widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-08-21

Kłótnie w Zodiaku - trygon Ognia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kłótnie w Zodiaku - trygon Ognia" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Kłótnie niestety towarzyszą naszemu życiu od zawsze i mogą przytrafiać się w każdym wieku. Raz powodem nieporozumienia będzie błahostka, a innym razem pojawi się poważna sprawa, o którą będziemy się sprzeczać. Chociaż byśmy bardzo chcieli pokojowo rozwiązywać wszelkie problemy, to niestety często ciężko się nie pokłócić. Wielokrotnie może się zdarzyć, że bez kłótni nie uda Ci się załatwić jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy - zwłaszcza, gdy trafisz na trudnego "przeciwnika". Pomóc nam może wiedza, jak poszczególne znaki Zodiaku zachowują się w codziennym życiu, a tym samym w jaki sposób się kłócą. Czy czeka Cię burzliwa awantura, szybka wymiana argumentów czy ciche dni? Kto może Cię obrazić, kto sam obrazi się podczas kłótni lub będzie uparcie obstawał przy "swoim"? Spójrzmy na to wszystko przez pryzmat znaków Zodiaku:

Baran
Ognisty Baran z reguły nie jest łatwym przeciwnikiem do kłótni. Jego rogata natura może przysporzyć wiele bólu i cierpienia osobie, która naprawdę go zdenerwuje. Wyprowadzony z równowagi potrafi wybuchnąć niczym wulkan - lawa emocji i słów wypowiedzianych w gniewie oraz kilka latających talerzy sprawi, że atmosfera stanie się gęsta i ciężka. Baran potrafi być choleryczny. Niektórzy mówią o nim, że to chodzący furiat. Bywa porywczy i impulsywny, a co najgorsze zawsze pragnie mieć rację. Jest to bardzo trudna osoba do kłótni. Zdarza się, że nie słucha argumentów lub wobec każdego z nich ma swój kontrargument. Czasem okazuje się, że tak naprawdę w ogóle nas nie słucha i chce jedynie wygrać spór - pokazać, że miał rację i koniec. W skrajnych przypadkach Baran może nawet zachowywać się bardzo agresywnie. W najtrudniejszych momentach ten znak Zodiaku stara się wytknąć drugiej osobie wszystkie błędy, nawet te niezwiązane z przedmiotem kłótni. Chce wbić szpilę drugiej osobie. Jak więc się kłócić? Najlepiej byłoby... nie kłócić się wcale. Cholerycy tak już mają, że szybko wybuchają, ale także prędko potrafią ochłonąć nawet po największej burzy. Najlepiej więc przeczekać najtrudniejszy moment, ponieważ i tak nasze słowa do niego nie dojdą. Dopiero po kłótni, kiedy już Baran się uspokoi, to warto postarać się na spokojnie przedstawić swoje argumenty.

Lew
Lew jest Panem i Władcą, królem sawanny i niezwykle majestatycznym stworzeniem. Na Jego widok stada zwierząt drżą i szukają drogi ucieczki. Nie dzieje się tak tylko w przyrodzie, ale i u zodiakalnych Lwów możemy znaleźć odzwierciedlenie praw natury. Na pierwszy rzut oka Lew zachwyci nas swoim wyglądem, sposobem bycia, uśmiechem i błyskiem w oku. Na pozór łagodne i towarzyskie osoby potrafią jednak pokazać swoją mroczniejszą stronę w obliczu poważnej kłótni. Jedno możemy założyć odgórnie - Lew zawsze ma rację i naprawdę nie lubi słów sprzeciwu. Nigdy, ale to przenigdy się nie myli. W codziennym życiu nie może być zaniedbany. Musi czuć się ważny i doceniony. Zazwyczaj jest to człowiek, który chce mieć ostatnie zdanie. Często ma w zanadrzu pełno argumentów, nawet jeżeli nie dotyczą tej konkretnej kłótni. Wyjątkowo łatwo jest Lwa urazić i sprawić, aby poczuł się gorszy niż jest w rzeczywistości. Podczas poważniejszej awantury ten znak Zodiaku może powiedzieć za dużo, ale niemalże od razu żałuje swoich słów. Tak na prawdę Lwy obawiają się tego, czy partner mu wybaczy i często udają obrażonego. Lew potrafi fundować awanturnikowi ciche dni, aby pokazać jak bardzo został zraniony. W obliczu odrzucenia Lwy nie potrafią łatwo odpuścić. Niejednokrotnie powracają do byłego partnera, lecz nie zmieniają starych przyzwyczajeń. Pragną, aby to druga strona czuła się winna decyzji o rozstaniu - zrzucają na nią winę i czekają, aż znów ulegnie ich urokowi. Nie każdy powrót jest zły, lecz jeśli nic się nie poprawi - Lew sam będzie chciał zadecydować o końcu relacji. Jak więc się kłócić? Najlepiej nie dopuszczać do kłótni i doceniać Lwa zawczasu. Kiedy już jednak dojdzie do kłótni, to trzeba być przygotowanym na walkę na argumenty i nie obrażać się na to, że nawet jak się tę batalię wygra, to Lew będzie musiał na koniec dodać coś od siebie. Kiedy pojawi się rozstanie i zapragniemy powrotu do Lwa - uważnie obserwujmy czy dokonał on zmian w swoim zachowaniu czy też zapragnął zemścić się za odrzucenie.

Strzelec
Osoby urodzone jako zodiakalne Strzelce z natury są bardzo energiczne, pozytywnie nastawione do życia, a ich uśmiech potrafi rozpromienić nawet najbardziej ponury dzień. Strzelce działają najczęściej pod wpływem impulsu - niczym polujący myśliwi, chcieliby ustrzelić wszystko, co dobrego mógłby nieść im Los. Nie zawsze jednak ich impulsywność wychodzi im na dobre, dlatego zwłaszcza przy ważnych decyzjach życiowych powinny zatrzymać się na chwilę i poddać analizie wszystkie "za i przeciw". Strzelec jest komunikatywny, szczery i praktyczny. Kiedy w Jego życiu pojawia się jakiś problem, to od razu chciałby On załatwić sprawę, porozmawiać i znaleźć najlepsze rozwiązanie. W obliczu kłótni nie będzie owijał w bawełnę i szczerze powie co Go "boli". Potrafi bardzo dobrze rozmawiać o swoich uczuciach, choć podczas bardziej burzliwej wymiany zdań - może powiedzieć zdecydowanie zbyt wiele. Dla Strzelca świat wydaje się czarno-biały - jak jest dobrze, to tryska szczęściem, a kiedy jest źle - zatapia się w troskach, smutkach czy zazdrości. Ten znak Zodiaku z reguły niczego nie udaje i nawet jeśli się dąsa, to nie trwa zbyt długo. Tego samego oczekuje od przeciwnika tego sporu. Jak kłócić się ze Strzelcem? Rozmowa ze Strzelcem musi być jasna i szczera - bez odgrzewania dawnych przewinień i zbaczania z tematu. Zazwyczaj Strzelec wybacza zawsze i niemalże natychmiast.

Oczywistym jest fakt, że najlepiej jest unikać gwałtownych kłótni i sięgać po spokojną rozmowę - szukanie kompromisu. Nie oszukujmy się jednak, nie zawsze jest to możliwe :) Warto więc jak najlepiej przygotować się na taką ewentualność i poznać krótką instrukcję postępowania z przeciwnikiem. Dzięki temu możemy dowiedzieć się z kim kłótnia nie ma sensu, kto potrzebuje dobrych argumentów, a kogo powinniśmy wziąć na przeczekanie.

Każdy jest inny i nie każdy odnajdzie się w swoim znaku Zodiaku czy żywiole. Cechy, które Cię określają mogą łączyć i uzupełniać ogólnie znane nam schematy. Ważne jest jednak to, aby je poznać, gdyż może to stać się cenną dla Nas wskazówką. Wiedząc jakiego znaku Zodiaku jest nasz partner, przyjaciółka, szef możemy odpowiednio do takiej osoby podejść, zrozumieć sposób myślenia, polepszyć kontakt i przygotować się na ewentualność kłótni. Jeżeli masz jakieś pytania, które Cię nurtują lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam do rozmowy. Warto bliżej poznać świat, który nas otacza i drogi, którymi możemy podążyć :)

Pozdrawiam cieplutko,
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji