widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 077 lub 0048 227 184 077

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
16-20
Wtorek
16-20
Środa
16-20
Czwartek
16-20
Piątek
16-20
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Informacje

Nazywam się Wróżbita Oskar Rybczyński (wcześniej Saleos), zajmuję się białą magią, wszelkiego rodzaju rytuałami ale przede wszystkim kartami Tarota, które służą mi nie tylko do przepowiadania możliwej przyszłości, ale także do rozwoju osobistego.
Pierwszą talię kart otrzymałem w wieku 15 lat była to talia Ridera Waite'a. Dzięki tym kartom wyruszyłem w podróż po tajemnych Wielkich i Małych Wtajemniczeniach Tarota.
Obecnie pracuję z kartami Aleister'a Crowley'a (w zasadzie Edwarda Alexandra Crowley'a), które dzięki pracy brytyjskiej malarki pani Friedy Harris zyskują w moich oczach największą symbolikę i szczegółowość.
Z czasem zacząłem interesować się magią, magią świec a także magią nie tylko miłosną.
Wychodzę z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Są tylko sytuacje, w których nie znaleźliśmy jeszcze wyjścia. Tu bardzo pomocny jest Tarot.
Od dawna pomagam Wam w codziennych sprawach, pokazując możliwe wyjścia z przeróżnych sytuacji, spraw, problemów; czy to zawodowych, związkowych, czy osobistych.
Często słyszę, że jestem jedyną osobą, która wie o danej sprawie.
Oczywiście obowiązuje mnie pełna tajemnica. Nikomu nie zdradzam treści wróżby. Jestem jak "ksiądz podczas spowiedzi". Choć daleko mi do tego typu "tytułów".
Prywatnie prawnik.
Jeśli jesteś ciekawy jak potoczy się Twoja przyszłość,
Jeśli znalazłaś się w trudnej sytuacji zadzwoń - porozmawiajmy!
Pomogę zbudować szczęśliwe związki i zrealizować marzenia uczuciowe, finansowe i biznesowe. Pomagam pokochać siebie i odkrywać w życiu to, co nieznane.
Zapraszam do kontaktu, jeśli nie boisz się stawić czoła tak naprawdę samemu sobie, swoim sprawom i problemom, w trakcie wróżby poznasz prawdę, tą którą starasz się wyprzeć z siebie.
Jeśli jestem dostępny poza godzinami pracy - można śmiało dzwonić/pisać na pewno odbiorę, czy odpiszę na czacie i na sms.
Pozdrawiam serdecznie!
Oskar Rybczyński

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji