widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-04-23

Horoskop tygodniowy 23.04.18 - 29.04.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 23.04.18 - 29.04.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia: Słońce znajduje się już w znaku Byka. Chiron jest w Baranie. We wtorek Wenus przechodzi do Bliźniaka. Merkury rozpoczyna kwadrat do Saturna, który będzie dokładny w środę. Mars stoi w sextilu do Neptuna i w koniunkcji z Lilith.26.4.18 Mars łączy się w niebezpieczną koniunkcję z Plutonem w Koziorożcu! Pluton jest w biegu wstecznym. Także Saturn i Jowisz. Od piątku aktywny jest trygon Słońca z Byka do Saturna w Koziorożcu. Jowisz tworzy nadal piękny sextil do Plutona. Sterujemy do bardzo intensywnej pełni Księżyca w znaku Skorpiona, która odbędzie się w poniedziałek 30.4.18.

"Żyć bez miłości to tak, jakby zawiązać ptakowi skrzydła i pozbawić go możliwości fruwania. "( Paul Young)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Wybaczając, stajemy się gotowi do tego, by pozwolić sobie i innym na bycie po prostu ludźmi." David R. Hawkins.

Baran 21.3-20.4


Od samego poniedziałku Merkury, w Twoim znaku ma poważnie zadnia do wykonania. Wiesz dobrze, czego chcesz i dokąd dążysz. Jego rozpoczynający się kwadrat z Saturnem, planetą karmy i przeznaczenia należy z miejsca wziąć pod uwagę. Pierwsza dekada urodzonych ma z tym do czynienia, co znaczy, że wypada respektować prawa, przepisy i uwarunkowania. Pewne sprawy mogą doczekać się zahamowania. Mars jeszcze w znaku Koziorożca stojąc w kwadracie kradnie energię łącząc w niebezpieczne koniunkcję z Plutonem. Wychodź sam z trudnych, duszących uwarunkowań ze spokojem, opuszczając miejsca, gdzie czujesz złą energie. Uran nakazuje wybranie kreatywnych dróg spełnienia, ale nie używając metody rozpychania łokciami. Szczególnie zawodowo zrób, co możesz utrzymując dyplomatyczne kontakty. Stawianie czegoś na ostrzu noża na końcu nie da Baranom zadowolenia. Pragnąć zdobyć swoje cele trzeba zostawić stare myślenie idąc dalej za głosem czystego serca. Tylko wtedy uda się realizacja niemożliwego. Nie rozpoczynaj wojny, tam, gdzie możesz dogadać się w aurze pokojowej. W pracy nie wchodź w drogę przełożonym lub nie wymuszaj nic na silę. Te plany, które mają się udać i dożyć wieczności doczekają aktywacji w samoistny, naturalny sposób. Czwartek jest następnym trudnym dniem, gdzie urodzeni pod koniec drugiej dekady powinny zwrócić na siebie uwagę. Lepiej skumulowaną niemoc przepracuj w aktywnościach wiosennych, nie przenosząc tego na ludzi. Zachowaj dystans w trudnych uwarunkowaniach. Przy Tobie pojawia się Wenus, już od samego wtorku. Ona postara się o inne kontakty, rozrywkę i zaplanowaniu urlopu. Poczekaj z nowymi projektami do następnego tygodnia. Nie jest to czas na początki, ale porządne sprzątania w życiu zawodowym i prywatnym. Postaw na cierpliwość. Wybieraj to, co czuje się dobrze. Wtedy nie będziesz miał sobie nic do zarzucenia.

Byk 21.4-20.5


Twoja patronka, Wenus opuszcza Cię we wtorek, jednak Słońce zajęło jej miejsce dodając bardzo dużo siły, pozytywnej energii oraz mocy przebicia. Idąc dalej w głąb tygodnia możesz bardzo wiele dokonać, gdy skoncentrujesz się na swoje postanowienia i punkty docelowe. Słońce będzie, bowiem ustawiać w potężnym trygonie do Saturna zaznaczając wygrane, zwycięstwa zgodne z przyjętym prawem i obowiązkami. Zawodowo przedstawiaj śmiało swoje pomysły. Połączenie Mars z Plutonem w trygonie gwarantuje zdobycie niemożliwego i udowodnienie innym jak bardzo jesteś profesjonalny! Saturn jest w retrogracji, więc potrzebna jest cierpliwość, spokój i opanowanie. Gdy Uran podażą w Twoim kierunku możesz poczuć już szybszą energię, która nasila działanie, akcję i power-a wyzwalania z ograniczeń wszelkiego rodzaju. Zastanów się nad swoją pozycją. Co pragniesz osiągnąć, co uwiecznić na wieki? Wiele bowiem zależy od Twojej postawy, wiary w siebie i nastawienia, a tego na pewno nie zabraknie, gdy Mars, Saturn, Lilith i Pluton stoją w trygonie. Pewnością siebie przezwyciężysz każde wyzwanie pojawiające się na Twoje drodze. Słońce rozjaśnia dni codzienne. Tydzień może mieć znaczenie przełomowe pokazując Bykom lepsze, życiowe perspektywy. Twoja Wenus może już daleko, lecz pozostawiła na całe, następne dwanaście miesięcy intensywne, ogromne pokłady pozytywnej energii. W partnerstwach postaraj się o zabezpieczenia, myśl przyszłościowo wsłuchując i wczuwając się, co potrzebuje druga osoba. Odnalezienie wspólnego celu jest najważniejsze w tym tygodniu. Wydobędziesz z sobie dynamizm, ekspresję oraz energiczność. Masz najlepsze karty w ręku, aby pokazać światu, co potrafisz, kim jesteś i jakie tkwią w Tobie siły przebicia. Wszystko jest możliwe!

Bliźniak 21.5-21.6


Wenus wchodzi do Twojego domu we wtorek, abyś i Ty odczuł więcej radości serca, skoncentrował na przyjemności, doznał czułości, uwagi innych, wysłuchując komplementy. Kto dużo daje z siebie światu dobrego, ta sama energia powraca zwiększona. To jest moment, który rozpoczyna bardzo sympatyczne, następne cztery tygodnie. Zawodowo z Merkurym w pozytywnym aspekcie, ale tworzącym kwadrat do Saturna zachowaj spokój przy podejmowaniu decyzji nie kierując się niecierpliwością czy impulsem. Całość ma być poparta prawem czy ustalonymi regułami. Komunikacja nie może być przerwana. Wykorzystaj inne formy kontaktu, z odpowiednią techniką kładąc nacisk na osobistą odpowiedzialność we wszystkim, co robisz. Twój patron, w pozytywnym nastawieniu niesie ważne informacje, które musisz podejść z powagą. Nie przekazuj wszystkiego dalej, co usłyszysz. Zachowaj tajemnice dla siebie. Cele mogą być osiągnięte z determinacją, zaangażowaną pracą i codziennym porządnym planem. Nie śpiesz się. Słońce idzie w Twoim kierunku. Ty zostaniesz okrzyknięty zwycięzcą. Energia Merkurego potrzebuje skupienia, może korektury i pewnego, zdecydowanego kierunku. Podejmuj męskie decyzje! Nie ciągnij cztery sroki za ogon, ale podążaj wyłącznie bezdyskusyjnymi, jednoznacznymi ścieżkami. Wenus uaktywni Twój motor życiowy. Zawodowo i prywatnie znajdziesz się w towarzystwie osób, które mają dla Ciebie priorytetowe znaczenie. Piękny czas można będzie uczcić pod koniec tygodnia. Praca, uczucia pewności muszą być wynagrodzone i to otrzymasz, jako odpowiedz ze świata. Podejdź rzetelnie do swoich potrzeb, tęsknot oraz marzeń. Zaufanie w przyszłość, po Nowiu Księżyca w Baranie daje Ci ogromną szansę wygranej na każdym poziomie życia. Skorzystaj z tych dobrych gwiazd i przychylności uniwersum.

Rak 22.6.-22.7.


Merkury jest w biegu prostym i stojąc w kwadracie z Barana wymaga konkretów, rzetelnego podejścia do sprawy, Twojej inicjatywy. Wszystkie planety patrzą na Ciebie oczekując świetnych wyników. Słońce już ze znaku Byka przynosi pomoc, potrzebne siły witalne i dobre słowa ze strony przyjaciół, znajomych, ludzi podobnego myślenia. Z kwadratem planety komunikacji do Saturna, który właśnie się zatrzymał wypada zamykać, co niepotrzebne, co nie da Ci stałości i zabezpieczenia. Gwiazdy z Koziorożca nie chcą pomniejszać Twojej wartości. One żądają własnej odpowiedzialności, pokazania pewnym i poważnym. Przecież jesteś rozsądny i potrafisz kierować swoim życiem, uczuciami nie omijając emocji. Wczuj się w każdą sytuację nie uciekając od obowiązków. Całość ma być wykonana z powagą jak gdybyś stał przed egzaminem. Dążenia są wielkie. Szczególnie tematy dotyczące Twoje osoby. Jak czujesz samego siebie? Mógłbyś polegać na sobie mysląc dalej o bezpiecznej przyszłości? Ze Słońcem w Byku uspokoisz ducha do końca tygodnia, kiedy pojawi się jego piękny trygon do drugiej planety w znaku ziemi. Decyzje trzeba samemu podejmować. W końcu sam nosisz berło istnienia w swoich rękach. W kwestiach partnerskich nie mej wyrzutów sumienia. Jeżeli zrobiłeś, co mogłeś, podsumuj ostatnie wydarzenia wyciągając odpowiednie wnioski. Wenus, już od wtorku w Bliźniaku chce więcej luzu, intelektualnej zabawy, lżejszego podejścia w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Miłość ma czuć się, jako spontaniczne i niewymuszone przeżycie. Wszystko, co będzie zrobione na siłę nie wytrzyma testu planet patrzących z naprzeciwka. Zaufaj sobie i swoim emocjom. Z Jowiszem i Neptunem w trygonie może spełnić się niejedno marzenie, gdy posłuchasz Lilith, które nie wyraza zgody na podlegania i uzależniania.

Lew 23.7.-23.8


Słońce stojąc w Byku, w kwadracie poleca pokazanie się odpowiedzialnym, solidnym i pewnym swoich decyzji oraz postanowień. Nie postawisz na jedna kartę, mimo, że Uran w trygonie już nakręcił do ukazania i podkreślania swojej odrębności, indywidualności oraz kreatywnych talentów. Wypada przedstawić światu wiarę i zaufanie w siebie. W końcu nikt inny tylko Lew sam maluje na prywatne upodobanie swoje centrum i uniwersum. Nie idziesz dalej jednak niż wypada, nie przekroczysz reguł i granic. Wiesz, to się nie opłaci, kiedy można wygrać bardzo wiele, pamiętając o swoich wartościach życiowych. Własny image jest dla Ciebie bardzo istotny. Pragniesz, aby było jeszcze lepiej kierując swój fokus na cele oraz założenia. Wenus, od wtorku pomaga z pozycji znaku Bliźniaka. Nowe kontakty, znajomości przyjmuj z otwartymi ramionami. Pochwały ze strony publiczność jeszcze uwydatnią poczucie nietuzinkowości. Stać Cię na wiele, tylko z kwadratem Jowisza nie należy pakować samemu w niepotrzebne tarapaty. Niebezpieczne wody są za głębokie. W partnerstwach i związkach poza ogromną intensywnością przemyślisz tematy emocjonalne. Chcesz masę ekspresyjności i przyjemnej zabawy. Afrodyta w pozytywnym aspekcie daje ogromne szanse oraz inspirację do spędzenia dużo czasu na ucztach duchowych. Otaczaj się kręgiem przyjaciół, którzy Cię uwielbiają, jednak myśl o dniu następnym. Uciekasz od rutyny i nudy wykazując ogromną pomysłowością. Skorzystaj z wpływów tej planety także prezentując swój intelekt oraz talent przekazania informacji, które mają iść dalej.

Panna 23.8-22.9


W nowym tygodniu z potężnymi konstelacjami możesz dokonać niewyobrażalnego. To, co było wcześniej trudnością, blokadą lub ograniczeniem do końca siódmemu dni przekroczysz świetnymi metodami, głęboką analizą oraz indywidualną profesjonalnością. Jeszcze na początku tygodnia, gdy Twój Merkury stoi w kwadracie do Saturna nie ryzykuj, nie śpiesz się i nie pędź na ważne rozmowy. Dalej sprawdź swoje wcześniejsze postanowienia, wciągaj konsekwencje zrywając z dotychczasowym wyobrażeniem. Mocarne trygony Marsa, Plutona i Saturna gwarantują, to, co było Twoim życiowym priorytetem zamknie pomyślnie jeden etap, dając nową perspektywę i szansę przeforsowania istotnego dla Panny projektu. Przygotuj na początku plan, zbierz wszystkie informacje tworząc inspirujący grunt do świetnego pozycjonowania. Wszystko, co stare i niepotrzebne wypada wyrzuci i rozpocząć od początku przyszłościowe scenariusze. Wystarczająco długo zwlekałaś, czekałaś, opóźniałaś czas startu. To jest ten tydzień, gdzie masz przejść do akcji! Dość gadania i przemyślanie. W tym momencie liczy się akcja, Panny aktywność oraz serca zaangażowanie. Jeżeli chcesz wygrać. Masa trygonów jest po Twoje stronie. Słońce z Byka daje poręczenie stałości i przechylność przełożonych. Saturn, Mars, Pluton i Lilith z Koziorożca także w boskim aspekcie to kolosalna, pozytywna energia, z którą możesz przenieść każdą górę! Mars stoi w pięknym aspekcie do Jowisza. Odważ się! Zdobądź ten najwyższy szczyt. Taki tydzień nie powtórzy się przez długie następne lata! W związkach z Wenus już w Bliźniaku będziesz mogła wprowadzić więcej luzu, zabawy nie opowiadając bez końca o pracy. Wysłuchaj, co mówi partner, zainteresuj jego potrzebami. Znajdź miejsca, gdzie poczujesz radość, swobodę kierując do nowego, niepoznanego i niedoświadczonego.

Waga 23.8-22.9


Dopóki się nie odważysz na znaczące czyny Uran z naprzeciwka i planety z Koziorożca mogą Cię postawić w wyjątkowych sytuacjach. Tydzień ma bardzo poważne akcenty, które powinnaś od natychmiast uwzględnić. Merkury naprzeciw, już w biegi prostym ma rozwiązać konflikty, rozszyfrować zagadki i skłaniać Wagę do aktywności i podejmowania życiowych decyzji. Z kwadratem Marsa przy Plutonie o charakterze wysoko niebezpiecznym mają do czynienia urodzeni pod koniec drugie dekady. Pluton się zatrzyma i nie odpuści, jeżeli nie pozwolisz odejść temu, co już nie da się już reanimować. Nie przedłużaj czasu pożegnania. To może bardzo boleć. Pozwalanie na manipulację, pomniejszanie swoje wartości lub strach przed przyszłością może spowodować, że się wycofasz. Po Nowiu Księżyca masz być jednak odważna! Masz walczyć o siebie i nie chować głowę w piachy! Nie zgadzaj się na demonstrację siły i przewagi! Znajdź czas na przemyślenia, koniecznie trzymając wszystkich reguł i przepisów. Saturn w retrogracji przeskoczył na bieg kontrolny, a jako, że jest gwiazdą przeznaczenia może postawić Cię na drogach nieznanych. Jeżeli poczujesz, ciśnienie się natęża i nie masz już miejsca na oddychanie włączaj wszystkie swoje siły wewnętrzne. Tylko szybką, jasną decyzją, śmiałością oraz poglądami perspektywicznymi możesz wyjść z uzależnień wszelkiego rodzaju. Tego sobie nie uświadomiłaś, ale Ty decydujesz o sobie. Nie powinnaś być tylko towarzyszką swojego życia...Od poniedziałku, przez moment przestań myśleć o innych, ale całą energię skieruj na siebie porządkując w skupieniu uciążliwe punkty dnia codziennego. Granice Twoich możliwości mają być zniszczone, zamknięte do tej pory drzwi otwarte. Twoja Wenus, od wtorku z Bliźniak podaje pomocną dłoń! Przypomina o radości życia, swobodzie i lekkości. Zacznij od siebie idąc step by step. Energia trudnego tygodnia przeinacza się, abyś sama dostrzegała jak bardzo jesteś wartościowa.

Skorpion 24.10.-22.11


Chyba już czujesz, wypada sporządzić radykalne odnowy. Poważne połączenie Twojego Marsa z Plutonem, w pozytywnym aspekcie dla Skorpiona, namawia do przemyślenia swojego działania, wytyczonych reguł oraz priorytetów. Czasami trzeba, coś wypróbować, przeinaczyć, zaryzykować, za -eksperymentować, aby stworzyć drugie, dużo potężniejsze. Merkury na początku tygodnia stoi w kwadracie do Saturna, Słońce na przeciw Skorpiona, nie zgadzając z Twoim pojęciem. Co zrobisz? Wycofasz się? Czy wykorzystasz tytaniczną, napędową moc do przeforsowania swoich myśli? Twój Mars od dawna wykonuje wszystkie polecenia w skupieniu, wyjątkowo sumiennie, dba o każdy szczegół, precyzję, celowości kierując odpowiedzialnością. Twoje wiary, te mocno zakorzenione w głowie od czasu do czasu można by unowocześnić, albo wysadzić w powietrze, po to by powstało miejsce dla czegoś wyjątkowo znaczącego. Śmiałość myśli, namowy Lilith do protestu spowodują narodzenie inspirujących sił witalnych i chęci do życia. Potrzebujesz uczucia, że skorpionowy świat żyje pełną intensywnością. Taką, na Twoje wyobrażenie. To nie mają być tylko słowa i .."bla..bla..bla.."ale totalnie nowa moc przebicia, która w jednym momencie pokieruje Cię do spełnienia. Uranus, zbijający się do opozycji sygnalizuje istotne przemiany w partnerstwach i najbliższym otoczeniu. W tym tygodniu jesteś poddany pierwszej próbie ogna. Rewolucjom nie powinieneś się jednak bezbronnie poddawać, to także nie Twoja domena, ale aktywnie współpracować, kreować, być aktywnym. Po to, aby Skorpiona potrzeby były uwzględnione. Pozostając suwerenny, masz prawo decydować, wybierać, wymagać. I już na pewno się nie poddawać. Powodzenia!

Strzelec 23.11.-21.12


Merkury w biegu prostym, pozytywnie nastwiony do Ciebie tworzy kwadrat do Saturna w sąsiednim znaku. Idąc dalej uświadamiasz sobie, szczęście można stworzyć tylko wtedy, kiedy przeszłość pozostawisz za sobą. Potrzeba Ci nowych aktywności, kontaktów, pomysłów pełnych innowacji. Odnowa z Uranem w boskim aspekcie przyda się myśląc o znaczącej przyszłości i Strzelca doniosłych marzeniach, które trzeba wprowadzić w życie. Decyzje tego tygodnia wraz z herkulesowymi konstelacjami namawiają do podejmowania krótkich, konkretnych decyzji. Słuchaj swojej intuicji. To nowe nikt już Ci nie odbierze. Tu nie odczujesz zawodu i rozczarowania. Spróbuj wskrzesić w sobie wiary i optymizm. Tego musisz mieć w zanadrzu całą masę. Wenus w tym tygodniu już od wtorku odrywa się od Marsa, rezygnuje z jego poglądów i chce iść swoją drogą dając Ci szasnę nawiązania nowych kontaktów, poznania ciekawych przyjaciół i przeprowadzić inspirujące rozmowy. Single mają świetny czas na randki i wiosenne upojenia. W związkach stałych dobrze jest zaplanować wakacje lub urlopy. Nie kieruj się utartymi metodami. Do życiowych rewolucji potrzeba nam śmiałości, odwagi i spojrzenia w dalekie horyzonty, gdzie może być dużo, dużo lepiej! Jeżeli partner współpracuje razem z Tobą jesteś pewny, że szczęście można skuć na wieki troszcząc się o każdy szczegół. Zadowolenie i spokój ducha ma polegać na tym, że dwie odrębne indywidualności zachowają swoją odrębność, podążając takim samym rytmem, w tym samym kierunku. To ma przebiegać bez problemu.

Koziorożec 22.12.-20.1


Tydzień wymaga dużo cierpliwości, konsekwencji oraz wytrzymałości. Bardzo trudne konstelacje planet kierują Cię do minionych dni i wyciagnięcia wniosków z postanowień i decyzji. Aby coś przeforsować nie powinieneś używać siły i presji. Zrezygnuj także z kontroli i nie pozwalaj innym stosować tego wobec siebie. Saturn w kwadracie do Merkurego nakazuje odejście od przeszłości i sprawdzenie struktur życia, w których obecnie się znajdujesz. Pierwsza dekady urodzonych ma od natychmiast polegać na sobie i aktywnie współdziałać w kreowaniu swojej przyszłości. Samo się nic nie zrobi, a Ty potrzebujesz bezpiecznego zakorzenienia. Ta twardość i surowość wobec siebie samego ma być odbudowana! Nie potrzebujesz już popadać w zadumę, która przeszkadza w spełnieniu osobistym. Mars, Lilith i Plutona są także tutaj i nie odejdą dopóty nie dotrzesz do samej głębi serca i duszy. Taki, jaki jesteś naprawdę odrestaurowując swoje życie. Połączenie Marsa z Plutonem jest niebezpiecznym aspektem. Gdy skoncentrujesz się na swoje potrzeby, marzenia oraz plany możesz zdobyć wszystko! Tylko trzymaj się ustalonych praw, reguł oraz wytycznych. Czasami trzeba się nauczyć siebie od nowa...jeszcze raz, gdy Pluton całość transformuje. Nic nie będzie podobne do tego, co było. Dni minione mają być zamknie na kłódkę, a Ty sięgać ręką do gwiazd uniwersum, aby być w pełni szczęśliwym. Jeżeli pozostaniesz autentyczny otrzymasz od Mars i Plutona nieobliczalne moce do zdobycia nadludzkich czynów. Nie pozwól się tylko, np. sprowokować, ściągnąć do roli ofiary, uzależniać. Pluton nie zna żartów i zrobi wszystko, aby porwać Cię do piekieł. Jeżeli zrobiłeś błędy wypada je korygować. Najpierw zbierz informacje oraz wiadomości, następnie przechodź od zrobienia, co możesz, bez użycia presji. Spontaniczne rozstrzygnięci, złości nie są polecane. Spokojem i opanowaniem dokonasz niewyobrażalnego. Wenus odchodzi z pięknej pozycji trygonu. W związkach panuje więcej luzu i swobody. Tam, gdzie nie widzisz przyszłości we dwoje nie musisz się angażować. Szkoda Twojego czasu. Idź swoją drogą. Czekają Cię i tak bajeczne niespodzianki, a z końcem tygodnia, przy trygonie Słońca do Saturna otrzymasz już uznania i wynagrodzenia. Da się dobrze żyć. Trzeba tylko się na to zdecydować. Ty wybierasz!

Wodnik 21.1.-19.2


Konstelacje planet naciskają do zmiany. Merkury w biegu prostym i Twój patron, Uran w Baranie zachęca do działania, podejmowania decyzji nie obawiania nowego! Świetne wpływy gwiazd ze znaku ognia można tylko Ci pozazdrościć. Profesjonalnie skieruj swój wzrok do przyszłości. Za drugim razem można zawsze zrobić lepiej, ponieważ ma się więcej doświadczenia, informacji oraz wiedzy praktycznej. Słońce stojąc już w Byku nakazuje pozostanie w realu i uwzględnienie rzeczywistych faktów, które Cię otaczają. Kwestie zawodowe potrzebują więcej cierpliwości i wytyczenia konkretnego celu. Tydzień niesie bardzo ważne powiązanie gwiazdy, a wszystko, co dokonamy ma stałe działanie. Nie lekceważ tego, ale przemyślaj porządnie swoje punkty widzenia. Wykorzystaj harmonijne wpływy planety komunikacji. Właściwe przemyślnie, intensywne zaangażowania i konkretne słowa mają doniosłość dla Wodnika przyszłości. Postaraj się o koncentrację nie omijając żadnej drobnostki. W związkach wszelkiego rodzaju nie twórz aury ,,bezdomnego". Już wszyscy o tym wiedzą, ale w głębi serca wcale nie chcesz być sam, zdystansowany i tak bardzo wolny. Czegoś jest brak. Czy umiesz to nazwać? Wenus przechodzi we wtorek do znaku Bliźniaka pomagając złożyć myśli w odpowiednie wyrazy. Nastrój dnia się przemieni i odczujesz więcej swobody. Ile tego potrzebujesz? Każde uwarunkowanie ma zawsze dwie strony medalu. Ty masz swoje życie podsumować sortując wszystko, co potrzeb w odpowiednie grupy.

Ryby 20.2.-20.3.


Wszystkie konstelacje na niebie wskazują na bardzo ważne wydarzenia. Ty czujesz już w sobie, że milczenie należy kończyć. Rozpocząć rozwój swojej komunikacji, przejść do innych metod wyrażania swoich uczuć, potrzeb i zaprezentować właściwie siebie, co myślisz i co tkwi w Tobie. Merkury w sąsiednim znaku, w biegu prostym napędza ważne rozmowy, które mają jasno określić świetlistą przyszłość. Jednak w tym tygodniu należy uważać. Wenus od wtorku stoi w kwadracie wymagając poprawę Ryby postawy i podejścia do rożnych osób. Wprowadź więcej zabawy, rozrywki i gotowości samodzielnego wykreowania każdego dnia. Odważ się wybrać raz coś innego! Coś bardziej pasującego do Ciebie! Dobrze byłoby być bardziej samej aktywną, wyjść z inicjatywą, zapoznać nowych ludzi i nie siedzieć już w ukryciu. Weź zesłane przez niebo impulsy, aby przejść do akcji i boju o siebie. Saturn, Pluton, Mars i Lilith w pozytywnych aspektach przedstawiają Twoje sfery zawodowe, gdzie konieczne jest zaangażowanie, dyscyplina i..Ryb wyjątkowa intuicja. Cele osiągaj krok po kroku. Z cierpliwością podchodź do każdego zadnia. Zawodowo szykują się bardzo znaczące niespodzianki. Pewnie prześcigniesz samą siebie. Jowisz w pięknym trygonie do Plutona obiecuje kolosalne szczęście, jeżeli zostawisz się za sobą, co zbędne. Nowe rodzi się powoli w Tobie z wielką intensywnością. Chiron opuścił Twój znak. Możesz zawalczyć o siebie akceptując, że nikt na świecie nie jest idealny. Odwaga oznacza przezwyciężyć strach i wybrać to, co czuje się dobrze. Tak jak dyktuje Twoje serce.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 23.4.18 do 29.4.18. Mars koniunkcja Pluton.


"Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł."

Nowy tydzień naszpikowany jest krytycznymi i niebezpiecznymi konstelacjami. Wzloty przeplatane są upadkami i dlatego każdy od samego poniedziałku powinien na siebie uważać. Trudne powiązania Merkurego do Saturna i najdramatyczniejsze Marsa z Plutonem w Koziorożcu ciągnie się od poniedziałku do piątku. Przygotuj się, że pojawiąjące się wyzwania nie od raz znajdą rozwiązania. Nastrój jest raczej pesymistyczno-negatywny, szczególnie, gdy Merkury odpowiada za nasze myślenie. Istotne wiadomości, pewnie nieprawdy rozprzestrzenią się w tempie błyskawicy zarażając wiele umysłów. Rada; pozostań optymistą, chroń swoją pozytywną energię i nie daj ścigać innym do dołu. Nie wszystko jest rzetelne i nie musisz też wierzyć do końca w to, co sam myślisz!

Krytyczniej zrobi się, gdy do tego aspektu dołączy Mars w koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca. Znaki zodiaku; Koziorożec, Rak, Waga i Baran z miejsca winny wycofać się z trudnych uwarunkowań. Środa i czwartek jest dniem kulminacyjnym. Sam Pluton działa przez zniszczenie, a jako wyższa oktawa Marsa w tym aspekcie oznacza nadchodzące dramaty. W pozytywnym znaczeniu, jeżeli przestrzegasz wszelkich reguł można tą kolosalną mocą zdobyć wszystko i osiągnąć najwyższe punkty wydajności! Tylko nie myśl wyłącznie o sobie. Czyli z jednej strony możesz całkowicie zmodyfikować swoje struktury życia, z drugiej, tej niekorzystnej zdetonować do końca. Ze Słońcem już w znaku Byka skieruj fokus na swoje ambitne cele dążąc z wytrwałością i konsekwencją do szlachetnych zwycięstw. Agresja, zastraszania czy inne formy przemocy nie są polecane przy tych konstelacjach. Uwaga w ruchu drogowym -aspekt wypadków! Do ekstremalnych wydarzeń dojdzie tam, gdzie zastosowana jest manipulacja i nieprzestrzegane przepisy.

Pod koniec tygodnia aura dni się rozjaśnia. Słońce stojąc w pięknym trygonie do Saturna umożliwi zrealizowanie planów osobistych i zawodowych.

"Zamiast widzieć siebie, jako małą, nieważną kropkę, która nie znaczy nic dla wszechświata, zaczynasz postrzegać siebie, jako centrum stworzenia". (Nassim Haramain)

Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku życząc spokoju i harmonii serca.

Pozdrawiam Was serdecznie!

"Cokolwiek sprawia twemu sercu radość, stanowi właśnie taki kierunek, który twe życie musi obrać."(A. de Mello)

22.4.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Raku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji