widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-03-26

Horoskop tygodniowy 26.03.18 - 01.04.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 26.03.18 - 01.04.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
Merkury jest w biegu wstecznym w znaku Barana. W poniedziałek Słońce stoi jeszcze w aktywnym kwadracie do Marsa rozpaczając kwadrat do Saturna(dokładny aspekt 29.3.18). Kwadrat Wenus do Plutona jest aktywny. Podczas pełni Księżyca w Wadze 31.3.18 mamy szereg bardzo skomplikowanych konstelacji; Księżyc i Słońce jest w kwadracie do Marsa, Saturna i Lilith. Merkury przechodzący Słońce retro w kwadracie do Saturna. Wenus łączy z Uranem przechodząc rano do znaku Byka, gdzie zostanie do 24.4.18. Luna jest w opozycji do planety komunikacji i kwadracie do Lilith. Mars już w koniunkcji z Saturnem(1,1) -aspekt dokładny 2.4.18!

"Człowiekowi jest dana władza tylko nad samym sobą."
( Lew Tołstoj)

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


Baran 21.3-20.4


Merkury zatrzymał się w Twoim znaku, właśnie, gdy Słońce oznajmiło najpiękniejszy czas urodzony. Jest wiele kwestii do rozwiązania, omówienia, skorygowania. W pracy i domu przygotuj się na ważne rozmowy. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Marsa powinna szukać spokoju i cierpliwości w sobie, aby omówić bardzo istotne zagadnienia. Czerwona planeta chce zmienić Twoje struktury zawodowe i rodzinne. Nie pozwalaj sobie na gorsze traktowanie od innych, ale przemyśl wcześniej jak podjedziesz do różnych problemów. Przede wszystkim należy uważać, aby sytuacje nie osiągnęły punktów szczytowych i wybuchły jak wulkan, zbliżając się do Świąt Wielkanocnych. Gdy nie ma spokoju w pracy chciałoby się odpocząć w domu, a tu znowu jakieś wyrzuty i zarzuty. Słońce i Wenus w Twoim znaku dodają ogrom siły nie dają aprobaty na minimalizowanie Twoich wartości. Z pełnią Księżyca naprzeciw, przy bardzo burzliwych konstelacjach nie stawiałbym jednak wszystkiego na jednej szali, aby nie stracić tego, co jest Ci bardzo drogie. Urodzeni dookoła daty 31 powinny z miejsca kierować się rozsądkiem, nie ryzykować i nie robić burzy w szklance wody z powodu błahostek. Mów jak zawsze, co leży Ci na sercu, ale uwzględniaj potrzeby otoczenia. Ludzie dookoła także chcą być przez Ciebie dostrzeżeni, nawet, gdy tylko pragniesz odpocząć od stresu. Twój Mars w kwadracie może zabierać energię. Znajdź moment na relaks, odpoczynek nie biorąc udziału w każdym wydarzeniu. Jeżeli dojdziesz do ładu sam ze sobą, wtedy jest łatwiej dokonać tego z najbliższym obszarem. Wenus tymczasem obok Twojego Słońca, pragnie przeżyć wielkie uczucia. Nuda i rutyna irytuje Afrodytę. Wykorzystaj jest silny aspekt do nawiązania ciekawych kontaktów zawodowych i zarobienia pieniędzy. To zawsze lepiej niż strata dużej ilości plusowych punktów w rodzinie. Święta zapowiadają się wyjątkowo przy tych konstelacjach. Najważniejsze zachowaj harmonię w sobie, nie reaguj spontaniczne na uwagi z boku. Nie bierz wszystkiego do serca. Dobrze byłoby spędzić czas aktywnie, na przykład wyjść na trening, pobiegać trochę czy wybrać się na siłownię.

Byk 21.4-20.5


Merkury zatrzymał się w sąsiednim znaku. Coś nie jest jasne do końca, coś trzeba wyjaśnić i ponownie przenalizować. Twoja Wenus, także w Baranie jest żądna pasji, action i ogromnego zaangażowania. Z gwiazdami w trygonie; Marsem, Saturnem i Plutonem masz prześwietną fazę do zorganizowania wszelkich spraw profesjonalnych. Na całej linii gwarantowane jest powodzenia, Twoje propozycje przyjmowane z akceptacją, a super myśli przyjmuj od razu. Jest szansa na zabezpieczenia i zapoczątkowanie wielkiej kariery, która nigdy nie ma zagaśnie! Potężne moce, zesłane także od czerwonej planety spożytkuj w pracy, do tworzenia nowych planów i domu, jeżeli chodzi o struktury rodzinne. Nie wchodziłabym do pełni Księżyca, w dniu 30.3.18,w drobne konflikty. Pilnuj swoich spraw. konstelacje, bowiem w uniwersum są bardzo napięte i nie potrzeba abyś bez potrzeby nabił sobie guza. Myśl o sobie, rób swoje podejmując z Marsem tylko rozsądne, długofalowe decyzje. On chce działać i zdobyć zwycięstwa. Innej opcji nie ma. Reszta się nie liczy, a drobne, prowincjonalne spory już w ogóle. W relacjach wszelkiego rodzaju zrozumiałeś, że nie będziesz sobie w przyszłości na wszystko pozwalał. Z wzrostem Twoje motywacji i wiary w siebie postanawiasz podążać za głosem serca, czując jak bardzo blisko jesteś spełnienia. Jeżeli chodzi o cele i punkty docelowe sprecyzuj je przez następne tygodnie. Wenus już podczas pełni wchodzi do Twojego domu, abyś mógł poczuć się szczęśliwy! Możesz z partnerem, rodziną, najbliższymi przeżyć przyjemne święta wielkanocne. Usłyszysz wiele pozytywnego z otoczenia, a jednocześnie jest to odpowiedni moment na odnowienie kontaktów, nawiązania nowych i przygotowanie na zarobienie niezłego grosza. Czujesz się dobrze sam ze sobą i nadszedł czas solidnego odpoczynku. Szykuj się do inspirujących życiowych skoków.

Bliźniak 21.5-21.6


Twój Merkury zatrzymał się abyś przemyślał swoje taktyki, przenalizował ostanie decyzje i przeszedł do posprzątania w pracy i domu. Na szczęście wszystkie aspekty są bardzo pozytywne i Bliźniak opanuje całość z gracją. Nie panikuj od razu, gdy usłyszysz o zmianach, przesortowaniach czy opóźnieniach. Potrzebne są ciekawsze, nowocześniejsze rozwiązania, świeże idee i pełna koncentracja. Saturn, Mars i Pluton znajdujące się w Koziorożcu napominają nie tylko o zamyślaniu, ale następnie z powagą przejściu do wykonania swoich idei. Nie śpiesz się. Nic nie ucieka. Wręcz przeciwnie. Propozycje nadejdą z otoczenia i Bliźniak będzie uratowany. Zastanów się zawodowo, co ma największy sens, co gwarantuje trwałe zwycięstwa nie wchodząc w propozycje bez pokrycia. Neptun wpływa w kwadracie na drugie dekady. Sprawdzaj dokładnie, co robisz i podpsujesz za wcześnie. Przyjmuj tylko te intencje, które możesz w realu skonkretyzować. Przesortowania przydają się podczas wiosennych porządków. Co przestarzałe i bez treści trzeba zakończyć, wyrzucać i zamykać. Cele należy osiągać z ludźmi profesjonalnymi. Nie marnuj czasu na błahostki, ale wykorzystaj dobre konstelacje do osiągania tryumfu. Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie, w przyjaznym znaku Wagi sprzyja nowym relacjom zawodowym i prywatnym. Wielu z Was znajdzie świetnych współpracowników. I protektorów. Wczuj się w każdą sytuację, abyś zdobył na końcu, to, co zamierzyłeś. W bliskich partnerstwach, Wenus w znaku ognia napełnia każdą minutę ciekawymi, spontanicznymi impulsami. Single mogą otworzyć się na inspirujące znajomości. Działaj bezpośrednio, nie wypowiadając obietnic bez pokrycia. Spokój, pokój i harmonia ma ostatecznie zapanować w każdym związku. Odnalezienie złotej drogi zapowiada radosną, świąteczną atmosferę w Twoim sercu. Zajmuj się sobą, uwzględniając więcej aktywności na świeżym powietrzu.

Rak 22.6.-22.7.


Mars, Saturn, Pluton i Lilith stojący naprzeciw nakazują przyjęcie postawy wojownika i przygotowanie do obrony. Możliwe, że czujesz się wywołany do pojedynku i trzeba będzie użyć dobrej metody, aby sprostać wysokim wymaganiom gwiazd. Teraz nie jest czas na rozglądanie na boki, zamyślanie i zmienności emocjonalne. Koncentruj się idąc do agresywnej pełni Księżyca w znaku Wagi. Planety stojące w Baranie dolewają oliwy do ognia alarmując, jaki nadchodzi czas. Zbierz siły, nie reaguj z miejsc na prowokacje i zaczepki. Trzeba uważać, aby nie wchodzić w bezsensowne bitwy, które tylko jeszcze bardziej pomniejszą Twoje moce zakopując wewnętrzną motywację. Zanim zrobisz każdy krok do przodu i coś powiesz zastanów się. Impulsywność i egzaltacja nie jest wskazana zmierzając do końca dni tygodnia, kiedy konstelacje gwiazdy będą się zacieśniały w kolorze ognia. Merkury zatrzymując się nakazuje zrewidowanie każdej sytuacji, przemyślenie postanowień. To, co się przedstawia jak jest, nie jest prawdą! Najlepiej jest w każdej nowej sytuacji zrobić krok do tylu i spojrzeć z boku na rzeczywistość, którą postrzegasz. W związkach wszelkiego rodzaju wypada stworzyć inną linię kierując się do hamowni, pokoju i jasności. Podczas przygotowań do Świąt Wielkanocnych nie czepiaj się szczegółów, nie dyskutuj za długo na temat nie odpowiedniego obrusy czy innych niedociągnięć. Nic nie musi być perfekt. Ważna jest atmosfera w Twoim sercu. Akceptując potrzeby partnera i nie zapomnij o swoich ambicjach i zamiarach. Gdy Mars wywołuje Cię na próby ognia wrzuć na luz zgadzając się na różnice i odmienności, także w poglądach. Kompromis i zachowanie spokoju umożliwi przejście przez skomplikowane konstelacje. Ostateczne pomyśl o sporcie, długich spacerach i medytacji, aby pozbyć się niepotrzebnych emocji czy nagromadzonej dynamicznej energii. Jowisz i Neptun wzmagają przeprowadzić Cię na stronę intuicji, wyrozumiałości i zaufania. Pozostań przy tym lojalny wobec siebie samego.

Lew 23.7.-23.8


Z trygonem Słońca i Wenus w Baranie masz bardzo dużo siły, aby przechodzić od razu do działania. Merkury jednak zatrzymał się, aby nie tylko przemyśleć i przenalizować wcześniejsze decyzje. Z innymi konstelacjami Lew wyciągnie bez słowa konsekwencje. Odwagi, zdecydowania oraz spontaniczności nie zabraknie. Szukasz innej strategii do opracowania swoich planów i zamierzeń. Chcesz być zauważony nie pozwalając dalej na lekceważenie. Nowe projekty, pomysły oraz idee znajdujesz w błyskawicznym tempie podchodząc z zaangażowaniem do realizacji. Nie rozpoczynałabym jednak wszystkiego naraz. Planeta komunikacji i biznesu jest w retro. Tu trzeba by zrobić porządki wiosenne w swoich zamierzeniach, bez pędu na oślep przed siebie. Idąc do bardzo ważnej pełni Księżyca w boskim trygonie masz w ręku ogromne siły, która należy wykorzystać dla siebie. Pewnie postanowisz śmiałe reformy w nowym kierunku, a całość ma odpowiadać Tobie, dodawać motywacji, przy okazji definiując dokładnie swoje cele. Mars zbliżając się do Saturna wymaga ogromnej dyscypliny, sprawdzenia detali, uwagi i nakierowania energii tylko na to, co ma charakter przyszłościowy! Myśląc o sobie nie zapomnij uwzględnić potrzeb partnera. Gdy zostałeś, na przykład wcześniej zlekceważony jest możliwe, że zrezygnujesz z ochotą z wspólnoty, która nic nie daje. Nie będziesz marnować czasu, jeżeli nie doczekasz się równości, sprawiedliwości i odpowiedniego kompromisu. Nikt nie wytrzyma długo bez poszanowania, szczególnie, jeżeli chodzi o Ciebie. Konstelacje planet przypomnianą o dyplomatycznym podejściu, wyszukanie wspólnych mianowników i rezygnacje z impulsywnych reakcji. Kieruj energie na siebie, myśl, co chcesz zdobyć, co ma sens i co się opłaca. Księżyc w pełni w harmonijnym sextilu pomoże wybrać to, co najlepsze.

Panna 23.8-22.9


Mars w trygonie dodaje Ci pewności. Nie będziesz polegała na pogłoskach, niesprawdzonych informacjach szukając cierpliwie konkretów. Nie masz zamiaru osiadać na laurach. Ale masz dużo czasu, aby z konsekwencją dojść do sukcesu. Trzy planety w trygonie i zbuntowana Lilith, a przy pełni Księżyca w Wadze dojdzie również Wenus z Byka, kierujesz się mądrością, własnym zaangażowaniem podejmując stanowczo odpowiednie decyzje. Twój Merkury zatrzymał się dając sygnał na korekty i przyjrzenie się każdemu szczegółowi. Z kim chcesz współpracować? Co się będzie opłacać. Tylko sygnał, impuls to stanowczo za mało, kiedy kroczy się drogą do ogromnego powodzenia. Dla Marsa w Koziorożcu całość musi mieć ręce i nogi, a podejście do wykonania będzie zaplanowane w najbardziej pasującym momencie. Wyjaśnienia przydadzą się w terminie późniejszym do gruntownych rekonstrukcji. Masz najlepsze karty w ręku po pełni Księżyca. Pragniesz całość sprawdzić od podłoża. Saturn i Pluton w trygonie nie pozwalają na lekceważenia i pobieżności, kiedy się kładzie podwaliny do nowego życia. W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie akceptujesz już roli. Wyłącznie równość, sprawiedliwość i dyplomacja wchodzi grę, gdy jesteś w bliskości i j familiarnych stosunkach. Władza jest siłą. Panna nie ma nawet zamiaru wykorzystywać tego w negatywnym aspekcie. Czas działa na Twoją korzyść, aby konstruktywnie i fachowo sprecyzować wspólny kierunek do przyszłości.

Waga 23.8-22.9


Twoja Wenus, Słońce i Merkury w retro stoi naprzeciw dając sygnał to spotkań z otoczeniem i samą sobą. Nie robiłabym uników, nie uciekała, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Mars, Pluton, Saturn i Lilith w kwadracie nakazują podjęcie natychmiastowej odpowiedzialności za to, co robisz, myślisz, obiecujesz i decydujesz. Saturn jest w Koziorożcu raz na około 30 laty. Z jego energią włączona jest moc przeznaczenia, której nie poddawałbym się bez reszty. Teraz należy pokierować swoim życiem, nie uprawiając polityki strusia. Bardzo trudne, twarde decyzje są także możliwe idąc do agresywnej pełni Księżyca w Twoim znaku. Szukając harmonii, spokoju i przyjacielskich układów nie jest przypuszczalne abyś przy tych konstelacjach zapomniała głosu serca. Obowiązki narzucone w pracy, ekstremalne wymogi przełożonych, dyscyplina i obowiązkowość nie jest w tym tygodniu do lekceważenia i spłycenia. Koncentruj się. Zbierz swoje siły. Nie pozwalaj sobie na błędy. Czas dostaniesz bardzo ograniczony i przy okazji nie możesz zapomnieć o respekcie. Jeżeli nie obejmiesz odpowiedzialności może Ci grozić ze stronnych kadry kierowniczej narzucenie większych zadań. Spokojnie przekalkuluj całość, co ma dla Ciebie większe wartości i zabezpieczy dzień następny. Kto chce rezygnować, poddać się, rozłożyć ręce, to trudno. Jednak zanim bym to zrobiła zastanowiła się, jak ma dalej wyglądać moje życie, jeżeli muszę to robić w zgodzie z samą sobą. Identyfikujesz się z tym, co robisz? To świetnie! Wszystko się uda! W innym przypadku zastanów się, co Ci w tym przeszkadza. Tymczasem w związkach bliskich przypuszczalnie panuje bardzo trudna aura. Idąc do pełni w Twoim znaku zaznaczają się przykrości, a to nie jest możliwe, gdy w związku całość odbierasz w różowych kolorach. Kto nie jest prawdziwy i wstrzymuje się z autentyczną odpowiedzią przeżyje obudzenie do niedzieli. Tak, bardzo trudno wypowiedzieć, coś, co nas boli, ale to pomaga zastanowieniu, dlaczego jesteś w danej relacji? Co fascynuje Wagę w danym partnerze? Jako znak kardynalny pokoju, harmonii i miłości zauważ, to uczucie powinno być prawdziwe. Na takiej samej wysokości oczu. Planety zrobią rewolucję, gdy zgodzisz się na podleganie, zamiatania pod dywanem nie uwzględniając życzeń i marzeniach z przeszłości. Tak czy siak. Władza, siła i przemoc nie ma nic do czynienia z rzeczywistym stanem rzeczy. Ty wybierasz. W ostatniej minucie pomaga Ci Twoja Wenus już w znaku Byka. Ona przypomni te najważniejsze wartości istnienia, aby poczuć się wolną, swobodną i szczęśliwą. Nadzieja nigdy nie umiera.

Skorpion 24.10.-22.11


Zawodowo, z planetami w Koziorożcu możesz dosięgnąć najwyższych szczytów. Uwzględnij jednak z góry, z Marsem w Koziorożcu trafisz w pracy na ludzi o bardzo dużej sile wewnętrznej. Pragnąc osiągnąć swoje założenia popraw lepiej klimat dzieła życia. Tu nie może zabraknąć zaufania i harmonii. Nadszedł, bowiem czas podejmowania odpowiedzialności. Bardzo skomplikowana pełnia Księżyca w sąsiednim znaku wskazuje na napięcie u każdego w jakimś sensie. Jeżeli ktoś Cię nie zrozumiał, nie przewracaj z ironią oczu, ale odkop w sobie cierpliwość i skupienie. Uwarunkowania mogą się, bowiem potoczyć w całkiem inną stronę, jeżeli w impulsie potraktujesz kogoś bez szacunku. Twój Mars w Koziorożcu trzyma się prawdy, reguł i przepisów. Jak w wojsku. Liczy się nie tylko skorpionowa, osobista prawda, ale również ta wspólnie przyjęta dla wszystkich. Respekt do wymagań otoczenia przyda się w każdej sytuacji. Jowisz jest przy Tobie, a planeta wartości, miłości Wenus ustawi podczas pojawienia niebieskiego Księżyc na niebie, naprzeciw. Nie zapomnij o nikim. Gdy Merkury, gwiazda myślenia, komunikacji i biznesu jest w retro powinieneś z góry przygotować na możliwe reorientacje, inne dyspozycje i nagle zwroty sytuacji. Starając się cały czas trzymać każde uwarunkowanie pod kontrolą, do soboty masz do czynienia z podobnymi indywidualnościami. Uwaga, ktoś nawet może mocą i pewnością siebie przewyższać. Jesteś na to przygotowany? Nie przeceniałbym swoich sił do pełni Księżyca. Twoja ogromna dynamiczność powinna znaleźć miejsce na nowoczesności, zmiany i ostatecznie otworzenia, bez dwóch zdań na niecodzienne, nowatorskie wpływy. Gdy kardynalny krzyż się porusza, działa moc przeznaczenia. Nie prowokowałbym nikogo z naprzeciwka, ale traktowała każdego na równi pamiętając o dyplomacji i wspólnocie. W związkach i partnerstwach idąc do Świąt Wielkiej Nocy dobrze byłoby razem zadbać o przygotowania, pamiętając o emocjach najbliższych Tobie osób. Masz przecież bardzo dobre wyczucie. Święta będą zupełnie inne, ale Ty otoczysz się przyjemnościami.

Strzelec 23.11.-21.12


Z planetami w znaku ognia Barana świat odczuwa się dużo lepiej. Masz bardzo dużo energii i stawisz odważnie sam sobie wyżej poprzeczkę wierząc, że wszystko się uda. Planeta komunikacji zatrzymująca się w tym znaku pragnie, abyś i Ty sprawdził swoje idee, wiary oraz partnerstwa. Z kim możesz dalej iść do przodu, z kim zdobywać świat i jak połączyć to wszystko z partnerstwie? Myślę, że teraz nie będzie już kłopotu. Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Wagi da Strzelcom tylko potwierdzenie wcześniejszych wyborów. Twoje decyzje nie wypowiadałbym jeszcze do końca, czekając na czas poświąteczny. Zrób sobie sam niespodziankę. Motywacji do pracy i do zorganizowania wszystkiego w domu nie zabraknie! Wenus w Baranie przedstawia jasno postulaty. Nie obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wyzwaniami śmiało rozpatrując wydarzenia sprzed miesiąca. Nikt już nie może zabrać Ci męstwa. Strzelec, znak ognia nie tylko wysyła do świata ważne impulsy, ale chce dokonać czegoś znacznego. Twoja wytrwałości jest wzmożona. Osiągniesz całość tego, co zamierzasz. W związkach miłosnych i partnerstwach nie kieruj się starym sposobem myślenia. Stanie samemu sobie w drodze utrudnia wiosenne porządki, które są dla każdego konieczne. Z ochotą zabierzesz się do organizowania niepotrzebnego. Mars przy Plutonie nadaje ton nadchodzącym siedmiu dniom, zmuszając nas do konkretów, zastanowienia i trzymania zależnej dyscypliny. Nie ignoruj przypadkiem głosu serca. Popatrz także na siebie z innej perspektywy. Czy to, co wykonujesz jest Twoją pasją? Czy rozpoznajesz się w swoim partnerze? Czy potrafisz tak samo, jako on określić waszą wspólną drogę do przyszłości? Bardzo ważne pytania krążą w Twojej głowie aż do pełni Księżyca. Decyzje nie trzeba od razu podejmować, gdy gwiazda komunikacji jest w retro. Daj sobie czas na wszystko korzystając z życia, dobrej aury Świąt Wielkiej Nocy i masy przyjaciół, która Cię otoczy. Będziesz potrafił dogadać się z każdym i to jest Strzelca karta przetargowa.

Koziorożec 22.12.-20.1


Mars zbliżający się do Saturna dodaje Ci ogromne siły i zdecydowanie. Powracasz do starych pomysłów, niezrealizowanych idei i analizy o różnych związkach z Merkurym w retro, w Baranie. Szykując się do bardzo trudnej pełni Księżyca w znaku Wagi, w kwadracie należy nie podejmować pochopnych decyzji, ale myśleć jasno, planować, zastanawiając się, co da Ci bezpieczeństwo na stałe? Z kim chcesz współpracować? Z kim dążyć do szczytnego celu? A może sam wystartujesz z nowatorskim scenariuszem? Słońce i Wenus w znaku ognia podkreśla chęć osobistego spełnienia i na pewno nie podporzadkowanie czy wejścia w uzależnia. To już było! Z tego będziesz wychodził korzystając z super perfekcyjnie sprecyzowanej inicjatywy. Mars daje Ci dużo czasu, pozostając jeszcze w Twoim znaku około dwa miesiące. Nie musisz się śpieszyć. Dookoła pełni przy Wielkiej Sobocie ludzie, uwarunkowania i wiadomości mogą wzbudzić niechęć lub przypomnieć pewne momenty z przeszłości. Już będziesz wiedział, jak się zachować rozumiejąc każdy pogląd, który dotrze do Ciebie z otoczenia. Koncentruj się na sobie. Saturn włączając przeznaczenie daje Ci masę opcji stworzenia czegoś olbrzymiego i przy okazji absolutnego podniesienia swojego autorytetu. Kieruj energie na siebie. Bardzo ważny dzień pełni Księżyca da niecodzienne spostrzeżenia, które wypłyną na radykalne przemiany życiorysów. Nowe projekty weź pod lupę, nie przechodząc jeszcze do akcji. To, bowiem powinno być scalone z całym Tobą. Saturn zamurowuje wszystkie rozstrzygnięcia. Związki, kontakty, relacje zawodowo- profesjonalne ulegają transformacji. Wenus od godziny 6 rano z Byka bardzo pomaga. Jej trygon zagwarantuje spokój, uczucie pewność, ze to, co zrobisz jest nie tylko przyjemnością, ale opieką nad własną egzystencji. Do końca. Obserwuj siebie nie wchodząc jak starzał w prowokacje. To są tylko sygnały, aby coś przemienić. Odpowiedzialność podczas każdego dnia spada na ciebie i gdy Saturn bierze udział w niecodziennej pełni niesie za sobą nieodwracalne konsekwencje. Weź to pod uwagę.

Wodnik 21.1.-19.2


I robi się poważnie, szczególnie idąc dalej do trudnej pełni księżyca w Wadze i Świąt Wielkiej Nocy. Gwiazdy znajdujące się w Baranie, w porządnym sextilu dodają Wodnikom odwagi, zdecydowania i potrzeby ekspresji. Z Merkurym w retro masz dość milczenia i chowania do piwnic zapomnienia, to, co wcześniej nie pasowało. Energia sprzyja zmianom i transformacji, ale koniecznie wcześniej całość analizując i przemyślając. Znak ognia daje Ci ogromna moc i chęć realizacji indywidualnej. Dawne pomysły, idee, marzenia nie chcesz odkładać do lamusa, zapominając o sobie. Z Afrodytą pod rękę masz dobra wieź z otoczeniem. Te kontakty, które wejdą w Twoje życie będą znacząca i zapewne zainspirują w następnym miesiącu do zrewidowania wartości. Tych najważniejszych, priorytetowych. Mając jasne wyobrażenie o sensie swojego istnienia, nie planujesz poddawania, wchodzenia w uzależnienia czy słuchania czegoś, co Tobie nie odpowiada. Dość tego! Wodnik ma swój styl i plan, które trzeba powolutku realizować. W sąsiednim znaku Koziorożca zebrały się tymczasem ważne gwiazdy na naradę. Mars i Saturn, także Twój patron w astrologii klasycznej, narzuca więcej obowiązków, wymagając zdecydowanie, celowości, dyscyplinę i precyzyjną pracy. Ale to będzie się opłacać! Nie lekceważ przepisów i postulatów, które dopadną Wodnika od strony przełożonych. Z Wenus w kwadracie spędzasz święta tak sobie przypominając stare rany, dotknięcia przyrzekając sobie na wieki, że nigdy to się nie powtórzy. Partner jest Twoim odbiciem; jak siebie widzisz, jak oceniasz, jak postrzegasz... Wyciągasz w milczeniu konsekwencje. Pilnuj swoich wartości, jakości i pieniędzy. Nikt tego nie zrobi za Ciebie.

Ryby 20.2.-20.3


Przed Tobą specjalny tydzień, gdzie z bardzo ważną pełnią Księżyca w znaku Wagi przemyślisz każdą relację partnerską. Zawodowo masz świetne karty w ręku i przechodzisz z ogromnym powerem do pracy. Nie rób tylko kilku rzeczy na raz, zapomnij akcjonizm idąc dalej krok po kroku. Mars w sextilu obok Saturna nakazuje przemyślenia, poważne podejście do sprawy i sprecyzowanie dokładnych punktów docelowych. Nie możesz ciągnąć jednocześnie kilka srok za ogon, ponieważ masz aż tak dużo energii, ale tylko to, co jest potrzebne i właściwe do osiągania najlepszych wyników. Siły Ci nie zabraknie, z dnia na dzień poczujesz coraz więcej mocy. W dniu pełni Wenus wskakując do znaku Byka rozjaśni twarz przynosząc przyjemne chwile, prawdziwe postanowienia i sformułowania życiowych wartości. Dni Świąt Wielkiej Nocy są wyjątkowe w tym roku. Nie forsuj niczego ogromną siłą, nie wymagaj za, wiele, ale pomyśl o dniach następnych i nowych współpracach i korelacjach. Aby poczuć się spełnioną potrzebujesz grupy ludzi myślących tak samo i podążających ta samą drogą do celu. Nikt sam nie zbudował imperium. Wspólnie macie więcej mocy, aniżeli sobie wyobrażasz. W miłości, domu i relacjach bliskich planety tworzą nacisk podnosząc ciśnienie, gdy Księżyc przejdzie w pełnię. Czy na pewno potrzebujesz ponad sobą kogoś silniejszego? Kogoś, kto przypomina Ci ojca? Kto ma władzę i ciągnie sznurki na swoje wyobrażenie? Znajdź w sobie moc, aby nie obciążać partnera swoim pragnieniem. Ty masz sama kierować swoim istnieniem. Pomoc daje masa gwiazd w Koziorożcu i trygon Jowisza. Polegaj jednocześnie na swojej intuicji.

"Nadzieja jest płomieniem, który migoce, ale nie gaśnie."

Przed nami bardzo istotne wydarzenia. Niebieski Księżyc, druga pełnia w miesiącu 31.3.18 na osi znaków kardynalnych Waga/ Baran zaznacza się ekstremalnie intensywną energią. Każdy z Was powinien przygotować się na napięcia i niebezpieczeństwa. Jest to wyjątkowo trudny dzień roku 2018 z powodu dodatkowych nieszczęsnych aspektów. Marsa stoi w koniunkcji do Saturna w Koziorożcu w kwadracie do Słońca i Merkurego w retrogracji. Księżyca w harmonijnej Wadze szukając pokoju, spokoju i miłości, zaatakowany przez inne gwiazdy może być iskrą, momentem wywołującym negatywne uwarunkowania. Podczas pełni kieruj energię na siebie unikając ludzi, sytuacji, chaosu, który Cię przerastają. Nie wchodziłabym z impetem w prowokacje i kłótnie, ograniczając swoje działania do minimum. Zachowaj swój wewnętrzny spokój, szczególnie, gdy Wenus jeszcze przed wejściem do znaku ziemskiego Byka przejdzie Urana. W partnerstwach wszelakiego rodzaju( prywatnie, zawodowo, politycznie usv) może dojść do obciążeń, napiec i ..ujawniania prawd, które były od dawna ukrywane. Z przeciwnymi energiami znaków kardynalnych wchodzimy w fazę dynamicznych przemian, które trudno jest zatrzymać. Planety w Baranie wzywaj nas do walki, odwagi, inicjatywy. Inne konstelacje i powiązania gwiazd są bez miary destrukcyjne, dlatego nie warto ryzykować czy stawić wszystkiego na jedną kartę. To finalnie przynosi tylko zniszczenia i niespodziewane zwroty akcji. Idąc do pełni wykaż się dyscypliną, kompetencją i powagą. Dni można wykorzystać do przemyślenia starych projektów oraz idei nie rozpaczając jednak nic z Merkurym w retrogracji. Pełnie to zakończenia, a gdy Saturn jest w to zamieszany wypada spodziewać się konsekwencji o charakterze nieodwracalnym.

Przeznacz dużo czasu na planowanie, kreowanie intersujących projektów. Ze świata i tak usłyszymy wiele groźnych wiadomości.

Ja życzę wszystkim spokoju, harmonii wewnętrznej i możliwości właściwej oceny danych sytuacji. Niech Święta Wielkiej Nocy miną bez frustracji, a my z Wenus już w sowim znaku postawimy na to, co nam da pewne bezpieczeństwo.

Pozdrawiam Was! Spokojnych Świąt w rodzinne atmosferze!

"Nie zawsze należy przedzierać się do samego końca. Przecież można tak wiele napotkać po drodze."(E. Canetti)

25.3.18 Słońce w Baranie, Księżyc w Raku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji