widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-10

Runa opiekuńcza od 6 do 20 maja - Jera

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa opiekuńcza od 6 do 20 maja - Jera" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Witam serdecznie :) Dzisiaj o runie która ma nad nami pieczę od 6 do 20 maja. To runa Jera :)

Wiosna nam się ociąga w tym roku. W nadziei, że pomału aura za oknem będzie się zmieniać, i będziemy mogli wyjść do ogrodu i posiać swoje nasionka :) Bo Jera to min sianie.

Siejemy w tym czasie wszystko czego pragniemy, swoje marzenia, cele, pragnienia.

Jera symbolizuje cykl, to co zasiejemy niebawem będziemy zbierać w postaci obfitych plonów.

Ale na plony trzeba chwilę poczekać, wkładając odpowiednią ilość pracy aby były satysfakcjonujące. Także ten czas jest czasem pracy i cierpliwości. Nic nie stanie się już i natychmiast. Cierpliwość, pracowitość i wytrwałość to główne cechy w tym okresie.

Jera daje nam pewność że wszystko nastąpi w odpowiednim czasie, zgodnie z prawami natury. Nic tu po naszym "marudzeniu" i niecierpliwości.

Wysiłek jaki w tym czasie włożycie zostanie nagrodzony, jednak na efekty trzeba będzie poczekać.

Siejcie moi drodzy swoje marzenia, afirmujcie, włóżcie pracę w siebie w samorozwój tak aby efektem waszej pracy były piękne satysfakcjonujące zbiory :) Runa opiekuńcza od 6 do 20 maja - Jera

Osoby urodzone w tym czasie Jera obdarzyła spokojnym, zrównoważonym charakterem. Z rozwagą podchodzicie do życia, mając świadomość że wszystko dzieje się zgodnie z cyklem natury, życia. Wszystko ma swoją historię i to co było wczoraj ma wpływ na to co jest dzisiaj.

Wszystkie swoje dzieła w życiu pielęgnujesz, dbasz o to aby grunt był odpowiednio przygotowany i wkładasz swoje zaangażowanie aby uzyskać cel.

Jera wzmaga Twoją cierpliwość, oraz wyposaża Cię w doskonałe zrozumienie natury. Osoby urodzone w tym czasie doskonale rozumieją cykl natury i żyją blisko przyrody.

Macie zdolność do rozkładania wysiłku i z optymizmem oczekiwać efektów swoich działań.

Cechuje Cię wewnętrzna równowaga i zdrowy rozsądek.

Jera runa żniw i owocowania napełnia Cię optymizmem i życzliwością do świata. W innych dostrzegasz tylko dobre cechy, umiesz podtrzymywać innych na duchu, dodając innym optymizmu i odwagi. Możesz być nazywany "posłańcem dobrej nadziei" :)

Taki potencjał daje Ci Jera :)
To od Ciebie zależy czy sięgniesz po jej energetykę i zaczniesz z nią kroczyć przez życie :)

Dobrego czasu urodzinowego :)

Oliwia :)


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji