widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-05

Nie wiem co wybrać... - z pomocą przyjdzie Archanioł

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Nie wiem co wybrać... - z pomocą przyjdzie Archanioł" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Codziennie zadajemy sobie ważne dla Nas pytania - co zrobić, co wybrać, dlaczego tak się stało, co mnie czeka? Kim jestem, kim będę czy kim powinienem być. Każdy z nas pragnie mieć swoje miejsce na Ziemi. Czasem jednak przychodzą takie dni, kiedy nie wiemy już nic, kiedy jesteśmy zmęczeni i nie możemy ruszyć z miejsca. Wpadamy w ruchome piaski. Szukamy właściwej dla nas drogi - naszego celu...

Poszukiwanie swojego celu życia jest niezmiernie trudnym zadaniem. Niektórzy wiedzą od razu, dokąd zmierzać, a inni nie potrafią poznać tej odpowiedzi. Nie jest to jednak niemożliwe. Co trzeba zrobić, aby znaleźć to, czego się szuka? Zdecydowanie trzeba być bardzo świadomym siebie - swojego wnętrza, predyspozycji i potrzeb oraz... mieć pomoc. Samotna wędrówka przez życie nie jest nam pisana. Jesteśmy stworzeni do tego, aby żyć w zgodzie z innymi - dawać i brać - wymieniać się z innymi swoją energią. Oczywiście z pomocą mogą nam przyjść właściwi ludzie, których zaprosimy do naszego życia, lecz nie bójmy się także ,,sięgnąć" poza to, co wokół siebie widzimy... Pomocny w wyborze - a właściwie określeniu naszego celu życia - może się okazać Archanioł Uriel, który wspiera nas zarówno w poznawaniu siebie jak i w podejmowaniu życiowych decyzji.

Często obawiamy się wyborów i mówimy, że nie wiemy jaka droga jest dla nas najlepsza. Patrzymy wtedy na innych, szukamy u nich odpowiedzi i próbujemy się dopasować do standardów panujących na świecie. Postępujemy jak nasi rodzicie, przyjaciele lub sąsiedzi, którym już się ,,udało". Najczęściej boimy się zaryzykować i pójść nieznaną sobie ścieżką. Nie wiemy czy na pewno nasz wybór będzie dla nas dobry i zaczynamy się bać przyszłości.. Ten strach często nas paraliżuje i sprawia, że stoimy w miejscu. Wybieramy bez zastanowienia, pozwalamy innym za nas zdecydować lub biernie czekamy, aż sytuacja rozwiąże się sama. Owszem, to też jest jakieś rozwiązanie - na swój sposób.. Powinniśmy jednak pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy - to jest nasze życie, nasze wybory i to my jesteśmy za nie odpowiedzialni. To, co w tym momencie jest straszne i nieznane może się okazać dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Jeżeli nie wiesz jaką drogę wybrać, a chcesz postąpić w zgodzie z samym sobą - możesz zrobić pewne ćwiczenie. Znajdź czas i miejsce tylko dla siebie. Wstań, rozluźnij ciało, opuść ramiona. Wyobraź sobie, że przed Tobą jest Anioł. Ogromny, świetlisty i potężny. Z wielkimi białymi skrzydłami. Wyobraź sobie jego białe szaty i niezwykłe ciepło od niego płynące. Przyzwyczaj się do jego obecności i następnie zadaj pytanie. Wyobrażając sobie możliwe rozwiązania swojego problemu - wszystkie możliwe opcje. Myśl cały czas o tym, jak się czujesz przy każdym z możliwych rozwiązań. Jak reagujesz na takie, a nie inne plany. Ćwiczenie wydaje się nie być trudne, lecz na Jego prawdziwy "efekt" - w zależności od naszej gotowości - możemy trochę poczekać. W momencie, kiedy poczujesz błogie ciepło, jasność wewnątrz siebie, dreszcze przechodzące po ciele, to będzie dla Ciebie znak, że znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie - prawdziwe i dobre rozwiązanie. Pamiętaj jednak, żeby podczas tego ćwiczenia nie roztrząsać za bardzo każdej możliwej opcji. Nie rozsądzaj wszystkich za i przeciw, wszystkich alternatyw i możliwych konsekwencji. Działaj szybko - niemal instynktownie. Długotrwałe rozmyślanie pewnie już masz za sobą, więc nie rozsądzaj tego na nowo, ponieważ zadecydować może za Ciebie strach. Wycofasz się z najlepszego rozwiązania tylko dlatego, że będziesz się bać tego, co jest nieznane - nowe, inne, niestandardowe. Uwolnij swoje myśli i pozwól pomóc sobie.

Kiedy nadszedł już ten moment, że dokonałeś wyboru - już wybrałeś drogę swojego życia, to może znów się tak zdarzyć, że zacznie się wędrówka ze znanym Nam towarzyszem - strachem. To naturalne.. Także w tym przypadku z pomocą przyjdzie Archanioł Uriel. Wspiera on nas w dążeniu do celu, pomaga i dodaje sił. Pamiętaj, że jest On obok Ciebie i czuwa nad rozwojem wydarzeń. Tak samo będzie podsuwał Ci nowe pomysły - różne rozwiązania. Będziesz mógł być kreatywny, a także będziesz potrafił spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy.

Twoje życie powinno być szczęśliwe. Oczywiście, że masz do tego pełne prawo - każdy z nas ma. Nie użalaj się nad swoim losem, szukaj rozwiązań, aby poprawić swoją sytuację. Poddając się - zbaczasz ze właściwej ścieżki. Masz wewnątrz siebie ogromną moc, wystarczy tylko zacząć walczyć i działać. Jeżeli Ci coś raz nie wyszło - nie załamuj się i przyjmij tę porażkę z podniesionym czołem - zacznij wszystko od nowa. To Twoja nauka, a każdy błąd staje się dla Ciebie bardzo ważną lekcją - lekcją życia. Następnym razem postąpisz inaczej. Ciesz się życiem, nawet najmniejszymi jego aspektami. Bądź głodny wiedzy i poznania. Otaczaj się ludźmi, rozmawiaj i ucz się od nich. Nie żyj w monotonii. Pamiętaj, że Anioły są zawsze przy Tobie.

Wyobrażaj sobie swój cel. Poczuj go całym sobą, musisz mieć jasno sprecyzowane marzenie. Myśl o tym jak się będziesz czuł, co będziesz robił, kiedy już zrealizujesz swoje plany. Wyobraź sobie te miejsca, ludzi i emocje. Myśl o tym tak, jakby to było coś oczywistego - coś co możesz dotknąć, kiedy wyciągniesz dłoń. W ten sposób łatwiej będzie Ci osiągnąć zamierzony cel. Porzuć strach i niepewność. Skoro wiesz co ma być, to po co zaprzątać sobie głowę negatywnymi myślami? Wszystkie przykrości, które Cię spotkały - ból, gniew i rozczarowania - są Twoją lekcją. To już się wydarzyło, czas zrobić krok naprzód i podnieść dumnie głowę. Nie bój się i działaj. Bez tego niestety nic nie osiągniesz. O szczęście niestety musimy walczyć - nie tylko z innymi, ale również ze samym sobą. Często trzeba się mocno natrudzić, aby osiągnąć to, czego się pragnie.

Dobrym sposobem na dążenie do osiągnięcia wyznaczonego celu jest medytacja z Archaniołem Urielem. Zapal świecę, odpręż się i wyczyść umysł. Patrz w światło jakie pali się przed Tobą, skoncentruj się na płomieniu. Następnie odpłyń myślami od spraw codziennych - wyobraź sobie, że idziesz w odwiedziny do Archanioła Uriela. Kiedy Cię przywita - poczujesz ciepło, siłę i spokój. Niech doda Ci wsparcia i udzieli pomocy. Rozluźnij się i oddychaj powoli. Niech twoje ciało wypełni złoty blask płynący od Niego. W świetle tym skrywa się natchnienie, siła i niezwykła mądrość - jak opisuje postać Uriela Jeanne Ruland w książce "Świetlista siła Aniołów":

"Całym sobą służę
boskiemu rubinowo złocistemu promieniowi,
płynącemu ze źródła Wieczności.
Jestem łukiem bramy Najwyższego Światła,
pod którym na swej drodze przechodzi każdy.
Rozświetlam Twoją duszę
i rozpoznaję jej ciemne zakamarki.
Wzywam Cię:
Wstań, porzuć swoje tchórzostwo, walcz.
Twoja uległość, lenistwo
i litowanie się nad samym sobą
nie przystają do tak wielkiej duszy, jaką posiadasz.
Uczciwie i szczerze
stań twarzą w twarz
ze swoją prawdziwą siłą,
abyś mógł przejść pod tym łukiem
pewnie i spokojnie
i nie spłonął w świetle Prawdy.
Pomagam światłu Twojej duszy
zajaśnieć pełnym blaskiem."

Poczuj wewnątrz siebie jak napływają nowe pomysły, jak znika niepewność, strach i wygodne dla nas lenistwo. Zadawaj pytania, myśl o swoim życiu - chwili obecnej i chwilach minionych. Zastanów się czego żałujesz, a z czego jesteś dumny. Miej obok siebie kartkę i długopis. Zapisuj wszystko, co teraz przyjdzie Ci do głowy. Każdy, nawet najmniej znaczący element, może okazać się brakującą częścią Twojej układanki. Daj sobie pomóc i nie bój się o tę pomoc poprosić. Zasługujesz na to, aby być szczęśliwym - teraz tylko trzeba zacząć działać.

Każdy z nas jest inny i nie każdy odnajdzie swoje rozwiązanie, swoją drogę i cel życiowy w ten sam sposób. Wiesz o tym :) Jeśli komunikacja z Aniołem nie przynosi skutku, jesteś zablokowany, nie wiesz jak postąpić czy zagubiłeś się we własnych myślach - nie wstydź się tego. Kiedy potrzebujesz rozwiać swoje wątpliwości - jestem do Twojej dyspozycji i zapraszam Cię do rozmowy

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji