widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-06-12

Horoskop tygodniowy 12.06.17 - 18.06.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.06.17 - 18.06.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: We wtorek Merkury stoi w trygonie do Jowisza. W środę planeta komunikacji stoi w kwadracie do Neptuna. W czwartek Słońce pozycjonuje się naprzeciw Saturna. 16.6.17 Neptun zatrzymuje się, kierując w bieg wsteczny. W sobotę Słońce tworzy sextil do Urana, a Merkury ustawia naprzeciw Saturna. Planety; Saturn i Pluton są w biegu wstecznym. Konstelacje aktywne: Saturn kwadrat Chiron, Neptun kwadrat Lilith, Saturn trygon Uran, Neptun sextil Pluton.


Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 12.9.17 od godziny 20; 46 do 13.6.17 godziny 1; 46.
-czwartek 15.6.17 od godziny 7; 41 do godziny 12; 19.
-sobota 17.6.17 od godzina 13; 34 do godziny 19; 56.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Sukces nie jest ani magiczny, ani tajemniczy. Sukces to naturalna konsekwencja nieustannego stosowania się do spraw zasadniczych." Jim Rohn.


Baran 21.3-20.4.


Twój Mars w kwadracie przeszkadza szczególnie pierwszej dekadzie urodzonym. Jeżeli nie masz siły, energii i nerwów do dalszych działań zmień swoją taktykę.

Przeznacz więcej czasu na odpoczynek i zadbanie o swoje samopoczucie. Specjalnie sprawy rodzinne będą wymagały poświęcenia. Nie rezygnuj już na samym początku, nie poddawaj. Z Merkurym w sextilu i opozycją Jowisza pojawią się w krótkim czasie inne, bardziej intersujące okazje. A może pragniesz zapisać się na kursy lub podejść do ważnych egzaminów? Teraz jest najlepszy czas na radykalne, ekspansyjne plany i zmiany Twojego życia.

Słońce w doskonałej pozycji pozwala na dobre, stabilne myślenie. Pozostań rzeczowy przy załatwianiu najważniejszych spraw zawodowych. Tym sposobem dojdziesz na pewno szybko do powodzenia. Mając w sobie tak dużo optymizmu w nowym tygodniu doczekasz się przede wszystkim pozytywnych wpływów. Gwiazda komunikacji w trygonie do Jowisza i Słońce w sextilu do Uran wspomaga, rozbudza kreatywne strony i rozwija talenty.

Kluczowe, w tym, co robisz zadbaj o najbliższych, powiązania rodzinne i wspólnie spędzony czas. Wenus w sąsiednim znaku Byka szuka trwałych wartości. Pozostań ostrożny w swoich decyzjach. Niech serce, jako ostatnie rozstrzyga, a nie nagłe emocje.


Byk 21.4-20.5


Z Wenus w Twoim znaku i pozytywnie nastwionym Marsem masz wiele wyborów. Tylko decyzje zależą od Ciebie i skonkretyzowanie swoich osobistych wartości życia. Dobre idee, pieniądze, miłość, spełnienie zawodowe... Co wybierasz? Co pragniesz jak najszybciej zdobyć? Szczególnie wtedy, gdy zdasz sobie sprawę, że Wenus urzeczywistnia Twoje wszystkie marzenia.

Z pozytywną energią gwiazdy miłości masz okazję poznać świetnych ludzi, nawiązać super znajomości, a Twoja aura jest przy tym z radością odbierana przez każdego. Nie uciekałabym od świata, ale starała poznać porywające osobistości. To, co bowiem teraz rozpoczniesz jest na stałe.

Myśląc o swoich planach nie gub balansu i wewnętrznej harmonii. Ekstremalne zachowania może otoczenie zupełnie inaczej ocenić niż sobie wyobrażasz. Z sextilem Marsa nie jesteś do zahamowania. Twój potencjał energii jest podwojony. Nawet bardzo skomplikowane zadnia wykonasz bez zmrużenia oka! O swoje cele należy walczyć pokonując jednocześnie osobiste blokady. Nie rezygnuj ze swoich marzeń czy dalekosiężnych planów! Pluton w trygonie to przeogromna moc transformacji prowadząca do kreacji każdego zadania. Patrz przed siebie. Wenus dostarcza ciekawszych rozwiązań. Recepty minionych czasów są już nie aktualne.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Saturnem w opozycji i po pełni Księżyca masz trzymać się swoich celów i z konsekwencją pozostać na swoich pozycjach. Słońce i Merkury w Twoim znaku jest ogromną podporą, a inne gwiazdy przypominają o konsolidacji siły, pilnowaniu stabilizacji i budowaniu na faktach i konkretach.

Nie wysłuchuj za, wiele co mówią inni, nie potrzeba się również ciągle tłumaczyć. Niech fakty mówią za siebie, a Ty podsumowuj to w głowie odpowiednio. Każde pytanie ma mieć tylko jedną faktyczną odpowiedz. Nie rób sam sobie chaosu. Nowy tydzień z trygonem Jowisza i sextilem Urana zapowiada się prześwietnie. Masz niepojęte możliwości złapania kilku szczęść jednocześnie za ogon. Rozwiązujesz wszelkie zadnia z szybkością błyskawicy. Motywacja wzrasta i starczy jej również dla najbliższych. Nie trać wątku, trzymaj się prostej linii. Także partnerstwa wszelkiego rodzaju wymagają dalekowzroczności. Ty masz do wyboru zawsze ,,lewo" i ,,prawo", ale teraz Twoim priorytetem ma być nieskończoność. Nie musisz bez pamięci biegać, organizować aktywności i planować bez oddechu dni następnych! Uczucie jedności, wspólnoty ma was łączyć. Miłość nie musi szukać. On jest zaraz pod ręką. Nawet w milczeniu i bezczynności.

Jednocześnie zawodowo Twoje wpływy wzrastają. Bierz odpowiedzialność na siebie! Wiesz, czego chcesz, co masz powiedzieć, a Twoja wartość wzmaga się w otoczeniu. Słońce pomoże zabrać strach i niepewności. Słuchaj Saturna naprzeciw. On chce abyś był szczery i rzetelny.


Rak 22.6.-22.7.


Mars w Twoim znaku daje od razu ogrom energii napędzając Raki do osobistej inicjatywy. Pragnąc wszystko zdobyć założyłeś już sobie pewnie bardzo dużo nowych celów, które są do zdobycia. Wenus w znaku Byka przypomina o zabezpieczeniach, stałości i mądrej przyszłości. Czerwona planeta ma jednak swoje tempo, do którego Ty musisz się dostosować. Czując wielki zapał i wzrastające chęci do działania, cyklicznie daj sobie czas na porządne przemyślenia.

Pozycja Marsa pozwoli zorganizować dni codzienne na zupełnie inne sposoby. W każdej minucie dostrzegasz nowe zadania do wypełnienia, a rzeczywistość ukazuje odmienne barwy. Idziesz do przodu dużo szybciej i pewnie osiągniecia nie dadzą na siebie długo czekać. Dowolne wyzwanie jest opanowane z lekkością. Nie ma przeszkody, której nie mógłbyś przeskoczyć!

Z opozycją Plutona i kwadratem Urana koniec drugiej dekady i koniec trzeciej dekady urodzonych będzie się żegnał z pewną częścią swojego życia. Gdy w jakiś kwestiach Twój los zamienia się w budowy -żegnaj to, co dawno się przeżyło. Przed każdziutką zmianą, jak sam już wiesz pojawia się chaos. Ale z Marsem i Wenus jest pewność, że wszystkiemu osobiści poradzisz sobie z pokaźną gracją! Słońce kierujące do Twojego domu już sygnalizuje, że nieuchronnie zbliża się czas nowego. Nie ryzykuj z kwadratem Jowisza za wiele, koncentrując na priorytetach. Afrodyta w sextilu uspakaja. Twoje czarodziejskie uczucia nie mylą. Na końcu może być tylko dużo lepiej, niż do tej pory. Zaufaj!


Lew 23.7.-23.8


Ze Słońcem i Merkurym w radosnej pozycji podchodzisz z ogromnym zaangażowaniem do różnych spaw związanych z komunikacją. Węzeł Księżycowy w Twoim znaku odgrywa jednak najważniejszą rolę. Przeznaczenowe wydarzenia już się dawno rozpoczęły. Będziesz wzbudzał ogromne zainteresowanie otoczenia i wszelka uwaga jest skierowana na Ciebie.

Czy jest możliwe, że wielki Lew może czuć się niepewnie? Nie martw się, gdy czasami Twoje bujne loki grzywy nie prezentują się tak wspaniale jak zawsze. Rezygnacja z najważniejszego jest niemożliwa. Liczy się dalej walka! Pewność i ogromna motywacja! Uran w trygonie daje masę inspirujących, niecodziennych pomysłów, które należy wykorzystać w każdym momencie! Nie otaczaj się melancholią!

Słońce z Bliźniaka jest motorem do działania. Z potężnym Powerem i znaczną siłą przeskoczysz wszelkie wyznania, aby osiągnąć swoje założenia. Zbieraj myśli, organizuj inaczej zadania. Tu nie ma, na co czekać, gdy już wiesz, że ważne kwestie pojawią się w lato. Z trygonem Saturna otrzymasz pomoc nieba. Wielu przyjaźnie nastwionych ludzi pomaga, abyś poruszył niebo i ziemię tam, gdzie na czymś Lwom zależy. Z kwadratem Wenus nie pozwalaj się innym wykorzystać. Twoje wartości ulegają przemianie. Zabezpieczaj szybciutko ogół na przyszłość!


Panna 24.8-23.9


Słońce znajdujące się w Bliźniaku nakazuje zająć się swoimi spawami z powagą. Napływające wiadomości, informacje należy filtrować nie zatrzymywać na drobiazgach, gdy sytuacje stają się coraz bardziej poważne. Wenus i Mars pracują na Twoją korzyść. Moc jest abyś poradziła sobie z każdym wyzwaniem, ale z kwadratem Merkurego i opozycją Neptuna nie pozwól, aby negatywne wpływy otoczenia niszczyły Panny priorytety.

Niestety jeszcze nie widzisz wszystkiego w realnych barwach. Postaraj się bardziej koncentrować i nie biec na oślep za każdym pomysłem. Wyzwania i trudności, także z samą sobą nie mogą zabrać Ci radości życia! Druga i trzecia dekada urodzonych powinna od zaraz zabrać za motywację i nie uciekać w świat fantazji.

Neptun na przeciw zakrywa prawdy, przedstawia pęknie bajki, mydli oczy kradnąc uwagę. Już chyba widzisz po pełni Księżyca w kwadracie, że zmiany są raczej konieczne. W partnerstwach wszelkiego rodzaju nakazana jest również ogromna praca i dokładność, a nie czynności oparte na wymyślonej przez Ciebie fikcji. Nie pozwalaj już na oszukiwania czy nastroje przygnębienia. Saturn w biegu wstecznym, w kwadracie wskazuje granice, które nie możesz przekroczyć. Budź się do boju Panno walcząc o siebie! Pluton w trygonie to świetna faza, aby przebić się ze swoją pozytywną energią, która jest w Tobie do roziskrzenia! Profitujesz z kolosalnej mocy czerwonej planety, a Wenus wskaże ludzi, na których możesz absolutnie polegać.


Waga 23.8-22.9


Z Marsem w kwadracie pierwsza dekada urodzonych musi liczyć na spadek energii. Jednak pozytywna moc płynie z drugiej strony od Jowisza. On jest już w biegu prostym. Twoja orientacja, intencje podlega wymianie. Nawet tam, gdzie się wcześniej nie odważyłaś! Abyś poszerzyła swoje horyzonty, zdobyła inną wiedzę i dostrzegła to, co przeoczyłaś. Czasami szczęście wydaje się nam za dalekie, lub jakieś marzenie tylko wymysłem nie do osiągniecia! Przestań już szukać dziury w całym, ale z zaufaniem w sercu przejdź do akcji. Potężna siła pozytywnie nastawionych planet będzie realizowała wszystko, co jest związane z osobistym spełnieniem!

Z kwadratem Plutona należy zostawić przeszłość i nie działać jak kiedyś, stosując ciekawsze metody postepowania. Zaufanie w życie zawsze się przyda. Merkury w trygonie obok Jowisza nakazuje otworzyć się na inne, bardziej przyszłościowe myślenie i mierzyć swoje wartości prekursorskimi metodami.

Powiązanie Słońca z Uranem niesie dla Wagi ciekawe nowości. Nagle, nieoczekiwane, sympatyczne wydarzenia lub jakaś nowina wleje jeszcze raz nadzieję w Twoje serce! Sięgaj wyżej, nigdy nie patrz na niskie poziomy! Świadome wywyższenie swoich wartości i postawienie na podestach urzeczywistni nawet niemożliwe cele. Zaufaj sobie!

Jowisz w biegu prostym zawraca Wagi. Przypadek sprawi, że przyszłość stanie przed oczyma w jaśniejszych kolorach. Piękne momenty gwarantuje sextil Węzła Karmicznego. Zachowasz swoją wewnętrzną harmonię otoczona ludźmi, którzy Cię protegują.


Skorpion 24.10.-22.11


Z trygonem Marsa i sextilem Wenus opuszczasz drogę przygody szukając oczyma bezpiecznego miejsca.

Pozycje gwiazd w znakach wody i ziemi bardziej do Ciebie pasują. Nie trzeba już samemu sobie stawać w drodze starając się o zmiany w swoim zachowaniu i szukaniu pozytywnej energii dookoła. Informacje, wiadomości będą służyć także i Tobie, ale po to, abyś odkrył to, czego potrzebujesz, a nie przeznaczał swój czas na sprawy, które odciągają Skorpiona od priorytetów.

Z Marsem rozpoczynasz walkę o swoje tematy, nie zważaj już na negatywne wpływy otoczenia. Możesz bardzo szybko osiągnąć, co tylko zechcesz, gdy twardo postawisz na siebie. Widzisz przecież, co jest do zrobienia, a decyzje należą do Ciebie. Nie oddawaj innym odpowiedzialności za siebie! Nie wchodź w kooperacje z kimś, komu nie ufasz! Praca i obowiązki musza być wykonane. Tylko szwankuje jeszcze na dyscyplinie i zapale. Ile jesteś wart? I jak sam oceniasz siebie? Nisko-wąski światopogląd nie pasuje do Ciebie....

Wenus w opozycji będzie spełniać marzenia, gdy pozwolisz sobie na więcej bliskości, która otworzy skorpionowe serce. W partnerstwach wszelkiego rodzaju atmosfera przeinacza się. Sam dostrzegasz osobiste potrzeby. Ważne jest Twoje zaangażowanie, praca nad wspólnie wytyczonym celem. Narzekać, rezygnować lub wytykać innym błędy każdy potrafi. Zaczynaj od siebie! Wykorzystaj swoje świetne idee, budź z letargu, mobilizując do podjęcia inicjatywy. Świat odbiera Cię tak, jak Ty siebie widzisz. Dasz radę wyzwaniom z power-em i zaradnością. Pokaż, co potrafisz, uczestnicząc w realizacji projektów serca. Kreowanie marzeń, wcale nie jest bajką. Ty sam, bowiem odpowiadasz za siebie. Nikt inny.

Strzelec 23.11.-21.12


Saturn, co rusz przypomina o dojrzałości. Rola odpowiedzialności i stałości pasuje bardziej do Ciebie.

Miniona pełnia Księżyca zaznaczyła dokładnie, że jesteś na dobrej drodze. Poddawanie się, rezygnacje z siebie nie sprzyja optymistycznym Strzelcom.

Gdy Merkury ustawił się naprzeciw rozmowy nabierają innego znaczenia. Pozostań w dialogu, myśląc dalej o swojej przyszłości. Nowe kursy, nauka, a może zmiana profesji ma być połączone z priorytetami rodzinnymi. Mars w Raku i Wenus w Byku wydobywa z pamięci stałe wartości, które dają i Tobie ogromne zabezpieczenia na dni następne. Zanim Saturn opuści Twój znak, do końca roku wykaż się stabilnością oraz dyscypliną. Bardzo ważne wiadomości nadejdą już około wtorku. Działalność związana z komunikacją, Internetem, a może mediami. To zaciekawi oraz zainspiruje do dalszego rozwoju.

Na zważaj na pojawiające się, co rusz uczucia mniejszej wartości. Twoja radość życia, nie może być zmącona przez ciemne momenty. Tylko jasnym spojrzeniem przed siebie spełnisz swoje marzenia. Trygon Urana z Twoim patronem znajdą rozwiązania na każde bolączki. Trygon Węzła Karmicznego stawia Strzelce przed ważnymi decyzjami.

Asygnowani ludzi będą protegować budząc zakurzoną wyobraźnię. Sięgaj do swojej ekspansywności, nie przekraczając granicy wszelkich przepisów.


Koziorożec 22.12.-20.1


Wszystko, co się teraz wydarzy jest efektem Twoich wcześniejszych decyzji.

Gdy Wenus w trygonie szuka piękna i uspokojenia w związkach wszelkiego rodzaju, Mars na przeciw może się buntować lub zabierać pozytywne nastawienia. Każdy z Was musi sobie uzmysłowić, że to, co osiągasz zależy od siebie. Dobre uczucia i pewność siebie będzie dostarczona od Afrodyty, a otoczenie i nastawienie ludzi jest tylko lustrzanym odbiciem, co się dzieje w Tobie.

Zamartwiając się, co rusz o przyszłość nie myśl tylko o materii. Z pozycji Neptun jest gwarancja, że, w co się zaangażujesz całym sercem i czemu zaufasz, zaprowadzi na właściwe ścieżki. Nawet to, co wydaje się Koziorożcom zupełnie obce, będzie przedstawione w innych stopniach nasycenia barwy. Życie ma wiele stron z gamą niecodziennych możliwości. Nie warto już trzymać się przeszłości, która z Plutonem na Słońce i tak nigdy nie powróci.

Od kwadratu Jowisza nie masz pomocy. Nie przebijaj głową muru, jeżeli walczysz o swoje miejsca przeznaczenia. Niedokładność, nieostrożność i nieodpowiednia ocena uwarunkowań może doprowadzić do straty. Zmień swoje metody działania, wykaż inicjatywą przeznaczając dużo czasu dla ważnych znajomości oraz partnerstw. Gdy Ty odnajdziesz w sobie spokój, przyjdzie to także z najbliższego środowiska.


Wodnik 21.1.-19.2


Po pełni Księżyca i z rozpoczynającym kwadratem Wenus zmienisz swoje priorytety i nastawienia. Jest możliwe, że to, co miało wcześniej wartości, nie będzie zaraz nic warte.

Planety, bowiem napominają o stałości i bezpieczności. To liczy się teraz najbardziej. Te cele, które osiągnąłeś są Twoją osobistą zasługą. Jednak życie stawia nowe zdania przed Wodnikiem, które z pozytywnie nastawionym Saturnem są związane z poważnymi zadaniami. Duchowe i namacalne wyobraźnie pragną być także zdobyte. Nie osiadaj na mieliźnie, ale kreuj już ciekawe plany. Z Merkurym w trygonie Twój umysł funkcjonuje na bardzo wysokich obrotach. Potrafisz szybciutko, odpowiednio przeanalizować sytuacje, a Twoja energia z rewolucyjnym Uranem jest nieskończona! Radosne niespodzianki pojawią się, co dzień ze sfery prywatnej i zawodowej. Trygon Słońca pozwoli odszukać czas na relaks, odpoczynek i z łatwością wykonać wszelkie zawodowe zadania. Wreszcie znajdziesz dużo czasu dla siebie. Planeta komunikacji sprzyja, abyś urzeczywistnił wszelkie marzenia. Kto prowadzi biznes może spodziewać się ważnych klientów. Pozostałych Wodników czekają radykalne poprawy finansowe.

Powodzenia daje pewność siebie, motywuje i zabezpiecza. Nie daj się gnębić pojawiającym, co rusz, wewnętrznym obawom. Masz wszystko pod swoją kontrolą. Tydzień ukazuje się z tej przyjemnej strony.


Ryba 20.2.-20.3


Mars w trygonie i Wenus w sextilu już dookoła minionej pełni Księżyca w kwadracie zaznaczyły, gdzie masz kierować swoje energie. Pierwsza dekada urodzonych jest aktualnie pod optymistycznym wpływem przyjaznych planet. Te Ryby mogą liczyć na wykorzystanie swoich talentów, osobistą motywację i zrozumienie, że tylko Ty sama możesz coś zdziałać w swoim życiu.

Potrzebna wiara w siebie powraca, a wydarzenia budują Twoją samoocenę. To, co wykonujesz i czym się zajmujesz ma funkcjonować według Twojej miary. Ostrożność, realność i nie omijanie wszelkich szczegółów nie zawadzi, gdy Merkury i Saturn sprawdzają każdy ruch ręki i głowy.

Pluton w sextilu przypomina o prawie i pomocy. Najpierw samej sobie, a następnie innym. Neptun wyruszając w bieg wsteczny stawia lustra przed drugą dekadą urodzonych. Czy Twoje wyobrażenia są zgodne z realnością? Wymogami świata i otoczenia?

Nowa siła rodzi się w Rybach w powolnym tempie. Jednak na końcu będzie pewność, że trudy minionych dni się opłaciły. Kres miesiąca może być, bowiem marzeniem, gdy nie pobiegniesz znowu za iluzją. Bądź tu i teraz. Kieruj się realnymi uczuciami.

Partnerstwa, te prawdziwe mogą doczekać się doniosłych uczuć. Wenus będzie asekurować i transformować wartości życia. Nic się bardziej nie liczy od ciągłości i stałości.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.6.17 do 18.6.17.


"Nie zagłębiaj się w przeszłości, nie śnij o przyszłości, skoncentruj swój umysł na obecnej chwili." Buddha.Ja życzę wszystkim przyjemnego tygodnia. Tydzień nakłania do podsumowania minionych miesięcy. Co osiągnąłeś? W jakim puncie życia stoisz teraz? Co okazało się iluzją? Nie blokuj siebie, ale wykorzystaj komunikację do stworzenia innych, życiowych planów. Wszystkie przepisy należy od zaraz z sumiennością przestrzegać.


"Akceptacja tego, co się stało jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia konsekwencji każdego nieszczęścia." William James.

Dziękuje, pozdrawiam. Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji