widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-02-13

Miłość na Walentynki

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość na Walentynki " przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.Walentynki - to czas wyznań, deklaracji, często oświadczyn. W trwających już związkach - partnerzy obdarowują się upominkami, które mają pokreślić i zaakcentować "jestem z Tobą, kocham Ciebie".
Czy Święto Zakochanych, spopularyzowane w Polsce pod koniec ubiegłego wieku, to dobry czas na "zamówienie" uczucia i związku, których jeszcze nie ma? Jak najbardziej!

Użyj Feng Shui!
Feng Shui poprzez teraźniejsze działania harmonizuje Twoje doświadczenia (przeszłość) z Twoimi Planami (przyszłość).
W obszarze Miłości, Partnerstwa i Związków - to szczególnie ważne, by uczyć się z przeszłych wydarzeń i przy pomocy Feng Shui budować szczęśliwą przyszłość.
Feng Shui bierze początek w świecie wibracji. Dlatego tak często, opisując Feng Shui, używamy sformułowań "energia", "przepływ" - by nazwać to, co niewidzialne, trudno definiowalne, ale w psychologii przestrzeni niezwykle istotne.
Aby uruchomić zmiany - trzeba zmienić przepływ energii.
"(...) jeśli cały czas powtarzamy to, co robiliśmy w przeszłości, nadal otrzymujemy te same efekty". (William Spear).

Stosuj zmiany tam, gdzie są one potrzebne.
Jeśli już wiesz, że potrzebujesz zmiany i jesteś na nią gotowa/gotowy- zacznij działać. Wtedy poszukaj odpowiedzi na pytanie "W jaki sposób?", "Co konkretnie mam zrobić?".

Masz dwie możliwości:
1.Możesz skorzystać z pomocy Profesjonalnego Konsultanta. Jeśli się zdecydujesz - sprawdź jego doświadczenie, zapytaj o efekty i ewentualne referencje. Popytaj znajomych, poszukaj w Internecie. Zaobserwuj czy Konsultant sam jest Wizytówką Pozytywnych Zmian dokonanych poprzez Feng Shui.
2. Możesz stosować Feng Shui samodzielnie. Jeśli decydujesz się na własnoręczne stosowanie Feng Shui - trzymaj się jednej Szkoły.

Stosując Świadome Feng Shui - przestrzegaj Siedmiu Zasad:
1. Najpierw zdecyduj, czy chcesz Zmiany
2. Następnie Przygotuj Siebie
3. Przygotuj pomocne Ci Narzędzia (remedia)
4. Wprowadź Pierwszą Zmianę
5. Czekaj na Efekty
6. Zastosuj Ewentualną Korektę
7. Wprowadź Kolejną Zmianę

Feng Shui Miłości i Partnerstwa
To obszar energetyczny szczególnie delikatnej natury. Dlatego tez działania winny być subtelne i wyważone.
Pamiętaj o systematyczności i cierpliwości - jak w każdej energetycznej aranżacji przestrzeni, kiedy uruchamiasz zmiany energii - daj czas zamanifestować się tym zmianom.

- Wprowadzaj zmiany pojedynczo
- Monitoruj zmiany - powinny wystąpić do 21 dni
- Dopiero potem myśl o kolejnej zmianie

Jeśli wprowadzisz za dużo rzeczy na raz - nie będziesz wiedzieć, co zadziałało. Ponadto - zamiast poprawy nastąpić moze pogorszenie.

Pamiętaj jednak, że poruszona energia może przynosić zmiany, które w danej chwili postrzegasz jako niekorzystne (na przykład urwie się kontakt z daną osobą), a dopiero z perspektywy czasu widzisz ich dobry wpływ.

Jak stosować remedia Feng Shui w imię miłości?
Remedium - lekarstwo, środek zaradczy na coś, w Feng Shui przedmiot (ozdobny, użytkowy) służący jako energetyzator w danej strefie.

Zadbaj o Róg Związków. To róg NA PRAWO od wejścia do Twojego pokoju albo całego mieszkania.
Zacznij od ...zrobienia porządku. Jak mówi stare, wschodnie porzekadło - nie da się napełnić nową herbatą filiżanki, w której jeszcze jest stara. Zrób miejsce na nowe.
Uważaj co trzymasz w Rogu związków!
Podczas konsultacji, które przeprowadzam, zdarzyło mi się spotkać w Domu Związków wiele przykładów przedmiotów, które niszcząco wpływały na związek, np. kule inwalidzkie.

Jeżeli jesteś po rozstaniu z dotychczasowym partnerem - zostaw fotografie (schowaj je), ale usuń przedmioty, a już bezwzględnie rzeczy osobiste należące do byłego partnera. Pielęgnowanie pamięci po związku poprzez trzymanie przedmiotów związanych z byłym partnerem, które nie mają charakteru pamiątek - to tkwienie w ,,nostalgii po związku".
Taki stan uniemożliwia Ci otwarcie na Nowe Relacje i Nowego Partnera.

Feng Shui jest genialne właśnie w swej prostocie. Nie wymaga skomplikowanych rozwiązań. Często nie wymaga ponoszenia kosztów na zakup specjalnych remediów, bo możemy wykorzystać to, co mamy.

- Ustaw w Rogu Związków parzyste przedmioty, najlepiej z praelementu Ziemi (to żywioł odpowiadający temu Rogowi), na przykład dwie rośliny w ceramicznych doniczkach, gliniane ozdoby, stosuj kolor beżowy, złoty, różowy.
- Nie przesadzaj z ilością par! (1,2 lub 3 pary w zupełności wystarczą!)
- Pamiętaj, aby przedmioty były mniej więcej równej wielkości (jeden nie może dominować nad drugim!).
- Ustaw dwie różowe świece i zapalaj je wieczorem.
- Użyj zdjęcia szczęśliwej pary (może być para ludzka, ale również dwa ćwierkające do siebie ptaki, albo para motyli).
- Na łóżku, na którym śpisz, połóż dwie jednakowe poduszki, możesz użyć elementów czerwieni i purpury.
- Usuń z rogu związków pojedyncze przedmioty, szczególną uwagę zwracając na to, czy nie ma tam samotnych postaci na obrazach, w postaci posążków czy figurek.

Pamiętaj!
- Nie należy poprawiać tego, co jest dobre. Po raz zastosowanym remedium - nie zamieniaj go na "lepsze" tylko najpierw odczekaj 3 tygodnie.
- Nie można nikogo zmusić do uczucia. Feng Shui to nauka, nie czarna magia! Niedopuszczalne jest robienie "ukradkiem" zmian w mieszkaniu upatrzonej na partnera osoby!
- Nie wolno tez wykonywać zmian dla Dorosłych Dzieci bez ich zgody celem
poprawienia ich związków partnerskich.
- Nie wolno stosować Feng Shui by szkodzić komuś. Takie działanie obróci się przeciwko Tobie! Nie należy pytać o konsultacje, ani poszukiwać rozwiązać z intencją, by komuś zaszkodzić. Jedyne rozwiązania, jakie są etyczne energetycznie - to poprawa albo ochrona siebie.

"Naucz się patrzeć i słuchać, niewielka okazja puka czasami bardzo cicho" (Jackson Brown)

O tym, jak "ratować" istniejący związek - w kolejnym artykule.


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji