widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-08-21

Horoskop tygodniowy 21.08.17 - 27.08.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 21.08.17 - 27.08.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
W poniedziałek odbywa się Nów Księżyca na osi Lew / Wodnik z totalnym zaćmieniem Słońca. Księżyc i Słońce stoi w trygonie do Urana. We wtorek Mars w Lwie tworzy trygon do Saturna, a Słońce steruje do Panny. W czwartek Wenus tworzy kwadrat do Urana przechodząc dalej do znaku Lwa. Saturn wyrusza w bieg prosty 25.8.17. Słońce łączy z Merkurym. Jowisz konstruuje z Saturnem w niedzielę harmonijny sextil. Lilith stoi obok Saturna. Planety w biegu wstecznym: Merkury, Pluton Neptun, Uran i Chiron. Konstelacje aktywne; Jowisz kwadrat Pluton, Jowisz sextil Lilith, Neptun sextil Pluton, Mars sextil Jowisz, Mars trygon Lilith.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-21.8.17 poniedziałek od godziny 20; 30 do godziny 22; 24.
-od 23.8.17 środa godziny 22; 03 do 24.8.17 godziny 3; 05.
-26.8.17 sobota od godziny 7; 40 do godziny 10; 53.

"Możesz nie być w stanie kontrolować sytuacji, ale zawsze możesz kontrolować swoją reakcję."(Austin Mcgonigle)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Naszą największą słabością jest poddawanie się."(Thomas Edison )
"Sekretem sukcesu w życiu jest bycie gotowym na wykorzystanie okazji, gdy ta się pojawia." (Benjamin Disraeli )


Baran 21.3-20.4.


Ze Słońcem, Marsem i Nowiem Księżyca w trygonie uniwersum daje w Twoje ręce ogromny potencjał, którym możesz zawładnąć światem.

Zawodowo w błyskawicznym tempie wykorzystasz każdą szansę, a Twoje zaangażowanie będzie docenione przez osoby wysoko postawione. Nie radziłabym się jednak śpieszyć, licząc na to, że nadejdą różne niespodzianki po zaćmieniu Słońca. Gdy Saturn ruszy do przodu, jest pewność, że właśnie Twoje projekty będą zatwierdzone i wynagrodzone. Merkury jest w biegu wstecznym, i zanim trafi do Lwa konstruując trygon, wybierz spokój i cierpliwość.

Wszystkie układy gwiazd na niebie ogłaszają Barana zwycięzcą. Ale szczęście, prestiż i popularność musi być na stałe! A to możesz tylko osiągnąć łącząc w jedno sprawy zawodowe oraz rodzinne. Całość ma ze sobą harmonizować i uzupełniać. Wenus ustawiając się w kwadracie do Urana wskazuje jeszcze raz kwestie, którym trzeba się przyjrzeć. Nie rób nic sam. Pytaj, współpracuj, poprawiaj. Twoja kariera może przybrać raptowne pozytywne obroty, gdy nie pójdziesz na ryzyko.

Ogromna moc wytrzymałości jest Ci dana od Marsa, uczucia z Wenus mają mieć charakter trwały.

Zajrzyj za kulisy swojego zachowania. Czy wszystko jest w porządku? Czy nic nie ukrywasz? Konstelacje chcą i przytakują tylko prawdzie. Gdy jedno się kończy, a nowe zaczyna-Saturn przechodzi do kontroli. Całość powinieneś jeszcze raz nadzorować. Odpowiedzialność spada na Ciebie. Ty jesteś znakiem kardynalnym, Ty masz dawać innym przykład i wskazywać życiowe ścieżki. Nie cel, a droga się liczy. Nie zapomnij.


Byk 21.4-20.5


Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w kwadracie informuje o nadchodzących zmianach. Dlatego z planetami w trudnym położeniu najpierw przyjrzałabym i zajęła sobą. Coś będzie odchodzić. Nowe dopiero narodzi. W takiej chwili postaw na swoją efektywność, szukając pozytywnej energii.

Gdy Słońce przejdzie do Panny znajdziesz siły, aby na przykład przyjrzeć się kondycji fizycznej. Kwestie zdrowia, samopoczucia i wydajności pomogą w następnych miesiącach tworzyć inne życie. Gdy Mars jeszcze w kwadracie przeszkadza, napada czy denerwuje koniec drugiej i początek trzeciej dekady, nie akceptuj prowokacji. Najpierw uspokój się, przemyśl strategię działania i nawet, jeżeli początek tygodnia jest bardzo trudny. Dla Ciebie Saturn od nowego roku ustawi się w trygonie, idąc do Koziorożca. Jest gwarancja, właśnie Ty będziesz zwycięzcą. Nie zrażaj i nie poddawaj się nagłym, może przykrym, gwałtownym niespodziankom.

Od połowy tygodnia z Wenus w kwadracie kwestie partnerskie i finansowe potrzebują dokładniej uwagi. Zapomnij o ryzyku, nie traktując związków wszelkiego rodzaju, jak stadion piłkarski. Uczucia, np. zemsty na pewno się nie opłacą na dłuższą metę. Zacznij od siebie jeszcze raz. Czy potrafisz to dać, co oczekuje partner? Czy dostajesz tyle ile dajesz? Czy stoicie na tej samej wysokości oczu podczas konwersacji? Czy wasze cele, wyobrażenia są takie same? Musi przecież coś was łączyć i jednoczyć... tylko wtedy los człowieka ma sens, gdy jedno serce rozumie drugie. A tu Nów Księżyca w Lwie przypomina o marzeniach z głębi duszy, budząc pewnie wstrząsem Twoje wewnętrzne dziecko.

Mars w Lwie będzie od Byka bardzo wiele żądał. Twoje progresywne uniwersum ma być namalowane bajecznymi kolorami tęczy. Nie wszystko musi świecić jak w krainach królewskich.. Liczy się autentyczność, radość wewnętrzna i poczucie, że siedzisz obok drugiej osoby, na właściwym miejscu. Przyłóż rękę do serca. To umożliwi Bykom odnalezienie punktu docelowego.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Nowiem Księżyca i zaćmieniem Słońca w pozytywnym aspekcie idziesz przez następne sześć miesięcy w kierunku lepszych zmian zewnętrznych i wewnętrznych.

Gdy Saturn zatrzyma się w pod koniec tygodnia naprzeciwko będziesz wyciągał konsekwencje, podejmując ważne decyzje. Nie wszystko przebiegło z regułami, a tego trzeba się trzymać do końca roku 2017.

Merkury w kwadracie zanim przejdzie do Lwa sprawdza Twoje podejście do siebie, swojego organizmu, zachwianie praw oraz norm, także moralnych. Gdzie doprowadziłeś do ekscesów, brałeś więcej aniżeli możesz dawać, zapomniałeś o dziesięciu przykazaniach trzeba będzie budować z miejsca równowagę. Kogo zaniedbałeś? O czym zapomniałeś? Czy uwzględniłeś swoje oraz partnera wewnętrzne potrzeby i marzenia?

Słońce przechodząc do Panny jeszcze raz podkreśla kwestie, którymi trzeba z miejsca się zabrać. Do środy Wenus wymaga Bliźniaka opieki, uwagi, chuchania i dmuchania. Następnie nagle wszystko się przemienia!

Mars woła do przygody z Afrodytą! Nie rozpędzaj się tak od razu od Nowiu Księżyca. Wszystko ma swój czas, miejsce i przestrzeń. Nie dasz rady z planetą karmy naprzeciw nic wymuszać.

Wykorzystaj momenty, gdzie możesz wspólnie z kolegami planować przyszłość pokonując próby ognia osobistą inteligencją, kreatywnością i otwartością do świata. Informacje trzeba przekazać dalej, jednak z dniem, gdy Słońce nam ucieka, ważna jest treść i głębia. Postaw, na jakość i autentyczność zanurzając się w intensywności nieznanych emocji.


Rak 22.6.-22.7.


Wenus bardzo długo w Twoim znaku dała Ci dużo pożywnej energii i wiary w przyszłość. Teraz z Merkurym i następnie Słońcem w sextilu należy przygotować na wielkie porządki.

Dobrze byłoby wszystko zrobić do końca miesiąca. Uran w kwadracie będzie dodatkowo ustawiał naprzeciw Jowisza. Twoje wartości, wizje, plany oraz ideały przejdą próby ognia. Nie marnuj czasu. Masz piękne konstelacje do tego, aby bez ryzyka nie przepuścić nic przez palce.

Zaćmienie Słońca ma ogromny wpływ szczególnie na trzecie dekady urodzonych. Zwycięstwa są Rakom gwarantowane, gdy dostrzeżesz skromność w bogactwie, bezpieczeństwo w wolności, niezależności i zadowolenie w umiarze. Gdy Twój Księżyc w sąsiednim znak ognia ustawi na przeciw ogromnej gwiazdy, atuty Twojego patrona są najważniejsze na następne laty. Nie rób nic na siłę, w każdym momencie ufając w swoje ideały. Ale z ręką na sercu, abyś nie uciekał od prawdy i autentyczności.

Jowisz w kwarcie nakazuje kooperować, rekonstruować związki wszelkiego rodzaju, mając w pamięci równouprawnienie. Dając innym szanse, nie czyń jednocześnie z siebie podnóżka. Być dla innych bez końca to piękna cecha charakteru, pomimo to Nów Księżyca sprzyja wysłuchaniu życzeń swojego serca. Dzięki ogromnemu wyczuciu będziesz wiedział, kiedy jest najlepszy moment. Realizacje ma poprzedzać dokładny plan wchodząc do bezpiecznego, innowacyjnego świata.

Nie bój się to, co odmienne i nieznane. Klasykę należy respektować, tym samym dopuszczając pionierskie impulsy. W pracy pokazujesz innym Twoje kompetencje. Koledzy respektując Cię, szczególnie, jeżeli chodzi o precyzyjną analizę. Zadbaj o siebie, może przemyślając ciekawisz sposoby odżywania lub stylu życia. Słońce w Pannie proteguje Raki dając każdemu ogromny kredyt zaufania.


Lew 23.7.-23.8


Przełomowe wydarzenie wypadają właśnie w Twoim znaku, gdzie w poniedziałek odbędzie się Nów Księżyca z całkowitym zaćmieniem Słońca. Rozpoczynasz proces transformacji. To nowe, nieznane będzie dopiero się tworzyć i kreować.

Pod wpływem promieni ukrytego Słońca zostajesz skonfrontowany ze sprawami, które przeoczyłeś. Mars i Słońce jeszcze ciągle dodają ogromnego power-a, nastawiają na powadzenia, konkretne cele oraz pewne zwycięstwa.

Przygotuj się do wszystkiego dobrze. Merkury w biegu wstecznym zawita do Twojego domu, aby porozmawiać z sercem. Czy funkcjonujesz, po jego myśli?

Nie biegnij za szybko do przodu, uzgadniaj realność, oraz potrzeby innych. Zbyt egoistyczne, impulsywne czynności mogą być dla Lwa zgubą. Unikaj ryzyka. Wszystko, co było zbyt barwnie i bezproblemowo przedstawione podlega natychmiastowej weryfikacji. Sam Lew musi wybierać wyjścia, które nikogo nie skrzywdzą. Sfery materialne także zmonitoruj. Wenus wchodząc do Twojego domu przypomni wartości osobistego życia.

Traktuj partnera z powagą. Trzeba będzie stawić czoła tematom dotyczących przyszłości. Miłość jest piękną sprawą, jeżeli idziemy w jednym kierunku. Precyzuj swoje wyobrażenia, trzymaj szczegółów, uwzględniając nawet drobnostki. Dla niektórych z Was może być bardzo piękne. Niesłychane incydenty na pewno uradują lwią postać. Mając swój styl i odmienność dobrze byłoby zakopać toporki wojenne w pracy i rodzinie. Patrz dalej ufając przede wszystkim sobie. Przeznaczenie wyznaczyło Tobie bardzo ważną rolę. Otwórz się na nowe znajomością, bardziej kompetentne pozycje zawodowe, więcej odpowiedzialności. Wszystko ma jednak przebiegać w harmonii i zrozumieniu dla całokształtu wartości życiowych.


Panna 23.8-22.9


Nowy tydzień przedstawia się bardzo obiecująco, a wejście Słońca do Twojego znaku oznacza zebrania najlepszych plonów. Znajdą się również korony i wyróżnienia. Nów Księżyca wraz z zaćmieniem Słońca w sąsiednim znaku przypomina Pannie o najważniejszym. O Twoich życzeniach serca! Aby być całkiem szczęśliwą potrzebujesz jasności. Ty, sprytna Panna jesteś wyjątkiem w robieniu porządków. Merkury biegnąc wstecz wskaże gdzie coś przeczyłaś. Jednak na końcu na pewno dopniesz swego. Zajmuj się sobą oraz kwestiami zawodowymi. Saturn będzie ruszał do przodu dając zielone światło do działania. Ograniczenia skończą się do końca roku, szczególnie dla urodzonych miedzy 12-15.09. W tej fazie dobrze jest jeszcze raz kierować się prawem oraz wszelkimi regułami. Na szczęście dla Ciebie nie będzie to trudnością.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju trzeba będzie wyjaśniać. Zanim jednak dojdziesz do słowa, zapytaj, o co chodzi. Zagadnienia skrzętnie ukrywane pod dywanem również należy wyciągać. Nie obawiaj się prawdy. Wraz zaćmieniem i tak całość wyjdzie na jaw. Dbając o wszystko nie zapomnij, że każdy potrzebuje swoją, osobistą przestrzeń. Najlepiej jest zacząć od siebie, a potem wymagać od innych. I Ty masz prawo przedstawiać swoje potrzeby.

Z poniedziałkowym zaćmieniem Słońca priorytetem stają się uczucia. Słońce będzie dodawać pewności, motywacji oraz siły przebicia. Wydobądź z siebie odwagę do kreatywnych czynności. Twój analityczny talent jest nie do pobicia. Dlaczego nie chcesz na tym zrobić furory?

Łap szybko szanse, które będą od połowy tygodnia się pojawiać. Panna punktuje w każdym momencie. Zadbaj również o zdrowie. Ciekawa dieta, yoga lub akupunktura stawia każdą z Was do pionu w ciągu miesiąca. Nie bój się nieznanego! Słońce jest przy Tobie!


Waga 23.8-22.9


Z poniedziałkowym Nowiem Księżyca masz prawo rozpocząć dopasowanie marzeń do rzeczywistości. Merkury jest w biegu wstecznym, abyś całość sprawdziła. Twoja Wenus jeszcze do połowy tygodnia w znaku Raka namawia na kierowania się intuicją i zaakceptowaniem tego, co mówi ciało. Zwracaj uwagę na gesty, mimikę oraz oczy partnera. Wtedy już wszystko będziesz widziała.

Jowisz nadal w kwadracie do Plutona nie chce słuchać prawdy, jeszcze trochę masz jego protekcję. Gdy Saturn ruszy do przodu w pozytywnym aspekcie należy podejmować przyszłościowe decyzje. Zaćmienie Słońca w radosnym sextilu daje gwarancję, że Waga wybierze odpowiednie drogi. Do szczęścia i spełnienia, nawet, jeżeli trzeba będzie za sobą zamykać jakiś etap. Pluton w kwadracie szykuje pułapki dla drugiej dekady urodzonych. Z nim przerabiasz trudne tematy przeszłości analizując samą siebie. Uświadom sobie w konkluzji, jak wiele zależy od Ciebie. Słońce przyciemnione przez Księżyc przedstawia priorytety życiowe.

W kwestiach prywatnych spodziewaj się pięknych zapowiedzi. Pierwsza jaskółka pojawi się na niebie z nadejściem niedzieli. Co wymyślisz, gdzie się odważysz być sobą, zabezpieczysz to na wieczność. Słońce, Mars i węzeł Karmiczny z Lwa służą ramieniem Wagom.

Zawodowo z łatwością osiągniesz cele. Mars nie marudzi nawet przy trudnych zajęciach, ale motywuje przechodząc z miejsca do wykonania powinności. Możliwe są inne projekty i propozycje. Do końca roku z planetą przeznaczenia usłyszysz hymny i wiwaty na swoją cześć.


Skorpion 24.10.-22.11


Co dla Ciebie oznacza szczęście i zadowalanie? Jakie życiowe wartości są najważniejsze?
Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w kwadracie rzuca cień na Twoje życzenia abyś mógł przeskoczyć na wyższe poziomy. Selekcja przyda się z Merkurym w pozytywnym aspekcie. Jego bieg wsteczny steruje do serca. Wypada słuchać tego głosu. Nie wszystkie, przeszłe decyzje były prawidłowe. Teraz myślisz inaczej o życiu, słońcu, zadowoleniu, zabawie i własnym uśmiechu..

Słońce przechodząc do Panny uchroni Skorpiony od trudnych sytuacji. Z pewnością i dyscypliną wykonasz, co nakazuje uniwersum. Ukrywanie pod dywanem na nic się nie przyda. Pluton bezwzględnie wyciąg tematy cienia, a Księżyc przed Słońcem szuka dla Ciebie bezpieczeństwa emocjonalnego.

Pragniesz stać po stronie silnych zwycięzców? Jowisz i bóg Hadesu ostrzega przed pochopną oceną sytuacji. Wszelkie bogactwo serca znajdziesz tam, gdzie mieszka mądrość, zrozumienie i odpowiedzialność. O Tym mówi Pluton w Koziorożcu. Zaczynaj od siebie, nie oddając praw do siebie nikomu. Pozytywne wydarzenia musisz dalej powiązać z potrzebami familii. Prawdziwe emocje, rodzina i przyjaciele także należą do istnienia. Bogactwo ma dla każdego różne znaczenie, a teraz z kwadratem Słońca i Księżyca dotrzesz prosto do samego celu. Będąc ciągle w tunelu transformacji złap na moment powietrza, przypatrując się jego ciemnym ścianom. Gdy zamkniesz oczy można sobie dużo wyobrazić. Zauważ ile jest zadań i wymagań. A ile znaków zapytania. Chcesz dojść do samego końca, gdzie jest jasne światło? To musisz akceptować, że nie ma przegranych i wygranych! Jest tylko jedna lina, która prowadzi do misji, która musisz wykonać.

Zawodowo podejmiesz na pewno odpowiednie rozstrzygnięcia. Przełożeni widzą, jak bardzo się starasz. Twoja przyszłość i kariera będzie pokierowana w znaczące przedsięwzięcia. Z Wenus w Lwie nie będziesz zadowolony, ale i ona pragnie abyś osiągnął uczucie spełnienia. Wiarę w przyszłość zapewnia Neptun. Jego trygon chroni Skorpiony od wszystkiego, co złe.


Strzelec 23.11.-21.12


Planety znajdujące się w Lwie i trygon Nowiu Księżyca oraz zaćmienia Słońca sygnalizuje pozytywne zmiany. Jeszcze Merkury będzie tylko w kwadracie sprawdzał decyzje. Jego uwadze nie umkną nawet szczegóły. Nie podejmuj pochopnych rozstrzygnięć. Wszystko ma płynąć, bowiem prosto z serca. Saturn w Twoim znaku zatrzymuje się pod koniec tygodnia. A to już jest najlepsza nowina. Zahamowania, ograniczenia oraz utrudnienia będą powoli znikały. Przyłóż się do wszystkiego. Przepisy, reguły, wytyczne muszą być do końca roku surowo uwzględniane.

Te z Was, które szukają pracy, mają wyjątkową szansę w krótkim czasie przeskoczyć na wyżyny. Energii Ci nie brakuje, przedstawiasz kompetentnie swoją wiedzę oraz poziom inteligencji. Z gwiazdami w Lwie wszystko przebiega błyskawiczne. Trzymaj się sprawiedliwości. Jowisz w pięknym położeniu sprzyja współpracy, kooperacji i zapoznawaniu innych ludzi. W związkach będą po Nowiu omawiane zapomniane tematy. Oczyszczenie nakazane jest dla każdego, nawet tych, którzy mają dobre aspekty. Pokazuj swoje emocje, przedstawiaj jasno uczucia. Nie ma, co się chować po kątach. Prawda, której zawsze służysz ma być główną domeną.

Z Wenus przechodzącą do Lwa single otrzymują szansę spotkania partnera życia. Trygon Węzła Karmicznego to spotkanie z prze-znaczeniową osobą. Każdy z Was idzie prostą drogą do szczęścia.

Zajmij się również swoją kondycją. Sport i taniec uwielbiasz, a ze Słońcem w Pannie trzeba będzie pomyśleć o lepszym odżywaniu. Spacery, masaże również usuwają złą energię Saturna. Patrz przed siebie. Twój optymizm i wiara w lesze jutro nie jest zniszczalne.


Koziorożec 22.12.-20.1


Wenus naprzeciw, Pluton w kwadracie do Jowisza i kwadrat Urana wskazują, bardzo wyraźnie, jakie tematy poruszy zaćmienie Słońca. Zasłonięcie jego blasku przez maleńki Księżyc, dla Ciebie oznacza, że nie powodzenia, praca, ale ludzie, związki najbliższe, prawdziwe uczucia są najważniejsze.

Urodzeni miedzy 8.1-19.1 są w jakimś stopniu zamieszani w zaćmienie. Różne tematy rozpoczęte w tych dniach będą nabierać rozpędu w następnych miesiącach. Gdy Afrodyta w opozycji przypomina o najwyższych wartościach życia, z trygonem Merkurego zrobisz następny krok lepiej niż sobie wyobrażasz. Wycofałabym się w niektórych sprawach zawodowych. Po 5.9 masz lepsze konstelacje i wtedy będzie można robić interesy czy zarabiać pieniądze. Skup się na familii, życzeniach serca oraz tym, co od dawna pragniesz. Ale bez działania siły i przesady. Pluto zwodzi, Jowisz za wiele sobie wyobraża w kwadracie. Możesz bardzo dużo stracić, co nie da się przeliczyć na finanse. Planeta komunikacji prywatnie i zawodowo zapowiada bardzo dużo szczegółowej analizy. Twoje myślenie zmieni się i dostrzeżesz, to, co należy poprawić. Nie musisz koniecznie odcinać się od czegoś, ale dotrzymać tam słowo, przede wszystkim sobie, gdzie coś obiecałeś. Cała gama gwiazd w znaku ognistego Lwa chce abyś był z siebie zadowolony, aby serce bilo w rytmie Twoich myśli. Wszystko, co ma do czynienia z zaćmieniem Słońca i Księżyca wiąże się z emocjami i uczuciem. Tymi prawdziwym. A to niesie za sobą długotrwale, nieodwracalne konsekwencje. Zrezygnuj z działania "siły".. Otrzymasz niebawem trzecią szansę i teraz uczynisz tak, że każdy będzie usatysfakcjonowany. Koziorożec również. Trzymaj się szczerość i odpowiedzialności. Pluton może ściągać w najbardziej niespodziewanym momencie do odmętów.


Wodnik 21.1.-19.2


Przed Tobą drugie ważne wydarzenie. Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w opozycji daje drugie szanse urodzonym dookoła 21.Radykalna transformacja polega na nieoczekiwanych zmianach i wydarzeniach. Twoje życie będzie skierowane na nieznane drogi. Gwiazdy znajdujące się w znaku Lwa przypominają o życzeniach serca, marzeniach z przeszłości, większej pewności siebie oraz po prostu mówiąc- o życiu cała piersią. Wiele się ostatnio wydarzyło, a Jowisz w trygonie z Wagi kładzie nacisk na partnerstwa, sprawiedliwość, harmonię i miłość..Tą prawdziwą.

Niektóre tematy, rozpoczęte wcześniej nie są zakończone. Czerwona planeta będzie uczyć walczyć o siebie, swoje prawa, wolność i niezależność. Z Merkurym w biegu wstecznym, który także powróci do Lwa, uniwersum zaserwuje Ci różne rozwiązania. Nie musisz się kłócić i nie powinieneś pozwalać na prowokacje. Dobrze byłoby nie ignorować swoich uczuć, ale być konkretnym, nie pływając po powierzchni emocji. Dążyć za intensywnymi uczuciami, związkami. Powołanie, przeznaczenie woła Wodniku do obudzenia.

Kto jeszcze śpi, może być poruszony przez planety. Najgorsze jest się poddać, zapomnieć o życzeniach serca i zrezygnować z siebie... To jednak nie będzie dozwolone przez makrokosmos.

W domu nie jest możliwe, aby ktoś inny był bossem lub Ty trzymasz pierwszeństwo. Ogólnie, decyzje mają być podejmowane jednogłośnie, na takiej samej wysokości oczu i z jednym, wspólnym celem. Unikaj ryzyka, nie stawiając na jedną kartę. Egoistyczne metody mogą odwrócić się przeciw Tobie. Wybieraj to, co kochasz, co jest Twojej duszy bliskie. Wszystko się uda, gdy z jednej strony nie wejdziesz w rolę ,,ofiary", z drugiej, gdy nie zachowasz aspołecznie.


Ryba 20.2.-20.3


Czy będziesz potrafiła się przebić?
Czy umiesz postawić na swoim i czy pokażesz innym ile w Tobie talentów?

Merkury zatrzymał się naprzeciw. Chyba coś zapomniałaś. Poniedziałkowy Nów Księżyca i zaćmienie Słońca daje sygnał do odwrotów, transformacji i realizacji życzeń niespełnionych! Wygląda, że niewiele zdziałałaś z trygonem Wenus i sextilem Plutona. Coś ciągle zatrzymuje Cię w miejscu... Następny tydzień wiele się będzie działo, a błyskawiczna prędkość zmusza Ryby do wyboru swojej drogi! Nie polegaj na nikim. Nie czekaj! Nie, Ty nie potrafisz przebijać głową ściany, nie używasz też łokci. Ale z ogromną gracją oraz inteligencją ,,odpłyniesz" do osobistego celu. Druga, szansa jest tą, którą musisz wykorzystać, a wszystkie działania prowadzą do realizacji marzeń lub życzeń. Słuchaj swojego serca. Gdy masz już projekt w ręku, na którym Ci bardzo zależy sprawdź jeszcze raz. Planeta komunikacji nakazuje korekty.

Zawodowo postaw na prace grupowe. Masz szczęście do kobiet i tu będzie się lepiej układać.

Prywatnie, nieporozumienia muszą być wyjaśnione. Nie zgadzaj się na bierną harmonię, ślizganie po powierzchni i cienkie banały. Konkrety, ogień, jedność myśli i ciała. To ma się liczyć i prowadzić do ukontentowania i triumfu osobistego.

Nowa energia Nowiu i zaćmienia Słońca wprowadzi w związkach i domach zupełnie inną dynamikę. Pozostań jak zawsze odważną.

20.8.17 Słońce w Lwie, Księżyc w Lwie.
"Biednym jest się dopiero wtedy, kiedy już się niczego nie chce"

(Erich Maria Remarque)

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 21.8.17do 27.8.17. Totalne zaćmienie Słońca na Nowiu na osi Lew/ Wodnik 21.8.17. Saturn w biegu prostym od 25.8.17. Jowisz sextil Saturn.

"Ku celom pożądanym wiodą drogi trudne." (Eliza Orzeszkowa)

Dochodzimy do punktu zwrotnego. Przez wszystkich oczekiwany Nów Księżyca na osi Lew/ Wodnik i całkowite zaćmienie Słońca o godzinie 20; 29 w dniu 21.98.17 przynosi radykalne zwroty akcji i początek nowego, jeszcze nieznanego. Gdy maleńki Księżyc potrafi zasłonić ogromne, lśniące Słońce wszystkie jego cechy( Rak) wysuwaj się na plan pierwszy: nie sukcesy, kariera-, ale uczucie, miłość się liczy; nie król, władca, ale wola prostego ludu; nie twarda ręka i egoistyczne działania-, ale wspólnota, tolerancja, lojalność, bezpiecznstwo..! W życiu osobistym należy się trzymać swojej własnej, indywidualnej drogi i głosu serca (Lew) łącząc i kooperując z najbliższymi, przyjaciółmi i szacunkiem do świata(Wodnik). Dla osób rządzących i kuli ziemskiej także nadchodzą przeinaczenia. Wjeżdżamy wszyscy, jadąc na jednym wózku, w tunel transformacji. Nieoczekiwane wydarzenia zmuszają nas abyśmy dostrzegli inne wartości życia. Egoistyczne, aroganckie postawy i czynności prowadzą w kolejnych miesiącach do upadków. Rozwijaj swoje kreatywne strony, żyj, baw się, ciesz i tańcz! Ale nie zapominaj, że świat nie kończy się na Twoim horyzontem. Z zaćmieniem Słońca uaktywnia się koło przeznaczenia. Ty swoim odbiorem, elastyczną świadomością i nastawieniem myśli jesteś w stanie z tyloma pięknymi konstelacjami przyciągnąć dobro. Ja życzę Wam pięknego Nowiu .Takiego nie mieliśmy od 100 lat. Niech się Wam wszystko, co dobre spełni!
Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji