widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-26

Miłość w Zodiaku - trygon Ognia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość w Zodiaku - trygon Ognia" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Miłość jest wyjątkowym uczuciem, które nie ma jednej definicji, jednej formy, zapachu czy barwy. Każdy o niej mówi, każdy jej w jakimś sensie doświadczył - mogła to być miłość matki, miłość brata, miłość do zwierzaka albo wielka miłość do tego jedynego. Każdego dnia mijamy wielkie banery reklamowe, na których widzimy roześmiane i zakochane pary. Tak samo jest w filmach - w większości z nich znajdziemy nieśmiertelny motyw miłości. Jednak nie dla każdego miłość oznacza to samo. Dla jednych może być największym sensem życia - priorytetem. Dla innych miłość będzie bardziej ,,praktyczna" i będzie wiązać się ze wzajemnym ułatwieniem sobie życia. Jedni z nas będą okazywać ją czynem, a inni słowami. Jedni będą szukać w niej wrażeń, a inni poczucia bezpieczeństwa. Każdy z nas jest inny i nie dla każdego miłość będzie tym samym. Kiedy pragniesz zrozumieć własne lub czyjeś podejście do miłości - skup się również na znaku Zodiaku, a być może właśnie tu odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Baran


Barany są z natury bardzo energiczne, impulsywne i namiętne. To urodzeni zdobywcy, dla których miłość to nie tylko nudne spacery, lecz również wspaniałe wrażenia i przygody. Ten znak Zodiaku nie stroni od wyzwań - lubi sięgać wyżej niż podpowiadają Mu znane standardy. Może się często zdarzyć tak, że nowy związek uczuciowy zacznie się od żartów, droczenia lub... konfliktu. Żywioł Ognia obdarza ten znak niesamowitym entuzjazmem, pewnością siebie i odwagą. Silne emocje nie są przeszkodą - są wręcz pożądane. Bardzo namiętny i zadziorny Baran lubi dbać o ukochaną osobę. Miłość widziana oczami Barana to m.in. wzajemne zaufanie, szaleństwo namiętności, wspólne zabawy i wyjścia. Ten znak Zodiaku chętnie prawi komplementy i mówi o swoich uczuciach. Bardzo często bywa jednak bardzo zazdrosny, ale w pozytywnym sensie tego słowa. Wystarczy myśl, że ktoś inny się zainteresował jego partnerem, aby żar miłości znowu się rozpalił. Chcąc uwieść taką osobę należy kazać mu o siebie walczyć, nie można za łatwo mu siebie oddać.

Lew


Lew - w niemalże każdej dziedzinie życia - stara się dać z siebie wszystko. Jak żywioł Ognia są dynamiczne i chętnie podejmują inicjatywę. Lew nie boi się zaproponować spotkania i uwodzić obiektu swoich westchnień. Zakochany gotów jest podporządkować cały swój świat dla partnera. Często rezygnuje z pasji, zajęć, a nawet rodziny i znajomych, aby maksymalnie uszczęśliwić drugą połowę. Jest oddany i gotów do poświęceń. Sens swojego życia widzi jedynie w dawaniu. Lew potrafi dowartościować i rozpieszczać, przy tym znaku Zodiaku nie zaznamy również nudy. Jednak te ,,superlatywy" trwają do czasu. W pewnym momencie Lwy mogą poczuć się wykorzystane przez to, że tylko one ze wszystkiego rezygnują - zwłaszcza jeśli trafią na niewłaściwego partnera. Chcą wtedy zmienić swój związek i ,,napisać zasady od nowa", a tak nie zawsze się da. Często taka sytuacja bywa właśnie powodem ich kłótni i rozstań.

Strzelec


Dla entuzjastycznego i radosnego Strzelca miłość potrafi być celem samym w sobie. Ten znak Zodiaku uwielbia kochać i być kochanym. Podrywanie i bycie podrywanym, to jedna z najprzyjemniejszych chwil dla Strzelców. Flirt, romantyczne kolacje i spacery - są tym, co rozpromienia ich twarze. Chcą czuć motyle w brzuchu. Często są to osoby bardzo atrakcyjne, wobec czego wybierają z otoczenia osoby, z którymi chcą tworzyć związek. Podlegające żywiołowi Ognia Strzelce są żywiołowe, namiętne i prędko przejmują inicjatywę. Nie lubią rutyny i z czasem potrzebują większej uwagi ze strony partnera, aby wciąż rozniecać własne uczucia. Ich słabą stroną mogą jednak okazać się problemy, które naturalnie pojawiają się w związku. Podczas nieporozumień i kłótni - chciałyby mieć ostatnie zdanie. Mimo naturalnego daru komunikatywności - mają problem z osiąganiem zdrowych kompromisów. Okazywanie miłości przez Strzelca zmienia się z czasem. Początkowo będziemy czerpać miłość pełnymi garściami z ich słów, czynów i iskier w oczach. Z czasem jednak Strzelce mogą stać się bardziej stonowane i prędzej o miłości wspomną, niż ją w konkretny sposób okażą.

Każdy z nas jest inny, możemy więc inaczej patrzeć na te samy sprawy, a nawet na miłość. Znając jednak ogólne schematy może być nam łatwiej poznać obecnego lub też przyszłego partnera. A może łatwiej teraz będzie Ci poznać samego siebie i swoje zachowanie? Oprócz znaków Zodiaku warto również kierować się numerologią czy radami, które niesie ze sobą Tarot. Wiem, że nie zawsze opis Twojego znaku pasuje do Ciebie - tak jak mój do mnie - lecz zawsze wychodzę z przekonania, że lepiej jest wiedzieć ciut za dużo niż ciut za mało.

Kiedy pragniesz dowiedzieć się więcej o drugiej połówce, o sobie czy przyszłości, która Was czeka - zapraszam do rozmowy. Razem szybciej uda nam się znaleźć właściwe rozwiązania.

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji