widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-05-14

Horoskop tygodniowy 14.05.18 - 20.05.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 14.05.18 - 20.05.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Merkury znajduje się w znaku Byka tworząc kwadrat do Marsa. Now Księżyca w znaku Byka 15.5.18 o godzinie 13; 47 jest w trygonie do Plutona i Lilith. Uran wkracza w ten znak po 84 latach. Mars tymczasem przechodzi do znaku Wodnika 16.5.18. Obie planety ustawiają się w niebezpiecznym kwadracie. Merkury rozpoczyna trygon do Saturna, Wenus sextil do Urana. Jowisz stoi w trygonie do Neptuna i sextilu do Plutona i Lilith. Pluton jest w dokładnej koniunkcji w Lilith. Neptun w sextilu do Plutona. Wenus przechodzi 19.5.18 do znaku Raka. Planety w bieg wstecznym; Jowisz, Saturn i Pluton.

"Uczucia są naszą siłą, gdy bierzemy je w posiadanie, a nie pozwalamy by to one nas brały w posiadanie. Brać uczucie w posiadanie znaczy doświadczać głębin możliwości swojej siły życiowej - troszczyć się o kogoś lub o coś z całego serca, działać entuzjastycznie i odczuwać głęboką wartość tego, co się robi". (Rick Jarow)
Nów Księżyca w Byku 15.5.18, przejście Urana do tego znaku, Mars w Wodniku.

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


"Aby wypełnić swoje przeznaczenie, musisz zechcieć uwolnić swoją historię". (Karl Schmidt)

Baran 21.3-20.4


Z wyjściem Urana na pięć miesięcy z Twojego znaku stoisz przed bardzo ważnymi zadaniami. Poczekaj jeszcze na Marsa, którego pozycja z Wodnika, od środy namawia do przemyślenia nowych pomysłów, stworzenie innych celów i możliwe wybranie w kierunek zupełnie odmiennych, bardziej ciekawszych niż do tej pory. Kwadrat Twojego patrona z Uranem należy wytrzymać. Energia czerwonej planety w porządnym sextilu wpływa kreująco na Ciebie. Życzenia serca mają prawo się spełniać. Nie licz jednak na szybkie efekty, ale prace nad szczegółami, która zabezpieczy Twoją przyszłość w ciekawy sposób. Oryginalne idee pojawią się z grona przyjaciół. Wykorzystaj swój talent organizacji spotykając z jak największą ilością osób, którzy dają Ci pewność i jasność. Planeta rewolucji pozwoli odkryć w sobie pionierskie talenty do zarabiania pieniędzy. Da większą wiarę w siebie i oryginale, nieznane ci jeszcze sposoby materialnej poprawy! Z Saturnem, Plutonem i Lilith w Koziorożcu wypełniaj w każdej chwili swoje obowiązki z wielką pilnością! Na końcu wszystko okaże się bardzo korzystne, jeżeli nie będziesz powracał do historii z przeszłości. W związkach, z Wenus w Bliźniaku panuje do końca tygodnia luźna atmosfera. Następnie jej przejście do wrażliwego Raka oznacza zmiany. Zajmuj się tymi, których kochasz i gdzie czujesz bezpieczeństwo. Stąd, bowiem będziesz czerpał najwięcej siły w nadchodzących miesiącach. Twój patron jest po Twojej stronie. Siły Ci nie zabraknie przez cale lato.

Byk 21.4-20.5.


Takiego Nowiu Księżyca jeszcze nie przeżyłeś. Uran, planeta niespodzianek i rewolucji w tym samym dniu wchodzi na pięć miesięcy do Twojego znaku, aby już od marca 2019 roku pozostać tu na kolejne siedem lat! Razem z tym wydarzeniem musisz nastawić się na odszukanie jeszcze raz siebie! Poznanie z innej strony! Nowe osobiste kreacje i dostrzeżenie wartości, który mają głębokie znaczenie. Może się przydarzyć, że razem z maleńkim impulsem pojawi się radykalnie odmienna przyszłość, w którą będziesz wrzucony przez moce uraniczne. Środa jest już niebezpiecznym dniem, gdy Mars w Wodniku ustawi się kwadracie dla urodzonych dookoła dnia 16( 3 + / 3-). Nie wchodziłabym tu w konfrontacje lub inne trudne uwarunkowania. Koncentruj energię na siebie. Ty i Twoje życie ma być najważniejsze, jednak idąc z ideą Urana, każdy ma prawo do szczęścia i przyjemnego istnienia. Przecież wszyscy na to zasługujemy! Gwiazda komunikacji, intelektu oraz wymiany myśli, Merkury jest także z Tobą. Profesjonalnie będzie wiele się przeinaczać, a Ty zagrasz pierwsze skrzypce w pionierskich, przyszłościowych projektach. Jowisz na przeciw ma dwuznaczną rolę. Propozycje, które Byka zainteresują wypada szybko przejmować, ale nie ryzykując i nie stawiając na ostrzu noża priorytetowych wartości. Z Nowiem stoisz na starcie do nowego życia. Co chcesz zabrać ze sobą, a co zostawić, ponieważ znaczenie, już sam czujesz nie jest tak ważne jak przed paroma miesiącami? Nowe będzie bardziej ekscytujące. Będzie wyrażało inną energię, które nie znasz, pozwalając Ci jeszcze raz rozszyfrować się od podstaw. Twoim zadaniem jest od środy stworzenie czegoś wielkiego, co służy większej ilości ludzi. Nie zapominając o równości i sprawiedliwości. Obejmujsz nie tylko odpowiedzialność za siebie. Wenus, planeta wartości i pieniędzy przechodzi w niedzielę do przyjaznego Raka. Czyżbyś zatęsknił, za czymś, co czujesz się bezpiecznie? Nie będziesz się zgadzał na wszystko jak do tej pory, jeżeli chodzi o kwestie partnerskie. Siła Uran zagląda w każde kąty szykując dla Ciebie wyjątkowe i twórcze relacje wszelkiego rodzaju.

Bliźniak 21.5-21.6


Z Wenus w Twoim znaku jeszcze do końca tygodnia może wszystko przebiegać według Twojego gustu. Ale zauważ, że milczenie nie zawsze jest złotem. W partnerstwach już niebawem będzie potrzeba tylko prawdy, stałości i wierności. Korzystaj z pięknych aspektów nie ukrywając jednak tego, co jest najistotniejsze. To, co czujesz i co tkwi w Tobie ma być przedstawione osobie siedzącej naprzeciw Ciebie. Nie jest to ważniejsze? Zostaw to w spokoju. Z drugiej strony prezentuj to, co leży Ci na sercu, nie omijając tych najważniejszych faktów. Z Nowiem Księżyca przeobrazi się u wszystkich, jeżeli chodzi o wartości. Dla Ciebie z pozycją trygonu Marsa otrzymujesz ogromną potęgę mocy, z którą stworzysz dla siebie pionierskie cele! Świetne idee wdrożysz w życie metodą niekonwencjonalności. Może postanowisz podróżować, może uczyć się to, co o dawna Cię interesuje. Na pewno znajdziesz czas na eksperymenty oparte na ekstrawaganckich fundamentach. Żyje się raz i trzeba to dobrze sobie zorganizować! Czerwona planeta motywuje, dając siłę pewność siebie. Myśląc o sobie zadbasz o więcej przestrzeni, fantazji, gdzie każda czynność jest oparta na i przebojowości. Moce czerwonej gwiazdy spożytkuj dobrze rozkładając swoje siły do jesieni. Idąc po nitce do kłębka masz odszukać szczęście, o którym zawsze marzyłeś. Z nowymi myślami i śmiałym sercem dotrzesz, tam gdzie tylko zamarzysz. Pamiętaj o celu, bowiem same wartości przeinaczają się dla każdego znaku zodiaku. Uran może nie ma już takiego wpływu na Ciebie jak poprzednio, jednak z jego głosem zastanowisz się nad tym, co wcześniej miało ogromne znaczenie. Pomyśl o swoim nietuzinowym potencjale, bowiem teraz rozpoczyna się jego błyskawiczny rozkwit. W lepszym kierunku!

Rak 22.6.-22.7.


Sterujemy do istotnego Nowiu Księżyca, którego jeszcze nie było. Księżyc, Słońce i sam Uran, planeta rewolucji pozycjonują się w korzystnym sextilu do Raka Słońca. Już z pewnością czujesz, sam wiele się przemieniasz podkreślając przede wszystkim swoje potrzeby i wartości. Uranus sprzyja nawiązywaniu ciekawych, inspirujących znajomości. Tu odnajdziesz siebie zupełnie innego. Tu otrzymasz protekcję, a Twoje ambicje ulegną przeobrażeniu. Kreatywne i pożyteczne będzie można powiązać w jedno, aby wykreować obraz samego siebie niepodobny do poprzedniego. Relacje wszelkiego rodzaju z miejsca podlegają także transformacji. Już nie chcesz nikomu podlegać, służyć, żegnając się ze starymi przyzwyczajeniami i sposobem tradycyjnego myślenia. Potrzebujesz w końcu partnera równowartościowego, który rozumie "racze" myślenie patrząc w skupieniu w ten sam cel, na końcu horyzontu. Wenus wchodzi do Twojego znaku pod koniec tygodnia. Znajdziesz dla siebie przyjemności, radości i odmienne życiowe ideały. Gdy jeszcze do tego wszystkiego podejdziesz świadomie, wykorzystując radosną energię Urana, jest pewność na spełnienia osobiste. Zadowolenie pojawi się niepodważalnie, a radosne suweniry tworzą nową przestrzeń, gdzie przeprowadzasz reformy na swoje upodobania. Wenus będzie konstruowała ważne aspekty z Plutonem, Saturnem i Lilith. Twoi partnerzy, znajomi, przyjaciele z miejsca podlegają skomplikowanym testom. Kto nie akceptuje Ciebie w nowej skórze, Twoich wymagań będziesz z pewnością żegnał bez najmniejszego żalu. Marzenia są do realizowania, a jeżeli ma to być na takiej samej wysokości oczu. Warto zawalczyć o to, co nazywa się powiązaniem ciała i duszy. Zawodowo ze Słońcem i Merkurym w ziemskim znaku postanawiasz podejść do czynności ze spokojem, dokładnością pamiętając o korzystnych współpracach, gdzie można zarobić dobre pieniądze. Przy tym wszystkich sam dochodzisz do niecodziennych wniosków. Nowe prezentuje się dużo lepsze niż wcześniej zakładałeś. W końcu zasłużyłeś sobie od dawna na porządną porcję błogostanu.

Lew 23.7.-23.8


Nów Księżyca ze znaku Byka stawia przed Lwem nowe zadania. Gdy poniedziałek możesz czuć ogromną siłę do przenoszenia każdej góry. Od wtorku z Uranem, w ziemskim znaku, postawisz znak zapytania nad swoją drogą powołania. Mars ustawiający się od zaraz na przeciw dla pierwszej dekady urodzonych nakazuje samemu brać odpowiedzialność za siebie w swoje ręce! Nie polegaj już na nikim, szczególnie, jeżeli chodzi o ludzi, których uważałeś za przyjaciół. Nie każdy jest szczery. Nie każdy jest prawdziwy. Z pozycją czerwonej planety od zaraz należy oszczędzać energię i podchodzić tylko do tych projektów, które dają Ci zabezpieczenia. Po Nowiu nadejdzie chęć podsumowania ostatnich miesięcy. Są sprawy, które nie leżą w Twojej mocy, a chciałabyś sam mieć nad tym kontrolę? Z Merkurym obok Urana wypada myśleć nowocześniej, oryginalnej, nie pozwalając tym samym na prowokacje wobec Ciebie. Mars dolewa z Wodniak ognia, a oskarżenia wcale nie muszą mieć podstawy. Rozpoczęłabym taktycznie od niepozwalania na atak w Twoje strony. Lew zna swoją wartość, potencjał oraz życiowe jakości. Zawodowo zaufanie jest dobre...ale kontrola jeszcze lepsza. Ton tworzy muzykę. To pamiętaj. Krytykę należy wysłuchać, ale też prawidłowo odpowiadać, pilnując jak oka w głowie swoich priorytetowych postulatów. W domu i miłości nie musisz się ciągle upierać. Twoje hojne serce pozwala na wiele. Najlepiej zorganizuj, na przykład jakiś wypad za miasto z rodziną, najbliższą Ci osoba lub przyjaciółmi. Wspólne małe i duże cele jednoczą dając wszystkim dobre i harmonijne uczucie. Wenus przechodząc w niedzielę do Raka chce obdarzyć każdego prawdziwie cierpliwą miłością.

Panna 23.8-22.9


Konstelacje planet z Nowiem Księżyca, dla Ciebie w trygonie i Uranem, który także ustawia się w tej pozycji, stoisz przed wielkim jasnym źródłem dobrego losu. Tu znajdziesz nowe idee, dużo radości i siły motywacji. Od wtorku jest pewność, to, co sobie wcześniej myślałaś wygląda tak naprawdę dużo, dużo lepiej... Słońce i Księżyc w trygonie do Plutona do wewnętrzną moc, która napełni Panny serce. Twój rozwój umysłowy, duchowy, zawodowy i finansowy przerzucony jest natychmiast na najwyższe poziomy. Poznasz świat z tej nowoczesnej strony, a wielka moc gwiazd daje Ci palmę pierwszeństwa na następne długie siedem laty. Nawet bardzo malutkie sygnały podczas Nowiu Księżyca mogą okazać się brylantowym pomysłem, który zabezpieczy Twoją przyszłość w niecodzienny sposób. Na pomysłach, opiece nieba i szczęśliwych trafach losu nie będzie brakować. Jesteś otoczona płaszczem ochronnym, patrząc dalej na Jowisza w sextilu i Plutona, Saturna, Lilith z Koziorożca. Moce, które otrzymasz od uniwersum należy zaraz świadomie kierować w odpowiednie strony. Może pomyślisz o dalszym kształceniu, o założeniu własnej działalności czy stworzeniu wspólnie z przyjaciółmi humanitarnego projektu. To, co będziesz tworzyć musi mieć sens wyższy, służyć otoczeniu i być ciągłą motywacją do działania.

Prywatnie, Wenus do końca tygodnia stoi w niekorzystnym kwadracie. Nie daj się zwariować informacjom i powierzchowności każdej sytuacji. Od soboty planeta miłości i wartości już funkcjonuje na Twoją korzyść w dobroczynny sextilu. Odnajdziesz przytulne miejsca w domu i chęci do kreowania bezpiecznego, domowego ogniska.

Waga 23.8-22.9


Merkury wyszedł z opozycji i teraz Ty będziesz potrafiła rozpocząć starania do podkreślenia swojej roli. Nów Księżyca, z Uranem z stabilnym Byku przyczyni się do przemiany Twojego wewnętrznego życia. Uzdrawiając także bolesne, stare przeżycia. Chiron już stoi na przeciw i nakazuje nie uciekać od dawnych cierpień, ale też nie odgrzewać specjalnie tego, co było. Czy mogłabyś raz w tygodniu wziąć sama siebie w ramiona? Pochwalić się, dostrzec ile już dokonałaś i zrobiłaś podkreślając swoje osobiste wartości? Chiron zostanie długie lata w znaku Barana na przeciw lecząc rany duszy i dając Ci szansę życia w pełnym znaczeniu tego słowa. Oczekujesz więcej aktywności, żywotności oraz wewnętrznego dynamizmu. Nikt nie może Cię złamać! Po Nowiu Mars, planeta energii przechodzi do Wodnika ustawiając się w trygonie na długie pięć miesięcy! Teraz Ty nadajesz ton, potrafisz się bronić i wygłaszasz z odwagą swoje plany, wiary oraz poglądy! Gdy ktoś Cię skrytykuje musi liczyć na ostrą odpowiedz ze strony Wagi...oj biada wrogowi, gdy stanie na Twoje drodze! Ogromna siła motywacji jest potrzeba abyś dotarła z podniesioną głową do wyznaczonej mety. Spożytkuj ten boski trygon do pracy profesjonalnej, realizacji ważnych idei oraz wypróbowania niekonwencjonalnych pomysłów. Wielka moc jest przy Tobie! Tego brakowało, bowiem przez dwa poprzednie miesiące. W związkach i partnerstwach pokażesz się także z innej strony. Nie masz zamiary uciekać od konfrontacji, stawiasz odważnie czoła trudnym dyskusjom, zaryzykujesz działanie, zamiast sztucznej zgody. Żyje się raz i warto w to, co się robi zaangażować sercem i duszą! Waga staje się motorem inicjatywy dla swojego partnerstwa i rodziny. W końcu nie pozwalasz odebrać sobie przyznanych już dawno uprzywilejowanych pozycji! Brawo!

Skorpion 24.10.-22.


Nów Księżyca w opozycji i Uran naprzeciw to wielkie przeżycie i test na następne pięć miesięcy. Trzeba od zaraz przyzwyczaić się do tej wyjątkowej, bardzo kreatywnej energii życiowej rewolucji! Uran pozostanie na długie siedem lat w tym miejscu od marca 2019 przez następne siedem laty. Nowe pomysły, ciekawe idee, propozycje bez liku należy sortować, od razu reagować myśląc o zabezpieczeniach innego rodzaju. Uran nie pozwala jednak na te same metody działania, na stare myślenie i na przyzwyczajenia, które tkwią w Tobie od dzieciństwa! Planeta niespodzianek, niekonwencjonalności, odmłodzenia, wprowadza przełomy, które będą dążyć do rewolucji Twoich życiowych wartości. Są sprawy i tematy, gdzie nie odważyłeś się podejść do działania, wykonania, a może źle oceniłeś zaniżając swoje osobiste normy? Uran nie pozwala na podlegania i uzależniania lub tkwienia w miejscach gdzie nie ma przestrzeni. Mars tymczasem z Wodnika, przetestuje, jak długo wytrzymasz w swoich postanowieniach, realizacji pomysłów nakazując wypróbowanie nowatorstwa. Nie warto stać uparcie przy dawnym schemacie istnienia. Jowisz chce ekspansji, Uran na przeciw nowości, Mars w Wodniku swoich racji! Jak temu sprostać? Od Nowiu Księżyca w opozycji stoisz przed życiowymi wydarzeniami. Życie może być niespodzianką. Uran, Słońce i Merkury w Byku użyźnia Twój potencjał serwując bez końca dynamicznej ekscytacji. Wszystko, co przestarzałe ma być odświeżone. Potrzebujesz inspirujący wiatr w skrzydłach, aby poczuć się wolnym, szczęśliwym i niezależnym. Jak kiedyś w młodości, gdzie wszystko było możliwe! Zbierz swoje myśli zastanawiając się jak można rozpalić płomień życia partnerskiego i wszelkich relacji. Wenus w trygonie od soboty gwarantuje piękne uczucia i przyjazne nastroje.

Strzelec 23.11.-21.12


Wszystkie planety i Nów Księżyca w ziemskim Byku sygnalizują przemiany na całym globie! Jeżeli chodzi o Strzelca i jego konstelacje ze śmiałością wejdzie w nową erę wodnikową. Już sam wiesz, można wszystko zrobić odmienne, trzeba szukać tylko ciekawych wiatrów, oryginalnych pomysł i słuchać swojej znakomitej muzy. Już od wtorku zrezygnuj z metod myślenia i działania, które tkwią w Tobie od dzieciństwa. Jesteśmy w innych czasach wraz z Nowiem Księżyca. Wypada odważyć się; eksperymentowanie, obudzenie ochoty do zmian i poczucia w sobie obudzenia życia, który ma nigdy nie przestać płonąć! Nazbierane stereotypy schowaj szybciutko do lamusa. Wypróbuj pionierskie idee, spotkaj z ciekawymi ludźmi i machnij ręką na nudziarzy. I tak nic z nich nie masz. Po trudnej lekcji z Plutonem i Saturnem ostatnich laty nie masz już nic do stracenia. Może być tylko lepiej! A przy okazji pomyśl o rozwoju swoich potencjałów! Gdy Luna po Nowiu przejdzie w opozycję, z Marsem, w pięknym aspekcie przez następne pięć miesięcy, możesz poczuć ochotę samemu rozpocząć rewolucję przeciw wszystkim ograniczeniom i restrykcją, które narzuca Ci otoczenie. Gdzie jest w końcu Twoje miejsce i dlaczego rezygnujesz sam ze swego szczęścia tkwiąc w schematach, w których nie ma faktycznego życia? Czerwona gwiazda dodaje masę motywacji, wiary w siebie i mocy Herkulesa do przeniesienia każdej góry. Nie jest możliwe, że ktoś się Tobie teraz sprzeciwi! Zawalczysz o siebie, swoje szczęście oraz wiary z ogromnym dynamizmem. Nikt nie chce stać na uboczu, gdy czas płynie prostą wstęgą do źródła. Tam ma każdy być szczęśliwym! "Odwag sprzyja śmiałkom!"-pomyślisz sobie. Gdy Wenus w sobotę wyjdzie z opozycji zapragniesz stworzenia ciekawego miejsca, gdzie tętni życie, miłość i radości. Zaufaj sobie. Pojawiają się atrakcyjniejsze możliwości. Przyszłości jest bardziej obiecująca, aniżeli wcześniej Strzelec sobie wyobrażał.

Koziorożec 22.12.-20.1


Stoisz na początku nowej ery, gdzie Nów Księżyca z trygonem Słońca, Księżyca, Merkurego oraz rewolucjonisty Uran jest tylko preludium do tego, co wydarzy się przez następne siedem laty. Bardzo przyjemnych ma się rozumieć. Uran w trygonie zapowiada i przynosi faktyczne, szczęśliwe niespodzianki. Czy jesteś gotowy do zmian, do szybszej energii i radości spadającej z nieba? Nie jesteś do tego przecież przyzwyczajony... Uran, ma różne oblicza. Poznałeś je w ciągu ostatnich przeżyć. Teraz, w ziemskim Byku jest zbawieniem odrodzeniem, odnowieniem i odmłodzeniem dążąc do stworzenia dla Koziorożca więcej niezależności i wolności. Stare przyzwyczajenie będą powoli odchodzić. Ty przedstawisz się światu całkiem oryginalny i każdy będzie Twoją pionierską postawą bardziej zadowolony, aniżeli znał Cię do tej pory. Trzecie dekada ma świetną szansę przez następne miesiące na uporządkowanie swojego życia. Planeta gwałtownych przemian wróci do nich jesienią, dlatego daj z siebie wszystko, aby wyjść z podlegania wszelkiego rodzaju. To mogą być ludzie, uczucia, brak wiary w siebie lub nawyki i zasady, których bardzo ciężko się pozbywamy... Mars wychodzi z Twojego znaku i ustawiając się w pozycji kwadratu do Uran daje sygnał do namacalnych czynów i odwagi wygaszania swoich poglądów oraz ideałów. Nie bój się być sobą. Czasu za wiele nie będzie na przemyślanie, ale z Merkurym w boskim aspekcie załatwisz całość w należytym, znakomitym porządku. Przeznaczanie ma dla Ciebie inną życiową rolę, gdzie masz sięgać gwiazd i odnaleźć te wartości, które nigdy nie mijają. Odwagi! Niebo ma Cię od tej pory w swojej opiece. Wenus ustawia się pod koniec tygodnia z naprzeciwka, abyś zapomniał o smutkach i dramatach przeszłości. Wybieraj to, co najbardziej lubisz, co jest Twoją pasją, co sprawia radości. Tak ma, bowiem zostać przez następne laty.

Wodnik 21.1.-19.2


Księżyc od poniedziałku stoi w znaku ziemskiego Byka. Tu dochodzi 15.5. do Nowiu Księżyca, gdzie Twój patron także bierze czynny udział w historycznych wydarzeniach. Niebo ma dla Wodnika wielkie niespodzianki. Czy już wiesz, w jakich tematach potrzebujesz rewolucji, odnowienia i przemiany? Mars, planeta energii wchodzi do Twojego domu z miejsca dając ogromnego power-a do wyrażania swoich myśli, obrony wiar oraz konkretnej realizacji przyszłościowych projektów. Z pewną kwestią będziesz miał przez następne pięć miesięcy do czynienia. Mars nie odpuści tak szybko, dopóki na zapniesz całości na ostatni guzik, akceptując przy okazji swoje emocje, uczucia i marzenia. Oprócz pola zawodowego, gdzie przechodzisz z Marsem pod rękę do aktywnego boju będzie się dużo działo na sferach prywatnych. Wenus jeszcze tańczy na wielu weselach jednocześnie. Czy może pojawić się coś odpowiedniego dla Ciebie? Czując w sobie kolosalną, magiczną moc pokaż innym swoje uczucia. Chiron stojąc w znaku Barana nie koniecznie chce widzieć Wodniak odważnego. Masz prawo być również czasami słaby, masz prawo szukać ciepła lub okazać jak bardzo jesteś wrażliwy! A może chcesz w końcu wyrzucić z siebie żal, krzyczeć do świata za niesprawiedliwości i smutek, rozczarowanie, które ostatnio towarzyszyło Tobie? Chiron ma uzdrawiać. On da i Tobie szansę na rozwiązanie problemu z samym sobą. Gdzie jest błąd? Przełomowy tydzień rozpoczyna się, gdzie Ty sam grasz główną rolę. Wchodząc do nowej, Twojej, wodnikowej ery jestem pewna -Twoją dojrzałością, mądrością życiową zawojujesz cały świat walcząc o sprawiedliwość wolności i równość. Także dla siebie.

Ryba 20.2-20.3.


Te niepewności, niewiara w siebie i zagubienia już niedługo się kończą. Słońce, Księżyc łącząc się w jedno w znaku ziemskiego Byka sygnalizują nadejście nowego czasu. Planeta Uran także tu się pojawi, aby w porządnym sextilu dać każdej Rybie mnóstwo szans do rozwoju, ekspansji i możliwości stworzenia osobistej niezależności. Koncentruj się od teraz tylko na konkretach i pomysłach, które wypada z miejsca wdrożyć w życie. Innymi metodami niż do tej pory. Śmiałym sposobem i jeszcze większą oryginalnością. Za dopływ przyszłościowych impulsów oraz muzy odpowiada tym razem Uran w pięknem aspekcie. Niespodzianki, propozycje oraz myśli kierują Cię do inspirującego świata, gdzie pokażesz otoczeniu swoją siłę i talenty komunikacji. Może zapiszesz z miejsca na ciekawe, nowoczesne kursy. Lub sam poprowadzisz innych do miejsca, które wcale nie są aż tak daleko? Z Wenus w kwadracie do soboty poćwicz jeszcze cierpliwość. Nie każdy związek partnerski, który wydawał się na początku przyjemny jest taki faktyczny w danym momencie. Planeta miłości i wartości już od soboty pozycjonuje dla Ryby w boskim trygonie. Trzeba mieć dużo szczęścia tak jak Ty, aby położyć samej kamień węgielny do trwałych, stabilnych fundamentów. Masz czas. Nie musisz się śpieszyć. Z precyzją i dokładnością zegarmistrza wykonasz każdą czynność, która zabezpieczy Twoje losy. Jeżeli masz pytania, pytaj osób, którym ufasz do końca. Przyjmuj, wraz z Nowiem pojawi się wiele nieoczekiwanych niespodzianek. To za sprawom Urana otwierają się prze Tobą intersujące horyzonty. Idee, informacje, ludzie i wiadomości obiecują, że odnajdziesz dla siebie bardzo ciekawsze możliwości.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 14.5.18 do 20.5.18. Nów Księżyca w znaku Byka 15.5.18. Przejście Urana do Byka. Mars w Wodniku."Jeśli masz nadzieję na znaczące ulepszenia świata zewnętrznego, musisz najpierw zacząć od wnętrza i zmienić sposób myślenia".

Nów Księżyca w znaku Byka 15.5.18 ma wyjątkowe, jakości, które kończą jedną fazę i rozpęczania nową, bardziej rewolucyjną. Uran, planeta, miedzy innymi gwałtownych zmian, równości, braterstwa wchodząc po 84 latach do ziemskiego Byka sygnalizuje radykalne zmiany na całym globie. Niespodzianki pojawią się przede wszystkim w życiowych wartościach. To, co uważamy jeszcze za normalkę za moment nabierze zupełnie innego znaczenia. Co czeka Twój znak zodiaku w nowych , przełomowym tygodniu roku? Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku. Życzę mnóstwo inspiracji, dużo spokoju i możliwości spojrzenia na świat z holistycznej perspektywy. Pozdrawiam Was serdecznie.

"Dopóki nie zaakceptujemy w pełni ciemności, nie będziemy mogli zaakceptować również i światła". (Debbie Ford)

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.
13.5.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Byku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji