widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-10-16

Horoskop tygodniowy 16.10.17 do 22.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 16.10.17 do 22.10.17." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 16.10.17 do 22.10.17. Zaskakujący Nów Księżyca w Wadze 19.10.17 o godzinie 21; 12. Czas decyzji.

"Obyś w pełni przeżył każdy dzień swego życia." (Jonathan Swift)


"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu." (Mark Twain)

Nów Księżyca 19.10.17 rozpoczyna nowy cykl Księżyca. Wydarzenia od samego poniedziałku prześcigają się. Uran stojący naprzeciw Słońca i Księżyca w Wadze nie zgadza się na sztuczną harmonię, brak wolności osobistej kierując nas do przyszłości. Uran, planeta rewolucji, odnowy, młodzieży odwraca się od starego, aby zreformować, np. politykę świata, różne partnerstwa zawodowe oraz prywatne! Niektóre związki mogą w jednym momencie być zakończone w zaskakujący sposób. W innym przypadku powstaną intersujące układy i kooperacje dążąc do wyzwolenia i autonomii. Dzięki procesowi odnawiania otwierają się przed wielu niecodzienne perspektywy. Czas jest prześwietny na rozwój osobisty, kursy, naukę, zmianę pracy lub zrezygnowanie z czegoś, co nas do tej pory ograniczało!Odchodząc od przykrych zobowiązań przygotowujemy się na nowy początek. Pionierskość czeka! Jesteś gotowy na wybranie się w drogę postępu?JZapraszam na horoskop tygodniowy dla każdego życząc Wam odważnych decyzji i dobrych metod wyzwalania z uzależnień wszelkiego rodzaju.Dziękuje i pozdrawiam.,,Czy wiesz, co to jest szczęście? Szczęście to zgodność z samym sobą, to harmonia wewnętrznych demonów."( Tomasz Tryzna)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji