widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-20

Horoskop tygodniowy 20.11.17 - 26.11.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 20.11.17 - 26.11.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia: Od poniedziałku do środy utrzymuje się na niebie sextil Wenus do Plutona. 22.11.17 o godzinie 4; 06 Słońce przechodzi do znaku Strzelca. W tym dniu Neptun wyrusza w bieg prosty w znaku Ryb. Od piątku do niedzieli uniwersum uaktywnia trygon Merkurego do Urana. W biegu wstecznym pozostaje Uran w Baranie.


"Wiara jest jedną z sił, która utrzymuje człowieka przy życiu i jej całkowity brak oznacza całkowity upadek."(William James)


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Jeżeli wierzysz, przejdziesz przez wszystkie drzwi zamknięte."(Leszek Aleksander Moczulski)"Pewnego dnia zrozumie pan, że we wszystko można uwierzyć - powiedziała.

- I zrozumie pan ku swojemu ubolewaniu, iż nie jest to kwestia inteligencji ani wyobraźni, a tylko czasu."
( Marek Hłasko)


Baran 21.3-20.4.


Daty urodzonych 7.4-13.4 część z Was z kwadratem Plutona, pozostali z opozycją swojego Marsa powinny jeszcze przez następne dni koncentrować się na sobie i nie wchodzić w trudne uwarunkowania. Przejście Słońca do Strzelca zwiastuje na pewno poprawy, ułatwienia i odkrycie nowych pomysłów, które zaradzą na trudne kwestie. Nie śpiesz się.

Pluton w kwadracie radykalnie wszystko przeinacza. Jego wola jest przeznaczeniem. Zdenerwowanie czy reakcja agresją jeszcze bardziej pogarsza sytuację. Twój patron w opozycji zabiera całą energię. Nic nie da, że chcesz, coś zrobić szybko, gdy organizm odmawia posłuszeństwa i nalega na wypełnianie priorytetów. Nie rzucaj sobie sam kłód pod nogi. Poczekaj na lepsze konstelacje.

Gdy od środy Słońce ze Strzelca ustawi się w trygonie nadejdzie nieznana moc ułatwiająca zdobycie pozytywnych wyników w każdym działaniu. Inne możliwości znajdziesz sam po Nowiu Księżyca w ekstremalnym Skorpionie. Nie przegap szansy, na przykład skupiając się na tym, co dawno już umarło. Patrz przed siebie!

Czasami przyczepienie się do jakiegoś tematu, brak luzu uniemożliwia dostrzeżenie ciekawych opcji. Znajdź czas na przemyślenia. Uranus robi rewolucję w Twoim życiu, ale uwaga. Warto posłuchać rad istot zaufanych. Merkury w trygonie i Saturn to pomoc do końca roku 2017.Nie możesz zrobić błędu z protekcją tak ważnych planet. Wytrzymałość, zdecydowanie wykorzystaj tam, gdzie potrzeba, idąc za głosem serca. Przestrzegaj wszystkich, aktualnych przepisów i reguł moralnych. Powodzenia!


Byk 21.4-20.5


Nie lubisz za bardzo zmian.
Opozycja Jowisza od pewnego czasu sygnalizuje, że pewne wartości będą nabierały dla Byka innego znaczenia. Po Nowiu Księżyca na przeciw już wiesz, które uwarunkowania potrzebują Twojego wstawiennictwa. Obecność tam, gdzie się pali to jeszcze za mało. Trzeba będzie zostawić pewne kwestie, mimo, Twojego serca, które trzyma na stałym. Innowacyjne daje, bowiem szasnę zaprzyjaźnienia z nieznanym, rozwój Twoich horyzontów, spotkanie ludzi, których nigdy byś nie poznał i pracę w zawodzie będącą powołaniem. A to wcale jest nie mało. Jowisz pozostaje naprzeciw przez wiele miesięcy. To może spowodować brak balansu między emocjami, a nadal starymi przyzwyczajeniami. Oduczyć się czegoś, zapomnieć, zrezygnować ....wcale nie jest łatwo. Dopuść do siebie te uczucia, których wcześniej unikałeś.

Ogromnie pozytywne wpływy z uniwersum, na przykład trygonu Plutona i sextilu Neptuna, proteguje Byka do transformacji i opuszczenia miejsc komfortu. Fantastyczne idee nie mają tylko egzystować w Twojej głowę. On chcą namacalnej realizacji. Pluton dorzuca pasje, moc i potrzebę odpowiedzialności za wszystko, co robisz. Wszystko, co do tej pory bazuje na uzależnieniach ma podlegać rekonstrukcji. Stare możesz spożytkować w nowoczesny sposób do swojego życia, jednak odchodząc od tego, co przeszkadza Ci wzrastać i rozwijać horyzonty indywidualnie.

Wenus pozostaje w znaku Skorpiona. Swoją empatią zrozumiesz, co czyni Cię niepowtarzalnym.


Bliźniak 21.5-21.6


Od środy Słońce ustawia się w Strzelcu naprzeciw. Z jednej strony mogą to być wspaniałe szanse, które musisz od razu łapać, z drugiej jego miejsce przedstawi punkty w dniu codziennym gdzie trzeba natychmiast Twojej inicjatywy. Nie przesadzaj tylko ze swoim zaangażowaniem. Koncentruj się na sobie i swoich problemach nie rozdając energii, tym, którzy już wszystko mają!

Gdy czujesz dookoła ludzi, którzy chcą Tobie dyktować lub zabieraj Twoją odpowiedzialność, słuchaj głosu serca! Nie każdy jest przyjacielem, nawet, gdy świetnie się z nim rozmawia i gdzie Twój talent intelektualny osiąga najwyższego rozkwitu! Czasami dobrze jest przyznać się do błędów.., a potem można to naprawić! Nikt nie jest Herkulesem i to równocześnie nie jest od Ciebie wymagane. Saturn pozostaje w trudnej pozycji do końca roku 2017. Reguły muszą być przestrzegane, a decyzje planety karmy są czasami twarde. Wyłącznie ostatnia dekada urodzonych jest pod jego wpływami. Krok do tylu lub nic nie robienie nie oznacza przegranej. Od czasu do czasu korzystnie jest się lepiej przygotować, poprzeć namacalnym materiałem i wiedzą, którą się posiada. Ty masz wszystko w sobie, a Mars w trygonie dodaje mocy, aby pojawiające się przeszkody przeskoczyć posługując się oryginalnymi ideami. Masz ich wiele w swojej sprytnej głowie! Uran otwiera drzwi przed Tobą do kompletnej rewolucji istnienia. Z nim masz sprzyjające okoliczności stworzenia całkowitego innego życie. Zabieraj się do pracy!


Rak 22.6.-22.7.


Jowisz, Merkury, Wenus i jeszcze do połowy tygodnia Słońce stoją dla Ciebie w trygonie. Gdy Pluton miesza w opozycji dla urodzonych 9.7-11.7, a Mars w kwadracie dla urodzonych 11.7-16.7 należy wykorzystać przepiękne aspekty.

Najpierw ważne jest uwierzyć w swoją wyjątkowość, posłuchać głosu serca i doszukać w sobie siły motywacji do realizacji marzeń. Obojętnie gdzie jesteś, obojętnie, co robisz. Wielu z Was przez długie laty stawiało na familię, najbliższych i dom rodzinny. Pluton zrywa ze starymi zasadami, zakłamaniem i budowaniem farsy. Moc jest w Tobie, nie na zewnątrz. Nie chodzi o to, że familia to coś złego. Ty masz egzystować w swoim życiu na pierwszym miejscu. Bezpieczeństwo ze znaku Koziorożca masz doszukać się w swojej głowie oraz duszy, a nie w nowych dywanach i meblach czy nieodpowiednich osobach.

Może wszystko nie jest proste, gdy od dziesiątek lat wkładasz swoją energię oraz siły w ludzi, którzy zniknęli gdzieś w otchłani rozczarowań. Życie jest ciągłą zagadką. Płynąc swoim korytem rzeki przedstawia Ci różnorodne sytuacje, gdzie wypada się samego odszukać. Często targany wysokimi emocjami doprowadzasz do wybuchu uczuć, zamiast je świadomie kanalizować, nimi kierować i sterować, jak mówi Pluton w realnym znaku. Gdy martwe struktury będą przez niego zniszczone, Jowisz już będący w trygonie da Ci moc zmartwychwstania. Pozytywne wydarzenia, ogromne garści łask losu, których nie należy marnować.

Skup się na sobie.

Nów Księżyca w znaku Skorpiona zamknie dalej to, co się przeżyło, co umarło z wielkimi emocjami. Może zagubiłeś się wcześniej i teraz trzeba zacząć od podstaw?

Urodzeni w trzeciej dekadzie już to czują walcząc z kwadratem szalonego Urana. Gdy nie wołasz o pomoc nikt Cię nie usłyszy. Należy spojrzeć w głębię serca i przyjąć ratunek osób Ci zaufanych. Nie mieszkasz wcale na wyspie. A tym osobom, które Cię zawiodły pozwól odchodzić. Lilith wścieka się na, przeciw, jeżeli nie robisz czegoś zgodnie z prawdą. Jesteś sobą? Czujesz wewnętrzną harmonię i pozycję, którą zajmujesz?

Znak kardynalny ma dawać innym przykłady bez płaczu nad samym sobą. Wenus w trygonie poprawia układy w partnerstwach zwiastując miłość, niezapomniane momenty i ekspansje finansowe.


Lew 23.7.-23.8


Po trudnym Nowiu Księżyca atmosfera się przeinaczy. Przechodzące Słońce do znaku Strzelca i ustawiające w boskim trygonie jest potężnym ładunkiem silnej, sprzyjającej energii. Jest to dobry moment na poukładanie sobie życia, sprecyzowanie innowacyjnego, kreatywnego planu. Stoisz zdecydowany przed unowocześnieniami, nie obawiając się żadnego wyzwania. Najważniejsze abyś nauczył się każdy dzień malować kolorowymi barwami tęczy myśląc o swoich potrzebach i wymaganiach.

Wenus stoi jeszcze w kwadracie, a Jowisz pozostanie w tej pozycji bardzo długo. Należy zwrócić uwagę na decyzje oraz ludzi, którzy Cię otaczają. Nie wszystko będzie funkcjonowało na Twoje prawo. Pozwól czasami innym się poprowadzić nie ryzykując za wiele. Planeta szczęścia w silnym Skorpionie może nie tylko rozczarować, ale również zapowiedzieć niewymierne straty. Z Wenus w niekorzystnym aspekcie kładź słowa ma wagę złota. Przemyśl najpierw, co chcesz powiedzieć, aby nie robić sobie za dużo wrogów.

Za to Uranus oraz Saturn pozostanie nadal Lwa sprzymierzeniem. Gwiazda rewolucji i odnowy nastawia optymistycznie zapraszając do wykorzystania w nietuzinkowy sposób swoich indywidualnych talentów. Wychodź do ludzi. Organizuje coś tylko w grupie ludzi podobnie myślących. Saturn przy tym sprawi wykonanie obowiązków z dyscypliną.

Pozostań przy sobie. Mówiąc tylko to, co mówi serce. Węzeł Karmiczny rozpoczął już od dawna swoją robotę wiodąc Cię do asygnowanych wydarzeń.


Panna 23.8-22.9


Słońce w środku tygodnia przechodzi do znaku Strzelca. Jego pozycja w kwadracie dla Panny nabiera od razu innego znaczenia. Złość może pojawić się, jeżeli spojrzysz na dawne wydarzenia. Nie wszystko jest załatwione z przeszłości do końca i musisz spodziewać się różnych konfrontacji. Jowisz, Wenus i Pluton stoją po Twojej stronie. Najważniejsze abyś nie słuchała nikogo i nie dała namówić na historie, które z góry będą skazane na starty. Bądź ostrożna słuchając idealistycznych wizji. Twój Merkury także w przykrym kwadracie oraz opozycja Neptuna, który właśnie się zatrzyma nakazuje nie od razu przechodzić do nowego, ale odczekać trochę czasu.

Jeżeli dalej chcesz wygrać przystań na moment i spójrz na całość z odmiennej perspektywy. Zanim nabierzesz wiatru w żagle pamiętaj o trwającym do końca grudnia kwadracie Saturna. Szczególnie trzeciej dekadzie urodzonych sprzyja pozostanie w realu i nie zgubieniu osobistych priorytetów. W dialogach patrz abyś przez niecierpliwość nie doprowadzić do niepotrzebnych kłótni.

Wenus tymczasem da dobry humor, porcję intuicji i trwałe zadowolenie. Twoja wytrwałość, dokładność będzie się najbardziej liczyć przez nadchodzące cztery tygodnie. Na końcu staniesz na najwyższym podium, ale najpierw trzeba się zdystansować do tego, co niepotrzebne. Jowisz w sextilu proteguje wszystkie Panny.


Waga 23.8-22.9


Słońce daje ciepło, radość i świetny nastrój. Jego miejsce w znaku ognistego Strzelca możesz przywiać z okrzykiem wiwatu na ustach! Czas adwentowy zapowiada się bardzo przyjemnie. Tryskasz pewnością siebie, Twoja wiara w dobro nabiera przyjemnego charakteru. Spotkasz na swoje drodze wielu przyjemnych ludzi! Nie przejmuj się od razu, gdy coś nie pójdzie z miejsca po Twojej myśli. W każdym dniu można odkryć, coś nowego, mimo przypadkowego zetknięcia z małym rozczarowaniem.

Urodzeni 9.10-10.10, aktualnie z kwadratem Plutona nie powinny pozwalać na poniżanie i lekceważenia. Broń swoich postulatów dyplomatycznymi argumentami. Nie należy zaniżać sobie porzeczki wymagań. Ty masz być najważniejsza.

Dostajesz ogromnie silną energię od Merkurego w sextilu i Marsa przy Twoim Słońcu. Z lekkością przeniesiesz najpotężniejszą górę. Twoja orientacja do przyszłości i odwaga sprzyja tworzeniu bardzo produktywnego tygodnia.

Węzeł Karmiczny wręcza drugim dekadom urodzonych przedziwne, przeróżne cudeńka...będzie, z czego się cieszyć, a prze- znaczeniowym spotkaniom nie ma końca.

Uran stoi w opozycji dla trzeciej dekady urodzonych.. Jest możliwe, że te Wagi czują niepokój, nerwowość i są otoczone agresywnymi ludźmi. Saturn jednakże nie pozwala na niszczące upadki. Jego sextil do końca roku realizuje w pozytywnym sensie komplet projektów i postanowień. Warto jest stworzyć dokładny plan dążeń do ostatniego dnia grudnia.


Skorpion 24.10.-22.11


Po Nowiu Księżyca w Twoim znaku Słońce pozostaje bezustannie parę dni, aby przyświecać ostatnim datom urodzonych w tym znaku. Czas intensywnego zajęcia swoimi emocjami mija. Teraz przechodzisz do kwestii gospodarczo-finansowych oraz uczuciowych. Najważniejsze nie malować sobie samemu wszystko czarno. Znajdź w sobie dużo siły do przyjemnych myśli oraz doświadczeń. Miłość czeka teraz na Skorpiona w każdym zakamarku. Jesteś otoczony ludźmi, którzy Ci sprzyjają.

Jowisz dalej uszczęśliwia pierwsze dekady urodzonych. Z jego energią jest prościej, łatwiej, a Ty możesz zrealizować swoje ukryte marzenia. Wykorzystaj jego poplecznictwo do odnalezienia się w kwestiach profesjonalnych. Twoje spełnienie jest bez większych wysiłków możliwe i nie musisz się naginać do tego, co nadchodzi z otoczenia. Słuchaj swojego serca oraz głowy.

Z Neptunem w trygonie wiesz szybciej więcej, aniżeli sam możesz się połapać. Wenus jest najlepszym prezentem na następne tygodnie. Twój pozytywny, magiczny nastrój gwarantuje powodzenia w miłości, erotyce i otrzymaniu tego, co sobie zaplanujesz.

Sextil Plutona sprzyja drugim dekadom urodzonych. Przeogromna moc i wewnętrzna motywacja da zrozumienie, że jesteś w odpowiedniej chwili na właściwym miejscu. Nikt nie może Skorpionom nic odmówić.

Postaraj się zawsze utrzymać wewnętrzny balans bez zanurzania w czarnych czeluściach Plutona. Wtedy będzie łatwiej po pierwszym kroku przygotować na następny. Oczywiście z pełnym zdecydowaniem. Jowisz stoi non stop u Twojego boku.


Strzelec 23.11.-21.12


Słońce od środy w Twoim znaku przynosi cztery najlepsze tygodnie tego roku.

Z inspirującym Merkurym w trygonie do Urana masz najlepsze karty ze wszystkich znaków zodiaku! Zrób coś z tym skarbem! Wychodź z inicjatywą, sterujesz, bowiem do nowego i szczęśliwego!

Szczęście stoi po stronie Strzelca, a i Ty sam lepiej się poczujesz, gdy wyjdziesz z rutyny i poświęcisz więcej czasu przygodzie intensywnego życia. Z przyjaźnie nastwionymi gwiazdami możesz szybko wyprzedzić innych. Nie bój się! Saturn odchodzi na tydzień przed końcem roku z Twojego znaku i będzie można wielkie i małe marzenia już z lekkością realizować.

Trygon Węzła Karmicznego z Lwa daje nowe spojrzenie na świat, więcej mądrości, wiedzy i wiary w swoje siły. Tego najbardziej potrzebujesz. Z trygonem planety komunikacji dosięgniesz gwiazd i otrzymać, co sobie zamarzysz zbierając na końcu dorodne owoce swojej pracy. Rewolucyjnego Uranus w trygonie wykorzystaj, na przykład do zadań umysłowych. Wyjątkowe idee wdrażaj natychmiast w życie. Saturn pomoże doprowadzić do skutku całość z precyzją. Wysłuchaj rad osób Ci zaufanych.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z Plutonem w Twoim znaku jeszcze przez wiele lat uczysz się zostawiać za sobą, co wcześniej było najważniejsze. Twój strach i obawy nie pozwalają na przeprowadzenie szybkiej transformacji. Tym jednak zaprzepaszczasz ogromną ilość wspaniałych błogosławieństw i okazji stworzenia nowego życia. Podchodź bardziej na luzie do wszystkich kwestii, rzeczy i ludzi. W życiu wszystko płynie i jak mówi Pluton, nic nie jest na stałe. Gdy jedno odchodzi, pojawi się drugie. To bardziej wartościowe, które da Ci głębokie szczęście i pełne zadowolenie.

W tym tygodniu warto zająć się sprawami partnerskimi i miłością. Wenus ze Skorpiona ustawiona w sextilu do Plutona ogłasza nadejście intensywnych spotykań prywatnych i zawodowe powodzenia. Po Nowiu Księżyca możesz z animuszem rozpocząć realizacje swoich projektów. Jowisz w sextilu da Koziorożcom poczucie szczęścia. Twoje życzenia, te, które właściwie zapomniałeś, będą się spełniać. Z Neptunem wypada zaufać intuicji. Pierwsza myśl, odczucie liczy się najbardziej. Twoja wrażliwość tymczasem wzrasta. Do końca miesiąca poznasz ważne dla siebie indywidualności.

Daty urodzonych Koziorożców 7.1-12.1 są pod wpływem kwadratu Marsa. Z nim należy ostrożnie działać, ale nie samemu, ale z grupą ludzi. Samotne akcje nie będą się opłacać.

Uranus wprowadza niepokój dla urodzonych dat 15.1-17.1. Gwałtowne przeinaczenia sytuacji mogą Cię bez końca zaskakiwać, kradnąc przy okazji siły witalne.

Jeszcze raz to samo; z Plutonem należy odchodzić od tego, co nie daje Ci radości i nie jest prawdziwe. Wykorzystaj dobre planety dla siebie. Uniwersum chce abyś rozpoznał, co dla Ciebie jest najistotniejsze. Jowisz ochrania swoim sprzyjającym aspektem.


Wodnik 21.1.-19.2


Jowisz ze Skorpiona stojący w kwadracie może przynieść rozczarowania.

Twoim zdaniem, przez następne miesiące jest sprawdzanie wszystkich wizji, oddzielanie prawdy od nieistotnego, trzymając się cały czas autentyczności.

W tym tygodni czekają na Ciebie dobre wiadomości. Słońce, od środy w znaku Strzelca dodaje ogromnej siły i porcję pozytywnej energii. Twoje decyzje są pierwszorzędne! Sam Trygon Twojego patrona, Uran do Merkurego sprawi, że Twój życiowy plan nagle się pozytywnie zreformuje i nawet przyśpieszy. Pomyśl o przyszłości w tym dobrym nastroju niespodzianek! Bierz przeznaczenie w swoje ręce! Podejdź poważnie do tego, co doświadczasz, przeżywasz, co się dzieje dookoła. Tęsknisz do przyjemnych ludzi? Czujesz się w swoje grupie czy tłumie samotny? Zrób coś sam! Nie czekaj aż manna spadnie Ci z nieba! Nic się takiego nie przydarzy. Ty musisz inicjować i walczyć o siebie.

Ze Słońcem sextilu należy natychmiast reagować i kuć żelazo puki gorące. Z trygonem Marsa urzeczywistnisz, co było wcześniej tylko mglistym marzeniem! Ogromny power uwypukli "wodnikowe "zdolności. Nie odchodź tylko od realności. Organizuj inaczej swój czas wolny. Twój patron jeszcze przez dłuższy czas sprzyja podróżom, zdobywaniu wiedzy i podkreśleniu swoje niecodzienne wysokiej indywidualności.


Ryba 20.2.-20.3


Z pozycji trygonu Jowisza i Wenus oraz pięknej konstelacji tej istnieje z Plutonem możesz w nowym tygodniu liczyć na wsparcie różnych protektorów. Może to być również jakiś przyjaciel albo koleżanka. W ogóle koncentruj się na prace grupowe przyjmując to, co Ci jest zaproponowane z otoczenia, analizując szczegóły.

Nie obawiaj się tak nowych zadań oraz wyzwań, które mogą na początku przedstawiać się skomplikowanymi. Słońce ustawia się od środy w kwadracie, ale to nie oznacza, że na końcu nie będziesz zwycięską! Bierz próby ognia, jako doświadczenia nie zrażając z miejsca drobnymi potknięciami.

Kwadrat Merkurego dotyczy urodzone z Was miedzy 9.3 i 17.3. Tu trzeba uważać podczas komunikacji wszelkiego rodzaju. Zakładaj, możliwość nie od razu dogadania z osobą naprzeciw. Saturn blokuje i wyznacza granice urodzonym 15.3-17.3. To ostatnie jego tranzyty i do końca grudnia 2017 trzeba przestrzegać prawa, przepisów wykonując skrupulatnie wszelkie obowiązki.

Wszystkie Ryby stoją po ochroną Jowisza w trygonie i Wenus. Powinnaś jednak, coś zostawić za sobą, a nowe chce już wejść do Twojego życia bez względu na sytuację. Z tymi gwiazdami ostatecznym efektem jest zawsze gwarantowane spełnienie. Przedstawiaj się bardziej pewną siebie, akceptując przy tym inne pojęcia życia. Każdy ma do tego prawo. Nowe zadnia przed Tobą! Możesz się cieszyć na wyjątkowe misje. Neptun jeszcze przez wiele lat prowadzi do indywidualnego ziszczenia. Nie zapominaj o dostrzeżeniu reali i faktycznej prawdy!

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 20.11.17 do 26.11.17. Słońce w znaku Strzelca 22.11.17."Jeśli wstaniesz, zrób to po coś. Nie zatrzymuj się, dopóki nie osiągniesz tego małego celu, który sobie dzisiaj stawiasz. A jutro zrób to samo tylko o krok dalej."(Konrad Gaca)"Nie możesz stracić nadziei, bo jeśli utrzymujesz ją przy życiu, ona odwdzięcza Ci się tym samym."( Cassandra Clare)

Aura następnego tygodnia zmienia się. Początek jeszcze może być trudny z krytyczną, aktywną konstelacją Marsa do Plutona. Przygotuj się, że trzeba będzie, coś wyjaśniać lub nie na wszystko znajdziesz z miejsca rozwiązania. Spokój i czas sprzyja wszystkim do wtorku. Od połowy tygodnia z przejściem Słońca do prawdomównego Strzelca będziemy szukać nowych, idealistycznych wizji, kładąc nacisk na sprawiedliwość oraz szczerość. Z wewnętrzną wiarą, dyscypliną można bardzo wiele osiągnąć. Nie pozwalaj od razu wpływać wiadomością z zewnątrz na swoje rozstrzygnięcia. Idee, umowy, pytania najpierw przemyśl, przedyskutuj z zaufanymi, trzymając się w każdym przypadku faktyczności i rzeczowości.

Ja życzę Wam dużo pozytywnej energii w te nadchodzące dni!

Dziękuję i pozdrawiam Was.

"Nie bój się stanąć w obronie tego, w co wierzysz, nawet, jeśli miałoby to oznaczać, że stoisz sam." (Anonimowe)

19.11.17 Słońce w Skorpionie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji