widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-22

Horoskop tygodniowy 22.05.17 - 28.05.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 22.05.17 - 28.05.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Podczas Nowiu Księżyca w Bliźniaku Wenus ustawia się w kwadracie do Plutona i rozpoczyna sextil do Marsa. Czerwona planeta konstruuje od wtorku sextil do Urana i opozycję do Saturna. Pod koniec tygodnia Wenus uaktywnia trygon do Saturna, a Merkury sextil do Neptuna. Konstelacja; Saturn trygon Uran, Neptun sextil Plutona, Mars kwadrat Chiron są ożywione. Saturn, Jowisz i Pluton są w retrogracji.

"Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje." Władysław Grzeszczyk.

Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia).

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-25.5.17 od godziny 9 do godziny 14;33.
-24.5.17 godziny 21; 09 do 25.5.17 godziny 14; 16.
-27.5.17 od godziny 8; 19 do godziny 13; 25


"Świat jest wielki, a życie długie. To tylko kwestia odwagi." Isabel Allende.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Życie pojedynczego człowieka znaczy coś tylko wtedy, jeśli dzięki niemu życie każdej żywej istoty staje się bardziej godne i piękne. Życie stanowi świętość, to znaczy jest wartością nadrzędną, której wszelkie inne wartości są podporządkowane." Albert Einstein.

Baran 21.3-20.4


Ze Słońcem i Marsem w sextilu czasy są przyjemne na spotkania, randki, zapoznawanie nowych, interesujących ludzi. Zbliżający się Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie z jednej strony chroni Barana przed lekkomyślnością, z drugiej Pluton wyciąga to, co dobrze byłoby zakończyć.

Mimo, że pozytywne konstelację przeważają, gdy Wenus stojąca w Twoim znaku pozycjonuje w kwadracie do Plutona należy wszystko zabezpieczać i budować jasne sytuacje. Tam gdzie czujesz się od pewnego czasu niekomfortowo dobrze byłoby się wycofać. Nie przesadzaj z obietnicami i wyobrażeniami, ale postaw na fakty, namacalne realia i związki, których jesteś do końca pewien. Wyruszając z optymizmem do otaczającego Cię świata niesiesz na dłoni serce, ale z powagą pomyśl o jakościach i wartościach poznanej indywidualności oraz, na przykład współpracy zawodowej. Czy to się na dłuższą metę opłaca?

Afrodyta chce bawić się, pokazać z radosnej strony, spontanicznie podejmując rozstrzygnięcia. Merkury znajdujący się tuż obok nie będzie pozwał na przesady. Dobrze jest znać swoje granice i możliwości, aby omijać konflikty oraz rywali.

Profesjonalnie postaw na solidną pracę inwestując najpierw w siebie. Jowisz naprzeciw żąda umów zgody i harmonii. Zanim podejmiesz ustanowienia, sprawdź, co jest napisane drobnymi literakami. Nie potrzebne Ci przymierza z diabłem, gdy Twój Mars biegnie do świata rewolucyjnej przyszłości.


Byk 21.4-20.5


Po pełni Księżyca w opozycji zmieniasz swoje postanowienia, czując przy tym jakbyś stracił kontrolę nad swoim życiem. Merkury jest w Twoim znaku i chce zabezpieczenia. Ale czy wszystko warto przy sobie zostawić na przyszłość?

Pozycja planety komunikacji i trygon Plutona daje wszystkim Bykom szansy obudowania nowego życiorysu. Takiego, gdzie nie będzie już podporządkowania do czegoś i powiązany z kimś, na kim tak w sercu, w ogóle Ci nie zależy. Gwiazda komunikacji i w tym tygodniu wskaże, co się opłaca, co daje gwarancję, a wiele napływających wiadomości nie pozwoli na nudy. Nie siedź tymczasem w domu sam, ale korzystaj z płynących informacji. Tym utorujesz sobie drogi do lepszego jutra.

Nów Księżyca w sąsiednim znaku nie ma właściwe na Ciebie wpływu, ale przypomni o uwarunkowaniach, które trzeba opuścić. Wiem, że nie lubisz transformacji, ale trzeba się do tego powolutku przyzwyczajać, przecież Uran jest w podroży do Twojego domu. Prywatnie i zawodowo należy zrezygnować z niewiadomych, niepewności i wróżenia babki na dwoje. Niech prostota działania oraz jasna myśl pomoże wybierać powiązania, które trzeba ignorować, sięgając do stałych przywiązań serca. Gdy w domu wszystko jest na tip-top zrobione, Ty czujesz się samotny. Czyżby brakowało tego, co jest najważniejsze? Księżyc w Twoim znaku uspokoi na początku tygodnia. Byk wie, co jest dla niego najważniejsze. Przyjmuj parole Słońca już w Bliźniaku; trzeba szukać radości i dać sobie szansę na dziecinne szczęście.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Saturnem w opozycji przechodzisz od dłuższego czasu trudne lekcje. Nieciekawe uczucia, trudne sprawdziany wcale nie demotywują, mimo, że czasami jesteś bezsilny, ale napędzają, teraz już ze Słońcem do poszukiwania siebie.

Nów Księżyca w Twoim znaku z trudnymi konstelacjami pragnie dalej abyś pozostał w dialogu, komunikacji i wymianie myśli. To, co nie funkcjonuje należy postawić pod znakiem zapytania, bez pogłębiania związków i spraw z uzależnieniem. Z kwadratem Neptuna trzeba słuchać intuicji. Czasami już dawno wiesz, ale machasz ręką, myśląc, że jakoś się ułoży. Z Księżycem obok Słońca zaufanie będzie już za mało. Teraz musisz być pewny tego, co pragniesz, co zbudujesz i co chcesz osiągnąć.

Gdy Mars napędza do działania i dodaje pozytywnej energii, Saturn z naprzeciwka kontroluje każdą Twoją czynność. Szukając powiązań pełnych stałości pomyśl o tym, co dobrze by było przy okazji pozamykać. Najlepiej jest stworzyć listę priorytetów, nie zapalając się od zaraz, aż do gorącego płomienia. Pozycja partnerów także będzie bardzo ważna.

Gdy Ty nie chcesz dyskutować lub uciekasz z oczyma, będziesz nakłoniony do wypowiedzenia słów prawdy. Nie obawiaj się być autentycznym.

Spróbuj w ważnej dla Ciebie chwili z jasnością i prostotą przedstawić swoje uczucia. Słońce pomoże być oryginalnym i dać z siebie to, co najlepsze z fantazyjną siłą. Sukcesy będą osiągnięte, nawet gdybyś musiał postawić swoje życie na głowie. Nadchodzą, bowiem zmiany.


Rak 22.6.-22.7.


Z Plutonem w opozycji i kwadratem Wenus oraz Urana tydzień przedstawia się z bardzo intensywnej strony. Dookoła Ciebie może być dużo zamieszania. Nie rzucaj się tylko od raz do ucieczki, bowiem, właśnie teraz przy Nowiu Księżyca należy podejść do zamykania pewnych tematów.

Pragmatyczne rozwiązania masz już zapewnione od Merkurego, mimo, że od esencjonalności w pewnych momentach można się udusić. Idź na dystans do spraw, które Ciebie nie obchodzą. Nawet, gdy szukając spokoju w swoich czterech ścianach dopadają Cię dynamiczne informacje, stawiałbym cały czas na harmonię wewnętrzną.

Pluton żąda odpowiedzialności za siebie, ale konfrontując z dokuczliwymi testami. Gdy nowe znajomości, koledzy i przyjaciele mogą także pomagać, z drugiej strony Ty sam będziesz szukał wolności. Tydzień uczy bardzo wiele, szczególnie, gdy chodzi o tematy osobistej niezależności.

Związki prywatne i zawodowe wymagają od Raka szczególnej uwagi. Czując w sobie niecodzienną łączność i jedność postaraj się odróżnić wyobrażenia i życzenia od realnych faktów. Wenus się nie bawi w ciuciubabkę. Chcesz albo nie chcesz? W takiej chwili dobrze byłoby pomyśleć o przyszłości zabezpieczając na długie lata. W kwestiach finansowych podpisz tylko to, co jest korzystne dla Twoje kieszeni. Konkrety, bowiem już niedługo nabiorą zupełnie innej formy. Słońce, bowiem zmierza w Raka strony. Świat może być jeszcze piękniejszy, gdy zapamiętasz o trwałych zobowiązaniach i wykorzystaniu indywidualnej, kreatywnej strony.

Nie mów ciągle "tak", raczej stój do swoich pojęć oraz ideałów.


Lew 23.7.-23.8


Nów Księżyca w pozytywnych aspektach się przyda, gdy ze Słońcem masz jeszcze na bakier, ciągle zmuszony do rozwiązywania jakichś trudności. Już dużo przetrzymałeś i dopiąłeś zarazem swego. Nie ma, co zatrzymywać się na drobnostkach, czy obawach, które kładą kłody w drodze do powodzenia.

Kwestie zawodowe wysuwają się na pierwsze miejsce. Tu trzeba będzie podjąć reformy, korzystając z wiadomości, informacji oraz wyższej techniki. Nie bój się, tego, co nieznane. Uran, Wenus oraz Mars stoją pozytywnie nastawione, abyś ostatecznie zdobył wielkie ordery. Komunikacja z Merkurym w Byku wymaga ogromnej cierpliwości.

Nie zrywaj od razu posiedzeń czy spotkań wychodząc dodatkowo z trzaśnięciem drzwiami za sobą. Wenus i Jowisz marzą, bowiem o realizacji największego marzenia. I to będzie realne do spełnienia tego lata, gdy teraz pożegnać to, co nie potrzebne, ale z głową, wiarą i autentycznym sercem.

Rozpoczęcie nowych współprac i kooperacji należałoby przesunąć na czas po Nowiu Księżyca. Propozycji będzie bardzo wiele, a otoczenie jest na pewno przychylne. Tylko wypada z tego wybrać te przekonywujące i sugestywne.

Gdy uporasz się ze stroną profesjonalną warto zająć się szybciutko miłością. Z sympatycznie nastwionymi gwiazdami wchodzisz w bardzo przyjemną fazę, gdzie partnerstwa mogą być bardziej dogłębne, dynamiczne i gorąco. I tu powinieneś także dyskutować i klarować stare tematy. Znajdź czas na ekscytujące przeżycia pozostając do końca szczerym.


Panna 24.8-23.9


Konstelacje nowego tygodnia są trudne, a Nów Księżyca w kwadracie może postawić Cię przed chaosem wszelkiego rodzaju, gdzie nie należy od razu emocjonalnie decydować!

Gdy Twoja głowa będzie zajęta tysiącem myśli, propozycjami i możliwości znajdź czas i miejsce na oceny, kierując przesłankami swojego patrona. Merkury w trygonie z Byka to nie tylko aspekt szczęścia i mądrych rozstrzygnięć. On wskaże na realne rozwiązania i tym samym podkreśli jego ciemne czy nieciekawe strony! Akceptując światło i cienie nie trać sensu i znaczenia rzeczywistości. To, co już dawno postanowiłaś, to, z czym walczyłaś będzie powoli odchodzić, ale chyba do końca coś nie jest pożegnane...

Warto w tym czasie wysłuchać odmiennych opinii oraz zdań, nie kierując się starymi i twardym schematem. Nie musisz porządkować w tym tygodniu problemów innych! Ty masz być priorytetem i Twoje sprawy, choć do wszystkiego przymusowa jest swoboda i bezpośredniość.

Gdy Słońce z Bliźniaka denerwuje, Neptun przysłania mgłą cele, a Saturn stawia warunki-najpierw sporządź dobry plan czynności. Obiektywność, sprawna interpretacja da Pannom możliwość rozszyfrowania nawet najtrudniejszych zagadek.

Współbieżnie w zawiązkach niby jesteś zadowolona, czując, że tak w ogóle mogłoby być dużo lepiej. Zależy to od Ciebie czy od Twojej połówki? Wyciągaj sama ręce, inicjuj, budując pomost zaufania i radości.

Pluton pomaga w każdej towarzyszącej okoliczności.


Waga 23.8-22.9


Gdyby nie kwadrat Plutona i pozycja Księżyca w ciągu tygodnia mogłabym napisać o pięknych konstelacjach.

Nów Księżyca ma pozytywne wpływy na Ciebie, ale dlaczego nie łączysz rozumu z sercem? To, co chcesz powiedzieć i przedstawić może zawsze być napełnione Twoją wspaniałą widzą. Czasami jednak dobrze jest rozstrzygać na stronę danego związku i partnerstwa nie stojąc sobie samej w drodze.

Wenus i Uran w opozycji mają Wagom bardzo wiele do zaoferowania. Afrodyta wcale nie pragnie złościć, ale raczej dodać więcej życia w postaci ognia, inicjatywy i bezpośredniości. Będąc sam na sam z drugą osobą, daj jej szansę wyczuć także Twoją stronę emocjonalną, bez ciągłego dystansu. Nie siedź za dużo sama, gdy Mars chce wyciągnąć Cię z domu! Korzystaj z zaproszeń towarzystwa, przyjmuj inwitacje na ważne spotkania, zapoznawaj ciekawych ludzi! A może masz plan czegoś się nauczyć lub rozpocząć kursy kształcące? Dla Wagi jest to najlepszy czas rozpoczęcia progresywnego. Pozostań w łączności z dalszym i bliższym otoczeniem. To przyda się na pewno w przyszłości.

Gdy Pluton ustawia się w niekorzystnym aspekcie do Twojej Wenus uważać muszą urodzeni przede wszystkim miedzy 10.10-14.10. Zbyt wiele zakazów, nakazów lub stawianie/ wysłuchiwanie?/ ultimatów nie jest metodą wartą kardynalnego znaku.

Ty masz być, bowiem drogowskazem dla innych ucząc ich praw, demokracji oraz prawdy. Co będzie, gdy sama zakręcisz w niepotrzebny, emocjonalny bałaganie? Pluton może, bowiem być w swoich działaniach drastyczny. Pozostań elastyczna, przyjmuj inne warianty odchodząc od bezsensownych, niefunkcjonalnych sekwencji. Czas płynie, a Ty razem z nim..


Skorpion 24.10.-22.11


Z opozycją Słońca i Merkurego wcale nie jest łatwo.

Gdy otoczenie potrzebuje Twoi rad i towarzystwa, Ty jesteś nieuchwytny lub szwankuje w kwestiach komunikacji. Czasami coś sobie życzymy, ale gdy poruszymy dany temat boimy się powiedzieć prawdy. Nów Księżyca może nie ma na Ciebie wielkiego wpływu, ale Pluton w sextilu da znać o sobie z ogromną emocjonalnością. Energie mogą być bardzo ciekawe i od połowy tygodnia z trygonem Księżyca poczujesz już lepszy powiew wiatru. Najważniejsze w tym czasie byłaby praca nad samym sobą, wewnętrzna siła, aby ze swobodą i lekkością pozostać w przypływach i odpływach fal przyjaźnie nastwionego Neptuna.

Fantazja w nowych dniach jest ważna, szczególnie, gdy zawodowo nie układa się tak jak należy. Mars w Bliźniaku nakazuje się nie poddawać i wchodzić oknem, gdy ktoś zatrzaskuje Ci drzwi przed nosem. Nie daj się ignorować. Twoje potrzeby także są istotne. Trzymaj się swojego celu, bądź optymistą, nie dopuszczaj ukazującym, co rusz czarnych myśli. Niebawem wiele się odmieni, a dialog i jasne słowa dają szansę na rozwój i ekspansję wszelkiego rodzaju.

W pracy nie pozostawaj w tyle, ale dopasuj do ogółu. W związkach miłosnych partner wymaga częstszej konsultacji, dialogu i wymiany myśli, a rozmowy mają dawać poczucie bezpieczeństwa. Znak Byka, który leży naprzeciw Ciebie wyraża zgodę, na głębsze poznanie drugiej osoby, bez ignorowania jego słuszności.

Sygnały z zewnątrz przyjmuj z zachętą do zmiany myślenia. Nie ma nic negatywnego, gdy ktoś się zapyta; ,,jak się czujesz?" To nie jest na pewno związane z objęciem kontroli nad Tobą. Wspólne aktywności, sygnalizowanie pomysłów zaprowadzi Was do harmonijnego, obopólnego zrozumienia.


Strzelec 23.11.-21.12


Atmosfera flirtu pewnie jest świetna, a Wenus i Uran w pozytywnym nastawieniu robią wszystko, aby Strzelec był szczęśliwy i korzystał ze swoich talentów improwizacji. Single w tym czasie mają szansę złapać kilka ryb na jedną wędkę. Nie czekaj na odpowiednie godziny, ale działaj zaraz, jeżeli pragniesz zapoznać intersujące indywidualności. Zawodowo może dużo się dziać, a także w kwestiach bardziej osobistych. Nów Księżyca w opozycji konfrontuje z przeszłymi czynami. Czyżbyś jeszcze nie zamknął starych tematów przeszłości?

Saturn w Twoim znaku zatrzyma, co nie jest Ci przeznaczone, nie dając możliwości na nieprawości. Z Merkurym w Byku należy się dokładnie przygotować do realnych sytuacji, gdzie wartości wszelkiego rodzaju będą wystawione na próby ognia.

Kto z Was do tej pory działał zgodnie z głosem serca ma spokój. Inni mogą się przygotować na niespodziewane wydarzenia oraz wiadomości. Księżyc w Nowi stojąc naprzeciw Ciebie domaga się ponownego roztrząsania starych problemów i otwartej wypowiedzi tego, co boli.

Niektórzy z Was mogą doczekać w końcu życiowych propozycji. Nie reaguj od razu tylko euforią. Epizody mają doprowadzać do zbudowania harmonii dookoła siebie bez pozwolenie na wciąganie w nieswoje sprawy. Niebo ma dla Strzelca mnóstwo źródeł ofert. Wybierz w skupieniu to, co daje pewność i stabilność. Trzeźwe myślenie z głową i wiarygodność oszczędzą potknięcia.

Uwaga, niektórzy w Twoim gronie grają oznaczonymi kartami przeciw Tobie.


Koziorożec 22.12.-20.1


Nowości, wiadomości mogą się prześcigać. Gdy jest Ci tego za wiele pozostań krytyczny stojąc na boku. Nie wszystko, bowiem co usłyszysz będzie Ciebie dotyczyć, czy też będzie to przydatne do czegokolwiek. W rozsądnej pozycji oszczędzisz sobie zbędnych dyskusji mogąc skoncentrować na ważniejszych priorytetach.

Gdy Pluton ustawi się dookoła Nowiu w kwadracie do Wenus należy natychmiast nie wchodzić na barykady dopuszczając do siebie nieczyste siły Hadesu. Manipulacja, kontrola czy chęć zemsty działa zawsze w obie strony. Ból głowy nie jest Ci potrzebny.

Daty urodzonych od 5.1. do 11.5 mają prawo przygotować na raptowne zmiany sytuacji. Mów, co Ci przeszkadza, postaw na jawną komunikację, nie omijając trudnych tematów. Różnice zdań mogą pojawić się tam, gdzie działają moce nieczyste lub będziesz chciał narzucić otoczeniu swoją wolę/ lub odwrotnie. Aby przejść dalej z planetami; Jowisz, Mars oraz Uran należy wyrzucić za burtę zbędne bagaże i wywietrzyć ciężką atmosferę dookoła. Od razu wszystko się przeistoczy.

Z Merkurym w trygonie nie stracisz poczucia rzeczywistości orientując się na prawdziwych przesłankach. Marzenia, fantazja jest zawsze ważna, ale w nadchodzących dnia pozostań wierny swoim konkretnym przeświadczeniom. Twoja wiedza i przeżycia będą wykorzystane z ogromną swobodą.

Inspirujący czas nadchodzi również w miłości. Gdy Twój partner lub rodzina pragnie bezpieczna znajdzie to na pewno przy Tobie. Nawet, gdy nie zdajesz sobie sprawę jak bardzo im pomagasz swoją osobą.

Miej dalej odwagę być autentyczny nie dając się ściągnąć Plutonowi do piekieł.


Wodnik 21.1.-19.2


Gdy Słońce i Merkury znajdują się w Byku najbliższe kontakty można by posortować wybierając z otocznia to, co najbardziej bezpieczne. Twoje wartości życia wraz Nowiem w pozytywnym położeniu będą zrekonstruowanie. Planuj mądrze swoje rewolucyjne ideały, także na wakacje, bowiem niedługo wszystko się przemienia.

Sytuacje nowego tygodnia nie pozwolą na pozycje dystansu. Może nie wszystko czuje się na skórze dobrze. Akceptuj inspirujący powiew wiatru. Nawet, gdy się nie spodziewasz, ale z Merkurym wylądujesz na końcu w tym właściwym porcie.

Twoje myśli kreują górnolotne wizje. Nie musisz się starać i od razu zawodowo i prywatnie będzie można budować coś ogromnego. Jeszcze tylko zabezpieczaj pokazując się innym z tej bardziej emocjonalne strony. Nawet to, co nie planujesz teraz zdarza się prostu wysyłając Wodnika prosto do błękitnego nieba.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju, a także w miłości masz tyle obiektów zainteresowań, że trudno się na coś zdecydować. Gdy ktoś z was jest samotny- myśli na pewno o stałości. Tymczasem reszta może być w kłopocie. Cóż, miłość ma swoje prawa, więc korzystaj z pięknych gwiazd nie zapominając o obowiązkach.

Wszechświat uskrzydli Cię, gdy nie ominiesz żadnych reguł i życiowych przepisów. Jowisz i tak daje pewność osobistego spełnienia.


Ryba 20.2.-20.3


Twoja opina, Twoje zdanie będzie w tym tygodniu ważne. Zastanów się jednak, co odpowiesz nie wtrącając w zakres obowiązków innych, bazując jednocześnie na spekulacjach. Nów Księżyca w kwadracie w wraz z rozwścieczonym Marsem z jednej strony może nie być dla każdej z Was przyjemnością. Aby zrozumieć siebie i swoje potrzeby nie zgadzaj się przy tym na bezplanowość i przypadkowość. To może być Twoją pułapką.

Gdy początek tygodnia jest napełniony akcją, ogniem i działaniem na końcu możesz doczekać zdziwienia. Mars, Jowisz i Wenus kręcą Ryby ciągle na karuzeli. Czy będziesz potrafiła wysiąść w odpowiednim momencie i spojrzeć realnie na ziemię?

Na szczęście jest Merkury, który pomaga abyś swoje idee wdrożyła w życie doczekując się profesjonalnej pomocy. Księżyc w Nowiu wszystko nagle przemienia nie pytając Cię o zdanie. Czas najwyższy wyjść z cienia i zająć rzeczywistą doczesną wędrówką. Wymagana jest kooperacja, współpraca a, nie samotne wyprawy z motyką na księżyc.

Jowisz będzie dawał Rybom wiele możliwości namierzając przy okazji bardzo wysokie cele. Postaraj się być również przyjaznym kumplem w pracy. Postawa pełnej wiary i przyjacielstwa pozwoli zapomnieć o skromności, byłych kłopotach i porażkach. Wspólne interesy, zamiłowania i przede wszystkim praca doprowadza Ryby do ważnych wszechmocnych przedsięwzięć.

Czy jesteś gotowa do zmiany? Praktyczność i konstruktywność pozwala Rybom pokazać się z jak najlepszej strony.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 22.5.17 do 28.5.17. Nów Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelec 25.5.17."Ale jakaż byłaby korzyść z przyjaźni, gdyby nie można było mówić otwarcie, co się myśli? Każdy może prawić komplementy i schlebiać, i starać się przypodobać, ale prawdziwy przyjaciel zawsze mówi nieprzyjemne prawdy i nie waha się sprawić przykrości. I jeśli jest prawdziwie szczerym przyjacielem, to woli nawet tak postępować wiedząc, że wówczas postępuje dobrze."Oscar Wilde.Ja życzę wszystkim zaangażowania z całym sercem pełnym pasji w prawdziwe i żywe plany Nowiu Księżyca, dystansując się jednocześnie do złej energii Plutona.

Dziękuje, pozdrawiam.

"Dość często, jeśli jedno z partnerów wprowadza ulepszenia, drugie także się zmienia. Ta realna współzależność jest jednym z cudów, jakie napotykamy w swym życiu. Kiedy uczeń jest gotów - zjawia się nauczyciel. Gdy pada pytanie - znajdujemy odpowiedź. A kiedy jesteśmy przygotowani na to, by otrzymywać, nasze życzenia się spełniają." John Gray.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji