widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-05-21

Horoskop tygodniowy 21.05.18 - 27.05.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 21.05.18 - 27.05.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Uran jest na pierwszych stopniach Byka. Wenus znajduje się w znaku Raka.21.5.18 Słońce o godzinie 4,16 przechodzi do znaku Bliźniaka. Merkury w Byku, od wtorku stoi w sextilu do Neptuna i jednocześnie w opozycji do Jowisza. Od środy rozpoczyna się trygon Słońca do Marsa. Jowisz w trygonie do Neptuna jest dokładny od czwartku do niedzieli. W czwartek również planeta komunikacji tworzy trygon do Plutona. Planety w biegu wstecznym: Saturn, Jowisz, Pluton.

"Naszym głównym celem nie powinno być wypatrywanie tego, co odlegle i niewyraźnie, lecz czynienie tego, co leży w zasięgu naszej ręki."

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Baran 21.3-20.4


Uran wyszedł z Twojego znaku i nowa aura otoczyła Barana. Twój patron w pozytywnym aspekcie, pozycjonujący się w Wodniku dostarczy niejednego, wspaniałego pomysłu. Można by powiedzieć; słuchaj swoich myśli. Genialne idee wypada, bowiem z miejsca wdrożyć w życie, dając sobie szansę na poprawy, na przykład kwestii zawodowych i materialnych. Z Uranem przed sobą, wyobrażenia trzeba przekształcać w rzeczywistość. Co chcesz zmienić w tematach profesjonalnych? Jak patrzeć na siebie? Jak oceniać siebie? Czy to, co robisz jest połączone z Twoją pasją i zainteresowaniem? Uranus przynosi niespodzianki nakazując wykorzystanie nowoczesnych metod pracy, wyższej techniki, aby podreperować, jakość swojego życia. Planeta rewolucji przekształca długofalowo. Jeżeli spojrzysz siedem lat do tyłu wiesz, co mam na myśli. Pozycja Marsa dodaje ogromnego powera, wiary w swoje moce i jeżeli pójdziesz za głosem instynktu nie możesz zrobić błędu. Inaczej jest z Wenus, która nagle odeszła do Raka. Tu wypada zainteresować się sprawami rodziny, domu oraz dzieci. Każdą czynność wykonuj krok po kroku decydując świadomie, co należy robić. Z przyjaciółmi może również nagle się okazać, że nie każdego możesz liczyć. Wytrzymaj trudne fazy patrząc ciągle do przyszłości. Mars prze długie miesiące pomaga dając drugą szasnę na załatwienie całości w należytym porządku. Kwadrat Saturna dotyczy urodzonych między 28.3-30.3. Koncentruj się na priorytetach, dbając o każdy szczegół i nie marnując minut na kwestie mniej istotne. Słońce przechodząc do znaku Bliźniąt gwarantuje ogromny zastrzyk motywacji. Na czwartek zaplanuj ważne zadania. Z opieką Twojego patrona dosięgniesz zadowolenia i sukcesu..

Byk 21.4-20.5.


Uranus w Twoim znaku rozpoczął próbną rewolucję, która potrawa pięć miesięcy. To ma charakter odnowy i odmiennej energii do życia. Ty masz brać pod lupę sobie, marzenia i osobiste spełnienia rozpoczynając od prezentacji swojej osoby, innym mówieniu, myśleniu i oczekiwaniach, o które na pewno trzeba zawalczyć. Jeżeli do tej pory siedziałeś gdzieś w zakamarku najwyższy czas wyjść z cienia i pokazać, kim się jest, co potrafisz i jak bardzo pragniesz zaistnieć w zupełnie innej, tej oryginalnej postaci. Mars będzie prowokował w kwadracie z Wodnika. Na razie tylko pierwszą dekadę urodzonych do większej spontaniczności, odwagi i wypowiadania tego, co trzymasz na dnie serca. Jowisz na przeciw namawia do śmiałości w czynach. Tylko uwaga abyś nie ryzykował za wiele, jeżeli chodzi o wartości. Najlepiej proces zmian rozpocznij od siebie. Nie możesz przecież stracić twardego podłożą pod stopami. Zabezpieczenia mają mieć kreatywny charakter, a przemyślenia i analiza z Merkurym w Twoim znaku sprzyja stabilnej transformacji. Zawodowo, z planetą komunikacji działasz bardzo dyplomatycznie wykorzystując taktyczne metody. Neptun podsyła wiele inspiracji. Kieruj do miejsc, gdzie jest Twoja pasja. To świetny czas na przeprowadzenie reform także w zawodowej pracy. Słońce wychodź z Twojego domu zostawiając na następne dwanaście miesięcy całą masę pozytywnej energii, gdzie nie zabraknie inspirujących punktów widzenia. Uranus, buntownik zostaje. Wenus zaprasza nie tylko single do rozejrzenia się dookoła. Spotkaj się z kimś ciekawym, albo zaproś przyjaciół do siebie. Dawno nikt nie widział Byka tak dobrze rozpogodzonego. Wszystko pasuje, smakuje i daje wewnętrzne zadowolenie. Zatrzymaj jak najdłużej przy sobie ten uroczy czas. Wybieraj ludzi, którzy dodają siły, odwagi, motywacji. To muszą być osoby myślące przyszłościowo i otwarcie. Nikt nie ma prawa obcinać Ci skrzydła.

Bliźniak 21.5-21.6


Od poniedziałków nadchodzi świetna faza dla Bliźniaka! Słońce przechodzi do Twojego domu, aby rozjaśnić każdy dzień radością, zadowoleniem oraz przyjemnościami. Przez cały tydzień nie masz ani jednego złego aspektu. Słońce wzniesie Cię na rękach pomagając sprawdzić się jeszcze raz zawodowo i prywatnie. Jednocześnie trygon Mars z Wodnika zaczyna swoje dobroczynne wpływy przez długie, następne miesiące! Na pewności siebie, motywacji oraz ideach nie zbraknie! Czujesz się świetnie, wierzysz w siebie i sam możesz przenieść każdą górę z bardzo dobrym humorem. W partnerstwach wszelkiego rodzaju panuje nastrój zaufania, pasji oraz namiętności. Mars podsyła zaangażowanie, dynamizm oraz moc przebicia na każdym poziomie życia. Jesteś chroniony przez gwiazdy przez siedem dni tygodnia! Bądź uważny, staraj się wczuć w każdą sytuację. Wytrzymałością, zdecydowaniem uda się niejedno zdziałać. Gdy Węzeł Karmiczny porusza tematy rodzinny, Wenus wychodzi z Twojego domu. Czyżby ktoś zabrał Ci wolność i niezależności? A może trzeba wyrwać się z podporzadkowania bez drastycznych decyzji? Uranus tuż obok czuje się zupełnie inaczej. Nie masz ochoty robić nic wbrew sobie, ale nie byłbyś Bliźniakiem gdybyś nie wychodzi do ludzi naprzeciw, nawet nieznanym osobom. Nowe kontakty przydadzą się na pewno. W relacjach, gdzie nie opłaca się inwestować niczego więcej, widzisz, że brak jest już swobody, radości oraz spontaniczności. Dobrze byłoby abyś w końcu wyruszył w drogę za swoim marzeniem. Autentycznością i otwartością odzyskasz szybko ochotę na bliskość i jedność. Mars wyciąga z Ciebie wszystko, co najlepsze! Przedstawiasz się innym bardziej aktywny.

Rak 22.6.-22.7.


Uran, w przyjemnym sextilu z Marsem w Wodniku działa świetnie, jeżeli chodzi o aktywności w grupie przyjaciół, kolegów czy ludzi podobnie myślących. Nagle widzisz ile osób Raka bardzo ceni, ilu chce przybywać blisko niego. Nawet Ci, którzy w ogóle nie pasują do Ciebie lub są bardzo odmieni, stoją po Twojej stronie. Doświadczasz, że wspólnie, w gromadzie, można więcej zdziałać, zdobyć pokaźne cele, a energia jest bardziej potężna sprzyjająca tworzeniu ciekawszych zabezpieczeń. Wenus weszła już do Twojego domu, rozgościła się z pogodą i uśmiechem. To jest świetny czas, aby zająć się sobą, pomyśleć o swoich potrzebach i zauważyć wymagania własnego ciała. Afrodyta nastawia optymistycznie do świata. Robisz to, na co masz ochotę, nawet mówiąc "nie", na miejsce, gdzie do tej pory wypowiadałeś "tak" z pokorą. Dla singli przyjaźń może zamienić się w miłość. W partnerstwach panuje aura spokoju. Odnalazłeś się na swoim miejscu. Zwracaj uwagę tylko w sobotę. Saturn ustawia się w opozycji wyciągając znowu swój szary real. Jeżeli pojawią się problemy znajdź miejsca spokoju i przemyśl wszystko dokładnie. W otoczeniu, na przykład natury, rozwiążesz każdą łamigłówkę. Z Merkurym w sextilu dobrze jest pomyśleć o nowych planach zawodowych. To, co zasiejesz teraz, zbierzesz jesienią, jako dorodne plony. Daty urodzenia 29.6-1.7 stoją pod obstrzałem planety karmy. Jest wiele do zrobienia. Koncentruj się na priorytety, opracowując dokładnie wszelaki szczegół. Neptun i Jowisz w trygonie pozwala wierzyć w dobro, happy end i radosne spełnienie największego marzenia. Wszystkie Raki mogą poczuć się szczęśliwe. Neptun inspiruje, rozwija intuicję dając także wspaniałe idee, które warto zapisać. Kieruj się harmonią i dobrą myślą. Planeta ekspansji pokaże jak masz działać i decydować, aby nigdy nie zapominać o sobie.

Lew 23.7.-23.8


Przed pierwszą dekadą urodzonych stoi nie lada zadanie. Uran w kwadracie i Mars w opozycji powoduje, że stoisz przed obcym, jeszcze nieznanym, w co trzeba się wsłuchać. Użyj koniecznie swojej intuicji. Niespodziewane, odmienne, niepojętego rodzaju chce wtargnąć w Twoje życie abyś przemienił swój świat i dosięgną więcej wolności i niezależności. Chcesz, nie chcesz, może siedzisz w chaosie. Prawdopodobnie to przyda się by w końcu poczuć dodatkowy action, dynamizm do swobody, do rozwinięcia skrzydeł w nieprzeniknionym wymiarze? Ta zmiana jest jednak stanem, który zostanie na długie lata. Uranus, rewolucjonista umieścił się bowiem w Byku. On będzie przeinaczał Twoje przyzwyczajenia, nawyki, rozpuszczając granice starego bezpieczeństwa. Atak Marsa wypada odebrać błyskawicznie. Słońce stoi już w Bliźniaku. Szybciutko zbieraj wiadomości oraz informacje do tworzenia pionierskich dróg profesjonalnych. W pracy trzeba będzie się inaczej pozycjonować. Akceptuj reformy. To sprzyja szybszemu zbudowaniu ciekawszej stabilności. Mars w opozycji pewnie zabiera energie. Nie marnuj czasu na ludzi oraz uwarunkowania, które oddalają się od Ciebie. Czerwona planeta pozostanie w tym miejscu prze kolejne pięć miesięcy. Kieruj świadomie swoje siły, tylko tam, gdzie czujesz się pewnie. Z pozycjami gwiazd oczekujesz awangardowych zadań. Możliwe są także przemiany w Twoim otoczeniu. Myśl o sobie w każdej chwili, nie patrząc na przeszłość. W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie oceniałbym z góry aktualnych wydarzeń. Możesz kogoś nie tak podsumować, jak jest faktycznie. Im bardziej nastawisz się na otwartość, inne możliwości, niespodzianki, tym łatwiej będzie całość opanować. Pokaż swoją moc w każdym momencie. Mars nie może pomniejszać Twojej lwiej odwagi.

Panna 23.8-22.9


Z Uranem i Merkurym w trygonie patrzysz ze zdrowego dystansu na otoczenie i uwarunkowania, które korzystnie wpływają na Panny sytuację. Dziwne, jak szybko można świetnie odnaleźć się w każdym zadaniu. Miłe niespodzianki sprzyjają Twoim pionierskim zabezpieczeniom i podejściu prekursorskich zadań. Uran nakłania do konkretnych czynów, Mars z Wodnika do eksperymentowania, sięgania po nowoczesność, więcej techniki wyższej i ekstrawaganckie idee. Nie rób nic sama! Pytaj o wszystko dobrych kolegów, przyjaciół kooperując nieustannie z grupą ludzi tak samo myślących. Słońce z Bliźniaka może rozpraszać. Jego kwadrat wprowadza natłok chaotycznych informacji. Wybieraj tylko, co konkretne! Sprawy, którymi będziesz się zajmować potrzebują oka naukowca, odkrywcy i kreatora. To wszystko masz pod ręką! Wyciągaj z zakamarka wszystkie swoje dotąd nieużyte, porywające, innowacyjne idee! Trzeba je realizować. Saturn, Pluton i Lilith w boskim aspekcie sprzyjają nawet bardzo trudnej pracy, nakręcając Panny do najwyższej formy. Twoje słowa są nie do podważenia, tylko do pozazdroszczenia. Siłą wewnętrzną zdmuchniesz każdego przeciwnika! Może zaangażujesz się dla innych i będziesz chciała pomagać? Nikt nie może zrozumieć skąd w Tobie tyle mocy przebicia, aktywności i niepojętej ekspansywności! Pomyśl przy tym wszystkim o sobie, najbliższych... Wenus właśnie przeszła do Raka abyś zadbała o swoje ciało i swój wygląd. Zakup dla siebie coś pięknego! Panna ma także cieszyć, radować się i żyć, tak jak sam sobie wyobraża. W związkach wszelkiego rodzaju mów to, co myślisz, nie dystansując nawet do tych, którzy mają coś przeciw Tobie. Twój patron w świetnym położeniu rozwiąże każde trudne uwarunkowanie. Powiedz "tak" do nowości, kierując się z miejsca innymi, bardziej otwartymi metodami. Zmierzasz, bowiem błyskawicznymi krokami do przyszłości!

Waga 23.8-22.9


Sytuacje zmieniają się radykalnie ,w tempie strzały. Uran odchodząc z opozycji daje do myślenia i przypomina o dawnych marzeniach, ideach oraz osobistym spełnieniu. Gdzie do tej pory za dużo dla kogoś robiłaś? Gdzie poświeciłaś, może i z sensem, ale masę czasu, który teraz mogłabyś zainwestować...na przykład w siebie? Mars pozycjonując w Wodniku dostarcza siły. Nagle odczujesz w sobie ogromne moce do weryfikacji odłożonych do szuflady rewolucyjnych pomysłów oraz nietuzinkowych idei. Czerwona planeta pozostanie w tej niebywałej pozycji aż pięć miesięcy! Siła motywacji, pewność siebie i determinacja Wagę na pewno nie opuści, aby odważyć się przedstawić światu pionierskie, odkurzone, życiowe kredo. Po jakimś czasie, może już z trygonem Słońca, od samego poniedziałku z Bliźniaka będziesz wycofywała się z nieprzyjemnych zobowiązań i obowiązków wobec rodzony lub najbliższych, innych osób. Czas skierować energię na siebie oraz życzenia serca! Nie powinnaś pozwać, aby ktoś inny odciągał Cię od celów przewodnikach. Ty pragniesz także poczuć się spełnioną w każdym calu. Na razie jeszcze wysłuchasz nowinek i wiadomości. Może nie całkiem pewna siebie wykonasz to i tamto dla innych, wymigując z dłuższego siedzenia przy czymś, co w głębi duszy w ogóle Cię nie interesuje. Popatrz dookoła! Twoi najbliżsi są w swoim elemencie! Oni żyją swoją pasją! Teraz kolej na Ciebie droga Wago. Z tymi tematami będziesz musiała się zaprzyjaźnić. Z kwadratem Saturna, Plutona oraz Lilith poczujesz nacisk, gdzie trzeba będzie innych przekonać do indywidualnego, oryginalnego obrazu. Najpierw zacznij jednak od siebie korzystając z mocy potęgi Marsa w bojowym trygonie. Możliwe, w przeszłości za mało zrobiłaś dla siebie. Także w partnerstwach ma być wszystko po bratersku, po równo, tak samo. Wenus z Raka napomni o tym, co naprawdę czujesz, gdzie są miejsca przyjemne i z kim pragniesz dzielić każdą minutę.

Skorpion 24.10.-22.


Uranus w opozycji i Mars, w niekorzystnym aspekcie stawia Skorpiona przed trudnymi sprawami. Nie, nie jesteś sam na tym świecie. Inni mają także różne zadnia, wartości, potrzeby, wiary i marzenia. Otoczenie będzie prowokowało, wymuszając abyś pozbył się starego myślenia i przyzwyczajeń, o których czasami zapominasz. Stare metody działania nie będą funkcjonować w wymiarze, gdzie króluje Uran w Byku, przez następne siedem lat. Mars pozostanie pięć miesięcy w Wodniku domagając się więcej kreatywności, swobody wypowiadania, odnalezienia swojej pozycji na nowo. Może trzeba będzie bronić nowych idei. Nie warto nic robić samemu, ale jednoczyć z ludźmi o tym samym myśleniu. Tylko bez przesady. Czerwona planeta niesie zasadzki i osoby, które nie są zgodne z Twoimi planami. Możesz być ograniczany, hamowany lub będzie Ci przypomniane o tym, co wczesnej obiecałeś. Wyjście z niefunkcjonalnego wcale nie jest łatwe. Uranus daje świetne propozycje lub niespodziewane, przykre wydarzenia i to Skorpion winien sam swoją intuicją rozpoznać. Nie stawiałabym uwarunkowań na ostrzu noża. Jowisz i Pluton, Twój patron w pięknych aspektach do Neptuna wspomagają jak mogą niosąc zaufanie w przyszłość, wiarę, że wszystko się uda i zrozumienie przesłanek uniwersum na spirytualnym poziomie. Aby odnaleźć się w chaosie emocji oraz uczuć zacznij od działań krok po korku, jak robi znak Byka znajdujący się na przeciw. Całość ma być zakorzeniona przez Twoje zaangażowanie, inicjatywę i aktywność. Ty masz to opanować, a nie pozostać w roli obserwatora. Nic samo się nie zrobi. Wyjaśniaj ważne kwestie, nie uciekając od konfrontacji. Wenus w trygonie, już od poniedziałku da szasnę na dogadanie z rodziną, dziećmi, przyjaciółmi. Wszystko się uda, gdy nie będziesz bronił się przed zmianą, robiąc niepotrzebnie sobie samemu tylko jeszcze większe trudności. Wierz w siebie szukając progresywnych, bardziej nowoczesnych celów życiowych.

Strzelec 23.11.-21.12


Ze Słońcem w Bliźniaku na przeciw nie należy wysłuchiwać i wierzyć we wszystko, co nadejdzie z otoczenia. Uran znajduje się w statecznym Byku od niedawana i wypada pomaleńku przystosować do nowej energii. Profesjonalnie będzie wymagane od Strzelca użycie wyższej techniki, może nauczenie nowego i dopasowanie do nowoczesnego świata. Informacje napływające z górnej półki od razu wrzucają Cię w zawirowania niesprawdzonych wiadomości. Podejdź do życia bardziej otwarcie, nie stawiając granicy muru przed sobą i opierając na wydarzeniach lat ostatnich. Mars w pięknym aspekcie, z Wodnika daje ogromne siły przebicia, powera oraz możliwość wyjścia z inicjatywą. Wejdziesz w ciekawsze grupy ludzi, spożytkujesz progresywne przesłanki wybierając całkiem nowatorskie idee spełnienia osobistego. Dobrze byłoby sprawdzać i kontrolować, co usłysz. Nie daj się wciągnąć w pomysły, które okażą się bańką mydlaną. Neptun w kwadracie wiedzie Twoje myśli w kierunkach mgieł i zawirowania. Nie wszystko jest prawdą! Uwaga! Możesz być oszukiwany. Czerwona planeta w potężnym aspekcie nakazuje inne myślenie, modernizację, kontakty z ludźmi i rewolucyjnym myśleniu. Siły trzeba jednoczyć, ponieważ wspólnie jest szansa szybkiego zdobycia zwycięstwa. Twoje moce są natychmiast odnowienie przez Marsa i nie pozwolisz na ponowne zaufanie komuś, kto wcześniej Cię nabrał. Bojowo nastwiony przechodzisz do akcji. Produktywne rozmowy, wysłuchanie strony przeciwnika, nie reagowanie spontanicznie daje opcję odnalezienia wspólnych mianowników, a nie mijanie w środku drogi. W partnerstwach wszelkiego rodzaju, także miłosnych potrzebujesz niekonwencjonalnych metoda działania. Nie akceptuj z góry, co jest, ale myśl o sobie stawiając także wymagania. Wtedy całość ułoży się po Strzelca myśli.

Koziorożec 22.12.-20.1


Z Wenus w Raku wychodź naprzeciw rodzinie, dzieciom i najbliższemu otoczeniu, ponieważ doświadczysz emocji oraz uczuć, które pomogą zrozumieć wpływy uniwersum. Rozmowy wymagają Twojej szczególnej uwagi. Zaangażuj swoją duszę i serce. Każda decyzja potrzebuje odpowiedniej ilości czasu, przemyślenia i finalnie w wybranie tego, co jest dobre dla obu stron dialogu. Wenus szuka bezpieczeństwa, miłości i jedności uczuciowej. Single mogą w tym czasie otrzymać wiele propozycji. W partnerstwach Ty masz inicjować pamiętając o delikatności i wrażliwości innych. Wenus roztacza dookoła Ciebie magiczną aurę. Wykorzystaj jej wypływy do uporządkowania kwestii familiarnych, uczuciowych i w relacjach wszelkiego rodzaju. Uranus, w nowej pozycji z Byka stawia Koziorożce przed nowymi zadnimi i obowiązkami. Rozkwitasz w oka mgnieniu nie mogąc oprzeć się radosnej energii. Planeta przyszłości, niekonwencjonalności, wolności osobistej przeinacza Ciebie i będziesz odkrywał na nowo swoją postać, przerabiał swój styl, wygląd, a także zmiłowania, poglądy, potrzeby i zachowania. Mars już w sąsiednim znaku, pionierskiego Wodnika poleca pozostawienie starych pozycji i skierowanie ku nowemu. O tym także mówi Pluton, Saturn i Lilith w Twoim znaku. Z Plutonem przechodzą transformację urodzeni 10.1-12.1. Wykorzystaj swoją moc dla siebie, ale nie kontrolując i nie starając się panować nad innymi. Saturn zamyka dni minione i chce abyś był stabilny. Pracy będzie dużo, jednak do tego jesteś przyzwyczajony. Z gwiazdą karmy mają do czynienia urodzeni miedzy 28.12-31.12. Wszystkim pomaga Merkury z Byka. W kwestiach profesjonalnych możesz w tym tygodniu podpisać ważne układy, pokazać swój rozmach i podjąć bardzo istotne decyzje dotyczące zabezpieczeń przyszłości czy kariery. Wartości się modyfikują i nie patrz tylko na zdobycze, choć tych pewnie także nie zabraknie. Istotne rozmowy wypadną po Twojej myśli, gdy włączysz intuicję. Jowisz i Neptun w pięknych aspektach dają ogromną pewność siebie i zaufanie w każdy dzień następny. Pozytywne myśl, fantazja i wyobrażenia staną się faktyczną realnością. Rozszerzaj swoje horyzonty, sięgaj wzrokiem dalej wykorzystując elementy spirytualne. Patrz abyś Ty także był zadowolony, a Twoje osobiste potrzeby zagwarantowane. 26.5 jest trudnym dniem dla urodzonych pod koniec pierwszej dekady. Unikaj konfliktów mówiąc i przedstawiając sam swoje uczucia.

Wodnik 21.1.-19.2


Jowisz od dawna sygnalizował rozczarowania i niezadowolenia. Z przejściem Uran do znaku Byka rozpocząłeś nowe życie. Twój patron nakazuje więcej aktywności i modernizacji, odnowy w życiu domowym i prywatnym. Irytacja może być zimnym prysznicem w połączeniu z energią kwadratu Uranosa. Włączasz swój motor przemian, ponieważ dłużej dane sytuacje nie są do wytrzymania. To dotyczy szczególnie urodzonych w pierwszej dekadzie. Dalej pozostałych Wodników. Dla Twojego otoczenia, które szuka z Wenus w Raku spokoju, bezpieczności i miłości, może być to nie korzystne. Nagle dostrzegasz, co jest powodem Twojego niezdecydowania. Mars już jest przy Tobie, rozgłosił ochoczo po pokojach. On zostaje przez następne pięć miesięcy bez pytania! Razem z nim weźmiesz los w swoje ręce! Zrezygnujesz z marudzenia, skarg i lamentowania. Życie ma się jedno i wypada o nie zawalczyć! Od zaraz nie jest akceptowana niefachowość, nieskładność, niezaradność i nierzetelność. Popatrz sobie dokładnie w oczy. Gdzie przeciekło kawał czasu przez palce? Gdzie liczyłeś na poprawy i nic się nie przydarzyło? Gdzie przyjąłeś bierne postawy, akceptując niekorzystne wpływy z najbliższego otoczenia? Mars to siła, power i ogromna pewność siebie. Przechodzisz szybkim krokiem do akcji myśląc, rozmawiając i rozstrzygając, pamiętając o swoich potrzebach. Twoje talenty, zamiłowania powinny także być wykorzystane. Nie będziesz przecież biernie siedział w domu zasmucając nad rozlanym mlekiem. Było minęło. Czas najwyższy się pozbierać, a Mars jest Twoją podporą! Partnerzy wszelkiego rodzaju są odbiciem, jak Ty sam siebie oceniasz. Gdy pozwalasz na lekceważenie, sam tak siebie postrzegasz. Motywacja wrośnie nagle, gdy czerwona planeta stoi jeszcze w konflikcie z Twoim opiekunem. Czy interesuje Cię, czego potrzebujesz? A wiesz, co chce partner? Zacznij od siebie. Słońce w pozytywnym aspekcie, z Bliźniaka daje możność przeanalizowania każdej nowej sytuacji. Tylko nie pozostań za długo przy powierzchowności. Skup się na życiowych wartościach i priorytetach, patrząc ciągle do przyszłości.

Ryba 20.2-20.3.


Ważne wydarzenia i wiadomości nadchodzą dla Ciebie. Uran w pozytywnym sextilu i Mars z drugiej strony, z Wodnika toczą walkę o to nowe, przyszłościowe i bardziej rewolucyjne. Jeżeli ktoś zgubił drogę powinien zawrócić lub wymyśleć, coś innego. Patrz na swoje potrzeby, emocje oraz uczucia. Słońce, od poniedziałku, w znaku Bliźniaka sygnalizuje, jednak czegoś nie wypowiedziałaś, a plany mogą być z miejsca skreślone. To, co przeinaczasz ma być dużo lepsze, a nie jakąś kopią z przeszłości. Pozostaw już za sobą stare metody myślenia, działania, szczególnie, jeżeli chodzi o samą Ciebie. Nawet, gdy zawieje niekorzystny wiatr nie będziesz długo czekać i osiadać na laurach. Potężna siła gwiazdy rewolucji oraz Merkury w statecznym Byku z miejsca przesyłają nietuzinkowe pomysły, stawiając ważnych ludzi na Twoje drodze. Wsłuchaj się w sygnały nieba! Neptun w trygonie do Jowisza jest aspektem boskim, dającym wielką szansę Rybom na odnalezienie rozwiązania na każdą bolączkę i dodatkowo faktycznej realizacji marzeń! Nadchodzi coś dobrego. Mimo, że prahistoryczne winnaś pozostawić za sobą. Postaraj się spojrzeć na siebie z nowoczesnej perspektywy. Cele powinny być zdobyte, przypominają planety z Koziorożca. Saturn, Pluton i Lilith idą krok w krok za Tobą chroniąc przed wejściem w nieodpowiedzialności. Zawodowo możliwe, że pojawią się korzystne propozycje. Bierz interesujące przedsięwzięcia pod lupę, przyglądając każdemu szczegółowi. Ze Słońcem w Bliźniaku nie wszystko jest oryginalne i tu możesz być oszukana. Nie daj się wciągnąć w nierzeczywiste. Z planetą komunikacji, w przyjemnym sextilu pozostaniesz rzeczowa i mądra. Im bardziej jasno i prosto tym szybciej dotrzesz do osoby znajdującej się naprzeciw. Nie rozciągaj się w swoich wywodach. Konstelacje gwiazd sprzyjają Rybom. Przebijesz się ze swoim planem i finalnie zatwierdzisz owocnym kompromisem. Koncentruj się na najważniejszym. Nie dopuszczaj błędów oraz informacji, które Twego życia nie dotyczą. Ty masz pozostać silna w każdym momencie.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 21.5.18 do 27.5.18.

"Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie jest akceptowanie siebie, jako wartościowej osoby."(B. Tracy).

W nowym tygodniu aż pięć planet stoi w nowej pozycji przekształcając i modyfikując energię. Uranus w Byku rozpoczął przetwarzanie naszych wartości. Mars w Wodniku stawia do wszystkiego znaki zapytania. Możemy jednak odetchnąć. Słońce w znaku Bliźniaka skupia się na przyjemnych i lekkich sprawach. Gdy sobota przedstawia się, jako bardzo trudny dzień, Jowisz w boskim aspekcie do Neptuna chce ratować, spełniać życzenia i marzenia. Zaufaj sobie i swoim odczuciom. Odpowiedzi na trudne kwestie każdy może znaleźć w sobie. Wysłuchaj się, co mówi Twoja intuicja.

Zapraszam do czytania horoskopu dla każdego znaku zodiaku.

"To, kim jesteś obecnie wynika z tego, kim byleś. To, kim będziesz jutro, wyniknie z tego, kim jesteś dziś."

Pozdrawiam Was serdecznie życząc tylko przyjemnych dni!

20.5.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Lwie.

"Liczy się tylko to, jaki jest twój stosunek do samego siebie. Inne związki są tylko odbiciem Twojej relacji."(A. Matthews)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji