widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-04-19

Miłosna Magia Wiosny

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłosna Magia Wiosny" przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.


Nie można zmusić nikogo do miłości...
Nie można... Owszem, niektórzy "parający" się czarną magią obiecują takie rzeczy, ale to się po prostu energetycznie nie opłaca. Człowiek zmuszony do działania - wcześniej czy później poczuje opór. A zmuszony do miłości - odwróci się, a nawet jeśli chwilę potrwa stan zauroczenia, to nie będzie prawdziwe. A chyba nie chcesz sztucznego oddania, nieprawdziwego przywiązania i udawanego pożądania?

Miłość jest najważniejsza?
Osoby zwracające się do wróżki, czy jasnowidza - przeważnie pytają o ten obszar życia. Uczucia są dla nas -ludzi - bardzo ważne i jesteśmy gotowi wiele dać, aby przyciągnąć do siebie właściwą osobę...
No właśnie! WŁAŚCIWĄ. Czyli taką, która jest Ci przeznaczona i również Ciebie chce!

Remedia dla Emocji i Miłości
Powstaje zatem pytanie. To można używać Feng Shui dla przyciągania miłości i partnera, czy nie można?
Można. Jednak przy zachowaniu określonych zasad.

1.Możesz stosować remedia i rytuały przyciągające partnera, ale bez określania konkretnej osoby, jeśli chcesz najlepszego dla Ciebie związku i właściwego dla Ciebie człowieka.

2.Działania i remedia uwzględniające konkretna osobę (np. Twoje zdjęcie, z partnerem), kiedy wiesz, że oboje chcecie, a nie potraficie się porozumieć. Nie można stosować tej metody wbrew komuś, np., kiedy partner odszedł, a tylko Ty chcesz by wrócił, bo takie działanie byłoby wbrew jego woli. W przypadku, kiedy się rozstaliście, ale oboje jesteście zgodni, co do powrotu, tylko nie wiecie jak lub kiedy to zrobić, jak zmienić pewne obszary funkcjonowania Waszego związku, albo przekonać otoczenie (np. kiedy rodzina jednej ze stron jest przeciwna lub znajomi odradzają) wówczas Feng Shui jak najbardziej może pomóc i pomoże!

Jakie remedia stosować?
O tym przeczytasz w innych moich artykułach, ale warto pamiętać, że są 2 podstawowe rodzaje remediów:
1) Ogólne, czyli uniwersalne - np. obrazy par, parzyste (2 wazoniki) lub podwójne (dwuramienny świecznik) przedmioty użytkowe lub ozdobne, z których można skomponować "pary".
2) Osobiste i spersonalizowane - wspólne pamiątki, zdjęcia rzeczy (tylko w przypadku obopólnej zgody) - inaczej energia może obrócić się przeciwko Tobie!

Dwoistość a parzystość
Jaka jest różnica między parzystym a podwójnym remedium?
Bardzo, bardzo ważna.
Najlepiej zrozumieć to na przykładzie.
Joanna pragnęła stworzyć harmonijny, partnerski związek z Marcinem. Ich relacja była w zaawansowanej fazie rozwoju, żeby pomóc energetycznie - Joanna ustawiła na parapecie w Rogu Związków dwie - jednakowej wielkości- doniczki z kwiatkami, również jednakowej wielkości. Takie remedium to równowaga, parzystość, partnerstwo, ale nikt nad nikim nie dominuje!
Kasia czuła się bardzo samotna i wręcz rozpaczliwie szukała ,,bratniej duszy". Wreszcie poznała Krzyśka. W jej Rogu Związków od dawna stał dwuramienny świecznik, w którym co wieczór paliła różowe świece (tak poradziła jej koleżanka). Krzysiek wydawał się być ideałem faceta, na którego czekała, dopóki ... nie zaczął być zaborczy. Był jak powój, który ją powoli oplatał... Powtarzał, że są dwiema połówkami jabłka, że są sobie przeznaczeni. Że żyć bez siebie nie potrafią. Koleżanki zazdrościły. A Kasi zaczęło brakować powietrza w tym związku. Dusiła się taką "miłością".

Zdecyduj zatem, czego pragniesz, bo właśnie to przyciągasz!
IKKA.


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji