widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-06-11

Horoskop tygodniowy 11.06.18 - 17.06.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 11.06.18 - 17.06.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
Dzień przed Nowiem Księżyca Merkury przechodzi do znaku Raka. 13.6.18 dochodzi do Nowiu w Bliźniaku, a Merkury w tym dniu rozpoczyna opozycję do Saturna, ustawiaj także w sextilu do Urana. Mars zbliża do Węzła Karmicznego w Wodniku uaktywniając tematy przeznaczenia i przeszłości 14.6.18. Merkury i Saturn stoją w kwadracie do Chirona. Wenus przechodzi do znaku Lwa rozpaczając kwadrat do Uran. W sobotę Merkury już stoi w opozycji do Saturna. Jowisz jest w trygonie do Neptuna. Lilith pozostaje na Plutonie. Planety w biegu wstecznym: Jowisz, Saturn, Pluton. W niedzielę Wenus w Lwie zaczyna opozycję do Marsa w Wodniku.

"Nie ma drugiego obowiązku, który byśmy tak bardzo lekceważyli, jak obowiązek bycia szczęśliwym" Robert Louis Stevenson

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Świat jest dość zasobny, aby zaspokoić potrzeby wszystkich, lecz nie dość zasobny, by zaspokoić chciwość każdego" Gandhi

Baran 21.3-20.4


Dopóki Słońce znajduje się jeszcze w Bliźniaku zajmowałbym się ważnymi kwestiami zawodowymi nawiązując nowe, interesujące kontakty. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie wzywa Ci do podejścia inaczej niż do tej pory do różnych sytuacji. Chiron jest w Twoim znaku i chce uzdrowić nawet te sfery i tematy, które do końca nie rozumiesz. Priorytetowe jest opracowanie punktów zdobycia swoich celów z uwzględnieniem metod działania i przebicia z daną ideą. Baran winien zaakceptować, mimo błędów, że nikt świecie nie jest idealny. Nie wszystko można błyskawicznie osiągnąć. Znasz już swoje granice i możliwości. Uran był przy Tobie przez ostatnie siedem laty. Czasami trzeba zwracać innym uwagę, kierować, prowadzić i podpowiadać. Odpowiedzialność, jako że jesteś znakiem kardynalnym, w tym momencie spada na Ciebie. Saturn w kwadracie, dla pierwszych dekady urodzonych testuje przeszłe decyzje podkreślając wyciąganie wniosków. Spożytkuj swoją wiedzę, talenty oraz możliwości. Luna podczas Nowiu daje wszystkim niecodzienne szansy, kooperacji z innymi ludźmi, podkreślenia swoich wartości i zarobienia niezłego grosza. Tylko słuchaj drugiej strony i nie przeciągaj na siłę swoich pomysłów. Wczuj się w drugą osobę albo pomyśl, jak Ty mógłbyś dany temat przeżywać. Nie, nie da się całego świata uszczęśliwić. Pozostań przy tym sobą. Czy to w pracy czy domu zawsze myśli o realności. Tylko prawdziwe, naturalne związki wszelkiego rodzaju przeżyją następne wydarzenia. Wiem, jesteś gotowy. Harmonia, pokojowe nastawienie, zaufanie i uwzględnienie zamierzeń partnera sprzyja jasności w następnym czasie.

Byk 21.4-20.5.


Z Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku należy uporządkować swoje myśli, posortować zamierzenia i sprecyzować następne plany. Merkury ustawia się dalej korzystnie, jeżeli chodzi o tematy rodzinne, zabezpieczenia i stworzenie w familii pięknej atmosfery. Niektóre z Was podejmą ważne zawodowe decyzje. Tylko unikaj błędów przeszłości, nie opierając się na tym, co wcześniej postanowiłeś. Uran już jest i napomina o współcześni, odnowach oraz koniecznych rewolucjach. Wypróbuj śmiało nowych, ciekawych kontaktów, korzystając z innych źródeł wiadomości. Wysłuchaj, co jest Ci zaproponowane otwierając serce na emocje. Mars w kwadracie i jego przejście przez Węzeł Karmiczny sygnalizuje nadejście istotnych, prze-znaczeniowych wydarzeń. To, co było odchodzi wraz z Nowiem otwierając przed Tobą zupełnie inną fazę. Jeżeli nikt Ci nie przeszkadza, nie trzeba się denerwować. Wykonuj swoje starając się wykreować dookoła harmonijną aurę dnia. Codzienne. Akceptując wejście pionierskiego poznasz siebie z innych stron przypinając o życzeniach serca. Wenus, zaraz od czwartku przypomni, aby zadbać o siebie i pewniej przedostawać wszystkie życzenia. Merkury z Raka w opozycji do Saturna nakazuje dystans do kwestii, które Cię ograniczają. Kontroluj swoje moce nie marnując czasu na sprawy i wchodząc w nieistotne prowokacje. Ty i Twoje życie ma się liczyć, a postanowienia podejmować zgodnie z samym sobą. W pracy zachowaj spokój wykonując z cierpliwością wszystkie obowiązki. Jeżeli całość nie wychodzi od razu -rób przerwy dbając o relaks i wypoczynek. Czasami trzeba kompletnie wyłączyć się od świata, wtedy dostrzeżesz inne perspektywy przed sobą.

Bliźniak 21.5-21.6


Bardzo ważny Nów Księżyca w Twoim znaku stawia wszystkie Bliźniaki przed inną, życiową perspektywą. W tym dniu na pewno spotykałbym się, na przykład z przyjaciółmi dobrze wsłuchując się, co mówią, czym żyją i co jest dla nich priorytetowe. Potem myśląc o sobie skieruj do tego, co daje Ci uczucie pewności, dobre, wewnętrzne samopoczucie i osoby, z którymi czujesz się....jak w domu. Dobrze byłoby znaleźć właściwego słuchacza, który rozumie i pokiwa ze zrozumieniem głową. Kto jeszcze z Was nie ma przy sobie nowej osoby, może już od czwartku liczyć na świetne, intersujące znajomości. Nie musisz nic za wiele dla innych robić. Już dałeś z siebie wszystko, pewnie stwierdzając, nic nie otrzymujesz w zamian. Pierwszym, istotnym punktem Nowiu byłoby przesuniecie swojej osoby na pierwsze miejsce i zrealizowanie tego, co jest najważniejsze. Właśnie poświęcenie sobie samemu więcej uwagi, a nie rozdawanie każdemu i wykorzystywanie. Neptun stojąc w kwadracie chce obdarować prezentami, ale także wskazać te osoby, który tylko profitują z Bliźniaka. Zakończ to i zbuduj granice odchodząc się od nie potrzebnego. Słońce jeszcze pozostanie w Twoim domu, a Mars przez długie miesiące wysyła masę siły i pozytywnej energii do wykonania niekonwencjonalnych planów. Możesz nawet się zbuntować, gdy ktoś Cię lekceważy. W relacjach nie pytaj za, wiele, aby nie komplikować. W końcu chcesz być prawdziwe szczęśliwy.

Profesjonalnie pracuj ze swoimi kompetencjami, podchodząc z ogromną uwagą do każdego zdania. Niebawem otrzymasz wynagrodzenia i pochwały.

Rak 22.6.-22.7.


Nów Księżyca w sąsiednim znaku nakłania do zainteresowania nowym, przygotowując sobie inne plany. Merkury, która tuż przed tym wydarzeniem znajdzie się przy Twoim boku, pozycjonując naprzeciw Saturna już wskazuje ważność nadchodzących teamów. Idąc za właściwościami planety komunikacji może będziesz chciał, na przykład zapisać się na kursy, pisać artykuły, wejść w inne grupy ludzi realizując rozwój niebywałych potencjałów. Zanim podejmiesz decyzje daj sobie czas podchodząc obiektywnie i wybierając neutralne pozycje. Nie wszystko z gwiazdą karma na przeciw do następnej pełni będzie możliwe. Z planetą komunikacji identyfikuj się ze sobą, słuchaj intuicji oraz głosu serca. Wykonanie przeprowadź jednak tylko wtedy, gdy jesteś już pewny, nie trzymając starych ideologii i wyobrażeń. To nie będzie działać z Nowiem w znaku Bliźniaka. Saturn bierze pod lupę urodzonych w pierwszej dekadzie. Nie biegnij za pierwszym pomysłem czy ideologią, ale dostosuj całość do realnych wymóg czasu. Poproś kogoś z boku, aby pomógł Ci ocenić lepiej dane oferty i uwarunkowania. Zawodowo rozpoczynasz bardzo intensywną fazę. Możliwe są porywające propozycje i szansa zarobienia dobrych pieniędzy. Zwracaj uwagę na swoją wrażliwość, może więcej obserwując zachowanie. Jeżeli ktoś na Ciebie krzywo patrzy zapytaj, o co chodzi, ale nie męcz dłużej tego tematu. Najważniejsze, że Ty czujesz się dobrze sam ze sobą myśląc o sowich obowiązkach i priorytetach. Pierwsza dekada urodzonych jest pod wpływem opozycji Saturna. Gdy współpraca, kontakt, znajomość nie spełnia Twoich warunkach pomyśl o innych! Nie musisz tkwić w miejscu, gdzie się nie rozwijasz.

Lew 23.7.-23.8


W relacjach wszelkiego rodzaju nie będziesz narzekać. Wiecznie ktoś kręci się dookoła, jednak przy takich możliwościach nie widzisz dla siebie nic do końca intersującego. Nów Księżyca w bratnim Bliźniaku podchodzisz z lekkością. Tak widzą to inni. Jednak w środku, coś Ciebie dotyka, rani, a może też prowokuj dając do myślenia. Chyba ktoś/ coś nie pasuje w Twoim otoczeniu? Czy już wiesz, dlaczego? Nie zakładałabym maski, ale odważnie stanęła do walki z Marsem, przeciwnikiem. Prowokacje lub denerwujące przytyki, nie mają podstaw do obrażania. Najlepiej będzie, gdy zajmiesz się sobą. Wenus zaraz na drugi dzień Nowiu wchodzi do Twojego domu, abyś zauważył siebie w innych barwach i tonach! Pomyśl o sobie i tych relacjach, które są prawdziwe. Przecież wiesz ile jesteś warty! Merkury z Raka w opozycji do Saturna pewnie także źle oceni sytuacje. Ty zachowasz spokój i wybierz inny rodzaj związków, kooperacji i współpracy. Nie musisz za nikim biegać i na siłę przekonywać do siebie. Słuchaj serca. Saturn w Koziorożcu sprowadza nas do realu. Już wiesz, nie wszystko złoto, co się świeci. Przypatrz się dobrze rzeczywistości. W domu warto jasno przedstawiać, co Ci nie pasuje, co nie zadowala nazywając rzeczy po imieniu, ale nie robiąc teatru. W pracy zabieraj się tylko za te projekty, które przynoszą korzyści w przyszłości, lepsze perspektywy spełniając Twoje marzenia. To, co stoi na mocnych fundamentach od razu wzmacniaj. Co robi uniki i tego nie czujesz, myślę, że wkrótce postanowisz odwroty. Połączenie Marsa z Węzłem Karmicznym dookoła Nowiu stawia niektóre z Was przed asygnowanymi wydarzeniami. Zbierz moce, zrób plan i zadbaj o sobie. Czekaj zawsze moment przed każdą decyzją. Wenus w Twoim znaku da już właściwe sygnały.

Panna 23.8-22.9


Z Nowiem Księżyca w kwadracie znowu stoisz przed dużym wachlarzem informacji, wiadomości oraz zdarzeń, gdzie nie wszystko działa po Twoje myśli. Wiele planet znajdujących się także w wodzie w da poczucie niestałości i niejasności. Zachowaj spokój, wysłuchaj propozycji nie decydując nic od razu. Gdy Twój Merkury ustawia na przeciw Saturna i już wiesz, trzeba będzie wyciągać konsekwencje z minionych wydarzeń. Wiele uwarunkowań w jednej chwili ulega odnowie, ale przejście Twojego patrona do Raka to już pewność, Panny i tak będzie na górze. Merkury tworząc sextil do Twojego Słońca gwarantuje poprawy nastroju i pola gdzie możesz śmiało zawalczyć o siebie. Gdy jesteś już pewna, co jest Twoim priorytetem przechodź do akcji. I tak ogłoszą Cię zwycięzcą! Nie trzymaj się starych metod myślenia i sprawdzonych już sposobów. Tu trzeba więcej nowatorstwa, nowoczesności i wyższej techniki. Prahistoryczne nie zafunkcjonuje w aktualnych warunkach. Merkury tymczasem pomoże załatwić sprawy rodzinne, poświęcić temu, co dla Cebie najważniejsze kierując przy tym intuicją i odpowiedzialnością. W związkach zachowasz respekt, wysłuchując do końca partnera, ale nie zapominając także o swoich potrzebach. Przetrzymaj Now Księżyca zachowując spokój i nie dając się namawiać na nierealne biznesy. Nawet, gdy czujesz, możesz przenosić góry bądź ostrożna. Kompromis, złote, wspólnej drogi do wyznaczonych celów łączą. Na tym ma polegać budowanie nowego.

Waga 23.8-22.9


Gdy Węzeł Karmiczny połączy się w Wodniku i Lwie, dla Ciebie w trygonie poczujesz nowe przeznaczenie i znajdziesz kreatywne drogi spełnienia. Twoja praca ma być zgrana z odpowiednimi grupami ludzi i do tego ma sprawiać radość, cieszyć, być Twoją pasją. Waga zapragnie angażować się do końca w to, co robi. Już sama wiesz jak się to czuje, gdy w każdej czynności wykorzystujesz swoje talenty oraz możliwości. Nów Księżyca w trygonie z Bliźniaka wskaże innych ludzi, z którymi zjednoczysz się w socjalnych mediach i realnych świtach. Masa informacji ukazująca się w tym tygodniu zadziwi także ciekawą świata Wagę. Jednocześnie Twoje spojrzenie na real jest poszerzone o ciekawe horyzonty, filozoficzne myśli, odpowiednie, dyplomatyczne formy i traktowanie wszystkich na równi. Właściwie nic wielkiego nie trzeba robić. Tylko posłuchać głosu serca. Wenus po Nowiu Księżyca ustawia wreszcie w pozytywnym aspekcie. W rezultacie poczujesz się dobrze, dostrzeżesz w lusterku uśmiechnięte oblicze własnego zadowolenia. W związkach rożnego rodzaju doświadczysz jedności i wspólności. Tylko pierwsza dekada urodzonych, z kwadratem Saturna i Merkurego pewnie postanowi zrezygnować z tego, co się nie rentuje, nie daje bezpieczności. Przechodź szybko do rozmowy! Szukaj dialogu. Ważne byłoby naprawić związki familiarne i rodzinne. Może ktoś będzie Cię potrzebował lub liczy na Twoją pomoc? Nie masz ochoty na wykopywanie toporków wojennych. Swoje życie budujesz sama i dlatego znajdziesz się szybko na pierwszych pozycjach. Prace i obwiązki wykonuj w skupieniu. Saturn wiele wymaga, ale daje też porządne nagrody.

Skorpion 24.10.-22.


Piękny trygon Jowisza do Neptuna daje nie tylko Skorpionom wiarę i nadzieję w przyszłość, ale także poczucie zadowolenia z siebie i pewność, że wszystko funkcjonuje na Twoje wyobrażenie. Podczas Nowiu Księżyca 13.6.18 w zmiennym znaku Bliźniaka, gwiazda szczęścia znowu stoi na samej górze abyś wiedział, dokąd zemrzesz i, że potrzebna jest radyklana transformacja, uzdrowienie i pojednanie z prawem świata. Merkury po Nowiu ustawia się w trygonie. Nareszcie w kwestiach zawodowych ruszy wiele, jeżeli chodzi o kooperacje, współprace z ludźmi, którzy bardziej pasują do Ciebie. Jeżeli pojawi się kontra to tylko z kręgu osób najbliższych. Twój Mars stoi kwadracie i łączy z Węzeł Karmicznym. Chyba nadchodzi czas pozostawienia za sobą przeszłości, ciężarów i sposobów spojrzenia na świat, które się od dawna nie sprawdzają. Pierwszą dekadę czeka ważne wydarzenie. Prawdy o niektórych mogą Cię zaskoczyć. Planeta komunikacji stojąc w opozycji do Saturna będzie musiała wypełniać rozkazy gwiazdy przeznaczenia. Nie wchodź w ryzyka wszelkiego rodzaju, jeżeli chodzi, na przykład kwestie finansowe lub miłosne. To na końcu nie będzie się opłacać. Niespodzianką może być dla Ciebie, gdy partner zasygnalizuje potrzebę większej przestrzeni do swoich potrzeb. Zaakceptujesz jego pragnienia bez zmrużenia oka? Mars z Wodnika może prowokować w momencie najbardziej nieodpowiednim. Nie musisz wchodzić w każdą potyczkę. Broń swoich ideałów, ale zastanów się czy wszystko się kalkuluje. Zaufaj Merkuremu. Po Nowiu wpadniesz na świetne pomysły rozwiązani nawet palących problemów.

Strzelec 23.11.-21.12


Nów Księżyca jest opozycji, a gdy Saturn do tego pozycjonuje na przeciw Merkurego zrezygnowałbym z ratowania świata, roli wybawcy czy motywatora. Na pierwszym miejscu należy zająć się sobą. Neptun stoi w kwadracie i zakrywa do końca prawdy, nie pozwalając przypatrzyć się dokładnie rzeczywistości. Istotne, kieruj uwagę na potrzeby swojego ciała oraz umysłu. Nowe cele nie możesz teraz definiować w pośpiechu, ale wypada zastanowić się nad osobistymi wymaganiami. Wiem, nie chcesz się nudzić. Nie trzeba przy okazji burzyć całej harmonii dookoła siebie! Zadbaj o swoje wnętrze wsłuchując w rytm serca, jego pragnienia i życzenia. W relacjach wszelkiego rodzaju doświadczysz przeobrażenia! Mars i Wenus w pięknym aspekcie dodają wiary, motywacji oraz emocji nie do opanowania. W pozytywnym znaczeniu! Już wiesz, gdzie znaleźć pozytywną energie, ludzi, którzy z miejsca uskrzydlą. Afrodyta w Lwie przynosi świeży wiatr w związkach, a single od razu wybierają się na łowy. Motorem do zmian będziesz sam. Gwiazdy tylko motywują upewniając, że to, co robisz ma odpowiednią, jakość oraz wartość. Natychmiast stajesz się centrum zainteresowania dla płci przeciwnej. Daj się zaprosić na kawę, miłe spotkania czy w miejsca kultury i sztuki. Tam będzie sposobność zainspirowania i spożytkowania świetnych idei do prac zawodowych. Teraz zrobisz milowy krok, jeżeli chodzi o kwestie kariery. Nie marnuj czasu. Ty masz stać dla siebie zawsze na pierwszej pozycji, aby świat postrzegał Cię, jako osobę wartościową.

Koziorożec 22.12.-20.1.


Gdy Saturn odgrywa bardzo ważną rolę przy następnym Nowiu Księżyca pozycjonując naprzeciw Merkurego, trzeba będzie przygotować się na istotne wydarzenia. Pierwsza dekada już stoi pod jego wpływem. Pewne idei, myśli, związki i kooperacje są teraz dokładnie sprawdzane. Większość z Was już czuje, co tkwi na bardzo miękkich nogach i nie ma racji przeżycia. Co należy odnowić, odstawić, zreformować? Mars, tuż obok, łączy się w Wodniku z Węzłem Karmicznym. Masz za sobą pozostawić negatywne myśli i otworzyć na nowoczesne techniki. Wielki trygon wody Jowisza i Neptuna sprzyja myśleniu bardziej ofensywnemu, ezoterycznemu i holistycznemu. Twoje przeświadczenia mają ogromną siłę, gdy Pluton jest w Twoim znaku. Czy będziesz potrafił je wykorzystać do właściwych celów? Niektóre z Was otrzymają różne propozycje. Zanim je przyjmiesz popatrz na realność, sprawdzaj dokładnie i nie kieruj się emocjonalnością czy ekscytacją. Mimo, że Słońce pozostaje w znaku Bliźniaka nic nie czuje się powierzchownie. Wręcz przeciwnie. Nie sięgaj do starych metod myślenia i działania. Patrz przed siebie dbając o harmonię serca. Jeszcze nie jest tak źle, gdy gwiazdy mają Koziorożca w swojej opiece. W nowym tygodniu zadbaj o odpowiednią ilość snu, relaksu i ogólnie mówiąc wypoczynku. Nie zamyślaj się nad nowym projektem, ale dokończ to, co masz przed sobą łącząc z zaufaniem w uniwersum. W relacjach partnerskich, gdy nie da się wcześniej podejmować decyzji, zawracaj uwagę na emocje partnera. Pewnie sam zachowasz się od czwartku zupełnie inaczej. Wszystko, bowiem ma charakter wysoko wrażliwy. Akceptuj tą energię.

Wodnik 21.1.-19.2


Mars czyni Cię niecierpliwym. Chcesz dużo osiągnąć za jednym zamachem, wykorzystać niekonwencjonalne idee i znaleźć nietuzinowe rozwiązania na palące problemy. Spotkanie Marsa z Węzłem Karmicznym niesie prze -znaczeniowe wydarzenia dookoła Nowiu Księżyca, w pięknym trygonie. Wielu z Was powali zacznie pakować swoje rzeczy, gdy w relacjach partnerskich nie ma wspólności, jedności, nie mówiąc już o takim samym punkcie docelowym. Aura tygodnia jest przedziwna, a masa napływających informacji wcale nie pomaga tylko dodaje niepewności. Wrażliwość innych może być dla Wodnika niezrozumiała. Po co tyle hałasu o jakieś emocje? A jednak. Czerwona planeta zaostrza aurę i każdą głowę. Także Twoją. Myślisz o swobodzie, wolności i stworzeniu życia na osobiste wyobrażenia. Przecież włożyłeś tyle wysiłku i poświęcałeś się dla wyższych ideałów, zapominając nie raz o sobie! Przeszłość znowu jest obudzona. Przypominasz sobie to o owo. Planeta komunikacji w znaku Raka odkręca jeszcze raz kwestie rodzinne, dzieci i konieczności stworzenia bezpiecznego domu, gdzie znajdziesz swoje przytulne miejsce. Zawodowo nie obawiaj się przyjmować role wiodące i odpowiedzialne. Masz wiele świetnych, jakości, które trzeba ukazać światu. Samotność nie jest dla Ciebie. Musisz być w grupie, kolektywie, wśród ludzi, którzy myślą tak samo. Nie bój się wyrazić, co myślisz i czujesz! Wenus ustawiając od połowy tygodnia naprzeciwko stawia na Twoje drodze bardzo ważne osoby. Daj się zaprosić i porwać w świat wielkich uczuć. Życie nie może biec, obok, gdy ty zamyślasz nad starą przeszłością. Patrz przed siebie.

Ryba 20.2-20.3.


Wielki trygon Neptuna do Jowisza czyni Cię szczęśliwą dając nadzieję i wiarę na lepsze życie. Finalnie możesz być sobą. Robisz to, co pozwala Ci rozwijać się kreatywnie. Twoje myśli budują ciągle mosty do nowoczesności. Tylko Nów Księżyca otoczony jest jeszcze aurą niepewności. Zbierz swoje myśli i nie reaguj z ekscytacją na różne wiadomości. Najpierw przemyśl, co jest potrzebne, a co tylko fikcją niedającą zabezpieczenia. Saturn sprawdza, bowiem każdą idee, projekt nawiązując od razu do przeszłości. Mars za Tobą łącząc się z Węzłem Karmicznym spowoduje, prawdopodobnie się zamyślisz niepotrzebnie. Masz już uczucie, że wszystko dobrze się układa? Neptun może oszukiwać tak długo dopóki ktoś się nie przebudzi. Merkury pozycjonując w pięknym trygonie pozwoli każdej z Was znaleźć wyjścia z różnych sytuacji. Twoja intuicja jeszcze nigdy Cię nie zwiodła. Daj sobie czas ze wszystkim. W pracy z miejsca jesteś zauważona, koncepty podobają się kolegom, a przełożeni patrzą na Ryby z podziwem. Przyjmuj dane zaufanie, ale wybieraj, z kim współpracujesz i kooperujesz. Nów Księżyca jest w kwadracie, więc nie wszystkie zamysły będą zrealizowane. Wręcz przeciwnie. Może się okazać, że ktoś, na kogo wcale nie liczyłaś pomoże w najtrudniejszym momencie. Wenus przechodzi do Lwa podkreślając zupełnie inne wartości. Może postanowisz zmienić swój styl i wybierzesz towarzystwo osób bardziej optymistycznych? Potraktuj siebie samą z dostojnością i szlachetnością. Nadchodzą lepsze czasy. Zamykaj już zakurzone rozdziały przeszłości.Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 11.6.18 do 17.6.18.
Nów Księżyca w zmiennym znaku Bliźniaka 13.6.18.

"Dopóki będziesz wierzyć w swoje myśli, dopóty będą stwarzać twoją rzeczywistość."
Życzę wszystkim udanego nowego tygodnia.

10.6.8 Słońce w Bliźniaku, Księżyc w Byku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji