widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-27

Tiwaz - czas panowania od 20 stycznia do 3 lutego. Runa opiekuńcza

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Tiwaz - runa opiekuńcza od 20 stycznia do 3 lutego" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Czas panowania Tiwaz od 20 stycznia do 3 lutego.

Jak wykorzystać ten czas? Co nam sprzyja?

Tiwaz symbolizuje siłę, odwagę, ducha walki.
W tym czasie uda pokonać przeszkody, które stoją nam na drodze do spokoju i harmonii. Dzięki determinacji możemy doprowadzić rozpoczęte przedsięwzięcia do końca.
To czas w którym zdecydowanie lepiej wybrać aktywność niż bierność. To właśnie teraz możemy odnieść nasze osobiste zwycięstwo. Należy być konsekwentnym w dążeniu do SPRAWIEDLIWYCH rozwiązań. Tiwaz zachęca do podążania obraną drogą. Ponieważ runa ta związana jest z ciałem i tężyzną fizyczną, warto jej potencjał wykorzystać w zadbaniu o swoje ciało

Dobrego czasu Tiwaz
Tiwaz - runa opiekuńcza dla osób urodzonych od 20 stycznia do 3 lutego.
Podstawowe cechy jakimi obdarza runa Tiwaz to idealizm, wiara w siebie, waleczność oraz bardzo duże poczucie sprawiedliwości.
To runa męstwa i odwagi.

Nie schodzisz z raz obranej drogi, jak strzała zmierzasz do wybranego celu.
Nie słuchasz plotek, zanim sam wydasz jakikolwiek osąd starannie analizujesz fakty. Ważna jest dla Ciebie przejrzystość i szlachetność motywów działania.
Unikasz osób nieszczerych, nie lubisz krętactwa i wywierania presji. Sprawiedliwość to Twój przewodnik życiowy.

Przeważnie działasz w pojedynkę, ponieważ nie umiesz się komuś podporządkować.
Jesteś doskonałym negocjatorem, stawiasz na fakty i argumenty. Słodkie słówka i maślane oczy raczej na Ciebie nie działają.

Jesteś konkretny, odważny, nie trwonisz energii dla osób które tego nie docenią.
Swoim męstwem dajesz wzór i śmiałość innym osobom.
Masz do siebie zaufaniem a to jest niezmiernie cenna cecha. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, wspieraj się piękną energią Tiwaz, a na pewno w życiu nie zbłądzisz
Pięknego czasu urodzinowego
Oliwia


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji