widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-07

Horoskop tygodniowy 06.11.17 - 12.11.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 06.11.17 - 12.11.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Wenus przechodzi 9.11.17 do znaku ekspresyjnego Skorpiona. W tym samym dniu Lilith wkracza do Koziorożca gdzie zostanie do 6.8.2018.


We wtorek Słońce konstruuje sextil do Pluton. Od poniedziałku do 14.11.17 na niebie mamy potężny trygon Saturna w Strzelcu do Urana w Baranie. Konstelacje aktywne: Saturn kwadrat Chiron, Mars kwadrat Pluton(!), Jowisz trygon Neptun, Merkury kwadrat Neptun. Planety w biegu wstecznym: Uran, Neptun i Chiron.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu". (Jan Paweł II)


"Nie po to przyszliśmy na świat,
by żyć stosownie do oczekiwań innych.

Aby dać światu z siebie coś wyjątkowego,
każdy z nas musi cenić swą indywidualną wartość
i podążać za swoimi marzeniami."Baran 21.3-20.4.


Z Twoim Marsem naprzeciw nie jest lekko. Możesz poczuć, że nagle tracisz siły i nie jesteś w stanie walczyć z wyzwaniami. Na szczęście Merkury od samego poniedziałku ustawi się w trygonie. Baran w szybkim tempie znajdzie rozwiązania na ważne kwestie, doszuka w sobie motywacji oraz dotrze do ludzi, którzy mu pomogą. Wykorzystaj do 14.11 potężną moc trygona Uran w Twoim znaku do Saturna! Każdy z Was może stworzyć teraz nowe, zabierając ze sobą, co było przydatne, co już znasz, nie niszcząc przy okazji swojej priorytetowej przeszłości!

Moc wiary w siebie oraz harmonijne, odmienne plany sprzyjają Baranom z uczuciem zadowolenia przenalizować swoje strategie. Tak, trzeba z czegoś zrezygnować, albo może nawet z czymś pożegnać. Podczas dyskusji nie denerwuj się, ale wysłuchaj w skupieniu osoby naprzeciwko biorąc sobie jego potrzeby do serca. W skomplikowanych momentach staraj się zachować z dyplomacją. Nic na siłę, ale zaraz przechodząc do działania. Nie da się czegoś poznać, jeżeli od razu nie wprowadzisz tego w życie!

W partnerstwach wszelkiego rodzaju, z Jowiszem Skorpionie może być dla Ciebie, jako znak ognia, nieco za intensywnie. Warto jednak skorzystać z jego inspirujących przesłanek. Tam, gdzie straciłeś kontakt, gdzie czujesz się niezrozumiany, a może nawet doświadczasz krytyki zastanowiłabym się, co jest dla Ciebie dobre. Postaw na istotne wartości życia. To, co nigdy nie przemija nie ma powiązania z materialnym.


Byk 21.4-20.5


Po pełni Księżyca w Twoim znaku rozpoczną się dla Ciebie bardzo ważny etap. Jowisz i Słońce jeszcze na przeciw wskazują na osoby, które nie zgadzają się z Tobą, na wyzwania, którym trzeba będzie się postawić, na idee, którym Ty nie musisz podążać!

Czy będziesz odważny i rozpoczniesz walkę o siebie? Czy zrezygnujesz z dawnych ideałów poddając i zezwalając na zabranie pozytywnej energii?

W każdy życiu jest moment, że coś trzeba pożegnać, coś oddać, z czym się rozstać. Gdy już wiesz, co/kto to jest, to dobrze. Gdy nie lub trzymasz na tym, co od Ciebie ucieka można prorokować nadejście bardzo trudnych uczuć. Nowy tydzień ma bardzo dobre impulsy. Trygon Plutona i od 9.11.17 Lilith z Koziorożca obudzi te Byki, które jeszcze gdzieś śpią pod ciepłą pierzynką! Pora jest szykować się do boju o swoje lub nakreślać nowe plany oraz priorytety. Zakup zeszyt za 1 zł i zapisz wszystko, co pragniesz osiągnąć i może to sięgać aż do końca następnego roku, gdy jesienią 2018 nadejdzie następna pełnia Luny w Twoim domu.

Moce Księżyca pozostają przy Tobie. Już pisałam, że Księżyc jest w wywyższeniu, a więc będziesz na 100 % uratowany! Tylko naucz się oddawać, rezygnować z tego, co minione. Może czasami trzeba się podzielić czymś z innymi? A może pomoc? A może wykorzystując swoją wiedzę lub potencjał być tam, gdzie wszyscy na Ciebie czekają i gdzie jesteś potrzebny?!

Nie żyjesz sam na wyspie. Otrzymasz kolosalną pomoc. Lilith już w trygonie przez następne 9 miesięcy będzie stać z bohaterską miną przy Tobie! Ona bardzo szybko wkroczy na wojenne ścieżki nie pozwalając, aby Bykom stała się krzywda lub aby ktoś potraktował z niesprawiedliwością! Pokazuj się z większą prezencją ora klasą! Masz dużo do zaoferowania innym! Czas wyjść z czarnych, ciemnych kątów! Potencjał pozytywnych wpływów Plutona, Lilith oraz kreatywnego sextilu Neptuna masz pod ręką! Korzystaj z tego.

Bliźniak 21.5-21.6


Miniona pełnia Księżyca w znaku ziemskiego Byka ściąga Cię do realu przypominając o tym jak bardzo potrzebujesz autentycznej miłości, zabezpieczenia oraz faktycznych relacji, na których mógłbyś polegać.

Jowisz znajdujący się w Skorpionie jest za jednością oraz ofensywnością. Gdy Saturn jeszcze w opozycji zabiera wartości, które się nie sprawdziły masz już z Marsem i jego odgórną energią budować nowe! W związkach doświadczasz innych uczuć, gdzie nie będzie miejsca na powierzchowność oraz banalności. Mimo karuzeli uczuć staraj się za każdym razem stać nogami mocno na ziemi, oceniając, co pozostało Ci w ręku. Liczą się fakty, liczby i energia Saturna, planety przeznaczenia, która wypada uwzględnić do końca roku 2017. To już niedaleko..

Z Marsem w pozytywnym aspekcie odnajdziesz się również profesjonalnie. W tym tygodniu możesz liczyć na pomoc innych, protekcję przełożonych i warto byłoby zainicjować nowe projekty. Merkury od poniedziałku ustawia się, naprzeciw, więc nie przesadzaj z możliwościami. Wybierz to, co daje Ci 100% procent. Z reszty wolno bez zmrużenia powieki rezygnować. Czując się dobrze i będąc ciągle w akcji jest pewność, że po całym dniu pracy znajdziesz czas na zasłużony odpoczynek. Przyciągasz nieskończone ilości pozytywnej energii! Nic nie stoi w drodze abyś słuchał głosu serca i polegał na tym, co mówi intuicji.

Zaufaj sobie.


Rak 22.6.-22.7.


Jowisz jest Twoją największą pomocą w trygonie. Do niego jeszcze dołącza Wenus w następnym tygodniu. Masz przed sobą najlepszy czas w tym roku, aby opanować nawet bardzo trudne tematy, aby po pełni Księżyca rozpocząć, coś nowego dostrzegając największe wartości życia. I przede wszystkim samego siebie.

Zważaj na każdy krok oraz metody działania, szczególnie, jeżeli chodzi o relacje i zawiązki partnerskie. Mars dalej stoi w kwadracie szykując się do skoku. Nadchodzące dni mogą być piękne i przynieść ogromne powodzenia, a przy tym gwarantowane jest piękne uczucie i poprawy sytuacji finansowych. W tej fazie prywatnie i w pracy możesz pokazać swoje ogromne siły, moc przebicia oraz wiedzę. Ze Słońcem i Jowiszem w znaku wody Twoja intuicja rozwija się w tempie błyskawicy. Przyciągasz wzrok swoich najbliższych oraz przełożonych. Twoje skupienie jest pełne podziwu. Naucz się jeszcze kontrolować emocje, wyznacz po pełni Księżyca nowe, nawet niewyobrażalne cele.

Gdy od 9.11.17 Lilith ustawi się naprzeciw będzie żądane od Raka autentyzmu i budowania innowacyjnych struktur życia. Tam nie może zbraknąć miejsca na Twoje prawdzie "ja", rozwój talentów raz właściwy wybór dróg profesjonalnych. Lilith nie zgadza się na połowiczności, podlegania, manipulacje i zależności. Masz decydować sam, a przy tym słuchać głosu serca.

W miłości mógłbyś pozwolić na więcej bliskości. Mars w Wadze i Uran jeszcze w kwadracie będzie toczy walkę z Twoim wnętrzem. Wszystko obraca się do jednego stwierdzenia: liczysz się tylko Ty, otwartość i odpowiedzialność za samego siebie. Już teraz masz okazję szykować się na zaznajomienie ze swoją głęboką i bardzo intersującą tożsamością, co czasami skrzętnie unikasz.


Lew 23.7.-23.8


Ze Słońcem, Jowiszem i w tym tygodniu Wenus w znaku Skorpiona nie możesz nic postawić na ślepo do gry. Nadszedł bardzo ważny czas, który będzie trwał wiele miesięcy, gdzie nie trzeba ryzykować, gdzie należy wszystko przemyślać, pozwalając na zmiany i transformację, ale nie rezygnując z tych ludzi, którzy wcześniej byli przy Tobie, pomagali i służyli ramieniem zawsze, gdy tego potrzebowałeś!

Z Jowisza mottem "wszystko albo nic" można wiele stracić, a wartości tego nie są do przeliczenia na pieniądze. Mars i Saturn dają Ci potężną siłę, wytrwałość i dyscyplinę opanowania każdego trudnego tematu. Profesjonalnie osiągniesz w szybkim tempie, co tylko zapragniesz, a Twoja taktyka jest pełna podziwu i chwały. Saturn czuwa abyś do końca roku 2017 zebrał najwyższe pochwały.

W partnerstwach i związkach odejdź tymczasem od samolubności reagując z większą empatią na to, co usłyszysz. Zastanów się świadomie z konsekwencji, gdy zamkniesz jakieś przyjaźnie. Czy wszystko będzie się opłacać? A może warto wyciągnąć ręce i powiedzieć komuś, coś, co stworzy most braterstwa i jedność na wieki?

Po pełni Luny w realnym Byku są możliwe przeistoczenia w różnych braterstwach. Jest pewność, że pojawi się szybko moc intersującego, ale to nie znaczy zamykać wszystkie drzwi przeszłości. Saturn stoi przez kolejne dni w trygonie do Urana. Wykorzystaj ten aspekt dla siebie myśląc o wykonaniu swoich marzeń i zamierzeń. Wszystko, co jest związane z socjalną pomocą innym, jest protegowane przez gwiazdy. Masz przy sobie moc, ale teraz już jej nie rozdawaj, ale przeznacz w pierwszej kolejności dla siebie, następnie udzielając wsparcia innym.


Panna 23.8-22.9


Możesz się już cieszyć na następne dni. Nie tylko Słońce, Jowisz, ale również Wenus ustawia się od poniedziałku w pozytywnych aspektach. Zawodowo dogadasz się bardzo szybko z przełożonymi i kolegami, a wszystkie zadania wykonujesz z wielką łatwością. Dodatkowa protekcja super połączenia Słońca z Plutonem, który stoi dla Ciebie w trygonie, otwiera niecodzienne możliwości. Dobrze byłoby pomyśleć o rozpoczęciu po pełni w Byku nakreślania ciekawych projektów. Saturn dalej stoi w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych, ale już w pozytywnym aspekcie do Urana przypominając Pannie o unowocześnianiu, rewolucyjnych pomysłach, zwiększeniu komunikacji z otoczeniem i korzystaniu z współczesnych środków dialogu wszelkiego rodzaju. W pozytywnym nastroju i pełnym zaangażowaniu przystąpisz do pracy z ogromną motywacją.

Mars jeszcze w Wadze namawia do pokojowych deklaracji i metod współpracy. Ustawiająca się Lilith obok Plutona w Koziorożcu od razu zabiera się do obrony Twoich praw w rytmie sprawiedliwości. Od 9.11.17 masz przy sobie świetnych protektorów, którzy poprowadzą Cię w rytmie walca aż do następnego roku.

W związkach i domu szukaj przede wszystkim łączności, rozmowy zaznaczając dużo czasu dla najbliższych. Od nich, bowiem otrzymasz mnóstwo poczucia bezpieczeństwa i pewności, jak bardzo jesteś kochana i potrzebna.


Waga 23.8-22.9


Wenus odchodzi z Twojego znaku zaraz po pełni Księżyca. Zostaje Mars, który jest wielką energią. Należy jednak wszystko dobrze rozplanować, aby nie wpaść od razu w konflikty.

Buntownicza Lilith ustawiając się od środy w kwadracie do Twojego Słońca, dla pierwszej dekady urodzonych, może ze miejsca prowokować i wyciągać konsekwencje z minionych decyzji. Skieruj się od razu do sprawiedliwości, prawdy nawet, gdy trudno będzie się w sekundzie ze wszystkimi jej wymaganiami połapać.

W domu postaraj się zachować obiektywnie, mimo poczucia różnic między dystansem, a bliskością. Z jednej strony będziesz chciała wszystkim pomoc, za moment już tylko z pewnością spokoju. Mars dostarcza kolosalnej energii, a tą najlepiej przeznaczyć na pracę, sport lub innego rodzaju aktywności.

Przez cały tydzień z pięknym aspektem Saturna profesjonalnie buduj niebanalne projekty. Emocje zachowaj dla siebie, nie przechodząc od razu do ataku, gdy Lilith pokaże swoje pazurki. Koncentruj się na priorytetach, trzymaj swoich idei, zachowując jak znak kardynalny, który ma odpowiedzialność za siebie oraz innych.

Z Saturnem jest pewność, że i tak dopniesz swego do końca roku 2017. Dlatego warto trzymać się realu, naciągać poprawki zwiększając swoją mobilność. Merkury stoi w pozytywnym aspekcie dla Ciebie, korzystaj z jego dobroczynności. Spokojnym dialogiem załatwisz więcej niż szybkością. Nie ilość, a jakość się liczy oraz zabezpieczenia do przyszłości.


Skorpion 24.10.-22.11


W tym tygodniu oczekujesz radosnej nowiny.
Wenus, gwiazda miłości i wartości wchodzi do Twojego domu! O tego momentu trzeba się spodziewać więcej czasu na przyjemności, zadowolenie i ład dookoła. Jest pewne, będziesz często zapraszany. Możliwe są nowe, ciekawe kontakty, które przyjmowałabym, ponieważ z Jowiszem masz szansę poznać ludzi, którzy Ci pomogą protegując do ekspansji, rozwoju i nauki. Oczekuj romantycznej fazy oraz intensywnych dialogów aż po świt. Dodatkowo pojawi się szansa odkryć coś nowego nie tylko w innych, ale również w sobie! Gdy otoczenie kieruje oczy w Twoją stronę i widzi Cię w pozytywnym świetle, sam nabierzesz szacunku do siebie. A tego Ci brakuje. Słuchaj tylko głosu serca, nie poddając się wpływom negatywnych myśli. Ty masz sam wybierać i kreować swój żywot.

Po pełni Księżyca w opozycji warto wyrzucić z siebie strach i obawy przed nowym. Odważ się zaufać w swoje siły i profesjonalnie czy prywatnie rozpocznij budowy silnych fundamentów. Sam wyczujesz, gdzie jest Twoje miejsce, a z czym trzeba by się pożegnać. Pełnia w Byku nawraca Cię do realu i faktycznego stanu rzeczy. Liczy się tylko to, co mamy w ręku, bez uciekania w świat fantazji.

Rekomendowany przez Jowisza masz najlepsze karty w grze o siebie. Gdy Słońce ustawi się w sextilu do Plutona przebijesz się ze swoim pomysłem. Tylko wychodź z inicjatywą, działaj nie czekając aż Ci manna spadnie z nieba. Ty musisz sam dawać czemuś początek, wprowadzać w życie, inaugurując stworzenie miejsc przeznaczenia gdzie będzie Ci dobrze.

Strzelec 23.11.-21.12


Dla Ciebie pojawia się światło w tunelu.
Merkury przechodząc do Twojego znaku sprzyja wszystkim, którzy szukają lub chcą zmienić pracę. Oczekuj sprzyjającego czasu, przez następne cztery tygodnie na rozmowy, wyjaśniania, podróże lub organizowania aktywnego czasu. To świetny moment na poprawy finansowe lub zorganizowania wsparcia. Z Saturnem i Merkurym możesz zabezpieczyć sobie w szybkim tempie przyszłość.

Mars pozostaje w pozytywnym aspekcie, abyś z zaangażowaniem realizował swoje projekty, uwierzył w siebie i zaplanował dokładnie każdy dzień następny. Przebywając jeszcze w znaku Wagi służyć będzie przede wszystkim w partnerstwach wszelkiego rodzaju, abyś z dyplomacją i harmonią rozwiązywał, krok po kroku wszystkie problemy.

Po Nowiu Księżyca mogą wystąpić przemyślenia dotyczące zabezpieczeń czy realu. Świat zmienia się, a Ty wraz z nim. Saturn nadal, do końca roku, chce abyś zreformował swoje wiary i zaufał...przede wszystkim samemu sobie! Zajmuj się głównie sobą, nie analizując już to, co mięło. To, co przed Tobą się liczy, a nie, co odeszło czy się nie udało. Planeta komunikacji zachęci do opuszczenia miejsc komfortu i żywego przejścia do akcji.

Postaraj się tymczasem nie schodzić nikomu z drogi, ale nawiązuj kontakty, zbieraj numery telefonów opowiadając także o sobie i swoich problemach. Idąc za głosem serca spełnisz swoje marzenia. Słońce zmierza do Twojego znaku. Święta spędzisz na pewno w bardzo dobrym nastroju.

Wszystkie Strzelca, które myślą nad odnową stron finansowych dostają super okazję do reperacji swoich budżetów. Nic nie możesz zrobić źle. Polegaj na sobie wysłuchując rad zaufanych, wypróbowanych przyjaciół.


Koziorożec 22.12.-20.1


Zawodowo trwają Twoje wysokie loty. Z Jowiszem i Słońcem pokazujesz swoje najlepsze strony znając natychmiast odpowiedzi na każde pytanie. W tym tygodniu dochodzi jeszcze jedna super szansa. Los szczęścia jest Tobie gwarantowany, gdy Pluton stoi w sextilu do Słońca w Skorpionie. Masz świetne pomysły, koledzy i przełożeni Cię respektują, a po pełni Księżyca wiesz, co trzeba natychmiast zakończyć, a co zabezpieczyć do przyszłości. Pomyśl o inwestycjach finansowych lub innego rodzaju przedsięwzięciach. Kapitał trzeba monitorować, ale przyjemności są również istotne.

Wenus przechodząc do Skorpiona wskaże Koziorożcom, które tematy mają charakter priorytetowy. Świat widzi Twoją minę bardzo zadowoloną, a single mogą doczekać nowych, intensywnych znajomości. Wykorzystaj swoją magiczną aurę do oczarowania świata.

Wchodząca Lilith, po 9 latach do Twojego znaku zwiększa asertywność, determinację oraz siłę przebicia. Gdy postawisz na prawdy, sprawiedliwości i odrzucisz konserwatywne myślenie i działanie, nic nie stanie w drodze do zwycięstwa. Razem z Plutonem Lilith dostarcza olbrzymi lądunek energii, z którym możesz zawojować pół świata. Przypominam abyś to, co kreujesz przeznaczał także dla innych. Pluton będzie Ciebie odnawiał, ale jego moce transformują wszystkich dookoła Ciebie.

Oprócz tego zadbasz o swoich najbliższych i kontakty socjalne. Sam poczujesz, że, gdy Twoje najbliższe środowisko jest w harmonii ma to wpływ również na Koziorożca w pozytywnym znaczeniu. Z Marsem w kwadracie rozwiązuj spokojnie trudności w partnerstwach nie rozpoczynając przeforsowywania czegoś na siłę. Gdy czerwona gwiazda przejdzie do Skorpiona pojawi więcej opcji wykorzystania osobistej mocy.
Świetny tydzień dla Ciebie. Działaj i twórz. Nic samo się nie zrobi.


Wodnik 21.1.-19.2


Po sierpniowych zaćmieniach Słońca i Księżyca wiele się przemijania nagle i nieoczekiwanie. Czujesz już wiele sygnałów dookoła. Pełnia Księżyca w realnym Byku stawia w rzeczywistości i będziesz się całą mocą starał zrobić wszystko, co potrafisz.

Merkury od samego poniedziałku ustawia się w pozytywnym aspekcie abyś opanował, co potrzeba. Szykują się ważne rozmowy, podróże krótkie i dalekie oraz wizje dotyczące przyszłości. Mars jest po Twojej stronie dostarczając sił na wszystko, co trudne i w pierwszym momencie nie do opanowania.

Ci z Was, którzy zajmują się kwestami spirytualnymi doświadczą wyjątkowych chwil. Jest, coś, co czuwa nad Tobą, co podaje rękę dając szasnę zrozumienia niewytłumaczalnego.

Jowisz i Słońce w Skorpionie może stwarzać problemy zawodowe. W sytuacji, gdy czujesz się niekomfortowo trzeba pomyśleć nad odnowami. Nie chowaj żalów do sztufady, ale manifestuj prosto jak czujesz starając się zachować trzeźwość umysłu. Czasami, gdy widzimy nadchodące katastrofy na końcu może się okazać, że nie było aż tak strasznie. Inwestycji na razie nie polecam. Wenus ustawiająca się w kwadracie może przynieść z Jowiszem straty. Przeczekaj jeszcze cztery tygodnie. Potem będzie lepsza faza do pomyślenia nad tym. Na razie trzymaj się faktów.

W domu warto wykorzystać kompromisy, pozwolić innym myśleć po swojemu nie wchodząc od razu na ścieżki wojenne. Potyczki są możliwe nawet z niczego. Nie będzie się opłacać dolewanie oliwy do ognia.

Z pozycja Jowisza nie należy iść na ryzyko, a w związkach szukać innych dróg rozwiazywania ważnych dylematów. Saturn i Mars służą wielką pozytywną energią. Dasz rade wszystkiemu. Krok do namacalności nie jest nigdy łatwy, jednak daje sposobność zaprzyjaźnienia się z chwilą obecną.


Ryba 20.2.-20.3


Z Jowiszem i Słońcem w trygonie zawodowo musi być lepiej.
W nowym tygodniu najpierw uporządkuj swoje myśli, zaprojektuj ciekawe idee programując się całkowicie na sukcesy. Innej opcji nie ma przy tak optymistycznych konstelacjach. Gdy Merkury przejdzie do Strzelca trzeba będzie dokładnie przygotować do rozmów. Wiedz, że nie każdy podziela Ryby poglądy, ale przecież nie musisz mieć akceptacji całego otoczenia! Najważniejsze, masz zadbać o samą siebie i swoje idee!

Gospodarczo pieniądze mogą płynąć do Ciebie, ale nie wydawaj od raz wszystkiego. Z powiązaniami gwiazd całego świata warto zabezpieczać i pozostać do końca roku w realu. Saturn jeszcze dla trzecich dekad urodzonych stoi w kwadracie sprawdzając wszystkie minione decyzje.

W miłości przygotuj na niespodzianki. Wenus w Skorpionie uintensywnia uczucia, a single z miejsca mają zarezerwowane wszystkie wieczory na randki! Już wypada spodziewać się trwałego dobrego nastroju oraz więcej pozytywnych myśli. Sama dostrzegasz, jaka jesteś piękna, ile w Tobie czaru oraz uroku! Dobrze jest przeznaczyć mnóstwo czasu na przyjemności i aktywności serca. Afrodyta pragnie jedności do końca oddechu!

Gdy Słońce połączy się pozytywnie z Plutonem poczujesz w sobie nadzwyczajne moce! W rodzinie rozjaśnia się kameralność. Ciepło, nastrojowość i przytulność jest balsamem na Twoje serce.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 6.11.17 do 12.11.17.


Lilith w znaku Koziorożca od 9.11.17 do 6.8.2018.

'Nie gromadź w sobie żalu do ludzi.

Nie powracaj do krzywd, których doznałeś.

Nie wpatruj się po bezsennych nocach
z coraz większym przerażeniem na zło, które ci wyrządzono.

Bo zabuduje ono twój horyzont,
urośnie jak garb, wykoślawi cię, wykrzywi, zniszczy.
bo doprowadzi cię do histerii, wyszarpie do ostateczności.
I ty za ten stan poniesiesz odpowiedzialność."
( Maliński)


Słońce i Jowisz jeszcze przez długi czas przypomina o zostawieniu, pożegnaniu i odchodzeniu... Jesień nie tylko nastraja inaczej, ale również rozpoczyna fazę transformacji i odradzania szczególnie po pełni Księżyca w kochającym bezpieczeństwo Byku. Tydzień jest bardzo dobry do przeprowadzania ważnych rozmów, zainicjowania nowych projektów, uporządkowania spraw przeszłości. Lilith wchodząc do Koziorożca po 9 latach zostanie tu przez następne 9 miesięcy, aż do 6.8.2018. Z nią wyciągamy konsekwencje nie bojąc się już autentyzmu i łamania tabu. Teraz dojdziemy do tego, kto, np. nas zdradził, kto oszukał, kto właściwie odpowiada ,nie bojąc się więcej konfrontacji z prawdą!

Ja życzę wszystkim pieknego tygodnia. Siły doda nam zapewne sextil Słońca do Plutona. Nikt nie pozostaje sam, gwiazdy, bowiem przez siedem dni otaczają nas protekcją. Dobrze jest zamanifestować, co leży nam na sercu. Następny tydzień oczekujemy już dużo trudniejszych konstelacji.

Powodzenia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji