas nieznane dotychczas oblicze naszej natury. Po rozstaniu trudno jest poskładać myśli i uspokoić emocje - nie ma w tym nic dziwnego. Jedni poszukują ukojenia w samotności, inni szukają towarzystwa, a jeszcze inni zakładają słuchawki na uszy, aby przesłuchać cały album smutnych piosenek. Czasem rzucamy się w wir pracy lub staramy się ukoić nerwy w ramionach innej osoby, a gdy nie radzimy sobie z rozstaniem - może się zdarzyć, że będziemy starać się o odzyskanie naszej byłej drugiej połówki - nie przebierając w słowach i czynach. A jakim typem eks jesteś Ty? Spójrzmy na to pod kątem znaku Zodiaku.

Baran
Osoby spod w znaku Barana są bardzo żywiołowe, dumne i szalenie waleczne. Kiedy podejmują decyzję o rozstaniu, to jest to bardzo przemyślane i szybkie posunięcie. Natomiast, gdy same stają w obliczu kryzysu w związku - walczą do końca o to, aby związek ratować. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą dzieci i wspólne zależności, wtedy odłożą wszystkie sprawy na bok i będą się starać o ożywienie uczuć. Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej, kiedy ktoś rozstanie się z Baranem. Nie zobaczysz nigdy Jego łez, ten znak zodiaku jest na to zbyt dumny i stara się płakać tylko w samotności. Baran szybko stanie na nogi, zacznie dbać o siebie - wypięknieje w oczach i rzuci się w wir zabaw i romansów. Bardzo chętnie rozpocznie nową pasję, zacznie uprawiać sport lub wybierze się w wymarzoną podróż. Były partner ma zobaczyć kogo stracił - wartościową, atrakcyjną i silną osobę, a co kiedy będzie chciał wrócić? Baran rzadko wkracza dwa razy do tej samej rzeki, zwłaszcza kiedy zostanie już zraniony.

Byk
Zodiakalne Byki są osobami, które pragną w swoim życiu stałości, bezpieczeństwa i przyjemności. W związkach są z reguły bardzo stałe i wierne. Nawet w obliczu kłopotów i trudnych relacji potrafią wiele wybaczyć, aby nie stracić swojego partnera. Byki nie lubią kończyć relacji, którym dają jeszcze jakąkolwiek szansę na naprawę, są bardzo wytrwałymi partnerami. W obliczu rozstania Byk może mieć dużą trudność, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości, dlatego potrzebuje czasu i ciągłego zajęcia, aby uspokoić swoje myśli. Zraniony Byk nie będzie szukał towarzystwa płci przeciwnej, lecz rzuci się w wir pracy i obowiązków, aby dać swoim myślom chwilę wytchnienia. Łzy mogą zauważyć jedynie najbliższe mu osoby, choć nawet przy nich będzie starał się być silny. Zranione Byki chętnie uciekają do kuchennych uciech - pudełko lodów, tabliczka czekolady czy najnowszy przepis z programu kulinarnego mogą stać się dla niego chwilową przyjemnością w tej nieprzyjemnej sytuacji. Zodiakalne Byki starają się ratować swoje związki, rozmawiać z byłym partnerem i aranżować spotkania, lecz jeśli zyskają już pewność, że nic z tego nie będzie, to oddzielą swojego eks grubą kreską od swojego nowego życia.

Bliźnięta
Osoby urodzone w znaku Bliźniąt są szalenie inteligentne, energiczne i ciekawe świata. W życiu kierują się intuicją, dzięki której są często w stanie przewidzieć, co planuje ich druga połowa i jak układa się w ich związku. Rozstanie dla Bliźniąt jest zawsze trudną decyzją, ponieważ nie chcą one nikogo krzywdzić, dlatego starają się wyjaśnić sytuację, przeprosić i odejść jak najszybciej. Sytuacja wygląda jednak nieco odmiennie, gdy to ich partner zadecyduje o rozstaniu, ponieważ może wywołać to gwałtowną burzę z piorunami - od słowa do słowa, a wszystkie walizeczki stoją już ułożone pod drzwiami. Bliźnięta nie będą o nic prosić, nie będą wydzwaniać nocami, lecz spalą chętnie wszystkie wspólne zdjęcia, a wszystkie ,,prezenciki" wrzucą do kosza. Jeśli się zastanawiasz nad rozstaniem z Bliźniętami, to możesz wiedzieć jedno - powrotu może już nie być. Zranione Bliźnięta cierpią zazwyczaj w samotności, a ukojenia swoich nerwów szukają w rozrywce, pasji, gronie przyjaciół czy różnego rodzaju używkach.

Rak
Zodiakalne Raki są bardzo rodzinne, stabilne, wrażliwe i oddane swojemu partnerowi. Ich miłość jest zazwyczaj namiętna, głęboka i bardzo esencjonalna. Raczki zrobią wszystko, aby ich partner czuł się kochany i zadbany, lecz zdarzają się takie chwile, gdy i one muszą przyznać przed sobą, że ich związek może nie być szczęśliwy i udany. W obliczu rozstania Raki starają się przede wszystkim ratować swoje związki - szukają nowych rozwiązań, starają się wyciągnąć rękę do partnera, szukają pomocy i porad wśród bliskich sobie ludzi. Kiedy już wszystko zawiedzie, a Ty nadal chcesz zakończyć swój związek z Rakiem, to możesz spodziewać się łez, wielu rozmów, telefonów i spotkań. Masz wrażenie, że nikt nigdy tak bardzo Cię nie kochał jak Twój Raczek. Raki mają skłonność, aby zaprzyjaźniać się ze swoimi byłymi, często z nimi sypiają i nie chcą definitywnie kończyć relacji. Rak zawsze stara się zostawić sobie uchyloną furtkę, bo bierze pod uwagę, że relacja, mimo rozstania, może jeszcze się odnowić. Gdy rozstaniesz się z Rakiem i pragniesz zakończyć kontakt i wejść w nową relację - bardzo możliwe, że gdzieś przypadkiem będziesz spotykać swojego byłego, który będzie starał się ocenić czy przypadkiem nie ma jeszcze dla Was szansy na powrót do związku. Raki, które zostaną zranione lub bardzo skrzywdzone nie będą działać tak samo jak Raki, które wierzą w odbudowę relacji.

Lew
Zodiakalne Lwy są z natury pewne siebie, dumne i bardzo ekspresyjne w okazywaniu swych emocji. W związkach zawsze starają się być tą lepszą połówką - piękniejszą, zauważoną, chwaloną i docenianą wśród grona znajomych i najbliższych. Rozstanie dla Lwa jest niewątpliwą porażką, dlatego niezależnie od tego czy były temu winne czy nie, to będą starać się zrzucić winę przede wszystkim na barki partnera. Kiedy Lew decyduje się na zakończenie związku, to prędko przechodzi do działania - wyjaśnia sytuację, uwypukla wady partnera, pakuje swojego eks i już jest gotowy na nowe wyzwania. Rzecz ma się nieco inaczej, gdy sam zostanie porzucony - królewska duma nie pozwoli Lwu na to, aby starać się o naprawę związku i przekonanie eks do powrotu. Lew założy na siebie najpiękniejsze ubrania, zadba o swój image i znajdzie towarzystwo do wspólnych pogawędek i zabaw. Zodiakalny Lew jednak nie zapomni o swoim eks i będzie starał się za wszelką cenę pokazać mu co stracił. Na portalu społecznościowym zagości mnóstwo zdjęć, pod każdym będą toczyć się rozmowy z płcią przeciwną, a uśmiech i seksapil będą widoczne na każdym kroku. Lwy będą pragnęły tego, aby ich były partner stał się zazdrosny i sam zapragnął powrotu. Nigdy nie wiadomo jednak czy ten powrót nastąpi czy też nie.

Panna
Osoby urodzone w znaku Panny na pierwszy rzut oka wydają się bardzo ułożone, spokojne i zdystansowane. W tym stwierdzeniu jest wiele prawdy, lecz tylko wtedy, gdy w grę nie wchodzą negatywne emocje i przykre wydarzenia. Panny należą do bardzo rodzinnych osób, które będą dbały o to, aby ich partner czuł się szczęśliwy, doceniony i zadbany. Niektórzy uważają, że Panny są stworzone, aby być w związku, gdyż nie potrafią i nie chcą zbyt długo być same. Ułożona i zdystansowana Panna w obliczu rozstania może stać się diabłem wcielonym. Początkowo będzie starała się wyjaśnić sytuację i zawalczyć o związek, lecz jeśli nie przyniesie to pożądanego efektu - osoba spod tego znaku Zodiaku będzie dzwonić, pisać, szpiegować i szukać sposobu na zemstę. Nie jest to regułą, lecz to właśnie Pannom zdarza się śledzić eks i szukać sposobu, aby mu zaszkodzić. Panny mają doskonały zmysł analityczny, dlatego jak się już za coś zabiorą, to możemy mieć pewność, że każdy drobny szczegół zostanie dobrze zaplanowany. Sprawa wygląda inaczej, gdy Panna akceptuje rozstanie, wtedy okaże się łagodna, spokojna i bez mrugnięcia okiem po prostu odejdzie.

Waga
Wagi stworzone są po to, aby kochać, a przede wszystkim być kochanym. Na pierwszy rzut oka mówimy o nich, że są bezstronne, sprawiedliwe i dążą do wszechobecnej równowagi. Trudno powiedzieć ile jest w tym prawdy, gdyż z drugiej strony mogą być bardzo emocjonalne i miewają spore trudności w podejmowaniu decyzji. W obliczu rozstania Wagi mogą reagować na różne sposoby. Jedne będą poszukiwać oparcia wśród rodziny i przyjaciół, aby ktoś mógł poklepać je po ramieniu i powiedzieć, że ,,wszystko będzie dobrze". Inne przekopią wszystkie poradniki, które powiedzą im o tym jak odzyskać byłego partnera. A jeszcze inne zastygną w miejscu jak sparaliżowane i nie będą chciały zmienić w swoim życiu niczego - nie wyrzucą zdjęć i pamiątek lub zachowają kilka rzeczy partnera, które staną się pretekstem do kolejnego spotkania i rozmowy. Natomiast Wagi, które akceptują rozstanie i uważają je za dobrą decyzję, poradzą sobie znakomicie. Wystarczy chwila moment, a przy ich boku pojawi się już ktoś nowy. Możemy być wtedy pewni, że żadna pamiątka po eks nie zostanie zachowana.

Skorpion
Osoby urodzone w znaku Skorpiona bywają bardzo podejrzliwe, emocjonalne, zaborcze i mściwe. Dla przyjaciół i bliskich są ludźmi ,,do rany przyłóż", lecz jeśli zostaną oszukane czy zranione, to biada temu kto to uczynił. Rozstania Skorpionów bywają zazwyczaj bardzo burzliwe i trudne dla obojga partnerów. Emocjonalna natura na pewno da o sobie znać - sąsiedzi usłyszą niemalże każde słowo, które wypowie Skorpion, wspólne rzeczy, zdjęcia i pamiątki zaczną fruwać po mieszkaniu i wylądują tuż obok potłuczonych talerzy czy ulubionych filiżanek. Skorpion, który nie godzi się z rozstaniem będzie planował zemstę nie tylko na swoim eks, lecz również na jego nowym partnerze, gdy tylko dowie się o takim. Ci, którzy jednak pogodzą się z rozpadem w związku, będą poszukiwać spokoju i odprężenia w relaksujących zajęciach, realizacji pasji i sferze towarzyskiej.

Strzelec
Osoby urodzone w znaku Strzelca z natury są bardzo pogodne, energiczne, otwarte i kochliwe. Natura tego znaku Zodiaku skłania do miłostek i flirtów, które po jakimś czasie mogą przerodzić się w romans lub nową relację. Szczęśliwe i spełnione Strzelce potrafią być jednak oddanymi i wiernymi partnerami, a każdy flirt zaduszą w zarodku, aby nic ich nie kusiło. W obliczu rozstania Strzelec okaże się nadzwyczaj spokojny - wysłucha partnera, zapewni go o tym, że wszystko zrozumiał i grzecznie poprosi, aby nim odejdzie z domu, wyrzucił jeszcze śmieci. Reakcja Strzelca potrafi zbić z tropu każdego, lecz zawsze będzie intrygująca i zastanawiająca. Strzelce mogą wrócić do swojego eks pod warunkiem, że dokona on ważnych zmian w swoim życiu, jeśli jednak w związku pojawiła się zdrada, to Strzelec może jej nigdy nie wybaczyć. Po rozstaniu Strzelczyki szybko starają się znaleźć sobie nowe zajęcie - chętnie wybiorą się na drinka i tańce z przyjaciółmi, aby wieczorem spacerować z nowo poznaną osobą. Strzelec zdecydowanie potrafi sobie radzić z rozstaniem.

Koziorożec
Osoby urodzone w znaku Koziorożca są często odbierane jako zdystansowane, chłodne i zamknięte w sobie. Ten obraz jest jednak jedynie pozorem, gdyż zakochany Koziorożec jest bardzo namiętny, wierny i zaangażowany w swój związek. W obliczu zakończenia związku osoby spod tego znaku ukazują światu nieznaną dotychczas część swojej osobowości. Telefony i smsy do eks, rodziny i przyjaciół, to naturalna dla Nich reakcja, gdyż nie chcą oni pozostać sami w tak trudnym dla Nich momencie. Kiedy same podejmą decyzję o odejściu, to są w stanie dość spokojnie i pokojowo zakończyć relację. Sytuacja wygląda jednak odmiennie, gdy to ich partner zdecyduje o zerwaniu. Koziorożec będzie szukał wtedy towarzystwa i nie będzie chciał zrywać kontaktu ze swoim eks. Cierpliwość tego znaku zodiaku często niesie ze sobą powrót do związku.
Wodnik
Zodiakalne Wodniki znane są ze swojego nietypowego podejścia do życia, ukochania wolności i nieszablonowości. Wodnika nie można zamknąć w znanych nam ramach, bo gdy tylko je zauważy, to na pewno szybko się z nich wymknie. Wodniki potrafią w różnorodny sposób reagować na zakończenie związku. Wielokrotnie reakcji możemy nie zauważyć u nich wcale - machną ręką, zgodzą się z tą decyzją i wrócą do swoich zajęć. Często poprzez takie zachowanie zaburzają myśli eks i powodują, że ten sam zdecyduje się na powrót lub odwrotnie - poczuje się niekochany i bezwartościowy. Innym razem Wodniki urządzą dziką awanturę, podczas której powiedzą zbyt wiele, aby móc się z tego później wycofać. Czasem ten znak zodiaku ucieknie w używki, a innym razem zdecyduje się na budowanie relacji bez zobowiązań, aby nie rozczarować się kolejnym rozstaniem.

Ryby
Zodiakalne Ryby są bardzo delikatne i wrażliwe, a miłość zajmuje w ich życiu wyjątkowe miejsce. Na pierwszy rzut oka Rybki mogą nam się wydać nieco oderwane od rzeczywistości, żyjące marzeniami i iluzjami, lecz nie jest to cała prawda o Nich. Ten znak zodiaku potrafi doskonale ocenić sytuację i zobaczyć więcej niż inni, choć często okazuje się być to bolesnym w skutkach. Rozstanie zawsze wiąże się dla Nich ze smutkiem, żalem i cierpieniem, niezależnie czy sami podjęli taką decyzję czy zrobił to ich partner. Ukojenie swych skołatanych emocji szukają najczęściej w ramionach nowo poznanej osoby, aby znów zaznać smaku miłości. Serce Rybek jest bardzo pojemne, mówimy o Nich, że są kochliwe, lecz to nie jest cała prawda. Rybki pamiętają o swoich eks, nowe związki często stają się dla Nich plastrem na ranę i dają czas na to, aby zdecydować o tym czy powrót byłby dobrą decyzją czy też nie. U Ryb, tak jak u Wodników, często zauważamy ucieczkę w używki, które również mają stać się lekiem na ból odczuwany po rozstaniu.

Nasz znak Zodiaku może wiele o nas powiedzieć, jednak nie odda w pełni naszego charakteru, emocji i reakcji na sytuacje, które spotykają nas w życiu. Każdy z nas jest inny i wpływa na to bardzo wiele czynników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i uzyskać charakterystykę lub wróżbę dopasowaną indywidualnie do Ciebie czy partnera - zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam cieplutko,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji