widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-29

Horoskop miesięczny Tarot na Grudzień 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskop miesięczny Tarot na Grudzień 2017 r. " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżbita Saleos


Koziorożec

U koziorożców w Grudniu będzie się działo! Jeśli są Państwo samotni znajdą Państwo partnera nawet i na całe życie. W stałych związkach musicie uważać na pewne zdrady i pokusy, które mogą do Was nadchodzić z różnych stron. Pamiętajcie, że macie partnera i pozostańcie tymi osobami dla partnera, jakimi byliście do tej pory. W kwestiach zawodowych wasza praca zostanie doceniona i macie szanse na awanse czy podwyżkę. Finansowo miesiąc będzie udany. Pomimo nadchodzących Świąt karty nie przewidują aby miało Wam zabraknąć gotówki.



Wodnik

U Wodników w Grudniu wszystko pójdzie idealnie. Będziecie dogadywali się i z partnerami na najwyższym możliwym poziomie, oraz z rodziną. Kochacie swoich partnerów życiowych i oni Was także bardzo kochają, na próżno tutaj doszukiwać się czegoś innego. Jeśli nie macie partnerów to w grudniu nie będziecie zaprzątać sobie głowy jakimikolwiek negatywnymi myślami i będziecie mieli świadomość, że jeśli chcecie znaleźć partnera to go znajdziecie. A spotkać możecie samych pozytywnych i otwartych ludzi. W pracy widzimy świętowanie przez długi okres świąt, wszyscy będą w wystrzałowych humorach i nastrojach dzięki czemu atmosfera w pracy będzie wspaniała. Finansowo nie ma się czym przejmować dacie sobie radę i to bardzo dobrze.



Ryby

U osób spod znaku zodiakalnych Ryb w Grudniu 2017 roku będzie sporo się działo, nuda Wam nie grozi. Jeśli NIE jesteście w związkach poznać możecie naprawdę bardzo fajne osoby, tylko uważajcie i nie mówcie zbyt dużo osobom, których tak naprawdę nie znacie dobrze, bo może to być osoba, która kocha plotki. Jeśli w związkach jesteście to wszystko przebiegało będzie bardzo dobrze, jeśli to długotrwałe związki spodziewać się możecie nawet i zaręczyn, czy oficjalnej decyzji o ślubie. W kwestiach zawodowych będzie ważny wybór, coś będzie przemyśleć i wybrać, także przygotujcie się na różnorodne propozycje. W finansach będzie spokojnie, i będziecie mogli Państwo w spokoju wyprawiać święta.



Baran

U osób spod znaku Baran w Grudniu spore możliwości zarobku, pozyskania pieniędzy, możliwa jest zmiana dotychczasowej pracy, lub kolejne obowiązki w formie np. nadgodzin. Wszystko to oczywiście płatne dodatkowo. To nie będzie jednorazowy etap, tylko dłuższa historia. Jeśli jesteście w związkach karty przewidują drobne, delikatne nieporozumienia na tle finansowym, niemniej jednak wszystko wyjaśni się i zapanuje między wami zgoda.

Jeśli nie macie stałych partnerów to dobry czas, aby profesjonalnie zadbać o swój wygląd. Spotkać możecie naprawdę bardzo dobrych ludzi, z którymi będziecie mieli możliwości tworzenia naprawdę dobrych relacji.



Byk

Wszystkie sprawy osób spod znaku Byk w grudniu ruszą bardzo mocno do przodu. Grudzień mogłoby się wydawać, że świąteczny, ale dla Byków przynajmniej pierwsza połowa minie na załatwianiu wszelkich zaległych spraw z całego roku. W związkach o dziwno będziecie dominowali, ale jesteście pod ochroną w Grudniu więc nie będą wyciągnięte żadne daleko idące konsekwencje. Jeśli partnerów nie macie szybko znajdziecie nowe osoby, które będą odpowiadały waszym wymaganiom. W pracy spokój i nic was nie zaskoczy. Finanse ustabilizowane i nie zmieni się to także w Grudniu.





Bliźnięta

Bliźnięta w Grudniu będą sporo podróżowały i zawierały nowych znajomości. W kwestiach uczuciowych u Bliźniąt jeśli tylko zwrócicie Państwo uwagę na to co myśli i czuje partner w danych sytuacjach macie możliwość porozumienia się i bycia szczęśliwymi. Jeśli nie macie partnerów w Grudniu z pewnością spotkacie odpowiednie osoby, które będziecie mogli opleść siecią wzajemnych zobowiązań dla własnych korzyści. Finansowo Grudzień będzie wielokrotnie wzywał Państwa do podjęcia działania aby cokolwiek zrobić ze swoimi zobowiązaniami. Natomiast w pracy spędzicie mnóstwo godzin na rozmowach ze znajomymi, dzięki czemu miesiąc minie wam bardzo szybko.



Rak

U Raków w grudniu wszystko będzie takie monotonne, spokojnie, wszystko na swoim miejscu i w Grudniu nic was nie będzie mogło zaskoczyć. Wszystko macie przygotowane, wszystko dopięte na ostatni guzik przed Grudniem. W małżeństwach czy stałych związkach jeszcze większa nuda, ale połączona z poczuciem wzajemnego bezpieczeństwa i oparcia na partnerach. Jeśli nie macie stałych związków w Grudniu nie będziecie mieli najmniejszej ochoty na poszukiwania więc nie znajdziecie poważnych przyszłościowych relacji. Finansowo na wszystko jesteście przygotowani, ale Grudzień może przynieść wpływy, jeśli gracie w gry - to żeby wygrać trzeba grać J



Lew

No Lwy w grudniu będą miały nadzieję na lepsze życie, więc jeśli nie jesteście Państwo szczęśliwi w dotychczasowych związkach, to macie dobry czas aby to zakończyć. Będziecie mogli liczyć na wsparcie. Jeśli jednak jesteście szczęśliwi to uważać musicie na osoby, które mogą chcieć zamącić w waszych związkach. Jeśli jesteście sami to poznacie osobę w grudniu, która sprawi, że zaczniecie się szczerze uśmiechać. Finanse wyglądają sprawnie spodziewać się możecie wpływów adekwatnych do włożonego wysiłku w pracę zawodową w listopadzie. Natomiast w grudniu w kwestiach zawodowych będzie trzeba powalczyć o swoje, ale dacie sobie radę i wyjdzie to wam na dobre.



Panna

U osób spod znaku zodiakalnej Panny w Grudniu, widać trochę nieszczerości w związkach, możecie Państwo odrobinę pogubić się we własnych teoriach i prawdach. Jeśli uda Wam się to ukryć, to poradzicie sobie i będziecie z partnerami szczęśliwymi. Jeśli zaś partner zauważy, że gubicie się, mogą wyniknąć z tego sprzeczki. Jeśli partnerów nie macie w Grudniu tychże partnerów nie znajdzie, ponieważ szkoda Wam będzie czasu, który zaabsorbujecie czymś zupełnie innym. W pracy czujecie się dobrze, a atmosfera Grudnia, świąt będzie sprawiała, że nie będziecie z tej pracy chcieli wychodzić. Finansowo grajcie w gry losowe, ponieważ Grudzień nie przewiduje strat, a jedynie zyski.



Waga

Wagi w Grudniu będą zbliżały się ku końcowi w załatwianiu niezałatwionych spraw z całego roku, oznacza to, że wszystko załatwicie Państwo w taki sposób jak sobie ustaliliście. Osoby w stałych związkach będą brały od życia wszystko to, co najlepsze, będą zabawy, imprezy a przy tym wielkie uczucie między wami. Inni mogą wam zazdrościć waszej miłości. Jeśli nie macie partnera Grudzień przyniesie Wam dobre, otwarte i szczere osoby, z którymi będziecie chcieli wejść w bliższą relację, z powodzeniem oczywiście. W pracy trochę zadań będzie, ale wszystko zrobicie na czas i przełożeni będą z was zadowoleni. Finansowo wyjdziecie na swoje mimo świątecznego okresu.



Skorpion

Skorpiony w Grudniu czeka z pewnością podróż. Oprócz podróży mają Państwo przed sobą trudne zadanie w kwestiach zawodowych, ale zakończycie je z sukcesem. Możliwe jest w Grudniu także załatwianie spraw urzędowych. W uczuciach nowy etap w Państwa życiu, nawet jeśli to są związki już istniejące to przeszłość przekreślicie grubą kreską i zacznie żyć zupełnie na nowo. Jeśli nie macie partnerów Grudzień przyniesie Wam naprawdę dobre, cierpliwe i kochane osoby, tutaj trzeba by się zatrzymać i zwrócić uwagę abyście docenili to, co oferować wam będą te osoby. Finansowo wszystko ułoży się dokładnie tak jak planujecie i żadne niespodzianki wam nie grożą.



Strzelec

U Strzelców w Grudniu widzimy wszelką pomyślność - to, co Państwo zaczną przyniesie oczekiwany rezultat. Czy to w pracy zawodowej czy w kwestiach finansowych zdani jesteście na sukces. W miłości natomiast brak czasu i widać pewne zawieszenie relacji. Karty radzą aby skupić się nie tylko na rzeczach materialnych, ale także zadbać o partnerów. Jeśli w związkach nie jesteście bardzo szybko znajdziecie odpowiednie osoby, które w całości spełnią wasze wymagania. Szykują się poważne relacje.


Zadzwoń na
708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji