widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-09-19

Horoskop tygodniowy 18.09.17 - 22.09.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 18.09.17 - 22.09.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia: W środę Wenus przechodzi do Panny i w tym dniu odbywa się Nów na osi Panna/Ryba. Podczas Nowiu Merkury ustawi się w opozycji do Neptuna. W piątek Słońce przechodząc do Wagi rozpoczną astronomiczną jesień. Merkury konstruuje trygon do Plutona.

W niedzielę opozycja Marsa do Neptuna jest dokładna. Planety w biegu wstecznym: Uran,
Neptun, Pluton, który spowalnia bieg. Konstelacja aktywna; Jowisz opozycja Uran

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Powolny i wytrwały wygrywa wyścig."Ezop)

"Kto nie umie świecić z wytrwałością słońca, może przynajmniej zabłysnąć jak meteor."(Henryk Sienkiewicz)


Baran 21.3-20.4.


Dobrze byłoby abyś do piątku pozałatwiał wszystkie ważne dla Ciebie sprawy. Słońce, a następnie Merkury będą ustawiały się w opozycji, a to oznacza, że szybkiej akcji raczej nie będzie. Wenus jeszcze do Nowiu Księżyca stoi po Twojej stronie w pięknym trygonie. Koncentruj się na szczegółach i drobnostkach, zmniejsz swoje tempo. Nie lekceważ priorytetów. Ogromna ilość gwiazd w znaku praktycznej Panny może bardzo wiele nauczyć. Ich potencjał zaprowadzi Baran skrupulatnością, porządkiem, dyscypliną do wymarzonego celu.

Wykorzystując siłę gwiazd będziesz mógł zrealizować się osobiście spełniając wymogi uniwersum. Twoje talenty oraz doświadczana na pewno pomogą opanować nawet bardzo trudne uwarunkowania. Nie śpiesz się tylko. Co nagle, to po diable, a Neptun zakrywa to, co najważniejsze.

Twoja wielka ochota oraz optymizm nie zagasną. Będziesz potrafił z Saturnem, krok po kroku pozałatwiać dla Ciebie istotne kwestie. Prawo i przepisy powinny być przestrzegane. Uran pogania przy Twoim Słońcu, reformuje, namawia do nowoczesności! Jego energia długo pozostanie przy Tobie! Odwrotów nie ma. Trzeba skakać do przyszłości.

Pluton w kwadracie ma wpływy na drugie dekady urodzonych. Unikaj ryzyka, akceptując, że pewne sprawy przedstawione są Tobie w zupełnie innych barwach. Stare, niefunkcjonalne nie jest akceptowane przez boga podziemia. Uważaj na ludzi dookoła. Nie każdy jest z Tobą szczery, nie wszyscy prawdziwymi przyjaciółmi.

Twoja inicjatywa, dziecięca radość życia oraz spontaniczność zadziwia partnera. Czy jednak Ty masz z tego korzyści? Patrz dokładnie dookoła. Wenus przechodząc od znaku realnej Panny, przypomni o powinnościach i obowiązkach.


Byk 21.4-20.5


Przed Tobą bardzo dobry tydzień, a cztery gwiazdy w znaku Pannie dają potężną siłę, pewność siebie napędzając do pracy i aktywności. Nów Księżyca w boskim trygonie z takim wspaniałym potencjałem, może za jednym zamachem zbudować fundamenty dla istotnych dla Ciebie kwestii. Dobrze, że Wenus już także jest w znaku ziemi, a Ty przenalizujesz każdy szczegół.

Uczucie zadowolenia pozwala na zajęcie się ważnymi tematami. W domu i pracy będzie stworzony porządek, a to przyda się przed końcem miesiąca. Pomyśl jeszcze o modernizacji, unowocześnieniach i procesach rozwoju oraz wzrostu. Uran sterujący do Twojego znaku, a on nie znosi zastoju, nudy oraz trzymania starego. Czas wpuścić do domu i zagrody świeży powiew wiatru! Z Jowiszem jeszcze w Wadze przypatrz się braterstwom dookoła. Czy każda osoba funkcjonuje na Twoich falach? Warto z Merkurym w Pannie przeprowadzić ważne rozmowy, przedstawić swoje idee, zabezpieczyć przyszłość i pieniądze. Nie trzymaj nic w skarpetce, ale przeobrażaj w namacalne.

Twoja Afrodyta w znaku ziemskim skłoni od połowy tygodnia do zajęcia życiem prywatnym. Jesteś w fazie przygotowania do przeobrażenia. Czas uporu, starych konwenansów i historycznych wyobrażeń należy już pomalutku chować do lamusa.

Jesień przywitasz w świetnym nastroju. Porządkujesz dom i zagrodę, zbierasz świetne plony nie zapominając także o swoim samopoczuciu. Bardzo znaczący tydzień, gdzie można wszystko ogarnąć jednym spojrzeniem oka. Energia sprzyja wejściu w nowe, trwałe znajomości. Bardzo pięknie! Skorzystaj z tego podnosząc wzrok ponad Twoje horyzonty.


Bliźniak 21.5-21.6


Saturn ruszył, a planety znajdujące się w Pannie przypominają o tych kwestiach, które jeszcze nie są ostatecznie zakończone. Gwiazdy w kwadracie nakazują porządnie rozkładać energię wcześniej myśląc o kierunkach i celach. W praktycznym znaku chcemy wszystko wiedzieć i kontrolować drobiazgi. Nie może się zdarzyć, że coś przeoczysz lub machniesz bezwiednie ręką na najważniejsze. Przy okazji nie pozwól, aby ktoś wytracił Cię z równowagi. Siła ciekowości może doprowadzić, że trafisz na nieznane jeszcze informacje. Wenus jeszcze do połowy tygodnia przyświeca wszystkim Bliźniakom w pozytywnym aspekcie. Nów Księżyca może być trudny, gdy nie uwzględnisz priorytetów, a tym będą oczywiste prawdy.

Wenus w Lwie jeszcze chce się bawić, świecić i robić prezenty. Następnie trzeba już z przyjściem jesieni pomyśleć o konsekwencjach i długofalowości. Hamuj swoje swobodne nastawienia. Konstelacje planet zmuszają każdego z Was do szczególnej uwagi na potrzeby partnera i złożone wymogi przełożonych.

Zawodo z przejściem Słońca do Wagi od piątku nieco się rozjaśni. Najlepiej będzie jak pójdziesz prostą drogą do celu. Myśl o zabezpieczeniach, przyszłości i tym, co chcesz pozostawić przy sobie na zawsze.


Rak 22.6.-22.7.


Planety znajdujące się w Pannie nie mają czasu! Tyle jest do przemyślenia, przenalizowania i ostatecznie wykonania. Aż cztery sextile podczas ważnego Nowiu umożliwiają Rakom stworzenie czegoś niebywałego, a przy okazji zabezpieczenia na długie lata!

Patrząc w przyszłość już wiesz, co masz zrobić. Twoje plany nabierają konkretnych kształtów, a przy tym myślisz o dniu następny, Twoich najbliższych oraz reszcie familii. Pieniądze będą. To wiesz. Praca Cię nigdy nie przerażała. Twoja pozytywna energia zwiększy się jeszcze, gdy Wenus w środę pojawi w praktycznym znaku.

Mars i Merkury nakazuje trzymać się prawdy i mówić o konkretach i to, co masz w głowie! Nie owijaj nic w bawełnę analizując każde uwarunkowanie. Czujesz, że podążasz przez siebie wybranym kierunku! Wszystko kreci się po Twojej myśli! Nie patrz już w dni przeszłe!

Pluton działa na urodzony7.7-10.7. Wiele się przeinacza dookoła, a trzymanie na starym nie daje trwałych efektów. Nie ryzykuj i nie wchodź w konfrontację z ludźmi dużo silniejszymi od siebie. Z Plutonem możesz z miejsca przegrać. Kieruj swoje energie na siebie i tworzenia nowoczesnej, oryginalnej przyszłości. Uran męczy jeszcze koniec trzeciej dekady. Nieoczekiwane wydarzenia wprowadzają chaos do Twojego domu. Myśl bardziej analitycznie, zauważ bardzo duże znaczenie Twojej osobowości, która musi się spełnić.

W związkach potrzeba pomostu harmonii. Wenus w Pannie akceptuje tylko stałość, wierność i prawdziwą miłość. Neptun kieruje wszystkich od razu na wyższe poziomy. Twoja intuicja jest nieskończona! Słuchaj w każdej sytuacji głosu wewnętrznego.


Lew 23.7.-23.8


Z Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku nastrój się zmienia, szczególnie, gdy Wenus przy Nowiu opuści Twój znak. Myślę, że bardzo dużo pozytywnej, słonecznej energii pozostaje przy Tobie po ważnym lecie.

Wszystko, co się wydarzyło i każdy jeden sygnał, Twoje myśli oraz idee będą jeszcze się rozwijały przez następne miesiące.

Z gwiazdami w Pannie potrzeba profesjonalizmu i znajomości wybranego fachu. Zaważ tylko, że nie tylko Ty, ale również inny posiadają ogromną wiedzę, kompetencje, nie zapominając o powodzeniu.

Wybieranie pierwszych miejsc jest ważne, ale uwzględnienie otoczenia i szacunek dla innych przyda się, gdy Słońce przejdzie po Nowiu do znaku Wagi. Wtedy będziesz mógł zaświecić swoja pomysłowością, sprawiedliwością i dyplomacją. Saturn nakazuje w pozytywnym aspekcie, aby wszystko było na wysokim poziomie, wykonane z dyscypliną i..skromnością.

Ludzie i tak akceptują, kim jesteś. Nie musisz na siłę nikomu nic przedstawiać.

W zawiązkach miłosnych i domu nie przyczepiaj się za bardzo do każdego szczegółu. Wenus po wyjściu z Twojego znaku ma inne potrzeby i priorytety. Zmieniłeś już plany? Chcesz się inaczej lansować? Przerabiasz rozczarowania?

Trzymaj się realu budując z rozsądkiem każdy dzień następny. Jesień może okazać się więcej niż szczodra dla Lwa, gdy podsumujesz wartości pozbieranych plonów.
Czy wszystko się opłaciło?


Panna 23.8-22.9


Gdy aż czerty planety znajdują się podczas Nowiu w Twoim znaku stoisz z największą siłą, potęgą wiedzy oraz możliwościami!

Pozytywna energia idzie od Marsa. Konsolidujesz swoje siły, słuchając nawet głosu nieznanego, kierujesz moce tam, gdzie możesz dokonać niecodziennego.

Neptun naprzeciw nakazuje trzymać prawdy. Pewne szczegóły chyba ominęły osoby urodzone dookoła 20. Twoim zadaniem, może, mimo małych błędów jest pokazanie SOBIE oraz innym, do czego jesteś zdolna! Nawet gdybyś musiała użyć objazdu!

Nie podchodź do siebie za krytyczne. Szczere i prawdziwe spojrzenie w lustru, trochę pewności siebie nie zaszkodzi, ale umożliwi osiągniecie w przyszłości niebywałego powodzenia! Idź za głosem serca! Miej odwagę zaakceptować to, co przeoczyłaś. Jasny tekst i proste spojrzenie w oczy przyda się w każdej pracy, związku czy partnerstwie.

Z Wenus przy Słońcu niektóre z Was przerabiają może irytacje przeszłości, inne siedzą na chmurce numer siedem, dodatkowo super ubezpieczonej. Nie są już Ci straszne wysokie loty.

Siła wewnętrzna dostarczona jest przez Marsa, wysoka, jakość analizy od Merkurego, Słońce gwarantuje ogromne powodzenie. Saturn może podkreśli, czego trzeba się w życiu pozbywać, ale w Twoim wypadku i tak doczekamy happy-endu!
Powodzenia! Tydzień najwęższych potencjałowi tego roku dla Panny!


Waga 23.8-22.9


Gdy Jowisz jeszcze w Twoim znaku wola o luksus, przepych, rozwój oraz poszerzenia, aż czerty gwiazdy w Pannie przypominają o realności. Porządki są potrzebne, wyjaśnienia, reorganizacje do samego piątku!

Uff...będzie bardzo dużo roboty z tym wszystkim, aby przygotować się na wejście Słońca do Twojego znaku! Nagrody otrzymasz na pewno, już gwiazda szczęścia po równo da każdemu szanse na istotne wybory. Pomyśl także o swojej atrakcyjności. Może trzeba kupić coś nowego dla siebie, a może poprawić, co nieco na swoich planach? Więcej koncentracji.

Wszystkie gwiazdy na niebie wraz z Nowiem w sąsiednim znaku sprzyjają długotrwałym planom, spojrzeniu na przyszłość z innej perspektywy i zareagowaniu w odpowiednim momencie. Podnoś głowę do góry. Czasami warto wytrzymać, nawet, gdy jest dużo zadań do wykonania. Twoje najlepsze cztery tygodnie już się zbliżają, i Ty, jako wybranka jesieni rozpoczynasz najwspanialsze cztery tygodnie tego roku.

Jesteś w dobrym nastroju, mimo, że zawodowo ciągle starasz się zadbać o dobre nastroje w najbliższym otoczeniu. Twoi koledzy szanują i doceniają Wagi zaangażowanie. Zaufanie ich jest pewne. Już wszyscy wiedzą, niebawem obejmiesz więcej odpowiedzialności. Nadszedł czas, abyś otworzyła się na pozytywną energię. Razem ze Słońcem będzie łatwiej, przyjemniej i z wdziękiem.
Tak, jak lubisz.


Skorpion 24.10.-22.11


Mars, Merkury i Słońce w Pannie pracują w dobrych kooperacjach. Komunikacja, pozytywna energia, siła ducha sprzyja rozmowom na wyższym poziomie, tworzeniu planów i pracy nad przyszłością.

Nie odchodź teraz od ludzi, ale pozostań koniecznie w kontakcie. Droga samotnego wilka nie pasuje do Ciebie, mimo, że zaangażowanie i skrupulatności wszędzie jest potrzebna. Skorpionom nic nie jest straszne. Może czasami mają chwile słabości, może w myślach marzysz o innej realności, ale ostatecznie wiesz, że tylko dzięki samym sobie osiągniesz to, czego pragniesz.

Zbliżający się Jowisz do Twojego znaku napomniał już pracę, przed wszystkim nad swoim image. Czego sobie życzysz? Co byłoby siódmym cudem świata? Jaki rodzaj ekspansji, zadowolenia i szczęścia pasuje najbardziej do Ciebie?

Twoje myśli idą w dni następne. Na razie nakreślasz skrupulatne szkice. Gdybyś tylko wiedział, jaka potęgę mają Twoje myśli. Pluton w sextilu do Słońca gwarantuje ogromne moce wewnętrzne i przejście procesów transformacji z powodzeniem.

Z Wenus od Nowiu w pozytywnym aspekcie podsumowujesz siebie. Może masz jeszcze poczucie winy. Już niebawem, zaraz po Nowiu Księżyca odzyskasz siły witalne. Trzeba się więcej przyłożyć? Coś wyjaśnić? Rozpocząć od porządnej analizy?

Bądź czasami oryginalny. To przyda się utrwaleniu i spojeniu każdego partnerstwa. Cztery gwiazdy pracują na Twoją korzyść.


Strzelec 23.11.-21.12


Przed Nowiem Księżyca w kwadracie jest wiele do zrobienia. Gdy Saturn ruszył do przodu rozpoczęła, bowiem pora pożegnania przeszłości.

Cztery planety sprawdzają, kontrolują i robią bilans całego roku.
Co przeciekło Ci przez palce, co straciłeś, a co wymaga Twojego zaangażowania?

Saturn wróci tu za około 30 laty i do końca roku sprawdza jak radzisz sobie z odpowiedzialnością, dyscypliną i wyzwaniami, które zsyła uniwersum.

Żałujesz czegoś? Zostawiłeś coś za sobą? Straciłeś kwestie niewymierne?

Na szczęście Jowisz z Wenus do połowy tygodnia daje możliwość przeobrażenia tego, co stanowi dla Strzelca priorytet.

Gwiazdy w praktycznej Pannie naciskają na dokładność i porządek. Saturn obok Lilith wydaje się jednak bezlitosny. Nie każda dana Ci rola jest przyjemna, a optymizm gdzieś zgubiony przed dwu laty ma przeobrazić w stabilność, stałość i bezpieczeństwo. To, które utworzysz sam w sobie i będziesz sięgał, kiedy potrzeba.

Prywatnie może być również dosyć trudno, szczególnie, gdy wszystko przeszło do wiadomości publicznej. Wiele oczu patrzy w tym tygodniu na Ciebie. Jak podejść do Nowiu, który wymaga rozpoczęcia nowego życia?

Wychodź z uliczek jednokierunkowych pokazując prawdziwe uczucia. Nikt nie jest idealny. Nikt nie jest Herkulesem. Nasze słabości to tylko punkty, nad którymi trzeba jeszcze więcej pomyśleć dążąc do reorientacji. Gwiazdy w Pannie nic nie dają za darmo. Zacznij od początku.


Koziorożec 22.12.-20.1


Mars i Merkury ze Słońcem pod rękę prowadzą Cię w trygonach do ważnych projektów. Istotne jest, aby wszystko było pod Twoją kontrolą i zaopatrzone w osobisty podpis. Masz się spełnić po prostu! Nie bądź taki skromny! Tu chodzi o Twoją przyszłość zawodową i prywatną! Lepszy czas jest niemożliwy, ale właśnie ten moment Nowiu Księżyca, kiedy położysz pierwszą cegiełkę pod ważną, życiową, prze-znaczeniową budowlę.

Wenus od połowy tygodnia, pozytywnie nastwiona daje Ci szasnę nie tylko przeanalizowania w spokoju każdej możliwości. Sytuacje materialnie nagle się pozytywnie obracają. Czujesz nosem, gdzie możesz zarobić porządnego grosza.

W związkach nie ma już tęsknoty za nieosiągalnym. Jesteś zdecydowany na stałe poprawić swoje sfery prywatne, a ludzie, z którymi się łączysz gwarantują na mur beton wierność i bezpieczeństwo.

Tak, bardzo długo trzeba było na to czekać. Wszystko, co rozpoczniesz potem ma charakter trwały. Czy już wiesz, czego chcesz? Jakie masz życzenia, myśli i wyobrażenie? To wszystko będzie wdrożone do realu, aby dało Ci zadowolenie na długie laty.

W związkach wszelkiego rodzaju nie pozostajesz przy krytyce. Dostrzegasz szybko swoje błędy, które muszą być poprawione. Neptun w pozytywnym sextilu niesie nadzieję. Tak, wszystko jest możliwe, gdy zmienimy perspektywę i skierujemy twarz do słońca.

Przed Koziorożcami urodzonymi 5.1-8.1 z Plutonem na Słońcu czekaj bardzo ważne decyzje.

Urodzeni 18-19.1 mają do czynienia z kwadratem Urana. Akceptuj zmiany, podchodź spokojnie do wydarzeń. Pewne etapy dobiegają końca.


Wodnik 21.1.-19.2


Czas najtrudniejszy tego roku się kończy, gdy wszystkie planety stały w opozycji.

Wenus w środę żegna się, zostawia Cię już w spokoju. Nareszcie od piątku z przejściem Słońca do Wagi odzyskasz siły witalne, radość życia czując jak krew zaczyna pulsować w żyłach.

Nadchodzi lepszy czas, mimo, że zaćmienie Słońca i Księżyca tika i Ty jesteś zmuszony wybrać drogi przeznaczenia.

Do Nowiu Luny postaw na real i sprawy rzeczywiste. Każdy szczegół liczy się, jeżeli chodzi o prace zawodową oraz tematykę prywatną. Gdy Neptun odkryje zasłony tajemnicy możesz dostrzec, że sam ukryłeś coś przed sobą. Dziwne nieprawdaż?

Ucieczka od siebie jest czasami konieczna. W chaosie dobrze jest się zgubić, aby znowu odnaleźć zupełnie innego. Teraz ze Słońcem i Jowiszem śmiało podejmiesz ciekawsze plany, dostrzegając swoje wartości, talenty i ogromną wiedzę. Gdy stoisz przed specyficznymi pytaniami zasięgnij rady realnych kolegów. To będzie najlepszym wyjściem z sytuacji.

W zawiązkach i rodzinie przy pomocy gwiazd w Pannie odłóż swoje koleżeństwo i kumplostwo. Podchodź do spraw poważnie. Wymagany jest profesjonalizm, jasne słowa i zdecydowanie. Otrzymasz pomoc z uniwersum i dostrzeżesz wszystko lepiej, tak, aby to zrozumieć.

Od piątku przechodzisz na wyższe formatowy. Będzie łatwiej, ciekawej i odnajdziesz to, co szukasz.


Ryba 20.2.-20.3


Ten Nów Księżyca w pozycji z czterema planetami podkreśla konieczność wyjaśniania i stworzenia porządnych, życiowych struktur.

Profesjonalne jesteś zapytana czy konsekwentnie podążasz do celu i obejmiesz śmiało także odpowiedzialności? Potrzebne jest wielkie zaangażowanie, poświecenie i słuchanie głos przeznaczenia. Będziesz potrafiła połączyć to w jedno?

Nie wystarczy, że coś zrozumiesz i to samo uzyskasz od otoczenia. Jeszcze trzeba odpowiednio zaprezentować swoje, jakości i z pasywności przejść do aktywności. Po drodze otrząsnąć z cieni przeszłości.

Chaos ma być uporządkowany, Ty uzdrowiona i zdolna do wyższych, realnych celów!

Jeżeli sama tego nie potrzebujesz, jest wielu, dookoła, którym trzeba o tym przypomnieć. Jednak lepiej byłoby abyś w tym tygodniu zajęła się tylko sobą.

W partnerstwach rożnego rodzaju nie pouczaj już nikogo i schowaj do kieszeni krytycyzm. Będzie szkoda zniszczyć ważne kontakty czy też popsuć atmosferę w domu. Nie trzeba przesadzać, aby priorytetów nie wyrzuci po drodze do rynsztoka.

Po Nowiu Luny Słońce przechodzi do Wagi kończąc długą opozycję. Od tego momentu kooperacje, współprace i wysoka dyplomacja stoi na pierwszym miejsc. Trzymaj się prawdy. Mów jasno, co jest Ci potrzeba. Najbliżsi są Twoim lustrzanym odbiciem. Co wyślesz do świata, to wraca.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 18.9.17 do 24.9.17. Nów Księżyca w Pannie 20.9.17 o godzinie 7; 30.

"Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po posiewie, przebija góry, nad przepaściami przerzuca mosty."(Bolesław Prus)


Z planetami i Nowiem Księżyca w znaku realnej, rzetelnej Panny( 20.9.17 o godzinie 7: 30) należy trzeźwo podejść do rzeczywistości. Jest możliwe, że przy opozycji Merkurego do Neptuna pewne kwestie ukarzą się w zupełnie innym świetle niż sami to wcześniej widzieliśmy. Nie leć za iluzją, ale trzymaj realu, tym oszczędzisz sobie od-czarowania. Potencjał gwiazd w Pannie jest potężny, ale tylko dla tych, którzy potrafią oddzielić ziarno od plewy. Rozpocznij zabezpieczenia, przyjmuj postawy odpowiedzialności, nie podejmując pochopnie ostatecznych decyzji. Mars jeszcze w niedzielę stoi w opozycji do boga morza. Daj sobie dużo czasu, przecież się nie pali! Tymczasem Słońce w piątek przechodzi do znaku Wagi rozpoczynając astronomiczną jesień, pełną różnych barw i odcieni.... Ja życzę Wam spokojnego, przyjemnego tygodnia.

Dziękuje i pozdrawiam!

"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."(Maria Skłodowska-Curie)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji