widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-06-26

Horoskop tygodniowy 26.06.17 - 2.07.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 26.06.17 - 2.07.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Słońce, Mars i Merkury znajdują się w Raku. Merkury rozpoczyna trygon do Neptuna i kwadrat do Jowisza. Mars pozycjonuje naprzeciw Plutona. Ta niebezpieczna konstelacja jest dokładna w niedzielę. Czerwona planeta stoi także w kwadracie do Jowisza. Jowisz daje początek kwadratu do Plutona. W czwartek Mars łączy się z Merkurym, który ustawia naprzeciw Plutona. Merkury inicjuje sextil do Wenus, Słońce trygon do Neptuna. Od połowy tygodnia do niedzieli na niebie mamy bardzo krytyczne konstelacje.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-od 27.6.17 godziny 20; 45 do 28.6.17 godziny 0; 07.
-od 29.6.17 godziny 23;12 do 30.6.17 godziny 1; 42.
- 2.7.17 od godziny 15; 17 do godziny 19.

"Nie trzeba się zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe."(W.E. Deming).

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Celuj w księżyc! Bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami!"(Patrick Suskind).


Baran 21.3-20.4.


Nowy tydzień przynosi szczególnie krytyczne konstelacje i druga dekada Baranów powinna przygotować się na trudne uwarunkowania, z którymi trzeba będzie sobie poradzić. Twój Mars i Merkury w kwadracie i jego pozycja naprzeciw Plutona już z góry nie poleca wymuszania czegoś na kimś, wchodzenie w kłótnie i upartego przystawania na swoim. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu nie używaj słów z przemocą, ale raczej postaw na kompromis, dyplomację i wyrozumiałaś dla drugiej strony. W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie polecam stawiania kogoś pod ścianą. Sam tego przecież nie lubisz, a złość czy bezsilność prowadzi z planetami w Raku do niekontrolowanego zachowania.

Idąc cały czas środkiem drogi wybieraj te metody osiągania swojego celu, które respektują także innych wypełniając jednocześnie z gracją rutynowe zadania. Jest możliwe, że dowiesz się czegoś, co zapali czerwone światło w Twojej głowie. Nie reaguj od razu, ale przemyśl następne czynności. Agresja tylko pogarsza wszystko. Kto nie chce wchodzić w trudne rozmowy może iść na dystans, "zrobić" się chorym lub wymyśleć coś ciekawszego, aby samemu siebie zatrzymać i nie przystępować od razu do zbędnego ataku.

Tymczasem potrzebny będziesz również w domu. Wspólne zakupy, gotowanie, zajęcie się dziećmi, psem, ogrodem...powinno załagodzić Twoje nerwy i dać poczucie, że jesteś na swoim miejscu. Familia jest aktualnie kardynalnym priorytetem. Uwzględniaj potrzeby swoje oraz najbliższych.


Byk 21.4-20.5


Z Wenus jeszcze w Twoim znaku i pozytywnie nastwionymi gwiazdami z Raka czeka Cię dobry tydzień mimo bardzo trudnych konstelacji na niebie.

Zadbaj z precyzją o sobie, nie pozwalając wykorzystywać się innym. Z Marsem w tym położeniu może nie za szybko zdobywa się cele, jednak spokojem i praktyczną metodą dojdziesz do tego, co wcześniej sobie zaplanowałeś. Nie naciskaj koniecznie, na ,,ilość", ale zauważ jednocześnie, "jakość i przydatność" w Twoim życiu. To, do czego dążysz ma dać Bykom poczucie komfortu dokładnie precyzując poczucie bezpieczeństwa.

W Twoim otoczeniu dojdzie następnie pewnie do potyczek, a Byka spokój i opanowanie zmuszone będzie do wyjaśniania, pomagania i łagodzenia konfliktów wszelkiego rodzaju. Wykorzystaj swój sposób dyplomacji. Pokazuj z odwagą, jaki jesteś, dbając także o swój spokój. Zawodowo bardzo zmotywowany wykonujesz czynności z gracją, a przełożeni zauważają piorunem Byka zaangażowanie oraz poświęcenie. Nie ma, co się śpieszyć. Najważniejsze, że jest zrobione dokładanie z rozmachem i perspektywą. Przy okazji nie tylko jesteś zauważony, ale możesz otrzymać propozycję lepszego stanowiska. Nie zastanawiając się długo, mów "tak". Jesteś innym potrzebny. Wychodź do ludzi, kooperuj, współpracuj, wysłuchaj do końca, co mówią inni. Pozostając na fali nie łap już za przestarzałe sposoby postępowania.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Neptunem w kwadracie należy przyglądać się otoczeniu bez różowych okularów. Gdy planety znajdują się w Raku energia prowadzi do otrzymania bezpieczeństwa. Zbieraj swoje informacje i wiadomości, ale dokładnie wykorzystując je w realu. Przedtem posortuj czy wszystko będzie przydatne. Przy okazji możesz, bowiem wpaść na wspaniałe wizje lub odkryć, co jest tylko i wyłącznie iluzją. Jowisz stoi jeszcze do 10.10 w pięknym trygonie i z jego protekcją Bliźniak na pewno dosięgnie nieba. Twoje uczucia Cię nie mylą. Nie zagłuszaj tego mądrościami z ostatniej chwili i niepewnego źródła. Liczą się fakty i konkrety!

W partnerstwach wszelkiego rodzaju z opozycją Saturna należy wykorzystać kompromisy, nie kłaść bezwartościowych słów na szalę wagi. Precyzyjnie oddzielaj ważne od mniej istotnego. Twoja suwerenna postaw jest priorytetowa i tym właśnie zrobisz ogromne wrażenie na otoczeniu.

Profesjonalnie, w nowym tygodniu może dojść do bardzo decydujących rozstrzygnięć. Zamiast płynąć z biegiem wody, bierz udział w rozmowach, prezentując osobiste talenty. Twój zmysł organizowania ma być również z rozmachem zaprezentowany, ale nie sprzedawaj swoich pomysłów innym! Nie daj się oszukać i wyzyskiwać. Nie każdemu należy ufać.

W chwilach wolnych zadbaj o swoje zdrowie. Lato sprzyja spacerom, odpoczynku na świeżym powietrzu, a rodzina ciągle czeka na wspólne aktywności.


Rak 22.6.-22.7.


Ze Słońcem, Marsem i Merkurym po Nowiu Księżyca dobrze byłoby zabrać się za realizację planów, projektów czy też idee, które od dawna za Tobą chodziły. W Raku jest ogromna siła! Tą pozytywną energią można zdobyć wielkie szczyty!

Zawodowo powinieneś się dokładnie przygotować, koncentrując na swoich założeniach. Jest pewność, że znajdziesz popleczników i pomocników do zagrania premiery życia. Należy jeszcze uwzględnić bardzo trudne konstelacje nadchodzącego tygodnia.

Gdy z kwadratem Jowisza na pewno nabierzesz odwagi i ostatecznie wyjrzysz ze swojej skorupki, drobiazgowo rozkładaj energię Marsa. On nie działa jak błyskawica w Twoim znaku, ale dąży ze spokojem do celu. Pełną parą biegnąc do przodu, możesz jednym susem zdobyć zwycięstwo. Popatrz na życie bez emocji, ze zdrowym dystansem, nie zamotując się w chwiejnej uczuciowości. Konkrety, fakty, liczby należy mieć w głowie i ręku.

Prywatnie dla urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie, nagromadzone, niewypowiedziane, nieprzyjemne sprawy mogą nagle z nieprzyjemną mocą wypłynąć na światło dzienne. Nie zaczynaj tylko swoje starej piosenki, ale daj innym także dojść do głosu. Wchodząc w konflikty musisz się przygotować na przykre informacje, które mogą Raka zaskoczyć.

Pozostań spokojny, staraj się zamykać przeszłość i popatrzeć z zaufaniem w dzień następny. Podleganie innym, ograniczanie samego siebie, czy trzymanie czegoś na siłę przy sobie może zakończyć się rozterką serca. Bądź tu i teraz akceptując, że bezproduktywne i ciężkie musi się pożegnać. Uran zachowuje się jak wariat w kwadracie. Nie daj się ściągać do jego poziomu.

Nagromadzone wpływy Marsa trzeba spożytkować w tych miejscach, które są bezpieczne. Objęcie troską siebie, pozytywne myślenia i wzrok do innej, rewolucyjnej przyszłości pozwoli wam zbudować bez ryzyka wewnętrzną, cierpliwą twierdzę. Bierz odpowiedzialność za samego siebie.


Lew 23.7.-23.8


Z trygonem Saturna i sextilem Jowisza jest pewność, że to, nad czym pracujesz przyniesie dobre efekty. Twoja pozytywna energia i nakład pracy będzie się opłacać. Może nie wszystkie planety działają aktualnie na Twoją korzyść, ale raczej są neutralne. Dlatego sortuj swoje energie. Jeżeli chcesz spędzić czas sam ze sobą, nie należy się krępować. Kto myśli o sobie i stawia swoją osobę na pierwszym miejscu, tak też jest traktowany przez otoczenie. Oczywiście bez przesadnego egoizmu, ale więcej ze zdrowym rozsądkiem. W związkach liczy się także wierność, solidność oraz prawda. Nie musisz koniecznie, z niesfornością przedstawić swoich racji. Pozostań swobodny.

Zawodowo jest możliwe, że obejmiesz zadnia z większą odpowiedzialnością. Nie myśl tylko, że zawsze będzie łatwo i przyjemnie. Są dni w roku, kiedy potrzebujemy pomocy, może rady, a na pewno współpracy. Przyjazne gesty ze strony kolegów czy przełożonych, wskazówka, a może pomysły innych, dobrze byłoby wykorzystać w przyszłości. Traktuj z respektem wszelkie kontakty, twórz harmonię dookoła siebie, jednocząc całą wspólnotę. Wzajemne powiązania i nierozdzielność działań będzie konieczna już od Twoich urodziny.

Cokolwiek robisz i gdzie jesteś ma mieć charakter miejsca, do którego z chęcią wracasz, a osoby Cię otaczające dawać pozytywną, ufną energię.


Panna 24.8-23.9


Zadania, plany, które wcześniej były ograniczone lub zahamowane, Panna może podejść już od zaraz, po Nowiu Księżyca. Nadszedł, bowiem moment, gdzie naładowana bardzo pozytywnymi wpływami gwiazd dostrzegasz, jakość i właściwość. Ostatecznie nie liczy się opakowanie, ale to, co jest wewnątrz, bez niepotrzebnego upierania przy bezsensownych szczegółach. Gwiazdy w Raku dają spokój i harmonię. Dostrzegasz wyciągnięte dłonie, dobroć wielu ludzi i łączność nawet z tymi, którzy byli po drugiej stronie.

W partnerstwach trzeba pomyśleć o wspólnym urlopie lub chociaż miłego spędzenia czasu. Z Wenus w trygonie i Marsem w sextilu przeskakujesz na inne życiowe drogi ciesząc się każdą, przyjemną chwilą.

W następnym tygodniu może się przydarzyć, że otrzymasz konstruktywne zadnia, lub trzeba będzie kierować pracami grupowymi. Nie bój się jeszcze odpowiedzialności. Nie uciekaj od razu na boki. Twoje kompetencja już od dawna przewyższają innych. Nie przedstawiaj się ogólnikowo i bez barwy, ale z całą pasją! Kwestie mają być wypełnione z całym zaangażowaniem serca! Przecież chodzi tu również o Ciebie i plany z Tobą związane.

Z kwadratem Saturna, szczególnie trzecia dekada powinna pomyśleć o zdrowiu. Gdy jest pogoda wybierz się na wycieczki rowerowe, a może i pływanie. Aktywność poprawi pracę serca i oddech. To będzie potrzebne po pewnym czasie, gdy podejdziesz do realizacji swoich życiowych projektów.


Waga 23.8-22.9


Planety znajdujące się w Raku, po Nowiu Księżyca w nieprzyjemnym kwadracie przypominają o domu, rodzinie lub roli matki czy ojca, które teraz gdzieś w swoim życiu, może z innymi osobami chcesz wdrożyć w istnienie. Między planem, wyobrażeniem, a możliwością realizacji zawsze są ogromne przepaści. Dlatego zaraz od poniedziałku z konfliktowymi konstelacjami zabezpiecz się mając pod ręką cierpliwość, opanowanie i nieskazitelną dyplomację.

Zawodowo może się przydarzyć, że dosięga Cię prowokacja. Trudni koledzy, zadania, mobbing, a może innego rodzaju konflikty nie muszą wcale mieć podstawy! Dlatego w zawikłanych sytuacjach trzeba się bronić, mówić, co się myśli, a nie podporządkować silniejszym lub fałszywym dla świętego spokoju. Nie pozwalaj też innym wpływać na swoje osobiste decyzje i styl pracy. Rób swoje na sposób bardzo odpowiedzialny. Wszystko się zmienia i na końcu zobaczymy, kto ma rację. A Ty, masz po swojej stronie Jowisza, nie ktoś inny.

Prywatnie trzeba trzymać się konkretów. Marzenia, deklaracje są piękną sprawą, ale cóż z tego, jeżeli wszystko odbywa się w świecie fantazji. Nie zabieraj z pracy stresu do domu. Rozdzielnie uwarunkowań, namacalna materia zamiast obietnic i stałość decyzji bardziej zaimponuje parterom, niż niekończące się obiecanki.

W miłości ważna jest nie tylko harmonia, ale również jedność myśli i ciała, wspólne cele, poczucie, że nie trzeba nic udawać, gdy jest się z kimś razem w domu. Na tym właściwe polega wewnętrzne bezpieczeństwo


Skorpion 24.10.-22.11


Gdy Twój Pluton ustawia się w trudnych konstelacjach i Skorpion podchodzi otwarty do transformacji. Z Merkurym i Marsem należy jednak uważać, abyś przy okazji nie dotknął tej najbliższej osoby i nie stracił tego, na czym najbardziej Ci w sumie zależy.

Mars, Merkury i Słońce stoi w trygonie budząc w Tobie ogromną siłę i chęć do całkowitej przemiany. Osoby obce wydają się bardzo bliskie. Akceptujesz wolność, niezależność czując swój prawdziwy potencjał. Stawiając na konkretne czyny chcesz być przydatny, chcesz żyć, bawić się i poczuć jedność w swojej duszy. Wymazując lub wyrzucając tych, którzy nic nie dali przechodzisz sam do innego świata. Nie patrząc w przeszłość, nawet za tymi, którzy Cię kochali, kochają, pomagali i zawsze byli.

Co ma dla Ciebie wartość? Z opozycją Wenus można się zagubić, nawet, gdy konstelacje planet robią swoje z kwadratem Chirona. Czas pożegnania zbliża się bez słowa, nawet, gdy Ty stoisz z uśmiechniętą miną.

Na dół, do góry, za karuzelą uczuć pragniesz pewności, stałości i zabezpieczeń w każdym związku.

Już konkretyzujesz swoje idee i wiesz, z kim pójdziesz dalej gardząc słabością i chwiejnością emocjonalną. Ale kim Ty sam jesteś? I gdzie jest Twój dom serca, w którym pragniesz pozostać na stałe? Wszystko, co teraz zaczniesz powinno być przemyślane. Po 20 lipca gwiazdy, bowiem ustawiają się w kwadracie sprawdzając podjęte decyzje. Lekkomyślność może być ogromną stratą. Nie lekceważ, tych, którzy w przeszłości byli z Tobą i Ci ufali.


Strzelec 23.11.-21.12


Od planet w Raku można bardzo dużo się nauczyć, jeżeli chodzi o stałość, bezpieczeństwo, trwałość i poczucie znaczenia słowa ,,familia". Właściwie, każdy podchodzi do tego zupełnie inaczej, a Ty z Saturnem u boku jesteś zmuszony na pewne sprawy czekać. W pracy i domu stawiałbym na kompromis, aby w związkach zapanował spokój. Gdy masz chęć wyrwać się gdzieś wieczorem, a Twój partner stoi niespodziewanie z kocykiem na progu-nie rób od razu kwaśnej miny. Zgódź się raz na inny sposób rekreacji zostając właśnie w domu. Przynależność i łagodność nie gaś od razu nerwowością czy brakiem zdecydowania. Jowisz jest przy Tobie i on będzie wskazywał te układy, które mają w przyszłości dla Strzelca znaczenie. Brak wiary w siebie powinna być niebawem zwalczona, a Księżyc w różnych pozycjach nie poleca zamartwiania się na zapas, ale koncentracji na priorytetach, aby ogarnąć się i przejść do konkretów. Mimo, że faza jest dosyć powolna planety będą wyruszały w kierunku ognistych znaków. Teraz jesteś w momencie przygotowania, aby potem zrobić wielki skok do przodu. Zainteresuj się głębią swojego partnera, jego talentami oraz potencjałami. Zrób też coś dla siebie, tak żebyś poczuł się jak w rodzinnym domu. Jak sobie go wyobrazisz? Czy kiedyś już o tym myślałeś? Twoja wolna natura potrzebuje transformacji, jednak nadchodzą czasy, gdzie liczyć się będą trwałe wartości. Pluton już był w Twoim domu robiąc radykalne porządki. Dobrze byłoby po Nowiu Księżyca wyrzucić ze swojego życia, to, co nie przydatne. Przeznaczenie i tak działa w swoją, ustaloną przez Saturna stronę.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z planetami w opozycji wzrasta w Tobie agresja i niewypowiedziane żale, które będą szukały w nowym tygodniu rozładownia. Zamiast jednak rzucać się na każdego zauważ i przemyśl ile masz do stracenia. Nic, bowiem się nie liczy jak stałość, tylko Pluton będzie za Ciebie wybierał, co masz absolutnie zostawiać. Z trygonem Wenus poznajesz nowych ludzi i dobrze byłoby skorzystać z zaproszeń nie uciekając w świat samotności. Nowe, nieznane uczucia łącza się ze stałością i są pod gwiazd opieką. Nie potrzebujesz przy tym wielkich słów i obietnic, ale patrzysz gdzie odczujesz pewność i bezpieczność.

Zawodowo z ogromną odpowiedzialnością nie przesadzaj z prezentacją swoich idei. Nie będziesz teraz zrozumiany przez każdego, ale raczej prowokowany. Dlatego zdystansuj się, nie wyjaśniaj wszystkiego odczekując trudne czasy. Od środy może być wyjątkowo nieklarownie dla urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie. Przeznaczenowe wydarzania stawiają Cię przed sytuacja dokonaną. Ci, co odchodzą i zawodzą należy żegnać, a nie na siłę swoją lojalnością przekonywać.

Gdy jest Ci smutno lub czujesz żal w sercu pomów o tym z osobą zaufaną. Powtórki z przeszłości pewnie nie są przyjemnie, ale pomogą w budowaniu nowego życia. Twoja jasna postawa, zaangażowanie i wierność ideałom nie zniszczy nawet Pluton, gdy sam do siebie będziesz uczciwy. Wszystko ma swój kres. Wypróbuj po Nowiu inne metody działania, nie powracając do tego, co było.


Wodnik 21.1.-19.2


Po Nowiu Księżyca z kwadratem Wenus nie czujesz może w sobie tego, co protegują gwiazdy. Twoja potrzeba wolności i niezależności wcale się nie sprawdza. Mimo, że Jowisz toruje drogi, pomaga i chroni jeszcze do jesieni. Zabrakło, bowiem tego, co najważniejsze.

W nowym tygodniu postaraj się o jasne słowa, w partnerstwach wszelkiego rodzaju trzeba będzie jeszcze wiele wyjaśnić. To wszystko, czego się trzymasz wcale nie daje Ci wewnętrznej harmonii. Odchodź, więc od materii. Tęskniąc do większej uwagi, ciepła, uczucia bezpiecznej miłości należy podjąć odpowiednie, konsekwentne decyzje.

Zawodowo oszczędzaj energię. Przełożeni mają o Wodniku bardzo dobre zdanie i nie należy tego stawiać na ostrzu noża. Niektórzy z was mogą rozpocząć współpracę lub ważny kontakt z zagranicą. Czy analizowałeś idee dalszych kursów kształcących? Jakaś dobra informacja zainteresuje Cię niesamowicie.

Bieżące tematy, szczególnie familijne należy rozwiązać do końca nadchodzącego miesiąca. Następnie, bowiem planety ustawiają w opozycji przechodząc do testowania Twoich rozstrzygnięć. Zastanów się przed każdym postanowieniem kierując stałością i końcowym wynikiem. W pracy może pojawić się konkurencja. Zabezpieczaj wszystko jak należy. Saturn w pozytywnym położeniu daje gwarancje, że wszystko ułoży się jak należy.


Ryba 20.2.-20.3


Gwiazdy znajdujące się w Raka podkreślają potrzebę stworzenia bezpiecznego podłoża. Mając dobre uczucia przy sobie w plecaku patrzysz z zaufaniem w przyszłość. Teraz działa już pozytywne przeznaczenie. Koło fortuny ruszyło w odpowiednim kierunku.

W pracy nie wyjaśniaj za, wiele, ale koncentruj na obowiązkach. Do końca nowego miesiąca osiągniesz i tak niebywałe powodzenie. Zdziwisz się, ale pojawi się wiele luksusowych propozycji. Szybkim krokiem przeskoczysz kilka stopni w drabinie kariery. Wykaż się zrozumieniem dla swoich współpracowników. Pomagaj innym, oraz przyjmuj odciążenia. Asysta przyda się w każdym szczególe.

Czując się dobrze w swojej skórze można będzie poświęcić więcej czasu dla miłości. Odbierasz z najbliższego odtoczenia potwierdzenie jak jesteś potrzebna i niezbędna. Świat uśmiecha się do Ryby. Interesujące rozmowy, snucie planów i wizja barwnej przyszłości to optymalne warunki na wyjście z kryzysów.

Ryby urodzone na początkach trzeciej dekady z kwadratem Saturna otrzymują także ochronę. Będzie można zabezpieczyć się na przyszłość i zbierać pozytywne doświadczenia.

Ze Słońcem, Marsem i Merkurym widzisz już światło na końcu tunelu odnajdując światełko. Cierpliwość się rentuje i biegiem możesz zająć się swoją radosną stroną emocjonalną.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 26.6.17 do 2.7.17. Mars opozycja Pluton."Nigdy się nie potkniesz, kiedy stoisz. Im szybciej idziesz, tym łatwiej możesz się potknąć, ale tym dalej możesz zajść.(C.F. Kettering)


Ja życzę wszystkim spokoju. W trudnych, bardzo intensywnych sytuacjach proponuję kierować się tolerancją i respektem. W poszukiwaniu prawdy zrezygnuj z prowokacji i konfliktowych uwarunkowań. Na końcu tygodnia może, bowiem to się nie opłacić.

Dziękuje, pozdrawiam. Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji