widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-13

Jak radzić sobie z dziećmi? Wibracja numerologiczna 11 - 44

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak radzić sobie z dziećmi? Wibracja numerologiczna 11 - 44" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Marzeniem wielu z nas może być pójście do wyjątkowego miejsca - sklepu, w którym można zakupić "Instrukcję obsługi dziecka". Brzmi fantastycznie, lecz niestety... dość nierealnie :) Dla wielu rodziców taka instrukcja byłaby wręcz zbawieniem - idealnym drogowskazem. Chcielibyśmy poznać sposoby na postępowanie z naszym dzieckiem - wiedzieć jak się będzie zachowywało i jak my mamy się zachowywać. Jak wychować pociechę na dobrego człowieka i jaką będzie chciał/a być osobą? Dobra wiadomość brzmi - można nieco "rozszyfrować" swoje dziecko - odczytując "numerologiczną instrukcję obsługi":

obliczamy sumę daty urodzenia naszej pociechy. Kiedy urodziła się np. 14.06.2010 dodajemy wszystkie cyfry do siebie: 1 + 4 + 6 + 2 + 1 = 14 => 1 + 4 = 5 Przy wyniku dwucyfrowym - jak w naszym przykładzie - dodajemy cyfry do siebie. Wyjątkiem są liczby mistrzowskie 11, 22, 33 i 44, których już nie sumujemy. Nasz wynik stanie się naszą pierwszą instrukcją obsługi :)

Dziecko - Jedenastka

Mistrzowska 11 to wyjątkowa osobowość, którą nie łatwo opisać w kilku słowach. Dzieci takie są wyjątkowo inteligentne, odważne, czujne i nieszablonowe. Posiadają dar niezwykłej wyobraźni oraz empatii. Dobrze kierowane są troskliwe, czułe i oddane osobom, które ich potrzebują. Często przygarniają znalezione zwierzątka, kochają sztukę i realizują odmienne niż rówieśnicy pasje. Kochają wszystko, co jest nowe i dające przestrzeń. Pragną być wolne i niczym nieskrępowane. Jedenastki często wpadają w kłopoty, czasem miewają trudności w relacjach rówieśniczych, lecz są zaradne - najczęściej w razie kłopotów "spadają na cztery łapy". Walczą o swoje pragnienia i własną "przestrzeń" - doskonale potrafią kłamać i manipulować, lecz tak naprawdę nie lubią tego - wolałyby żyć w prawdzie i miłości. W wychowaniu jedenastki bardzo ważne są uczucia i egzekwowanie od dzieci realizacji powierzonych im zadań. Warto trzymać się systemu nagród i kar w każdej możliwej sytuacji, gdyż brak zasad często rozbudza w nich naturalny egoizm, snobizm i chwiejność emocjonalną.

Dziecko - Dwudziestka dwójka

Dzieci urodzone jako mistrzowskie 22 bardzo szybko się uczą, są uczynne i posiadają wiele naturalnych talentów. Z natury są pogodne, ciekawe świata i chętne do zabaw. W ich zachowaniu i czynach widać ponad przeciętną energię i determinację w dążeniu do celu. Kiedy uczymy naszą dwudziestkę dwójkę szacunku do pieniążków, to pamiętajmy, aby nie rozbudzić zbytniej miłości do spraw finansowych. Nie każdy dobry uczynek czy ocena powinna być nagradzana prezentem czy kolejnym pieniążkiem do skarbonki. Niech nagrodą będzie też miłość - buziak, pochwała i uśmiech, aby dzieciątko nie stało się materialistą z zimnym sercem, do czego mają skłonności 22. Dziecka uczmy współpracy, dzielenia się z innymi i rozwijajmy w nim kreatywność, aby w przyszłości mógł realizować swoje naturalne predyspozycje. Dwudziestka dwójka jest z natury bardzo dobrym człowiekiem, a kiedy zrobi coś złego - latami nie potrafi sobie wybaczyć. Uczmy więc dzieci uczciwości, przyznawania się do winy i przepraszania. Nie wymagajmy tego tylko od nich, lecz przepraszajmy je, kiedy to My nabroimy (tak, takie sytuacje też się zdarzają) :)

Dziecko - Trzydziestka trójka

Mistrzowska 33 to z reguły spokojne i bardzo przyjazne dzieciątko, które swą miłością chciałoby obdarować wszystkich wokół. Kochają ludzi, zwierzęta i rośliny. Nie lubią samotności, lecz nie są również zbyt przebojowe. Z natury trzydziestki trójki są pełne łagodności, empatii i altruizmu. Wzajemny szacunek, prawdomówność i wzajemne wyjaśnianie nieporozumień jest dla Nich niezwykle cenne, dlatego w wychowaniu warto kierować się tymi zasadami. Nie lubią kłótni, agresji czy kłamstw. Uwielbiają czuć się potrzebne, kochają długie pogaduchy i umieją słuchać. Najczęściej są to bardzo grzeczne dzieci, które nie mają problemu z zaprzyjaźnianiem się i chętnie pomagają innym. Ich wyjątkowa intuicja pozwala "wyczuć" potrzeby i problemy innych, w których rozwiązaniu chciałyby pomóc. Nadmierne chwalone i podziwiane za swoją wyjątkową osobowość - potrafią popadać w próżność, dlatego uważajmy z ich komplementowaniem. Dzieci o tej wibracji potrafią oddać innym swój ostatni grosz - ich zrozumienie i chęć pomocy czasem staje się jednak problematyczna. Niektórzy będą chcieli wykorzystać uczynność i dobroć pociechy - powinniśmy mieć na to baczenie i uczyć dziecko asertywności.

Dziecko - Czterdziestka czwórka

Numerologiczna mistrzowska 44 jest z natury pełna wigoru, kreatywna i wytrwała w dążeniu do celu. Ciekawość świata i bogata wyobraźnia pozwalają dziecku szybko odnajdować się w nocy sytuacjach i radzić sobie z nowymi wyzwaniami. Chcesz, aby dzieciątko posprzątało swój pokój? Nic prostszego, 44 znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie i skrzętnie poupycha wszystkie "brudy" w jedno, niewidoczne dla Ciebie miejsce :) Takie dzieci charakteryzuje upór, chart ducha i wyjątkowa inteligencja. Urodzone dziecko sukcesu, które pragnie realizować swoje pasje - zwłaszcza wtedy, kiedy są one dla nich opłacalne. Rządne pochwał, nagród i kieszonkowego maluchy to urodzeni zwycięzcy, lecz nie boją się oni porażek - szybko wyciągają z nich lekcję. W wychowaniu warto kłaść nacisk na szacunek i zrozumienie innych, gdyż dzieci te bywają skłonne do manipulacji i władcze w kontaktach ze "słabszymi" od nich. Sprawy materialne zaprzątają te młode umysły już od najmłodszych lat - warto rozbudzać chęć sukcesów, lecz nie zapominajmy również o nauce kochania, szanowania i doceniania starań innych. Nie rozpieszczajmy za mocno i nie pozwalajmy na krytyczną ocenę innych. Dziecko nas widzi i słyszy codziennie - jeśli zobaczy u nas skrajny egoizm i krytycyzm, to szybko nauczy się tego samego. Kochajmy i uczmy kochać nasze pociechy, a wyrosną z nich wspaniali ludzie.
Instrukcja obsługi ukochanego maleństwa nie jest prosta. Często pojawia się dylemat czy ukarać małego łobuza czy ukochać i ucałować :) Nasze maleństwo nie jest tylko konkretną wibracją numerologiczną, posiada również znak Zodiaku, indywidualny kosmogram i osoby wokół, które Je wychowują. Każde dziecko będzie więc nieco inne. Warto jednak poznać portret numerologiczny swojego dziecka, ponieważ może to nam pomóc je zrozumieć, a co za tym idzie - pomożemy mu wejść w dorosły świat. Kiedy masz pytania lub pragniesz dowiedzieć się więcej - zapraszam Cię do rozmowy :)

Pozdrawiam cieplutko,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji